STENO CZ

Premedis

ISC

Novinky

31. 3. Závody proběhly za chladného počasí ale bez deště. Startovalo 797 závodníků. V D21A vyhrála Petra Škodová (LPU), v H21A byl nejrychlejší Polák Wojciech Kowalski. Výsledky včetně mezičasů najdete v příslušném menu. Děkujeme všem závodníkům za účast a těšíme se opět někdy na závodech, které bude pořádat OK Lokomotiva Pardubice.
29. 3. Byla provedena další aktualizace startovních listin podle Vašich požadavků a doplňků.
26. 3. Po záplavě přihlášek a změn byla zveřejněna další verze startovní listiny. A ještě prosba: Celá řada závodníků nemá uvedeno číslo čipu (nebo u řady klubů došlo k duplicitě čísel čipů). Proveďte prosím kontrolu čísel čípů a opravy či doplnění zašlete e-mailem na adresu lpu@vco-ob.cz.
25. 3. Zveřejněny startovní listiny - podívejte se do příslušného odkazu.
25. 3. V neděli v poledne byly uzavřeny přihlášky. Počet zájemců o start v sobotním závodě přesáhl 800. Těšíme se na Vás!
25. 3. Zveřejněny parametry tratí (viz příslušné menu). Připomínáme, že pro žactvo je to klasická trať, pro dorost a dospělé krátká trať a pro veterány zkrácená trať (proto možná pro někoho i podivné rozdíly v délce tratí mezi kategoriemi).
18. 3. Vydány pokyny pro účastníky závodu - čtěte v příslušné sekci.
13. 3. Mapaři (Tomáš Deml, David Procházka, Miroslav Nožička a Josef Vítek) dokončili své dílo, mapa Monako je hotova. I když v lese se to teď mění každým dnem, probíhají intenzivně lesní práce (mýtiny, meliorace, průseky).
18. 1. V OB Haná jsou otevřeny přihlášky, můžete se hlásit.
8. 1. Přidán rozpis závodu.
5. 1. Založeny stránky 2. kola Východočeského poháru a 1. kola Ligy Vysočiny 2012. Závod pořádá OK Lokomotiva Pardubice s centrem u známé výletní restaurace Monaco u Slatiňan. V polovině ledna se na těchto stránkách objeví rozpis.