Centrum: vrch Tábor u Lomnice nad Popelkou

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 19 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>stavba tratí poměrně dobrá, jen mi chyběl závěrečný výběh na vrchol kopce  (SNA7105)
=> (VRL4901)
=>NEMÁM PROBLÉM  (TYN8502)
=>Tratě ok, závod, kde člověk jenom neběžel. Některé kategorie D dost těžké  (SRK7373)
=>Tratě odpovídaly KT, některé kontroly příliš viditelné (prohlubně pod kopcem na 150 m).  (KUO6501)
=>tratě pěkné, časy vítězů výrazně pod směrný čas pro krátkou trať, chválím cíl pod kopcem  (SRK7251)
=>pěkné tratě - využita nejzajímavější část prostoru, dobře zvolené místo startu a cíle  (LPU6901)
=>Má trať se mi líbila, svižná, rychlá i když mapově jednodušší, některé kontroly svítily z dálky, jinak spokojenost  (LPU8106)
=>Velmi pěkná a zajímavá trať, slyšela jsem i od ostatních. Hodně kontrol,nenudila jsem se.( Moc mi to chutnalo! :-)viz biatlon)  (VRL7452)
=>Stavba pěkná, využila možnosti terénu. V orientačně nejzajímavějších místech byly kontroly blízko u sebe a protože je mělo hodně kategorií, tak se tam v exponovaných časech dělaly hrozny lidí, které orientaci bohužel hodně zjednodušovaly. Velká pochvala za stavbu tratí žákovských kategorií, stavba v tomto terénu nebyla příliš snadná.  (LPU5401)
=>Pěkně postavená krátká trať – vysoká koncentrace kontrol v hnízdech včetně křížení jednotlivých postupů. Bohužel některé kontroly v tomto vegetačním období na dohled = velmi rychlý závod.  (SRK8756)
=>Tratě velmi dobře postavené, pro VČP byla zvolena odpovídající obtížnost, i když některé kontroly byly vidět již z dálky.  (SHK5801)
=>Tratě byly postaveny dobře, velmi správné bylo dát cíl níže. Jen kontrol bych v H45 ubral ve shlucích.  (LTU6301)
=>Odpovídající krátké trati. Některé kontroly byly vidět už od předchozí, ve shlucích se mi zdály až moc blízko u sebe.  (LPU7310)
=>Pěkné závody, hezké tratě co jsem viděl.  (PHK5701)
=>Moc pěkné  (SRK9701)
=>Pěkné, zajímavé a náročné tratě. Šikovně umístěný start u shromaždiště s tím, že se nastoupalo převýšení z cíle závodu zpět na shromaždiště. Maximální využití terénu, kontroly umístěny do zajímavých částí mapy.  (NPA5351)
=>pěkně postavené tratě včetně umístění kontrol  (TYN6901)
=>Skvělá trať, některé kontroly na více jak dostřel, možná by mohly být schované v postupu, ale celkově OK.  (SRK5002)

2) MAPA

Poznámky:
=>kvalitní, nezjistil jsem žádné nedostatky  (SNA7105)
=>BEZ POTÍŽÍ  (TYN8502)
=>bez připomínek  (SRK7373)
=>bez problému  (KUO6501)
=>bez problémů seděla  (SRK7251)
=>bez připomínek  (LPU6901)
=>Mapa mi sedla takže bez výhrad.  (LPU8106)
=>V pořádku.  (VRL7452)
=>Bez připomínek.  (LPU5401)
=>Přesně zmapováno včetně terénních detailů a podrostu.  (SRK8756)
=>Mapa přesná, bez připomínek.  (SHK5801)
=>V pořádku.  (LTU6301)
=>Velmi dobrá.  (LPU7310)
=>mapa dobrá  (PHK5701)
=>V pořádku  (SRK9701)
=>Bez připomínek.Mapa dobrá.  (NPA5351)
=>OK bez připomínek,neměl jsem problém  (TYN6901)
=>Mapa OK, seděla. V tomto terénu možná pro seniory by byla vhodnější v měřítku 1:7500.  (SRK5002)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>prostor velmi vhodný pro krátkou trať, atraktivní, neoběhaný  (SNA7105)
=>PĚKNÝ  (TYN8502)
=>velmi zajímavý terén  (SRK7373)
=>část mapy pro KT dobře vybraná,OK.  (KUO6501)
=>pěkný, zajímavý, neoběhaný, mohlo být využito i jiných zajímavých míst na mapě/v terénu  (SRK7251)
=>pro krátkou trať vhodný  (LPU6901)
=>Byl jsem zde poprvé a ač jsem se bál kopce, tak se mé obavy ukázaly jako liché. Musím pochválit pořadatele, že nás nedonutili vyběhnout až na vrchol kopce při finiši.  (LPU8106)
=>Super terén, vše ok.  (VRL7452)
=>Hezký.  (LPU5401)
=>Atraktivní neoběhaný terén příhodný pro krátkou trať.  (SRK8756)
=>V rámci VČP použit poprvé, terén krásný a atraktivní.  (SHK5801)
=>Ideální prostor na tento typ závodu. Měl jsme větší strach z kamenité podložky, bylo to bez problémů.  (LTU6301)
=>Vynikající a krásný prostor pro závod!  (LPU7310)
=>vhodné pro oblastní závody  (PHK5701)
=>Výborná volba  (SRK9701)
=>Vhodný a atraktivní terén.  (NPA5351)
=>vhodný neoběhaný terén  (TYN6901)
=>Prostor závodu neoběhaný, vhodný. Nemuseli jsme běžet až na Tábor hore.  (SRK5002)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>špičkové, vše kromě cíle bylo na jednom místě  (SNA7105)
=>VŠE JAK MÁ BÝT  (TYN8502)
=>mohlo být více WC, jinak OK  (SRK7373)
=>OK,hůře se hledalo vyčítání.  (KUO6501)
=>málo TOI-TOI, v restauraci odmítali půjčit klíče k WC, i když závodníci chtěli platit avizovaných 10,- Kč, na stavbu stanů nevhodná podložka, škoda, že pršelo, vynikající školka pro děti  (SRK7251)
=>pěkné shromaždiště, vše blízko  (LPU6901)
=>Shromaždiště tak akorát, všude kousek, jak autobusy tak auta jediná výtka snad jen k WC tak jsem si postál než jsem přišel na řadu.  (LPU8106)
=>Snad jen TOI-TOIek mohlo být víc. Jinak vše ok, koláče lepší nepamatuju, a i to počasí nakonec překvapilo!  (VRL7452)
=>Hezké, nezvykle na závodech na parkování vydělali ti, kteří přijeli autobusem.  (LPU5401)
=>Vhodně vybraný prostor u rozhledny – vše na jednom místě (parkoviště, start, občerstvení, mytí,…). Škoda, že deštivé počasí bránilo výhledům. Možná by se využilo více TOIek.  (SRK8756)
=>Shromaždiště bez připomínek. Zajistit parkování pro skoro 1000 závodníků na hoře Tábor jistě nebylo jednoduché.  (SHK5801)
=>Vše na místě. Luxusní bylo parkování autobusů. Za horší počasí pořadatelé nemohou.Občerstvení bylo kvalitní.  (LTU6301)
=>Vše dostupné a i při velké účasti nebyla znát jakákoli stísněnost nebo nedostatek. Nádhera.  (LPU7310)
=>trochu zmatky při parkování, pěkné shromaždiště na atraktivním místě.
Málo WC vzhledem k počtu přihlášených závodníků.  (PHK5701)
=>Naprostá pohoda  (SRK9701)
=>Jedinou připomínkou ( byla i slyšet mezi závodníky) byl malý počet WC. Využití uvnitř bylo velmi limitující, tak je nebylo možné moc využít.  (NPA5351)
=>hezké, vše pohromadě, mohlo být více TOI  (TYN6901)
=>Shromaždiště OK. Koláčky, kávička, solidní ceny. Restaurace stíhala. Možná trochu podceněné WC.  (SRK5002)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>velmi dobrá, bez nedostatků  (SNA7105)
=>BEZ PROBLÉMŮ  (TYN8502)
=>díky za cíl pod kopcem, jinak bez připomínek  (SRK7373)
=>nezaregistroval jsem žádný problém.  (KUO6501)
=>vše v pořádku  (SRK7251)
=>pro VCP nadstandardní dětská školka  (LPU6901)
=>Organizace bez problémů, když jsem sháněl po výsledcích na netu byly tak takže spokojenost. Ještě čekám na ob postupy, ale věřím, že se dočkám.  (LPU8106)
=>Velká pochvala pořadatelům!  (VRL7452)
=>OK. Hezký závod. Jen cíl mohl být o 15 metrů dříve, ten poslední zlom byl za mokra už hodně uklouzaný.  (LPU5401)
=>Díky za to, že cíl nebyl umístěn do centra závodu. Strmá pěšina z cíle na shromaždiště byl ideální pro výklus.  (SRK8756)
=>Vše klapalo, bez připomínek.  (SHK5801)
=>Vše bez nejmenších problémů.  (LPU7310)