Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

=>Pěkná trať s možností postupů.  (ZAM8251)
=>tratě mohly být o trochu delší,jinak stavba tratí byla dobrá  (SNA7105)
=>Krásné tratě s využitím snad všeho, co tento typ terénu umožňuje.  (PHK5701)
=>pěkné  (VRL7508)
=>Po dlouhé době konečně pěkná klasika. Výborné využití terénu.  (TYN7200)
=>Vyhovující (absolvoval jsem výjimečně T), jen průběh nebyl úplně ideální: dlouhý počáteční přeběh přes hřeben a pak sestup do kamenného pole a řada dalších skoro lineárně kladených kontrol v nehostinném kamenném terénu, což působilo docela jednotvárně, nepestře, méně nápaditě. Bylo vhodnější změnit trochu občas směr a typ terénu, podkladu.  (PHK6702)
=>Velice pěkné a kvalitní tratě.  (LPU7310)
=>No po pravdě jsem čekal víc (H21C). Celkem dost běhání po cestách a málo těžkých postupů (např. šikmé traverzy kamennými pasážemi, náběhy do dohledávky za hranu svahu atp.) a také to bylo docela krátké (chtělo to o ~2km víc a dostali bychom se na hodinu, což je takový standard pro VčP-klasiku). Na to, co terén nabízí, byla spousta kontrol jednoduchých (u paseky, v proužku lesa mezi hustníky, za cestou atp.). Jasně, ve srovnání s jinými VčP to byl težší závod, ale když už terén nabízí ty možnosti... ;-) Značení linie v terénu téměř neviditelné. Jinak závod se mi docela líbil, užil jsem si ho - to co píšu jsou náměty ;-)  (SJC8507)
=>velmi pěkně postavená trať, dlouhé postupy, náročnější orientace v terénu, pěkná klasika  (SRK7251)

2) MAPA

Poznámky:
=>Mapa seděla.  (ZAM8251)
=>kvalitní mapa, bez nedostatků  (SNA7105)
=>Mapa super.  (PHK5701)
=>ok  (VRL7508)
=>Bez připomínek  (TYN7200)
=>bez problémů  (PHK6702)
=>Bez připomínek vše v pořádku.  (LPU7310)
=>Perfektní včetně úrovně generalizace.  (SJC8507)
=>seděla bez problémů  (SRK7251)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Pěkný terén, bohužel nebylo moc příjemné se při běhu přes trailovou trať pořád otáčet, zda se odněkud nevynoří horské kolo.  (ZAM8251)
=>velmi zajímavý a náročný terén  (SNA7105)
=>Terén nadstandardní pro oblastní závody, v takovém terénu by mohlo být klidně i MS.  (PHK5701)
=>Ideální pro tento typ závodu.  (TYN7200)
=>Moc krásný terén, lokalita, díky! Jen trochu nebezpečné v tomto bodu: křížily se singltreky, občas se běželo po nich, cyklistů hodně.  (PHK6702)
=>Velice atraktivní terén, ideální pro krátkou trať, ale i na klasiku byl parádní.  (LPU7310)
=>Super - nadstandardní aktraktivní terén.  (SJC8507)
=>náročný, ale pestrý, vhodný na klasiku i pro včp  (SRK7251)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Parkování OK, ostatní bez hodnocení.  (ZAM8251)
=>pěkné a prostorné shromaždiště, ani nevadila dopředu ohlášená absence občerstvení  (SNA7105)
=>Bez výrazných připomínek, snad jenom vzhledem ke vzdálenosti cíle mohlo být v cíli pití a to buď nalévané nebo malé 0,5l petky s pitnou vodou - aspoň pro dětské kategorie. Dospělí a vetoši by to bez pití přežili.  (PHK5701)
=>Vše Ok i vzhledem k nastalé hygienické situaci.  (TYN7200)
=>Parkoviště OK :), chybějící voda v cíly (např. PET lahvičky stačí) - vím o rodiči, který nesl celou svou trať v batohu 3 lahvičky s vodou pro své děti, se kterými se pak časově sešel v cíli - to asi není ideál :)  (PHK6702)
=>Pěkné, dobře zvolené místo.  (LPU7310)
=>Pěkné  (SJC8507)
=>chválíme prostornost (bez problémů možnost dodržení anticovidových opatření), nádherné počasí a výhledy, chybějících služeb je škoda, ale lepší závod bez občerstvení než žádný, díky  (SRK7251)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>OK  (ZAM8251)
=>bez nedostatků  (SNA7105)
=>Informace na webu bez připomínek.
Trochu mně mrzelo, že když to byla klasika i když zkrácená a jedním z opatření proti covid je roztažení startu na delší dobu, byl start.interval u spousty kategorií 2 minuty - to byla trochu škoda, protože se pak závodníci sbíhají a jsou i na kontrolách.  (PHK5701)
=>ok, škoda, že nám tak pěkné závody malinko pokazila antivirová opatření.  (VRL7508)
=>Bez problémů.  (TYN7200)
=>Vše OK. Mockrát díky za velmi pěkný závod!  (PHK6702)
=>Organizace velmi dobrá, díky za nejspíš poslední letošní oblasťák.  (LPU7310)
=>Bez připomínek - díky za závod!  (SJC8507)
=>vše klapalo, i přes nutná omezení úžasný zážitek, nevadila ani dlouhá cesta z cíle (výhledy do kraje ji zpestřily)  (SRK7251)