Mapa: Jedlinka, 1:10000, E=5 m, stav říjen 2016

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 16 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Další závod, který nebyl díky malému převýšení příliš náročný, terén byl však využit dostatečně, znovu byl zajímavý podběh silnice s umístěním kontroly.  (SJC7401)
=>poměrně dobrá stavba tratí  (SNA7105)
=>tratě odpovídaly KT, nic moc lepšího se zde nedá vymyslet  (KUO6501)
=>pěkné, splňovalo náročnost  (SRK9701)
=>asi v pořádku  (TYN6501)
=>velmi dobrá, občas byly kontroly vidět z dálky, ale některé byly i obtížné, muselo se myslet  (SRK7251)
=>Trať se mi líbila rychlá, nápaditá  (LPU8106)
=>OK  (NPA5351)
=>Stavba tratí bez připomínek.  (SHK5801)
=>1,krásná trať, kde se měnil rytmus běhu, dalo se chybovat  (SHK7704)
=>řada tratí moc pěkných, moje trať H55D nebyla pěkná (bez změny směru - kontroly v řadě, bez změny rychlosti).  (LPU5401)
=>Veteránské kategorie se mě líbily, kontroly v linii před tunelem chtělo alespoň trochu rozhodit, aby se neběželo pořád rovně a navíc kolem dlouhé oplocenky.  (PHK5701)
=>Kategorie P, kterou jsem běžel OK. Po cestách, ale i mimo, kontroly viditelné tak akorát. Kategorie D65, kterou jsem si prošel také OK. Mapa vytěžena. H55C dle postupů dobrá.  (SRK5002)
=>2 příliš krátké vzdálenosti mezi kontrolami bez možnosti volby  (SNA4501)
=>Tratě přiměřeně obtížné a odpovídající krátké trati.  (LPU7310)
=>(LPU6901)

2) MAPA

Poznámky:
=>Bez připomínek, žádné nedostatky jsem neshledal ani nehledal.  (SJC7401)
=>kvalitní mapa  (SNA7105)
=>mapa v pořádku  (KUO6501)
=>v pořádku  (SRK9701)
=>výborná  (TYN6501)
=>nezdála se mi klasifikace některých hustníků (v mapě střední zelená byla celkem dobře průběžná)  (LPU6901)
=>mně seděla, i když některé kategorie výhrady měly  (SRK7251)
=>Mapa seděla, spokojenost  (LPU8106)
=>Mapa vizuálně jako omalovánka, nevýrazná.  (NPA5351)
=>Mapa bez připomínek.  (SHK5801)
=>2, OK  (SHK7704)
=>Velmi problematické mapování porostů. Světle zelená v jednom případě "bílý les", o 100 m dále se tam nedalo kvůli větvím až dolů ani vlézt.  (LPU5401)
=>Mapa dobrá bez připomínek.  (PHK5701)
=>Mapa seděla. Problémy s rozhraními a mapováním porostů jsem nezaznamenal.  (SRK5002)
=> (SNA4501)
=>Místy problematické hodnocení porostů (hlavně světle zelená a zelené šrafy).  (LPU7310)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Pro daný typ závodu prostor vhodný, i přesto, že se zde konal před 3 roky, nepřipadal mi oběhaný.  (SJC7401)
=>prostor závodu pro mně nebyl moc zajímavý, příliš rovinatý a zarostlý  (SNA7105)
=>pro Vč vhodné, terén je už trochu oběhaný  (KUO6501)
=>vhodné  (SRK9701)
=>taková odpočinková zóna  (TYN6501)
=>pro OŽ tak akorát  (LPU6901)
=>rovinatý terén, relativně čistý les, dobře se běželo  (SRK7251)
=>Prostor závody pěkný rozmanitý, nenudil jsem se  (LPU8106)
=>V posledních 6 letech se zde běželo již po třetí, ale prostor byl vhodný pro pořádání VČP.  (SHK5801)
=> (SHK7704)
=>Pro oblastní závod velmi pěkný  (LPU5401)
=>Terén vhodný pro oblastní závody.  (PHK5701)
=>Terén známý, ale neoběhaný. Vhodný pro Včo.  (SRK5002)
=>1 prosto vhodný pro daný závod  (SNA4501)
=>Pro oblastní závod přiměřený terén.  (LPU7310)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Nehledal jsem nedostatky, jistě bylo vše v pořádku.  (SJC7401)
=>standardní  (SNA7105)
=>shromaždiště menší, ale vešli jsme se, občerstvení fungovalo výborně  (KUO6501)
=>bez problémů  (SRK9701)
=>všechno přehledné a fungující, škoda té vzdálenosti k autu.....  (TYN6501)
=>pěkné shromaždiště  (LPU6901)
=>vše sedělo, dost prostoru pro stany  (SRK7251)
=>Shromaždiště super vše až na parkování kousek.  (LPU8106)
=>Shromaždiště tradiční, i když poměrně malé, tak dostatečné. Spíkr se snažil a není zvykem na VČP, aby byl komentován průběh závodu včetně rozhovorů v cíli. Mám však připomínku k příliš hlasité hudbě.  (SHK5801)
=>2, parádní  (SHK7704)
=>Krásné.  (LPU5401)
=>Krásné shromaždiště, připravené s tradiční choceňskou pečlivostí. Dost nebezpečná cesta od parkování po silnici, ale asi šlo těžko jinak.  (PHK5701)
=>Bez připomínek. Občerstvení stíhalo, káva a pivo v solidních cenách.  (SRK5002)
=>2 méně vhodné parkování  (SNA4501)
=>Shromaždiště za podpory hasičů výtečné.  (LPU7310)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Zajímavý nápad byla motivující cena při doběhu, nevšední bylo komentování a moc pěkně udělaný byl sestřih na Youtube.  (SJC7401)
=>bez problémů  (SNA7105)
=>organizace bez problému,časově vše proběhlo jak mělo, info standardní  (KUO6501)
=>nadstandartně zařízeno, krása  (SRK9701)
=>vše v pořádku, pochvala za zpestření doběhu (odměna za přeběh v limitu).  (TYN6501)
=>vše bez problémů  (LPU6901)
=>vše dokonalé, prima soutěž na doběhu, absolutně bezkonkurenční video  (SRK7251)
=>Bez problémů  (LPU8106)
=>!! Pořadateké si to velice zjednodušili, když si nenechali vakanty na případné dohlášky do žebříčkových tratí. Hlavně děti byly smutné, když dorazily (třeba se stihly uzdravit po nemoci) a musely běžet P, pak jim chyběl závod do žebříčku. To velice negativní přístup. Vím, že je to komplikace (sama dělám dohlášky na našich závodech). Závody však děláme pro sebe a především pro děti. Vstřícnost se hodnotí. Za toto bych dala minimálně -10 bodů.  (NPA5351)
=>Bez problémů a tím i bez připomínek.  (SHK5801)
=>Nebraní dohlášek ani v žákovských kategoriích není dobré (přijede žák a chce se měřit se svými vrstevníky a ono to nejde....). Takto si podporu OB rozvoje OB nepředstavuji.  (LPU5401)