Centrum: Slatina nad Zdobnicí, louka u lesa
Stránky závodu: ---
Stránka v ORISu: odkaz
Kreslení postupů: odkaz
Další informace: Trať: Krátká trať
Mapa: U sv. Anny, 1:10 000, ekvidistance 5 m, revize jaro 2017, ISOM 2000, vodovzdorně upravena

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 12 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Tratě, které jsem viděl - OK.  (KUO6902)
=>v rámci možností terénu v pořádku  (KUO6501)
=>bez nedostatků  (SNA7105)
=>Pěkné tratě hodnotím jako adekvátní pro uspořádání VČP. Rozlehlý hustník v prostoru před sběrkou prověřil fyzičku i koncentraci závodníků do samého konce závodu.  (LPU7816)
=> (SHK7704)
=>moc hezká trať, bavila mě. V oddíle jsem zaznamenala kritiku na neregulérnost některých kontrol (příliš blízko vedle sebe)  (CHC7251)
=>Tratě odpovídali middlu.  (SHK5801)
=>Pěkný závod v pěkném terénu, tratě OK.  (NPA5351)
=>stavba tratí dobrá  (PHK5701)
=>Krásné tratě využívající možnosti prostoru, ani kontroly v hustnících nebyly na náhodu a daly se domapovat.  (LPU7310)
=>Pěkný middle. Co se nepovedlo, to byly fáborkované tratě, které byly hodně náročné, dlouhé.  (LPU5401)
=>2,5 Trať mohla být delší s větší volbou postupů. Využití zajímavého prostoru za silnicí.  (SNA4501)

2) MAPA

Poznámky:
=>OK  (KUO6902)
=>v pořádku  (KUO6501)
=>Mapa byla přesná, voděodolná, bez problému.  (LPU7816)
=>přesná, bez připomínek  (CHC7251)
=>Bez připomínek.  (SHK5801)
=>Nepřesnosti u mapy v zákresu prohlubní vůči okolním orientačním bodů.  (NPA5351)
=>bez problému  (PHK5701)
=>Bez problémů, vše sedělo.  (LPU7310)
=>Mapa OK  (LPU5401)
=>2 Vyhovovala, bez připomínek  (SNA4501)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Do kopce, z kopce, čistý les, hustníky, díry - dle mého OK.  (KUO6902)
=>už trochu oběhaný prostor, loni i letos krátká? Spíš mi to tu sedí na klasiku.  (KUO6501)
=>Terén byl sice již několikrát použitý, ale pro oblastní závod je vhodný  (SNA7105)
=>Prostor závodu již byl v minulosti pro OB použitý, ale pořadatelé využili i další část prostoru nového
s přeběhem přes silnici, aby závodu přidali na atraktivitě o nový prostor.  (LPU7816)
=>vhodný pro oblastní závod  (CHC7251)
=>Stále vhodný pro tento druh závodu.  (SHK5801)
=>Běžný terén ve kterém jsme už jednou byli, ale to tak je, prostor je potřeba využít několikrát.  (NPA5351)
=>vhodný pro oblastní závody  (PHK5701)
=>Sice se tu běhá často, ale pro oblastní závod jistě pěkný a atraktivní terén.  (LPU7310)
=>Prostor vhodný pro oblastní závod.  (LPU5401)
=>2 Vhodný  (SNA4501)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Ideální - pakoviště, hned vedle shromaždiště - v jednom rohu start - v druhém rohu cíl.  (KUO6902)
=>výborný prostor, parkování bez problému, občerstvení fungovalo  (KUO6501)
=>Poměrně velká část shromaždiště byla zakázaným prostorem, ale mohla se využít pro rozcvičování závodníků. Takto se mohli závodníci rozcvičovat pouze na příjezdové cestě, kde překáželi autům.  (SNA7105)
=>Rozlehlé shromaždiště bylo vyhovující a bylo na něm vše potřebné.  (LPU7816)
=>moc pěkné  (CHC7251)
=>Tradičně krásné.  (SHK5801)
=>Pěkné , prostorné, trošku větrné. Vše bylo blízko. Trošku pořadatelé zaváhali s občerstvením ne co do pestrosti, ale do množství.  (NPA5351)
=>bezva - vše blízko  (PHK5701)
=>Prostorné a vše potřebné blízko u sebe. Paráda.  (LPU7310)
=>Velmi pěkné, vše pohromadě. Hrozná byla hlasitá hudba (v centru nebylo rozumět běžnému hovoru), ztlumena až po několika urgencích.  (LPU5401)
=>1 Vše na jednom místě.Spokojenost.  (SNA4501)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>nezaregistroval jsem žádný problém, start i cíl v místě,super  (KUO6501)
=>Organizace závodu byla po všech stránkách bez problémů, pořádající oddíl si zaslouží poděkování a pochvalu za uspořádání hezkého závodu.  (LPU7816)
=>nezaznamenala jsem žádné nedostatky, vše v pořádku  (CHC7251)
=>OK  (NPA5351)
=>bezproblémová  (PHK5701)
=>Organizačně vše bez problémů, informace dostupné včas a tradičně výborné buchty. Jen tu reprodukovanou hudbu na shromaždišti bych osobně bych minimálně zeslabil nebo úplně zrušil - jezdíme na závody, ne na pouť.  (LPU7310)
=>O závodě dlouho nebyly na webu žádné informace, pak to bylo OK, Organizace jinak dobrá.  (LPU5401)