Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>D21C: trať na úrovni celorepublikových závodů, nápaditá, 100% využití terénu.
Zajímavé by bylo trať běžet obráceně, jak navrhl Honza Palas v komentáři.  (SRK8756)
=>perfektní závod, moc hezké tratě, orienťácký super zážitek  (CHC7251)
=>velmi dobrý a netradiční nápad, start byl o 600 m výše než cíl a běželo se téměř stále z kopce  (SNA7105)
=>Tratě, které vedly z vrcholu Černé hory byly pěkné, stejně jako tratě těch nejmladších. Úvod trati H55D (asfaltová vložka) se mi ale nelíbil.  (LPU5401)
=>Tratě byly náročné, fyzicky i mapově, ale moc pěkné a zajímavé.  (NPA5351)
=>2 odpovídala úrovní oblastnímu přeboru  (SNA4501)
=>1 nestihl jsem se nudit  (SHK7704)
=>velmi pěkné, nápadité, obtížné mapování, pro mapaře skvělé (běžet se moc nedalo)  (SRK7251)
=>Tratě DH60 se mě ze všech pohledů líbily. Nádherná KT.  (PHK5701)
=>Tratě mapově obtížné a velmi pěkně postavené. Rychlejší přeběhové úseky se střídaly se složitějšími dohledávkami ve shlucích kontrol. Moc hezké.  (LPU7310)
=>Bezva zážitek!!! Trať D21C po všech stránkách super. Moc mě to bavilo!  (VRL7452)
=>V avizovaných hustnících trať dost dobrá. Dohledávky s ohledem na dvojené/trojené kontroly poblíž sebe se daly trošku zmást. Toť OK. Rychlé úseky se střídaly s dohledávkami. Toť též OK.Ale 2x jít po stejné asfaltce ??? To si myslím, že se dalo využít lépe terénu. Náročnost tak akorát. H65C.  (SRK5002)

2) MAPA

Poznámky:
=>Přesná, kdyby v ní měly být všechny vývraty, nedalo by se zakreslit nic jiného.  (SRK8756)
=>výborná, bez připomínek  (CHC7251)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>Obdivuhodně zmapované.  (LPU5401)
=>Mapa byla OK.  (NPA5351)
=>2 bez připomínek  (SNA4501)
=> (SHK7704)
=>vše sedělo, jen bažiny byly větší, tudíž zákeřnější, ale za to mohlo počasí  (SRK7251)
=>Mapa těžkého terénu velmi dobrá, smekám před odvedenou prací.  (PHK5701)
=>Mapa velmi přesná, není co vytýkat.  (LPU7310)
=>Ok  (VRL7452)
=>Bez nedostatků. OK.  (SRK5002)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Tomáši Leštínskému děkuji za odvahu a netradiční OB zážitek.
V kterémkoli směru atraktivní terén, který se jen tak neoběhá.  (SRK8756)
=>atraktivní, neobvyklý prostor  (CHC7251)
=>nový, velmi atraktivní terén  (SNA7105)
=>Excelentní, obdiv, že lze získat k závodu povolení.  (LPU5401)
=>Atraktivní nový terén, pro krátkou trať velmi dobré a hlavně úplně něco jiného než obvykle.  (NPA5351)
=>1 atraktivní terén  (SNA4501)
=>zajímavý, netradiční, náročný, dva starty dobře řešené, u kategorie D45D oceňuji, že nepřebíhala sjezdovku tam a zpátky, nýbrž měla polovinu trati na jedné straně, pak přeběh a zbytek na druhé; seběh do cíle byl dost drsný zvlášť s mokrými botami  (SRK7251)
=>Velmi zajímavý závod v atraktivním terénu.  (PHK5701)
=>Nesmírně atraktivní terén KRNAPu. Pro každého závodníka jistě velký zážitek.  (LPU7310)
=>Super!!  (VRL7452)
=>Prostor závodu neoběhaný, nový, nápaditý, i když docela daleko. OK.  (SRK5002)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Parkování + shromaždiště = skvělé zázemí, nic nechybělo k naprosté spokojenosti.  (SRK8756)
=>moc hezké  (CHC7251)
=>shromaždiště i parkoviště dostatečně prostorné, nadstandardem byla doprava lanovkou na start  (SNA7105)
=>Trochu podceněné  (LPU5401)
=>Shromaždiště bylo malé , ale stačilo, parkování OK, občerstvení slabší. Sice profesionální , ale chyběla organizace práce, tím to dost vázlo.  (NPA5351)
=>3 mohl být alespoň jeden stánek s jednoduchým občerstvením ( hlavně pitím)  (SNA4501)
=>1 WC i bufetů dostatek  (SHK7704)
=>relativně málo místa na stany obzvlášť kvůli podmáčenému povrchu, absence hudby hodnocena kladně  (SRK7251)
=>Vzhledem k omezeným možnostem bez zásadních připomínek, snad jen omezené občerstvení a fronta u něho.  (PHK5701)
=>Kapacita shromaždiště naprosto dostatečná, WC rovněž, vše dostupné a blízko. Dost drhlo jen občersvení v bistru u lanovky, ale to není problém pořadatele.  (LPU7310)
=>Jen drobné chybky-občerstvení, asi bych uvítala i odvoz věcí ze startu pro všechny, ale to vše bylo zapomenuto. Všechny mé potřeby byly uspokojeny nádherným závodem :-) !  (VRL7452)
=>Shromaždiště OK. Avizované občerstvení v přilehlých hospodách Janských lázní. OK. Na shromaždišti káva a bábovka přišly vhod. Bez připomínek. OK.  (SRK5002)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Perfektně zajištěná doprava na START1 černohorským expresem.  (SRK8756)
=>bezproblémová  (CHC7251)
=>velmi dobrá  (SNA7105)
=>OK  (LPU5401)
=>Vše bylo OK, i doprava lanovkou byla bez problémů. Dobré dvoje vyhlášení, i když počasí bylo pěkné a nebylo kam spěchat.  (NPA5351)
=>skvělý web s aktuálními informacemi, příjemná obsluha, žádná fronta na prezentaci, díky za medvěda, který se neúnavně nechal fotit s dětmi; měli jsme strach z lanovky, že se nebude stíhat, ale odsýpalo to bez problémů  (SRK7251)
=>Na prezentaci jsem byl hned zkraje a přítomnost pouze jedné dívky na prezentaci a změny mě překvapila. Odbaven jsem byl svižně a jak to bylo dál nevím.  (PHK5701)
=>Všechno výborně klapalo, včetně netradiční dopravy na start. Určitě jeden z nejzajímavějších letošních závodů!  (LPU7310)
=>V pořádku.  (VRL7452)
=>Start, cíl OK. výsledky včas jak na shromaždišti, tak na webu. OK. Postupy do 24 hodin. Super. Bez připomínek.  (SRK5002)