Mapa: Valdov 1:10000, E=5m, stav jaro 2017

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 11 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Trať byla přiměřeně náročná v pěkném terénu s dosti rozličným umístěním kontrol.  (SJC7401)
=>velmi pěkná trať, členitá hodně kontrol, moc mě to bavilo.  (VRL7452)
=>Naprosto bez připomínek. Pěkně postavený závod.  (PHK5701)
=>Byla to sice spíše prodloužená krátká trať než zkrácená, ale orienťák to byl pěkný.  (SNA7105)
=>Docela dobrá krátká trať, pokud to bylo jako zkrácená klasika, tak tam chyběly nějaké delší úseky. Dost podceněné délky a náročnost u těch nejmladších (D10C, D12C, H10C a hlavně H12C). Ale celkově pěkné.  (LPU5401)
=>H21C. Ze začátku trochu nuda, přeci jen terén nenabízel tolik možností k vyjímečnosti. Ovšem nečekaná a vtipná pasáž v tý divoký houštině, kde to chtělo spíš než orientační schopnosti pořádnej smysl tušák, ta udělala ze závodu příjemný orientační zážitek.  (DOB7801)
=>Pěkné.  (SRK7373)
=>dobře postavené, řada závodníků v H45D chybovala na "hustníkových" kontrolách 37, 82 a 96, tam budou kritičtí, nedokázali zpomalit z leteckých kontrol v úvodu závodu  (SJC6001)
=>Krásně postavené tratě, bez brutálních stoupání, ze začátku běžecké, ke konci s obtížnějšími místy. Muselo se líbit.  (LPU7310)
=>D21C: postupy většinou bez volby, za to s náročnou dohledávkou. 100% využití terénních tvarů především v závěru tratě a hustníků.  (SRK8756)
=>Nový terén, neoběhaný, průběžný les (akorát borůvčí), využití terénu odpovídající, kontroly po běžeckém začátku v náročnější části hustníků, údolíček a srázků, prostě super. Jeden z nejlepších závodů VČo. jarní části.  (SRK5002)

2) MAPA

Poznámky:
=>Neshledal jsem nedostatky.  (SJC7401)
=>ok  (VRL7452)
=>Výborná mapa, bez připomínek.  (PHK5701)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>Pěkná, občas bych měl trochu jiný náhled na porosty, ale mapa byla dělána v jiném období.  (LPU5401)
=>1*  (DOB7801)
=>Bez připomínek  (SRK7373)
=>čitelná, dobře zmapovaná  (SJC6001)
=>Mapa přesná, bez jakýchkoli problémů.  (LPU7310)
=>OK  (SRK8756)
=>Mapa solidní, ne-li výborná. Seděla i když jsem měl lehké problémy s dohledávkami v hustnících (H65C).  (SRK5002)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Terén neoběhaný, pro VčO zcela vhodný.  (SJC7401)
=>atraktivní a vhodná, super!  (VRL7452)
=>Pěkný terén, pořadatelé si ho dost dlouho schovávali možná na závod vyššího stupně. Díky za krásné proběhnutí.  (PHK5701)
=>nový zajímavý prostor  (SNA7105)
=>Moc hezký.  (LPU5401)
=>Na oblasťák ideální.  (DOB7801)
=>Něoběhaný, fyzicky náročný terén.  (SRK7373)
=>nový prostor  (SJC6001)
=>Pro oblastní závod krásný a vhodný terén.  (LPU7310)
=>Perfektní prostor pro VčP (lehce zvlněný terén, hustníky, les velmi dobře průběžný).  (SRK8756)
=>Atraktivní prostor závodu. Prostě bez výhrad.  (SRK5002)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Nic nemělo chybu, delší vzdálenost na parkoviště není vůbec na škodu.  (SJC7401)
=>dokonalé zázemí, super!  (VRL7452)
=>Parkování bylo sice trochu dál, než obvykle, ale pěkně jsme se prošli a při počtu aut to je největší problém pořádání. Shromaždiště nadstandardní, občerstvení místní zvládli výborně. Vše na jednom místě.  (PHK5701)
=>velmi pěkné shromaždiště  (SNA7105)
=>Pěkné, vše potřebné. Možná mohlo být trochu jinak řešeno mytí, když jsem tam byl (čas cca 90), tak vody moc nebylo.  (LPU5401)
=>Nečekal jsem, že v takový díře najdeme tak hezké shromaždiště! Nechybělo nic a prostředí bylo velmi příjemné. Průjezd jednou z budov v JZD při parkování taky pobavil...  (DOB7801)
=>Malé, ale dostačující.  (SRK7373)
=>pochvala  (SJC6001)
=>Naprostá dokonalost shromaždiště byla vykoupena trochu delší cestou od parkování, ale myslím, že to nemohlo nikomu vadit. Shromaždiště a všechny služby tradičně skvělé.  (LPU7310)
=>příjemné zázemí ve stínu chráněné stromy, občerstvení-parkování OK
+ za desinfekci u WC  (SRK8756)
=>Shromaždiště nadstandardní včetně zajištěných služeb. Občerstvení stíhalo, ceny solidní. Chválím organizátora i za smysl pro detaily.  (SRK5002)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Vše dobře organizováno.  (SJC7401)
=>vše ok, dík pořadatelům :-)  (VRL7452)
=>Naprosto bez problému.  (PHK5701)
=>celkem dobrá, jen aktualizace výsledků mohla být častější  (SNA7105)
=>Velmi dobrá.  (LPU5401)
=>bez problémů  (DOB7801)
=>Běz připomínek  (SRK7373)
=>Organizace naprosto bezchybná a závod bude určitě patřit letos k těm nejvydařeněnjším. Moc díky.  (LPU7310)
=>+ za občerstvení na startu

DÍKY POŘADATELŮM ZA PERFEKTNÍ ZAKONČENÍ JARNÍ ČÁSTI!  (SRK8756)
=>Organizace závodu dle mého bez problému. Výsledky včas jak na shromaždišti, tak na webu. Ob postupy ve středu, OK. Voda na startu. Prostě jenom chválím. Tož tak.  (SRK5002)