Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

=>pěkně postavené tratě, některé dětské tratě byly těžší než obvykle  (SNA7105)
=> (VRL4901)
=>Pěkný terén, orientačně zajímavý. Líbil se mi.  (LPU8106)
=>Velice pěkně členitý terén s proměnným charakterem. Chválím.  (SRK8501)
=>Tratě byly dost náročné, kontroly přiměřeně umístěny, takže bylo zapotřebí dobře číst mapu. V tak malém prostoru byla délka tratě dostatečná, v měřítku 1:7500 to rychle utíkalo.  (SJC7401)
=>Nádherný závod, trať D21 super,užila jsem si to:-)  (VRL7452)
=>Dobrý nápad s výměnou mapy i s realizací té výměny. Jinak by tratě byly příliš zamotané a nepřehledné.  (DOB7907)
=>vhodně použitá výměna mapy umožnila výborně využít nejzajímavější (SV) část prostoru  (LPU6901)
=>Pěkné tratě, orientačně náročné.  (ZAM7401)
=>H21C pekne, trosku bych pritvrdil v te technicke casti, ale celkove moc hezka trat.  (DOB7801)
=>Stavba tratí se mi moc nelíbila. Trať H65 měla převýšení 150 m ale ve skutečnosti to bylo 190 + 20 k mapovému startu. Start měl podle mě být na pravé straně mapy na cestě od silničky. I pro děti by to nebylo prudce do kopců. Výměna mapy byla někde naprosto zbytečná.  (NPA5001)
=>Stavba tratí byla velmi různorodá. Některé tratě byly velmi pěkné, některé nic moc, některé otřesné. To, co si stavitel a HR dovolili připravit pro kategorie 10C a 12C bylo těsně na (spíše za) hranici únosnosti. Při přípravě závodu by bylo vhodné, kdyby se na tratě podíval někdo z pořadatelů, který má s danou kategorií nějaké zkušenosti.  (LPU5401)
=>Pěkná stavba (H21C), celkem citlivě k vrstevnicím, takže to nebylo ani takový horolezení, jak jsem z parametrů hádal. I v nejrozbitější části byly kontroly dohledatelný podle mapy v pohodě. Jen bych řekl, že kontrola č.117 byla v terénu o něco níže, než by podle mapy být měla, protože od k102 to bylo tak 30 metrů (podle mapy mělo být tak 70m).  (PHK8900)
=>Moje trať H45C krásná, orienťácká lahůdka. Neviděl jsem dětské tratě, které se údajně moc nepovedly.  (SHK5801)
=>Velmi dobře postavená trať. Zpestření prudkým výběhem ihned po startu - OK.  (ZAM8552)
=>Velice pěkné, ne přehnaně náročné (na můj čas nekoukejte), ale přemýšlet se muselo, volby byly  (SRK7251)
=>Pro kategorie DH10C a DH12C příliš obtížné.  (LPU7515)

2) MAPA

Poznámky:
=>v pořádku, přesná, vše ok  (CHC7251)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>Mapa dobrá, neměl jsem problémy.  (LPU8106)
=>Mapa dobrá.  (SRK8501)
=>Zajímavé bylo rozdělení tratě na dva zákresy. Problém mohl nastat, když první kontrola druhé části tratě byla zakreslena blízko druhého mapového startu.  (SJC7401)
=>Ok  (VRL7452)
=>hodnotím kladně použití nestandardního měřítka 7500  (LPU6901)
=>Nevšiml sem si nesrovnalostí, vzhledem k rozbitému terénu a generalizaci to stejně ani asi nešlo.  (ZAM7401)
=>1* :)  (DOB7801)
=>Mapa slušná, ale místy chybky a rozhraní porostů chyběla.  (NPA5001)
=>Krásná!!!  (LPU5401)
=>Dobrá, čitelná.  (PHK8900)
=>Mapa špičkové kvality, kladem bylo rozdělení do dvou zákresů u delších kategorií z důvodů přehlednosti.  (SHK5801)
=>Po přihlédnutí na upozornění v pokynech na generalizaci mapy v oblasti bývalé těžby zlata, chválím za odvahu zmapovat takto mapově náročný terén. (trochu to rozporuje s kategorií závodu - viz. prostor závodu??) Pěkně zvládnuté rozdělení map do tří druhů - dle kategorií a obtížnosti.  (ZAM8552)
=>měřítko 1:7500 krásně čitelné, vše sedělo  (SRK7251)
=>ok  (LPU7515)
=>(DOB7907)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>moc hezký terén, mapově atraktivní  (CHC7251)
=>nově použitý velmi pěkný terén  (SNA7105)
=>Super, líbil se mi, rozmanitý ani kopce mě nevadily. Fakt pěkný.  (LPU8106)
=>Dobře zvolený terén.  (SRK8501)
=>Terén byl zajímavý, především v části po těžbě. Jistě by se hodil i na jiný typ závodu, než jen pro východočeskou oblast.  (SJC7401)
=>Super, netradiční, horský.  (VRL7452)
=>velmi atraktivní terén mě příjemně překvapil - takto členitý terén (SV část prostoru) jsem nečekal  (LPU6901)
=>Atraktivní terén, pro oblastní závod určitě vhodný  (ZAM7401)
=>nadstandartni  (DOB7801)
=>Prostor pěkný  (NPA5001)
=>Škoda, že tento náročný terén nebyl využit nejdříve pro nějaký celostátní závod.  (LPU5401)
=>Pěkný, na middle ideální. Stavitel nás naštěstí netahal moc přes šrafy.  (PHK8900)
=>Krásný, neoběhaný, hodil by se spíš na celostátní závod, pokud by zmapovaný prostor byl větší.  (SHK5801)
=>Na úroveň východočeského poháru skoro na hraně obtížnosti, hlavně v části po těžbě zlata.  (ZAM8552)
=>nádherný, zajímavý, odlišný od ostatních VČP, orientačně náročnější  (SRK7251)
=>Zajímaný prostor závodu. Příjemná vzdálenost na start a z cíle.  (LPU7515)
=>(DOB7907)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>krásné, nic nescházelo  (CHC7251)
=>velmi dobré shromaždiště  (SNA7105)
=>1 pěkný sportovní areál, vše pospolu  (VRL4901)
=>Shromaždiště super, vše kousek, včetně startu a cíle.  (LPU8106)
=>Vše na jednom místě. Parkování skvěle organizováno. Pěkný areál.  (SRK8501)
=>WC, spolu se sprchami byly nadstandardní. Vše bylo dostupné.  (SJC7401)
=>Dokonalé!!!  (VRL7452)
=>Občerstvení fungovalo výborně. Díky.  (DOB7907)
=>ideální shromaždiště, vše bylo blízko (parkování, start, cíl)  (LPU6901)
=>Vynikající shromaždiště, i v této roční době přišlo koupaliště vhod. Nezaznamenal sem problémy. Chválím, že se podačilo parkovat přímo u shromaždiště a ještě mít v podstatě nulovou vzdálenost na start a z cíle.  (ZAM7401)
=>shromazdiste tohohle zavodu se stalo etalonem dokonalosti.  (DOB7801)
=>Vše ok.  (NPA5001)
=>Nádhera! Vše potřebné a blízko sebe.  (LPU5401)
=>V pohodě.  (PHK8900)
=>1AAA (a k tomu počasí).  (SHK5801)
=>Velmi pěkné zázemí. Škoda, že ve spodní části kolem bazénu nebylo slyšet ozvučení. Velmi dobrá úroveň občerstvení bez front díky zázemí v Retroparku Sejfy.  (ZAM8552)
=>dokonalé  (SRK7251)
=>Vše potřebné bylo po ruce.  (LPU7515)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>bez připomínek, vše bylo v pořádku, moc hezký závod  (CHC7251)
=>organizace bez problémů  (SNA7105)
=>Bez výhrad.  (LPU8106)
=>Vše dobře organizováno. Start i cíl. Pěkný závod Pochvala.  (SRK8501)
=>Organizace nikde nevázla, zajímavý byl cíl a start kousek od sebe.  (SJC7401)
=>Vše v pořádku.  (VRL7452)
=>nezaznamenal jsem žádný problém  (LPU6901)
=>Bez problémů  (ZAM7401)
=>1*  (DOB7801)
=>V pohodě, jen bych vyčítání umístil k doběhu, aby závodník musel vyčíst než opustí koridor.  (NPA5001)
=>Dobrá. Snad jediná kaňka bylo vyhlašování, kdy si pořadatel nepřečetl, že podle společného rozpisu (a závěrů VH Vč. oblasti) se vyhlašuje v H1OC a D10C prvních šest závodníků.  (LPU5401)
=>Bez problému.  (PHK8900)
=>Bez problémů a připomínek  (SHK5801)
=>Plus za rychlé vyvěšení výsledků na ORISu. Po delší době umístění startu i cíle v těsné blízkosti shromaždiště - děkujeme.  (ZAM8552)
=>rychlé vyvěšování průběžných výsledků, vše klapalo bez problémů  (SRK7251)
=>Bohužel při vyhlašování kategorií DH10C nebyla dodržena dohoda ze Shromáždění oblasti na vyhlášení prvních 6 závodníků :-( viz http://www.vco-ob.cz/ostatni/zapisShr180126.pdf  (LPU7515)