Mapa: Semtěš, 1:10000, E = 5 m, ISOM 2000

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 12 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>dobře postavená trať, směrný čas pro kategorii D21D lehce nad směrným časem  (ZAM8552)
=>Stavba tratí byla celkem dobrá, ale více se mi líbila loňská trať ŽB ve stejném prostoru  (SNA7105)
=>D12C trať dobrá  (PHK0777)
=>Mapa nabízí zajímavější místa, než na které nás stavitel zavedl.
Dětské D kategorie poměrně těžké.  (SRK7373)
=>Vzhledem k profilu terénu traťě náročné. Kontroly schované i hluboko v hustnících.  (ZAM7401)
=>Dobrá ale některé žákovské kontroly dost těžké. Vodotečí bylo v terénu místy více než na mapě a při postupu na kontrolu to zavádí.  (NPA5001)
=>pěkně postavená trať, terén využit dobře, i na ostatní tratě jsem slyšela jen pozitivní ohlasy  (SRK7251)
=>H21C pěkná, první část luxusní, závěr ve svahu fekálem, ale naštěstí ho nebylo nějak moc. D21C šla do fekálu hnedka po startu a to se jim moc nelíbilo :)  (PHK8900)
=>Trať D21 se mi moc líbila. Podle ohlasů byly tratě většinou hezké, mapově méně náročné a na krátkou trať delší.  (VRL7452)
=>tratě v pořádku, hezká krátká  (CHC7251)
=>Trate pekne, delkou ani charakterem to middle sice nebyl, spis zkracena klasika, ale to pro tento druh zavodu nevadi.  (SHK5801)
=>H65C docela dobrá. Po úvodním běžáku s kontrolami na dostřel následovala střední zarostlá pasáž s možností změny směru, takže od každého kousek. OK.  (SRK5002)

2) MAPA

Poznámky:
=>pěkné využití prostoru mapy, na mapě jsme běželi již podruhé a opět perfektně seděla  (ZAM8552)
=>kvalitní mapa bez nedostatků  (SNA7105)
=>D12C devátá kontrola bylo zarostlé údolíčko  (PHK0777)
=>Bez připomínek.  (SRK7373)
=>Nezaregostroval sem nesoulad.  (ZAM7401)
=>Mapa slušná.  (NPA5001)
=>seděla, možná jen u pár oplocenek trochu problém (v reálu jim některé strany plotu chyběly, což malinko mátlo, když zrovna z té strany člověk nabíhal)  (SRK7251)
=>Mapa solidní, ale přišlo mi, že zelená nahoře na rovině byla v pohodě průběžná, zato ve svahu to bylo o stupeň horší.  (PHK8900)
=>V pořádku.  (VRL7452)
=>v pořádku, přesná  (CHC7251)
=>Kvalitni mapa bez nedostatku.  (SHK5801)
=>Mapa seděla. OK.  (SRK5002)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>vhodný pro oblastní závod  (ZAM8552)
=>Ostružinové hustníky příliš nemusím, ale pro oblastní závod byl terén vhodný a neoběhaný. Mohl se více využít členitý terén v čistém lese v severní části mapy.  (SNA7105)
=>Les byl dobrý, záludný  (PHK0777)
=>Pro KT a oblostní závod v pohodě.  (ZAM7401)
=>Na VČ odpovídající  (NPA5001)
=>rovinka,kterou jsme čekali, ale pěkný les, zase trochu jiný  (SRK7251)
=>Pěkný terén, na middle ideální.  (PHK8900)
=>Krásný terén.  (VRL7452)
=>terén na oblastní závod vhodný, sice dost zarostlý (šrámů bylo více než jindy :)), ale zase to bylo orientačně zajímavé  (CHC7251)
=>Teren v ramci VCP neobehan, vhodny pro takovy typ zavodu.  (SHK5801)
=>Vhodné pro Včp. Nový terén, neoběhaný.  (SRK5002)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>občerstvení bez front, pěkné umístění shromaždiště, počasí pořadatelům přálo, + za dětský závod a školku  (ZAM8552)
=>Organizace parkování byla naprosto nezvládnutá. Na zaparkování se čekalo i 20 minut. Někteří závodníci kvůli tomu měli problém se stihnutím svého startu. Stačilo včas přemostit hlubokou rýhu na příjezdové cestě, která byla příčinou problémů. Shromaždiště bylo velmi pěkné, spokojenost byla i s občerstvením. Prezentace mohla být lépe označena, někteří závodníci ji nemohli najít.  (SNA7105)
=>Fronta aut, málem jsem nestihla start  (PHK0777)
=>OK. Vše v místě.  (SRK7373)
=>Slabší ončerstvení, celkem fronty a o kvalitě guláše darmo mluvit.  (ZAM7401)
=>Pěkné, vše dostatečné. Parkování - zde chyběla šipka u odbočení z hlavní a řadě řidičů se nelíbil přejezd příkopu po volných kládách.  (NPA5001)
=>moc hezké, školka vybavená, dobré oddělení různých typů občerstvení od sebe (netvořily se fronty)  (SRK7251)
=>Shromaždiště jako takové bylo fajn, ikdyž poměrně brzo došly buchty. Otřesný ovšem bylo parkování, kdy jsme čekali půl hodiny ve frontě, než auta před námi projela příkop, který určitě šel před závodem nějak ošetřit, aby byl lépe průjezdný. Kdyby pršelo, tak nevim, co byste s tím dělali.  (PHK8900)
=>Moc pěkné shromaždiště, nic nechybělo.  (VRL7452)
=>moc hezké, nic nechybělo  (CHC7251)
=>Krasne se vsim potrebnym.  (SHK5801)
=>Shromaždiště solidní se vším potřebným. Občerstvení celkem stíhalo, ceny přiměřené i když ne nejlevnější. Ale OK. Příjemné byly domácí koláčky i chléb s pažitkou...Parkování solidně vyřešeno. Jen by bylo bývalo vhodné zajistit pokropení prašné cesty při odjezdu aut.  (SRK5002)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>velmi špatně připravený příjezd auty přes příkop před sadem (přejezd přes špalky na úkor odřených předních nárazníků) jinak OK, plus za vodu v cíli v pet lahvi a nápaditý dárek, který využije každý orienťák  (ZAM8552)
=>Na kontrole 64 chyběla krabička. Jinak byla organizace závodu velmi dobrá.  (SNA7105)
=>Organizace dobrá, pěkné ceny  (PHK0777)
=>Standardně, bez problémů  (ZAM7401)
=>V pohodě jen bych umístil vyčítání hned za doběh, šlo jen přetáhnout kabel nad cestou.  (NPA5001)
=>vše bez problémů, naše zmatky s příjezdem autobusu byly určitě způsobeny naší chybou (nejel náš pověřený navigátor), ale kdyby byla směrovka hned na první křižovatce v obci, nemotali bychom se v kopci v protisměru :)  (SRK7251)
=>V pořádku.  (PHK8900)
=>Chválím velmi rychlé výsledky, vše v pořádku.  (VRL7452)
=>vše v pořádku, určitě se bude kritizovat nezvládnutí příjezdu na parkoviště, ale já jsem v té chvíli pořadatele litovala - připravený závod, spousta práce za nimi a jeden podceněný rygol to zamotá (možná se mohl operativně posunout čas startu, ale chápu, že když se má odpoledne pořádat ještě jeden závod, tak moc času není).... spíše mne zarazilo chování závodníků - veteránů, kteří po překonání příkopu jeli velkou rychlostí s troubením mezi přicházejícími závodníky, hlavně dětmi, jako kdyby šlo o život...nešlo, byl to "jen" Výchoďák, ne MS...přišlo mně to zbytečné...  (CHC7251)
=>Az na problemy s parkovanim bez pripominek.  (SHK5801)
=>Organizace závodu bez problému. Výsledky včas jak na shromaždišti, tak na webu. Postupy pro zákres do 24 hodin. Super.  (SRK5002)