Centrum: Stříbrný rybník - Hradec Králové

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 19 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Vhodné pro první závod. Vhodná skladba krátkých a dlouhých postupů.  (SRK8501)
=>V kategoriích 21 typický jarní motýlek - příjemné oživení proti standardní podobě trati. Některé kontroly viditelné hodně z dálky(začátek jara) oproti tomu kompenzováno některými dobře ukrytými.  (ZAM8552)
=>U některých kategorií to chtělo větší možnost výběru postupů, jinak tratě pěkné.  (TYN7200)
=>Trať moc hezká, bavila mě  (CHC7251)
=>dobře postavené tratě  (SNA7105)
=>Stavba tratí byla odpovídající charakteru terénu. Chodit rovně se nevyplácelo.  (SHK5801)
=>Ok  (VRL7452)
=>2 náročnost průměrná, dohledávky nebyly obtížné;
chyběla trať pro šestnáctky  (SNA4501)
=>Poměrně těžké žákovské D kategorie. Zbytečně dlouhé kategorie 35C, H45C. Občas km postupy po cestách.  (SRK7373)
=>velmi pěkné, hodně běžecké, možnosti volby (po cestách to vycházelo líp), občas byly kontroly z dálky vidět, jak už to zjara bývá  (SRK7251)
=>relativně dobré, dost běžecké.  (NPA5001)
=>orientačně ne moc náročné
zajímavé překonávání vodního toku
u dlouhých přeběhů chyběla bohatší volba postupů kvůli čtvercové síti cest  (ZAM5901)
=>Délkově jsem byl spokojen, ale běžák. Mnohdy dost po cestách. Co od placatých hradeckých lesích očekávat. Příjemně proběhnutí.  (LPU8106)
=>v rámci možností dobře postavené tratě  (LPU6901)
=>Některé tratě se vydařily, některé moc ne (třeba H65D byl řetízek kontrol stejně daleko, bez dlouhého postupu). Naopak pěkné byly tratě pro malé děti.  (LPU5401)
=>na fáborkovaných tratích nebylo v několika místech vidět z fáborku na fáborek!  (LPU7515)
=>Tratě poměrně jednoduché. Často často se vyplatilo obíhat po cestách což nebylo závodníky v mnoha případech příliš vřele přijímáno.

I když to sem nepatří, tak z celého víkendu se mi nejvíc z pohledu stavby tratí líbil páteční noční závod.  (LPU7310)
=>Klidne by mohla byt i narocnejsi. Hradecke roviny jsou rychle, vse se da obehnout po huste siti cest  (ZAM7401)
=>Líbili se mi postupy, kdy bylo občas nad čím přemýšlet. Nelíbila se mi však trať se dvěma pytlíky z jedné kontroly. Terén plně využit, délka odpovídající kategorii. Některé kontroly orientovány skvěle vzhledem ke směru náběhu (nebyly vidět).  (ZAM9603)

2) MAPA

Poznámky:
=>Mapa odpovídá terénu bez velkých zbytečností.  (SRK8501)
=>Seděla, dobře namapované porosty.  (ZAM8552)
=>V pořádku. Jen pokud má oplocenka na přímém postupu jiný tvar, mohlo být v mapě vyznačeno nebo info. na startu umístěno.  (TYN7200)
=>Perfektní, bez připomínek  (CHC7251)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>Bez připomínek.  (SHK5801)
=>3 průběžnost někdy neodpovídala,vyplatily se obíhačky  (SNA4501)
=>Bez připomínek  (SRK7373)
=>v pořádku  (SRK7251)
=>Na mapě se mě nelíbili severovky. Přerušované na velmi krátké kousky a pletli se s vodotečemi. Částečně by to řešil tmavší odstín barvy.  (NPA5001)
=>u mně OK, u H45D a H21 nějaké stížnosti ze začátku trati  (ZAM5901)
=>Mapa dobrá, nemám výhrad. Kde jsem potřboval, tam seděla.  (LPU8106)
=>mapa OK, nelíbilo se mi jen mapování některých borovicových hustníků světle zelenou - vhodnější by byla prostřední zelená  (LPU6901)
=>Bez problémů  (LPU5401)
=>bez připomínek  (LPU7515)
=>Mapa velmi dobrá, bez připomínek.  (LPU7310)
=>za mne ok  (ZAM7401)
=>Mapa velmi kvalitní. Vyhovoval mi druh papíru. Kvalita tisku běžná.  (ZAM9603)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Vhodné pro oblastní závod. S ohledem na stav potoků dobře čitelné vodoteče a středně náročné překonávání vodotečí.  (SRK8501)
=>Odmlka běhání v tomto prostoru atraktivitě prospěla.  (ZAM8552)
=>Pro oblastní závod dostačující  (TYN7200)
=>Vhodný pro oblastní závod, hradecké lesy se mi líbí, takže za mne ok.  (CHC7251)
=>V daném prostoru se už dlouho neběhalo, pro oblastní závod je vhodný.  (SNA7105)
=>Prostor závodu odpovídal jeho významu. Neběželo se zde 6 let.  (SHK5801)
=>Velni pěkný, vhodný i když známý  (VRL7452)
=>2 pro oblastní závod vhodné  (SNA4501)
=>Pěkný terén na první jarní závod.  (SRK7373)
=>pěkné hradecké rovinky, vhodné pro Jarní pohár, již tradice  (SRK7251)
=>Průměr  (NPA5001)
=>pro VČP a klasiku super
chtělo by to více obíhání nějakých nepřekonatelných překážek (volba postupů)  (ZAM5901)
=>Teren klasický hradecký, mnoho cest a jen rovina.  (LPU8106)
=>pro Jarní pohár vhodný terén  (LPU6901)
=>Pěkný  (LPU5401)
=>vhodný  (LPU7515)
=>Pro oblastní závod vhodný terén.  (LPU7310)
=>pro mne teren neobehany, pro obl. zavod urcite vhodny. Mile prostredi byvalych tramspkych osad  (ZAM7401)
=>Rovinatý terén, ale dosti pestrý porost. Na oblasťák velmi vhodný.  (ZAM9603)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Dobře organizované parkování a zázemí závodu. Vše výboné.  (SRK8501)
=>Dobře umístěné výborné zázemí, bez připomínek.  (ZAM8552)
=>Ideální prostor i zajištění  (TYN7200)
=>Nadstandardní  (CHC7251)
=>kvalitní prostorné shromaždiště, pouze některým chyběly buchty  (SNA7105)
=>Krásné, jako vždy na Stříbrňáku.  (SHK5801)
=>Super, vše v místě.  (VRL7452)
=>2 velmi dobré, občerstvení s ohledem na jeho úroveň předražené  (SNA4501)
=>Podceněné parkování pro osobní auta i občerstvení.  (SRK7373)
=>vše bez problémů, pěkné zázemí  (SRK7251)
=>Dobré  (NPA5001)
=>parkování, shromaždiště, WC super
dlouhé fronty u občerstvení po závodě
školka !  (ZAM5901)
=>Shromaždiště doubé, vše bylo.  (LPU8106)
=>pěkné shromaždiště, občerstvení bylo s frontami a poměrně drahé  (LPU6901)
=>OK, v kempu to je jednoduché.  (LPU5401)
=>Shromaždiště velmi pěkné a prostorné, WC v budově skvělé.
Bohužel nezvládnuté občerstvení - obsluha restaurace nekoordinovaná. I ve 14:00 se na jídlo čekalo třeba i 40 minut, přestože už byla restaurace volnější.  (LPU7310)
=>bez pripominek, az na chybejici domaci buchty ;)  (ZAM7401)
=>Perfektní ve všech ohledech. Občerstvení nemůžu hodnotit.  (ZAM9603)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Plně profesionální. Vše ok.  (SRK8501)
=>Plus za liveresultat. Ikdyž to sem nepatří (ve štafetový den) zdravotník nezastižen v prostoru cíle - dlouhé čekání bez výsledku.  (ZAM8552)
=>Vše bez problémů  (TYN7200)
=>Bezproblémová organizace, moc hezký závod  (CHC7251)
=>kvalitní organizace bez nedostatků  (SNA7105)
=>Bez problémů.  (VRL7452)
=>3 první závod nalákal mnoho závodníků,sloučení s veřejným závodem (Jarní pohár) neúměrně protahovalo časový program, vyhlášení dětí zbytečně pozdě  (SNA4501)
=>Nestálo by za to přidat na Jarním poháru společnou kategorii pro dorostence 16+18? Velmi by to ulevilo kategoriím 21C a nominační závod by byl regulérnější. Jinak bez připomínek.  (SRK7373)
=>bez problémů  (SRK7251)
=>Slušné, jen stupně vítězů mají jasně dané umístění, kde je které místo.  (NPA5001)
=>vše v pořádku  (ZAM5901)
=>Bez výhrad, vše z mého pohledu fungovalo jak má.  (LPU8106)
=>pochvala za školku a ceny pro vyhlašované závodníky (koláče)
na druhou stranu vyhlášení výsledků bylo zbytečně pozdě, dětské kategorie (VCP) bylo možné vyhlásit minimálně o hodinu dříve  (LPU6901)
=>Velkým mínusem bylo pozdní vyhlášení výsledků, přitom se vyhlašovaly kategorie, které byly už dvě hodiny v cíli. Podle toho vypadala i účast na tomto vyhlášení....  (LPU5401)
=>pro závodníky startující později, již v cíli byla pouze studená voda.  (LPU7515)
=>Není dobrý nápad kategorii DH21C vypisovat jako nominační závod na CEYOC. Startovní časy se pak roztáhnou neúměrně a dříve startující čekají na shromaždišti několik hodin po svém doběhu. Na vyhlášení díky tomu zůstane jen hrstka diváků a z celé vyhlašované elity jen dvě závodnice. Pokud má být JP nominačním závodem pro dorostence, přikláněl bych se k vypsání vlastních kategorií DH16 a DH18, protože přes 180 závodníků v jedné kategorii je zbytečný extrém komplikující jinak pěkný a perfektně zorganizovaný závod.  (LPU7310)
=>hodnotim kladne online vysledky  (ZAM7401)