Centrum: Byzhradec, louka u myslivecké chaty

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 20 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Tratě odpovídaly, ale v loni mezi kanály na druhé straně mapy byly hezčí.  (VRL7508)
=>T fajn :)  (PHK8101)
=>D12C vhodně dlouhá, akorát náročná  (PHK0777)
=>Ke stavbě tratí nemám připomínky, bylo to lepší než vloni. Některé kontroly byly bohužel vidět hodně z dálky.  (PHK5701)
=>kvalitní stavba tratí, dobré bylo využití rybníku pro dlouhý postup  (SNA7105)
=>Veteránské a žákovské tratě na pohled pěkné. H21C trošku kratší. Příchozí moc náročné, měla by být na úrovni H12  (DOB8803)
=>2 vhodné střídání náročnosti dohledávek kontrol, náročnost první kontroly ukazuje na to, že jsou někdy veteráni zřejmě považováni za děti  (SNA4501)
=>Když to šlo, tak byly kontroly většinou pěkně schované. Náročnost a délka tratí byla podle mě úměrná kategoriím. Líbila se mi možnost volby postupu přes rybník.  (VRL0104)
=>Narocnost akorat, charaktr zkr. klasice odpovidal  (ZAM7401)
=>Bez připomínek  (NPA5351)
=>D55C mohla být o trochu delší. Myslím, že fáborková trať mohla být lépe postavená.  (LPU5851)
=>Pěkné  (TYN7200)
=>Trať dobrá, jen některé kontroly svítily hodně na dálku, rychlý terén.  (LPU8106)
=>Trať H65 velmi jednoduchá, kontroly vystavené z dálky viditelné. I další tratě co jsem měl možnost vidět byly podobné. U kontroly 79 stavitel se evidentně nebyl podívat, jinak by ji do toho trnkoviště nemohl dát, jedině snad z pomsty. Prostor by šlo využít lépe.  (NPA5001)
=>Trať D21D byla krátká. Ke zkrácené klasice se bohužel jenom přibližovala, byla i jednoduchá. Naopak trať H35C byla velmi rozmanitá a odpovídala zkrácené klasice jak délkou, tak nápaditostí.  (ZAM8552)
=>Bez připomínek. Kontroly postaveny nezáludně, dalo se k nim promapovat. Délka a charakter tratí odpovídaly zkrácené klasice. Vzhledem k charakteru terénu nebyly zásadní volby postupu.  (SHK5801)
=>V pořádku, bez připomínek  (CHC7251)
=>Pěkně postavené tratě. Určitě lépe než před rokem.  (LPU7310)
=>Velmi pěkná trať D21 i ostatní, vše ok.  (VRL7452)
=>bez problémů  (LPU7515)

2) MAPA

Poznámky:
=>Dobrá.  (VRL7508)
=>Mezi 8. a 9. k (trať T) hůře čitelné  (PHK8101)
=>OK  (PHK0777)
=>Mapa dobra a pro závod VČP vyhovující.  (PHK5701)
=>kvalitní mapa bez nedostatků  (SNA7105)
=>Na pár místech se mně to nezdálo, ale to mohlo být zimní pauzou  (DOB8803)
=>2 bez podstatných připomínek  (SNA4501)
=>Mapa byla v pořádku, podle mapového klíče jsem si nevšiml žadného problému např. rozestupy mapových značek stejné barvy atd., tisk byl také velmi pěkný.  (VRL0104)
=>mapa na muj vkus v nekterych mistech hodne generalizovana, ale odpovidala  (ZAM7401)
=>OK  (NPA5351)
=>Docela seděla.  (LPU5851)
=>V pořádku  (TYN7200)
=>Mapa bez výhrad  (LPU8106)
=>Mapa nic moc, škoda nedomapovaných vodotečí a je otázka zda někde místo rozhraní by nebyla lepší vodoteč. U kontroly 79 použít odstín zelené průchodného hustníku na neproniknutelné trnkoviště byla dobrá volovina.  (NPA5001)
=>Seděla, po revizi zlepšení oproti loňskému roku.  (ZAM8552)
=>Těžko se mapují porosty bez jasné hranice, takže bez připomínek.  (SHK5801)
=>V pořádku, přesná  (CHC7251)
=>Mapa velmi dobrá. Severníky přetiskem přes žlutou "zezelenaly", což asi nebyl záměr. Kladně hodnotím tisk na voděodolný materiál.  (LPU7310)
=>V pořádku.  (VRL7452)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Až příliš mnoho oplocenek, navíc i rozbořené o které se mohl člověk přerazit.  (VRL7508)
=>Na oblastňák OK  (PHK8101)
=>Podobné jako minule  (PHK0777)
=>Vhodný terén a letos bonus = bez kopřiv.  (PHK5701)
=>prostor nepříliš zajímavý, ale i v takových prostorech je třeba běhat, pro oblastní závod byl prostor vyhovující  (SNA7105)
=>Na klasickou trať pro dospělé nevhodný.  (DOB8803)
=>3 vítal bych atraktivnější terény  (SNA4501)
=>Pro oblastní závod je tento prostor dostačující, škoda že je terén takový celkem jednotný (vodoteče, potoky, podrost). Na této mapě jsem běžel teprve podruhé takže terén mi oběhaný určitě nepřišel.  (VRL0104)
=>Vzhledem k tomu, ze je to druhy zavod na placatem terenu v rade, tak trochu nuda, zejmena vzhledem k tomu, ze tentokrat nebyl kladen takovy duraz na atraktivnejsi rybnikatou pasaz  (ZAM7401)
=>Prostor pro OZ vhodný , i když ne příliš atraktivní  (NPA5351)
=>Prostor vhodný pro VČP.  (LPU5851)
=>Bez připomínek  (TYN7200)
=>V toto prostroru prvně a líbolo se, i kdy to bylo dost letecké.  (LPU8106)
=>Průměr  (NPA5001)
=>Na delších tratích opět nezklamaly náročné mokřady v okolí obou rybníků. :-) Naopak ten, kdo se do těchto prostor nedostal, zažil jednoduchý rychlý závod bez větších možností voleb postupů. Závod odpovídající VČP.  (ZAM8552)
=>Běželo se zde podruhé během dvou let, ale prostor stále neoběhán.  (SHK5801)
=>Hezký prostor, možná by se mi zde více líbil middle na desítce  (CHC7251)
=>Prostor závodu vhodný pro oblastní závod.  (LPU7310)
=>Vhodný terén, dík pořadatelům za brzký jarní termín, nebylo to tak zarostlé :-).  (VRL7452)
=>vhodný pro Vč pohár  (LPU7515)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Pěkné, vše OK.  (VRL7508)
=>Menší, útulné  (PHK8101)
=>Trochu malé  (PHK0777)
=>Shromaždiště a služby bez připomínek = díky.  (PHK5701)
=>shromaždiště trochu stísněné, ale vyhovující  (SNA7105)
=>Vše dobré.  (DOB8803)
=>1 vše potřebné po ruce  (SNA4501)
=>Prostor schromaždiště byl velmi dobrý. Je zde výhoda budovy s občerstvením a s ní spojené zázemí. Občerstvení bylo zajištěno dobře, cenil jsem rozdělení objednávek a výdeje do dvou okének, takže nebyly nějaké dlouhé fronty. Stejně tak samostatný stánek s pitím.  (VRL0104)
=>v pohode, hodnotim blizkost startu a cile a parkovani od shromazdiste  (ZAM7401)
=>Pěkné, vše potřebné v dosahu.  (LPU5851)
=>Vše v pořádku. I na později dobíhající závodníky zbylo občerstvení, což není vždy pravidlem.  (TYN7200)
=>Shromaždiště super, vše kousek.  (LPU8106)
=>Výborné, standartně velký výběr buchet, nic nelze vytknout, jen pochválit.  (NPA5001)
=>Osvědčené a dobře umístěné v okolí myslivecké chaty. Nic nechybělo.  (ZAM8552)
=>Bez připomínek.  (SHK5801)
=>Moc hezké, vše blízko  (CHC7251)
=>Shromaždiště parádní včetně vynikajícího občerstvení. Výborné!  (LPU7310)
=>Pěkné, nic nechybělo.  (VRL7452)
=>vyhovující  (LPU7515)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Bez problémů  (PHK8101)
=>Bez připomínek - problémy jsem neregistroval.  (PHK5701)
=>organizace závodu bez nedostatků  (SNA7105)
=>Bez problémů.  (DOB8803)
=>1 vše OK  (SNA4501)
=>Informace o závodu byly na internetu včas. Na startu snad žádné problémy, také v cíli v pořádku (dostatek pití, rychlé vyčítání..) Výsledky byly také vyvěšovány průběžně a vyhlášení včas.  (VRL0104)
=>nic negativniho nezaznamenano  (ZAM7401)
=>Nezaznamenala jsem žádný problém  (NPA5351)
=>Vše v pořádku, hezké ceny.  (LPU5851)
=>Bez připomínek, vše bylo Ok.  (TYN7200)
=>Nezaznamenal jsem problémy.  (LPU8106)
=>Dobré, start pěkně postavené, jen by mapový start neměl být vidět dalšími závodníky.  (NPA5001)
=>V dobré dostupnosti start i cíl. Rychle vyvěšené výsledky. Vše fungovalo jak má.  (ZAM8552)
=>Bezproblémová, moc hezky uspořádaný závod  (CHC7251)
=>Všechno bezproblémově klapalo, velmi dobrá organizace. Možná stupně vítězů mohly být blíž k aparatuře a bylo by lépe rozumět.  (LPU7310)