=>Vzhledem k tomu, že rozhodně nešlo o sprint na rovině, tak délka akorát, fyzicky celkem náročné  (ZAM7401)
=>Stavba tratí nápaditá, dobře využila zmapovaný prostor.  (SHK5801)
=>Trať vcelku jednoduhá, o to rychelejší.  (LPU8106)
=>Slušně postavené, byly tu volby postupů. OK  (NPA5001)
=>Akorat dlouha.  (PHK0777)
=>H35C trat dobra, zadny extra premysleni, ale ani nuda :)  (PHK8101)
=>Pěkná, našly se i varianty postupů.  (LPU5401)
=>trať byla veelmi dobře postavena, líbilo se mi, že tam bylo hodně plotů, že si závodník na to musel dávat pozor  (PHK9654)
=>jednoduché, ale odpovídalo to charakteru závodu Vč.poháru  (SJC6001)
=>pěkně postavené tratě  (LPU6901)
=>Trať pěkná, rychlá. Vzhledem k množství detailů-soch, bych možná uvítala víc kontrol.(D21)  (VRL7452)
=>bez připomínek  (LPU7515)
=>klasický běžecký závod, kontroly nebyly hned vidět, takže mapovat se muselo, pěkné  (SRK7251)
=>tratě pěkné, v pěkném sprintovém terénu  (SRK7373)
=>Bez připomínek  (NPA5351)
=>Pěkné, jen u některých kategorií se dal prostor lépe využít.  (TYN7200)
=>Moc hezká.  (CHC7251)
=>Moc pěkně postavené tratě!  (LPU7310)
=>Nenáročné, ale pěkné. Super proběhnutí.  (VRL7508)

=>Ok.  (VRL7452)
=>seděla bez problémů (všechny sochy tam hezky byly, dobře se orientovalo prostým odpočítáváním)  (SRK7251)
=>bez připomínek  (SRK7373)
=>Jen drobná připomínka - malý proužek zakázaného prostoru kolem památníku zakreslený přes srázek se v mapě snadno přehlédl, což ovlivnilo volbu postupu. Závodníci často to zjistili až když narazili na kalouny. Jinak pěkné.  (NPA5351)
=>Vše Ok.  (TYN7200)
=>V pořádku, přesná  (CHC7251)
=>Mapa velmi dobrá, bez připomínek.  (LPU7310)
=>OK  (VRL7508)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Sochařský park určitě atraktivní záležitost  (ZAM7401)
=>pěkný sprintový terén, pro OB dosud nepoužitý, hlavně byl zajímavý park se sochami na konci závodu  (SNA7105)
=>Prostor vhodný pro daný typ závodu.  (SHK5801)
=>Prostor pěkný, zvláště mezi sochami.  (LPU8106)
=>Prostor pěkný, ale je to na 1 závod, pak by si člověk pamatoval.  (NPA5001)
=>Nadherny socharsky park s mirnym previsenim.  (PHK0777)
=>Na oblastnak super :)  (PHK8101)
=>Moc pěkný.  (LPU5401)
=>prostor závodu byl vhodně vybrán, líbilo se mi, že se běželo v sochařském parku  (PHK9654)
=>velmi vhodný  (SJC6001)
=>nový zajímavý prostor  (LPU6901)
=>Krásný, atraktivní. Dík všem pořadatelům, kteří nám ukáží svá krásná města a místa!  (VRL7452)
=>hezký, nový, atraktivní  (SRK7251)
=>pěkné  (SRK7373)
=>Nová mapa, to je odpověď. Pěkné.  (NPA5351)
=>Prostor vhodně zvolen. Střídání zástavby a parku pro daný typ závodu ideální.  (TYN7200)
=>V pořádku, moc hezký sprint  (CHC7251)
=>Prostor závodů s velkým potenciálem! Krása.  (LPU7310)
=>Atraktivní prostředí.  (VRL7508)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Málo WC, bez mobilních WC se dělaly docela fronty  (ZAM7401)
=>pěkné shromaždiště  (SNA7105)
=>Pěkné, bez připomínek.  (SHK5801)
=>Bez přípomínek  (LPU8106)
=>Pěkné, jen WC bylo nedostatečné.  (NPA5001)
=>Dostacujici.  (PHK0777)
=>Prijemne  (PHK8101)
=>Pěkné. Jen to ozvučení mohlo být lepší.  (LPU5401)
=>shromaždiště bylo dobře zvolené  (PHK9654)
=>velmi vhodné  (SJC6001)
=>velmi pěkně shromaždiště, vše bylo blízko (parkování, start, cíl)  (LPU6901)
=>Ok, nic nechybělo.  (VRL7452)
=>velké, zastřešené tribuny, kdyby pršelo (chvíli to tak vypadalo), ale totálně podceněné množství toalet (nějakou toiku to tam chtělo); bohatý sortiment horkých nápojů  (SRK7251)
=>málo WC  (SRK7373)
=>Vše jak má být.  (NPA5351)
=>Dobře situované vč. parkování přímo v centru. Jen spolehnout se na 4 WC a 3 pisoáry by příště chtělo zvážit popř. doplnit alespoň o 4 mobilní.
Závodníků přibývá a počet záchodů zůstává?...  (TYN7200)
=>Výborné zázemí  (CHC7251)
=>Vše vyhovující. Snad jen WC nebylo schopné pojmout nápor.  (LPU7310)
=>Jídlo dobré. Možná málo záchodů, dost velká fronta. Jinak OK  (VRL7508)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>nezaznamenal sem problémy  (ZAM7401)
=>bez nedostatků  (SNA7105)
=>V pohodě.  (NPA5001)
=>Pekne ceny: jablka i trubicky potesily, ovsem nejlepsi byla pernikova medaile od Cihaku.  (PHK0777)
=>Moc hezke ceny pro vsechny!

Podle mezicasu je skoro jiste, ze si nekolik zavodniku (zavodnic) nejak zkratilo cestu mezi sidlistem a bazenem - viz napr. D35C bohuzel vcetne vitezky (9k-10k), D14C (6k-7k), ... Asi melo byt poradatelem nejak zajisteno. A samozrejme v ramci fair play zavodniky nahlaseno po dobehu.  (PHK8101)
=>Občas trochu zmatky na startu - hodně lidí v jedné minutě. Pozdní vyhlášení, na vyhlášení zůstali skutečně jen ti nejvěrnější....  (LPU5401)
=>organizace probíhala bez problému z mého pohledu  (PHK9654)
=>mám jedinou připomínku - vyhlášení výsledků mohlo být dříve  (LPU6901)
=>Vše ok. Rychlé výsledky.  (VRL7452)
=>vše bez problémů, velké parkoviště, možnost prohlédnout si prostor hřbitova před závodem (i když se cestou k němu muselo projít kouskem HDR tratě) - díky  (SRK7251)
=>OK, podaný protest byl jury vyřešen. Opět poznámka, ne však k pořadatelům. Pokud souhlasím, že budu v jury, nemohu odjet dříve domů a doufat, že nebude žádný problém.  (NPA5351)
=>Bez problémů.  (TYN7200)
=>V pořádku, jen dvě poznámky. 1. zda nemohlo být dříve vyhlášení, 2. zvláštně vyřešeno zapnutí SI do Siac on, většinou zapíná check. Nevím, zda to nemělo být alespoň napsané v pokynech.  (CHC7251)
=>Organizace bezproblémová, jen ke konci závodu trochu drhlo vyvěšování výsledků.  (LPU7310)