5. kolo Východočeského poháru (žebříček A)

Pořadatel: SHK
Stránka v ORISu: odkaz
Kreslení postupů: odkaz
Další informace: Trať: Krátká trať
Mapa: Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

Závod hodnotilo: 12 lidí

Hodnocení závodu

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>pro VCP mohly být více využity nejdetailnější oblasti, i tak ale pěkné tratě  (LPU6901)
=>Pěkně postavené tratě, odpovídající krátké trati.  (LPU5401)
=>Velmi pěkná trať D21A, vhodně zvolená trať vzhledem k terénu, dobrý nápad se dvěma starty.  (VRL7452)
=>Tratě pěkné  (TYN7200)
=>Velmi pěkně postavené tratě.  (NPA5001)
=>Trať v pořádku, dh21 super  (CHC7251)
=>Traťě využily členitý terén i detaily. všechny typy terénu i objektů s kontrolami, volby byly  (SRK8501)
=>dle standartu  (SJC6001)
=>pěkní tratě v pěkném terénu  (ZAM7401)
=>Tratě byly dobře postavené. Trať H21C maximálně využila členitý terén v blízkosti shromaždiště.  (SNA7105)
=>velmi pěkné, dalo se i běžet, střídal se hůře průběžný les s volbami po cestách  (SRK7251)
=>Pěkné tratě odpovídající obtížnosti i délky. Krásná krátká.  (LPU7310)

2) MAPA

Poznámky:
=>pro veterány bych uvítal měřítko 1:7500, v nejdetailnější oblasti jsem měl problém mapu přečíst  (LPU6901)
=>Dobrá, mapaři měli hodně obtížnou roli díky neustálé těžbě (kůrovec).  (LPU5401)
=>Ok.  (VRL7452)
=>Bez připomínek  (TYN7200)
=>Dobře zmapováno, vše sedělo.  (NPA5001)
=>Perfektní  (CHC7251)
=>v pořádku  (SJC6001)
=>bez problémů  (ZAM7401)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>bez problémů  (SRK7251)
=>Mapa přesná, bez připomínek.  (LPU7310)
=>(SRK8501)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>pro VCP vhodný terén, chápu, že nejlepší oblasti byly vyhrazeny pro ZA, ale z mého pohledu (veterán VCP) je to škoda  (LPU6901)
=>Výborný prostor.  (LPU5401)
=>Atraktivní.  (VRL7452)
=>Vhodně zvolen, terén pěkný  (TYN7200)
=>Prostor pěkný, ale co s prostorem udělá stále probíhající těžba.  (NPA5001)
=>Moc hezký prostor pro závod, škoda, že všichni nemohli běžet v té části, co mistrovské tratě. Ale to je jasné, že by tam bylo plno. Takto to bylo dobře vyřešeno.  (CHC7251)
=>Velice pěkný terén a správné využitá možnostpro žebříček A i Východočeský pohár  (SRK8501)
=>OK, těším se na možnost využití skalek při dalším závodě SHK  (SJC6001)
=>Pestrý les v míně kopcovitém terénu  (ZAM7401)
=>Prostor nebyl dlouho používaný pro OB. Byl podstatně zarostlejší, než při mém posledním závodu v tomto prostoru před 17 lety. Prostor byl poměrně zajímavý, zejména velmi členitá část u shromaždiště.  (SNA7105)
=>pěkný, nový, zajímavý pestrý terén  (SRK7251)
=>Prostor závodu vhodně zvolený. V lese bohužel hodně klacků a větví po zemi, které dost znepříjemňovaly závodníkům život, ale to není výtka pořadatelům.  (LPU7310)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>bylo tam vše potřebné  (LPU6901)
=>Moc pěkné.  (LPU5401)
=>Vhodně zvolené, všeho dostatek...  (TYN7200)
=>Dobré, jen silnice uprostřed byl trochu problém, ale tady to asi jinak řešit nešlo. Příliš velká koncentrace lidí na jedny závody.  (NPA5001)
=>Perfektní, prostorné  (CHC7251)
=>Vhodné umístění. Vše v pořádku.  (SRK8501)
=>OK  (SJC6001)
=>porádku  (ZAM7401)
=>pěkné shromaždiště,obtížnější parkování, ale v okolí shromaždiště nebylo příliš vhodných míst pro parkování  (SNA7105)
=>pěkné, na hrázi sice trochu málo místa na stany, ale to se dalo vyřešit postavením stanu jinde, takže neřešíme, občerstvení v budově dost nacpané frontami  (SRK7251)
=>Shromaždiště výborné. Obzvláště kladně hodnotím dostatečnou kapacitu TOI včetně těch cestou na start.  (LPU7310)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>bez připomínek  (LPU6901)
=>Slabší ozvučení. Vyhlášení mohlo být i dříve. Výborná práce na parkovišti při minimu místa.  (LPU5401)
=>Vše ok.  (VRL7452)
=>Myslím , že vše fungovalo v rámci možností.  (NPA5001)
=>Bezproblémová, bez připomínek.  (CHC7251)
=>Velice dobrá organizace, pěkný závod.  (SRK8501)
=>pomalejší vyčítání čipů, jinak byla organizace závodu bez problémů  (SNA7105)
=>vše klapalo, dobře zvládnuté parkování autobusu (nemuseli jsme se motat mezi auty), díky  (SRK7251)
=>Organizačně vše perfektně zvládnuté až na on-line mezičasy z lesa - nepřenášely se SIACy, nebyla dopředu viditelná/nahraná startovka a kategorie dělené na S a L se ve výsledcích nezobrazovaly již sloučené. Ale to je jen malá piha na kráse.  (LPU7310)