Mapa: Slezské Předměstí - jih, M 1:4000, E 2m, červen 2019, A4, v obalu

Závod lze hodnotit po dobu 8 dnů od konání závodu.

1) STAVBA TRATÍ

Poznámky:
=>Pěkný sprint. Složitější začátek, pak dlouhé volby, konec slabší, ale tam už se nic moc vymyslet nedalo.  (DOB8803)
=>Trať v daném prostoru odpovídající a moc pěkná.  (VRL7452)
=>Zatím nejhorší sprint jaký jsem běžela. Bohužel jsem běžela asi tu nejošklivější trať. Jednoduchý běžák s malým počtem kontrol. Tzv. sprintová klasika.
Naopak D,H10 mně připadali dost těžké. Žákovské tratě se mně docela líbily.  (SRK7373)
=>Řada kontrol velmi jednoduchých, ale co také na tomto prostoru vymyslet.  (NPA5001)
=>Tratě odpovídaly možnostem vybraného prostoru  (TYN7200)
=>tratě odpovídali druhu závodu  (SJC6001)
=>dobře postavené tratě  (SNA7105)
=>zajímavé, nutnost rychlé orientace v terénu, záludná místa s ploty apod.  (SRK7251)
=>Tratě některých kategorií celkem pěkné (třeba H45 byla fajn), ale jiné ne moc povedené (např. D35) - málo kontrol, velmi dlouhé a orientačně nezajímavé postupy. Pěkná pasáž mezi bloky domů těsně před doběhem.  (LPU7310)
=>Bez připomínek.  (LPU7515)

2) MAPA

Poznámky:
=>Mapa byla dobrá.  (DOB8803)
=>Ok.  (VRL7452)
=>Bez připomínek.  (SRK7373)
=>Tady snad nic zkazit nešlo.  (NPA5001)
=>V pořádku  (TYN7200)
=>bez připomínek  (SJC6001)
=>nová kvalitní mapa  (SNA7105)
=>seděla  (SRK7251)
=>Mapa přesná a přehledná, bez problémů.  (LPU7310)

3) PROSTOR ZÁVODU

Poznámky:
=>Velmi vhodný na oblastní sprint  (DOB8803)
=>Terén vhodný, osobně mám mnohem radši členitější, kde nejsou tak velké bloky nepřístupného prostoru, které se z velké části jen obíhaly.  (VRL7452)
=>Pro oblastní závod vyhovující.  (SRK7373)
=>O ničem. Vraťme se do lesa.  (NPA5001)
=>Pro oblastní žebříček a charakter závodu dostačující  (TYN7200)
=>do centra bychom se asi všichni podívali raději :-), ale sám vím, co je s tímto druhem závodu za problémy  (SJC6001)
=>poměrně pěkný terén, i v Hradci se ještě dá najít neoběhaný sprintový terén  (SNA7105)
=>vhodný pro městský sprint  (SRK7251)
=>Pro oblastní sprint vhodný terén.  (LPU7310)

4) SHROMAŽDIŠTĚ

Poznámky:
=>Velmi pěkné shromaždiště. Možná se mohla dotáhnout nějaká toika, u holek byla docela fronta.  (DOB8803)
=>Pár fáborů z parkoviště na schromko by neškodilo. Na WC fronty. Občerstvení na stojáka.  (NPA5001)
=>Ideální  (TYN7200)
=>nádhera  (SJC6001)
=>velmi pěkné shromaždiště  (SNA7105)
=>bohužel naprostý nedostatek záchodů, na takové horko podceněn sortiment a množství nápojů (kofola rychle došla, jiné nealko mimo Birell nebylo k dispozici)  (SRK7251)
=>Shromažditě velmi pěkné, stadion je ideální.  (LPU7310)

5) ORGANIZACE ZÁVODU

Poznámky:
=>Byla velká fronta na vyčítání, na slunci nebylo čekání zrovna příjemné  (DOB8803)
=>Pomalé výsledky.  (VRL7452)
=>Nic moc.Výsledky pomalé, dlouhé fronty na vyčítání.Asi lépe pořádat jedny závody a pořádně.  (NPA5001)
=>Na startu chyběly startovky na start 00. Informace rozhlasem o závodě v čase 15:20 taky nebyly zrovna pro závodníky startující v brzkých časech. Příště by stálo za zvážení posunutí startu o 30minut a vše mohlo vypadat lépe. Ale omluva je, že dopoledním závodem byly štafety.  (TYN7200)
=>bez problému  (SJC6001)
=>bez nedostatků, jen vyčítání čipů bylo občas pomalé  (SNA7105)
=>promíchání fronty na vyčítání s frontou na občerstvení - nepřehlednost, i tak neskutečně dlouhá fronta na vyčítání, nevyvěšovány průběžné výsledky, vzhledem k nedostatečné kapacitě WC na shromaždišti mohla být aspoň jedna TOI na startu, závodníci by ocenili i kelímek vody na startu  (SRK7251)
=>Ne moc dobrá organizace vyčítání - přestože byly dvě vyčítací krabičky, tvořila se dlouhá fronta. Vyhlášení dost pozdě.  (LPU7310)