Fotky
Fotky z občerstvovačky a z vyhlášení vítězů obou dnů najdete zde.
3. května
Poděkování
Děkujeme všem závodníkům za účast na našich závodech. Věříme, že se Vám v Železných horách líbilo a že opět někdy v budoucnosti zavítáme na závody pořádané OK Lokomotiva Pardubice.
3. května
Postupy z nedělní krátké trati
Vaše postupy z nedělního závodu na krátké trati si můžete zakreslit na OB postupy.
3. května
Mapy z nedělní krátké trati
Mapy s tratěmi kategorie H21A a D21A z nedělní krátké trati najdete v odkazu MAPY v levém menu.
3. května
Nedělní krátkou trať vyhráli Matějů a Dwojak
Do nedělního závodu na krátké tratí odstartovalo téměř 1000 závodníků. Vítězství vybojovali Martina Matějů (SK Praga) v D21A a Polák Wojciech Dwojak (OK Slavia Hradec Králové). Běželo se za chladného, místy větrného počasí, naštěstí bez deště. Výsledky najdete v příslušném odkaze v levém menu.
2. května
Postupy ze sobotní klasiky
Vaše postupy ze sobotního závodu na klasické trati si můžete zakreslit na OB postupy.
2. května
Sobotní klasika je za námi
Sobotní závod na klasické tratí přivítal na startu více než 1000 závodníků. Běželo se za chladného, zpočátku dost oblačného, pak už i polojasného počasí. Na poměrně dlouhých tratích si pro vítězství v D21A doběhla Zuzana Jedličková (OK Slavia Hradec Králové) a v H21A vyhrál David Procházka (OK Lokomotiva Pardubice). Výsledky najdete v příslušném odkaze v levém menu.
2. května
Aktualizace startovní listiny na neděli
Startovní listina na nedělní krátkou trať byla aktualizována po změnách nahlášených na sobotní prezentaci - podívejte se zde.
2. května
Mapy se sobotními tratěmi
Mapy s tratěmi nejdelších tratí mužů (H21A) a žen (D21A) najdete v odkazu MAPY v levém menu.
30. dubna
Starovní listiny aktualizovány
Velká spousta dohlášek, odhlášek, změn kategorií i startovních časů byla podle možností realizována, startovní listiny byly aktualizovány. Kategorie T, P a HDR startují libovolně, v sobotu do startovního času 150, v neděli do startovního času 120. Startovní listiny budou v aréně vyvěšeny, klubové startovní listiny ale netiskneme.
27. dubna
Prezentace
Na prezentaci dostanou vedoucí klubů pouze vyúčtování vkladů a případně ubytovací poukazy. Startovní listiny a pokyny pro vás tisknout nebudeme.
27. dubna
Aktualizace startovních listin
Chodí dohlášky a také žádosti o úpravy startovních časů. Snažíme se vyhovět. Aktualizovaná startovní listina bude zveřejněna ve čtvrtek večer.
26. dubna
Platby
Došlé platby jsou pravidelně aktualizovány v systému ORIS. Proveďte si prosím kontrolu!
26. dubna
Startovní listiny
Zveřejněny startovní listiny na oba dny, najdete je v příslušném odkazu. Kategorie T, P a HDR startují libovolně, v sobotu do startovního času 150, v neděli do startovního času 120.
24. dubna
Parametry tratí
Parametry tratí na sobotní klasiku i nedělní krátkou trať jsou v příslušném odkazu v levém menu.