Novinky

24. dubna
V neděli se všichni přihlášení nevešli do H21A
Na nedělní krátkou trať se přihlásilo více závodníků než připouští řády sekce OB. Devět přihlášených závodníků bylo tedy přeloženo do kategorie H21B.
22. dubna
Zveřejněny pokyny
V příslušném odkazu v menu najdete pokyny pro účastníky závodů.
22. dubna
Ukázky terénu
Přidali jsme fotky terénu i centra závodu.
22. dubna
Přihlášky skončily
Uplynul i 2. termín přihlášek na naše závody. Na oba dny se přihlásilo kolem tisícovky závodníků - viz seznam přihlášených.
19. dubna
Ubytování
Pořadatel zajišťuje na základě objednávky v ORIS ubytování v tělocvičně s vlastními spacími pytli v Chrudimi a Slatiňanech (mapky míst ubytování jsou v sekci "Ubytování"). Poslední možnost objednávky ubytování je 21. 4. 2015.
19. dubna
Tratě jsou připraveny
Stavitelé tratí Petr Fencl (sobotní klasika) a Jan Kaplan (nedělní krátká trať) dokončili svou práci, tratě jsou připraveny.
17. dubna
Přihlášky v prvním termínu skončily
V prvním termínu se na oba závody přihlásilo přes 900 závodníků. Druhý termín přihlášek končí 21. dubna 2015, poté zadáváme mapy do tisku.
15. dubna
Ukázky nové mapy
Přidali jsme pár ukázek nové mapy.
26. ledna
Ubytování
Pořadatel zajišťuje pouze v tělocvičně s vlastními spacími pytli (80 Kč/os/noc), nutno objednat spolu s přihláškou. Další možnosti ubytování v okolí najdete v sekci "Ubytování".
15. ledna
Založeny stránky, přidán rozpis
Založeny stránky závodů prvních dvou závodů ŽB-Čechy v orientačním běhu 2015. Závody připravuje OK Lokomotiva Pardubice v lesním prostoru u obce Ctětín. Můžete si prohlédnout rozpis a předchozí mapu prostoru.