Novinky

25. dubna
Mapy s tratěmi
Sobota - ženy, muži
Neděle - ženy, muži
25. dubna
Ztráty a nálezy
A jako tradičně několik zapomenutých věcí. Ohledně možnosti předání volejte 605 205 522.

Prázdné pouzdro na buzolu
Klokanka v národních barvách
Kalhoty dámské velikosti S ze stanu LPU
Overal BOR
Kempingová židle Quechua
Běžecké boty Kalenji
23. dubna
GPS tracking
Sobota
H21
D21
Neděle
H21
D21
19. dubna
Pokyny, startovky
V IS ORIS (a v příslušném odkazu v levém menu) byly zveřejněny všechny potřebné dokumenty k sobotnímu i nedělnímu závodu (pokyny, plánky shromaždišť i startovní listiny).
15. dubna
Parametry tratí a ukázky mapy
Zveřejňujeme konečné parametry tratí a pár ukázek mapy.
12. dubna
Tratě jsou hotovy
Tratě stavitelé dokončili (sobota Šimon Mareček a Zuzana Klimplová, neděle Honza Grundmann a Petr Fencl). Mapy jsou ve středu do tisku.
12. dubna
Skončily přihlášky
V neděli skončily přihlášky na oba závody štafet. Na sobotu i na neděli se přihlásilo více než 300 štafet.
21. ledna
Upozornění
Oba závody štafet se uskuteční v lesním komplexu Ochoza (Nové Město na Moravě, Vlachovice, Rokytno, Maršovice).
Hlavní rozhodčí závodů povolili výjimka z čl. 3.3 Pravidel OB: lyžování na standardních tratích v okolí Vysočina arény (bez mapy) je dovoleno.
21. ledna
Zveřejněn rozpis
Byl zveřejněn rozpis dvou závodů Českého poháru štafet (a České ligy klubů), které se uskuteční 23. a 24. dubna 2022 v Novém Městě na Moravě.
15. ledna
Závody jsou jinde
Dva závody Českého poháru štafet byly naplánovány na květen roku 2021 do prostoru severně od Svratouchu, do lesa, který ještě nikdy nebyl použit pro orientační běh. Závody se kvůli covidu neuskutečnily a byly přeloženy na duben 2022. Předběžný souhlas CHKO pro rok 2021 nebyl pro rok 2022 prodloužen (mj. na louce modrásek, v lese čáp černý). Správa CHKO nedala souhlas ani ke konání v dalších náhradních terénech (Pustá Kamenice, Pustá Rybná). Byly zvažovány prostory nových map na Přeloučsku a Holicku, ale vzhledem k velkým vzdálenostem od sobotního závodu Českého poháru ve sprintu, který pořádá OSN, nebyla tato varianta přijata. Závody se tak uskuteční díky vstřícnosti OSN v lese Ochoza severně od Nového Města na Moravě.