Novinky

4. září
Fotky
Díky počasí se moc nefotilo... Tak alespoň pár fotek místního fotografa pana Jana Brokla jak ze závodů, tak i z muzikálu "Kudy kam".
4. září
Postupy OB
Na stránce postupy OB si můžete zakreslit své postupy ve všech třech etapách.
3. září
Cena východních Čech je za námi
Skončil 32. ročník Ceny východních Čech. Děkujeme všem účastníkům za účast, věříme, že se jim v jižní části Pardubického kraje líbilo. Omlouváme se za počasí, za to jsme ale fakt nemohli.
3. září
Mapy s tratěmi
V sekci "Mapy" najdete mapy s tratěmi všech tří etap kategorií D21A a H21A.
3. září
Třetí etapa
Třetí etapou (opět se běžela za deště a chladného počasí) skončila letošní Cena východních Čech. V mužích byl v neděli nejrychlejší Petr Horvát, v ženách pak Lenka Kociánová, oba se stali po součtu časů ze všech tří etap i vítězi celkovými. Výsledky třetí etapy i výsledky celkové najdete v příslušném odkaze.
2. září
Proběhla druhá etapa - klasika
Sobotní druhá etapa - dost náročná klasika - proběhla za trochu lepšího počasí než bylo v sobotu: nepršelo, zima ale byla velká. V ženách vyhrála Lenka Kociánová, v mužích Martin Poklop, výsledky ostatních najdete v odkaze z menu.
1. září
První etapa je za námi
Páteční krátká trať neměla štěstí na počasí. Celý den pršelo, v průběhu závodu lilo. V lese bylo hodně mokro a navíc tma. Závodníci to ale zvládli! V mužích vyhrál Petr Horvát, v ženách Zdenka Stará. Kompletní výsledky najdete v příslušném odkaze z menu.
31. srpna
On-line výsledky z etapa
Budeme se snažit přenášet on-line výsledky jednotlivých etap: E1, E2, E3.
30. srpna
Poslední info před závody
Na závody je vše připraveno (mapy jsou vytištěny, jsou v mapnících, popisy rozstříhány, potřebné listiny vytištěny a připraveny na prezentaci). Ve čtvrtek budujeme arénu, kde všechny účastníky v pátek rádi uvítáme. Bohužel předpověď počasí není právě optimistická...
Zveřejňujeme další verzi startovek, do kterých byly zahrnuty všechny změny, dohlášky, odhlášky, požadavky na změnu startovních časů, atd., které došly do středy do 12 hod. Zasílání jakýchkoliv požadavků na dohlášky nebo změny je nyní již bezpředmětné, budou podle možností řešeny až na prezentaci, která končí v pátek ve 14:30 hod.
Cena východních Čech 2017 bude opět ekologická. Informace k závodu – pokyny, startovní listiny podle klubů zveřejňujeme pouze elektronicky. Ostatní dokumenty zveřejníme v souladu s Pravidly OB na shromaždišti.
25. srpna
Startovní listiny
Připravili jsme startovní listiny na letošní Cenu východních Čech (viz odkaz v menu). Snažili jsme se vyhovět desítkám požadavků na úpravu startů.
24. srpna
Pokyny, parametry tratí.
Pokyny a parametry tratí jsou zveřejněny v příslušném odkaze v menu.
24. srpna
Platby, ubytování v kempu
V současné chvíli evidujeme pouze dvě třetiny uhrazených vkladů. Prosíme tedy kluby s neuhrazenými vklady, aby je uhradily tak, že budou nejpozději do 29. srpna na našem účtu (částku, číslo účtu a variabilní symbol naleznete v ORISu).
A ještě upozornění o kempu. Pokud chcete být ubytovaní v kempu a nepřihlásili jste si toto ubytování v IS ORIS, učiňte tak e-mailem na lpu@vco-ob.cz co nejdříve. Na místě bude velmi obtížné kemp dohlašovat.
22. srpna
Poličská lokálka – oslavy 120 let železnice
Poličská lokálka – oslavy 120 let železnice proběhnou v sobotu 2. 9. 2017 (historické a parní vlaky) - celková informace, plakát a jízdní řád.
22. srpna
Catering v centru
Prodej občerstvení v centru zajišťují:
TORO VM a.s. (polévka, masné a grilované věci, točené nápoje)
STIASINI s.r.o. (snídaňový program, zapékané věci - bagety, sendviče, croissanty, espresso - kompletní sortiment)
Kafetérie KASPU s.r.o.
Prodejní doba: Pá 12:00 – 22:00, So 7:00 – 22:00, Ne 7:00 – 14:00.
21. srpna
Základní údaje o etapách
Než vyjdou pokyny, tak pár základních údajů o etapách, aby si závodníci mohli naplánovat třeba příjezd v pátek.
Všechny etapy: parkoviště - centrum 200 m
E1 - pátek 1. 9.: start 00 = 15:00 hod., centrum - start 800 m (převýšení 10m), centrum - cíl 400 m
E2 - sobota 2. 9: start 00 = 9:30 hod., centrum - start 2300 m (převýšení 40 m), centrum - cíl 1900 m, start a cíl jsou kousek od sebe
E3 - neděle 3. 9.: start 00 = 9:30 hod., centrum - start 600 m (převýšení 25 m), centrum - cíl 0 m, vyhlášení vítězů ve 13 hod.