Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

V pátek 2. 3. v Hlinsku byli vyhlášeni nejlepší sportovci Pardubického kraje za rok 2011. Nejlepší sportovkyní kraje byla vyhlášena Martina Zvěřinová! Od sportovních odborníků a novinářů si toto významné ocenění zasloužila především za stříbrnou medaili z Mistrovství světa 2011 ve Francii ze závodu štafet.
Štafetě žen se podařilo získat pro ČR první medaili z tohoto závodu po 16 letech a Martina svým výkonem (přiběhla z prvního úseku první do cíle) pro své týmové kolegyně Evu Juřeníkovou a Danu Šafka-Brožkovou udělala velký kus práce. Na vyhlášení byli vidět i další orientační běžci. Mezi desítkou nejlepších sportovců v kategorii mládeže byl vyhlášen Tomáš Kubelka, mezi trojicí nejúspěšnějších mládežnických družstev tým dorostu OK Lokomotiva Pardubice.

Přehled nejlepších sportovců a rozhovor s Martinou najdete v Pardubickém deníku.
Adam Zitka - 5.3. 2012 09:55