Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

Klub orientačního běhu OK Lokomotiva Pardubice připravil ve spolupráci s Městským obvodem Pardubice III a Statutárním městem Pardubice další tzv. areál pevných kontrol pro orientační běh, tentokrát v krásném příměstském lese Studánka.
celý článek - komentáře (0)
Adam Zitka - 7.11. 2014 22:08
Ve středu 10. dubna odpoledne byl zahajovacím závodem otevřen Areál pevných kontrol na Andrlově chlumu u Ústí nad Orlicí. Areál připravili členové klubu KOB Ústí nad Orlicí. Díky nim si orientační běh může kdykoli vyzkoušet každý, kdo má zájem.
celý článek - komentáře (0)
Adam Zitka - 1.5. 2013 17:05
Prvním letošním větším závodem v Pardubickém kraji bude v sobotu 31. 3. 2012 dopoledne Východočeský pohár a Liga Vysočina s centrem u výletní restaurace Monaco u Slatiňan. Pokud si chcete vyzkoušet krásy sportu zvaného orientační běh, přijďte a přihlaste se do kategorie příchozích (P) nebo rodičů s dětmi (HDR). Absolvujete trať kolem 3 km a na příštím výletě v tomto krásném regionu už ke Kočičímu hrádku hravě trefíte podle mapy! Stránky závodů najdete tady, víc informací pro začátečníky o orientačním běhu například zde.
celý článek - komentáře (0)
Adam Zitka - 26.3. 2012 00:37
Závody Východočeské oblasti i oblasti Vysočina letos zaznamenávaly potěšující velký počet zájemců o náborové kategorie - tratě, které se u běžných závodů vypisují pro ty, kteří si chtějí orientační běh vyzkoušet a naučit.
celý článek - komentáře (0)
Závod v ulicích a parcích Pardubic přilákal 85 běžců z řad laické veřejnosti
Adam Zitka - 3.12. 2011 04:37