Krajský svaz orientačních sportů Pardubického kraje

Nikola Thýnová výborným výkonem pomohla štafetě k 7. místu
Při závěrečných smíšených štafetách (každý ze dvou členů štafety jel dva úseky) se výpravě Pardubického kraje na stupně vítězů nepodařilo prosadit. V kategorii DH14 obsadila štafeta Nikola Thýnová - Michal Švadlena velmi pěkné 7. místo z 27 štafet (každý kraj mohl nasadit dvě štafety). Naděje štafety Adéla Zrníková - Martin Roudný skončily Martinovou diskvalifikací na posledním úseku. V kategorii DH16 vybojovali Veronika Chaloupková a Jonášem Fenclem 9. místo a Anna Kopecká s Vaškem Roudným 15. místo.
Zimní olympiáda dětí a mládeže ČR, poprvé i s lyžařským orientačním během, skončila. Kdy příště LOB zase na olympiádě uvidíme, to se teď neví. Pardubický kraj, který má o pořádání příští ZODM zájem, by LOB do programu zařadil.

Oficiální výsledky závodu štafet

Fotogalerie Martina Křivdy:
štafety
ukončení

ZODM 2014 LOB Highlights od Martina Křivdy:
video

Mapy a další informace najdete na stránce pořadatelů z Nového Města na Moravě.

Trenérům Jirkovi Švadlenovi, Martinu Křivdovi a Tomáši Zrníkovi patří velké poděkování za výborně odvedenou práci pro tým během celé olympiády!
Adam Zitka - 24.1. 2014 03:22