Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /web/htdocs1/lpucz/home/www/mcr19/src/menu.src:53) in /web/htdocs1/lpucz/home/www/src_new/WWWHelper.php on line 3

Novinky

Závody jsou za námi - poděkování
 – 20. května

Závody skončily, předběžná hodnocení účastníků jsou pozitivní.
Děkujeme všem závodníkům za účast a za jejich předvedené výkony. Děkujeme za podporu všem partnerům závodu, jak orgánům samosprávy, tak i sponzorům.
Sledujte ještě rubriku fotogalerie, tam ještě něco bude přibývat.
Těšíme se, že zase někdy zavítáte na závody organizované OK Lokomotiva Pardubice.
Šampionáty v České televizi
 – 20. května

Záznam přímého přenosu ČT Sport z Mistrovství ČR sprintových štafet v Pardubicích najdete zde. Půlhodinová reportáž z mistrovství ČR ve sprintu v Čáslavi pak bude mít premiéru ve středu 22. 5. ve 14:45 hod. (záznam pak bude k dispozici tady).
Fakta ze štafet
 – 19. května

Postupně budou doplňovány sekce "Mapy s tratěmi" a především "Fotogalerie".
GPS štafety DH21
 – 19. května

Štafety vyhrál OK 99 Hradec Králové
 – 19. května

Nedělní Mistrovství ČR štafet proběhlo za krásného počasí po dohledem televizních kamer. Pro titul si s přehledem doběhla štafeta OK 99 Hradec Králové. Výsledky najdete v příslušném odkaze.
Pár odkazů po závodě - sprint
 – 18. května

Postupy OB
GPS H21
GPS D21
A plno fotek od různých autorů ve fotogalerii.
Mapy s tratěmi
 – 18. května

Mapy s tratěmi hlavních kategorií (H21 a D21) najdete v příslušném odkazu v menu.
Mistrovské tituly získali Král a Indráková
 – 18. května

Šampionát úspěšně proběhl, v mužích obhájil titul Vojtěch Král (2. Marek Minář, 3. Miloš Nykodým), v ženách vyhrála Adéla Indráková (2. Denisa Kosová, 3. Vendula Horčičková). Výsledky najdete v IS ORIS.
Aktualizace startovky - ČTĚTE!!!
 – 17. května

V IS ORIS byla zveřejněna aktualizovaná startovní listina sobotního M a V ČR ve sprintu. Během týdne nám skoro stovka závodníků ohlásila změnu čísla čipu, tyto změny jsme zadali do startovní listiny. Žádáme všechny závodníky o důslednou kontrolu čísla svého čipu, případnou změnu nahlaste co nejdříve (v pátek do 21 hod. na e-mail kamil.pipek@gmail.com, v sobotu pak na prezentaci). U mistrovských kategorií bude při vstupu do karantény probíhat elektronická kontrola správnosti čísla čipu, špatný čip bude pro Vás znamenat komplikaci.
Nahlášení změny čísla čipu na sobotní závod neznamená, že došlo ke změně i na nedělní závod. Věnujte prosím velkou pozornost zadání soupisek (a při tom i čísel čipů). Soupisky se zadávají do soboty do 20 hod. (a do té doby lze měnit i čísla čipů).
GPS
 – 17. května

Na sobotním Mistrovství ČR poběží s GPS všichni závodníci v hlavních kategoriích (D21 a H21). V nedělních sprintových štafetách byly vybrány tyto štafety, které budou mít GPS.
Startovní listina štafet
 – 16. května

V příslušné sekci byla zveřejněna startovní listina štafet (přidělena startovní čísla). Soupisky budou známy po jejich vyplnění v IS ORIS v sobotu po 20. hodině.
Oficiální bulletin obou M ČR
 – 15. května

Oficiální program M ČR ve sprintu a sprintových štafet najdete zde. Vedle pozvánky na M ČR, představení pořadatele, představení pořadatelských měst tam najdete historii šampionátů, favority, ale třeba i rozhovory se staviteli tratí.
Rozhovor o štafetách v Českém rozhlase
 – 15. května

Desetiminutový rozhovor ředitele závodu štafet Karla Haase v Českém rozhlase najdete tady.
Pokyny štafety
 – 15. května

Byly zveřejněny pokyny pro účastníky Mistrovství a Veteraniády sprintových štafet (neděle 19. 5. 2019, Pardubice).
Změny čísel čipů
 – 14. května

Pořadatelům chodí v posledních dnech celá řada změn čísel SI čipů. Nahlášené změny jsou zadávány do informačního systému závodu s tím, že v pátek bude zveřejněna aktualizovaná startovní listina s těmito změnami. Ty závodníky, kteří ještě budou měnit číslo čipu, žádáme, aby to provedli před závodem zasláním změny čísla čipu na e-mail lpu@vco-ob.cz a nenechávali to až na prezentaci.

PARTNEŘI LPU