Novinky

24. října
Orientační běžci pomohli dobré věci
I letos měly Rodinné štafety tradiční charitativní rozměr. Veškeré vybrané startovné po odečtení nákladů na pořádání a na ceny bylo ještě dnes poukázáno jako finanční dar Nadaci pro transplantace kostní dřeně - viz obrázek. Orientační běžci letos pomohli úžasnou částkou 11.300,- Kč!!! Moc díky všem za účast.
23. října
Výsledky
Celkové výsledky letošního ročníku zveřejňujeme zde.
22. října
Startovka
Zveřejňujeme startovku se startovními čísly zde. Ve startovní listině si prosím pečlivě zkontrolujte úseky a čísla čipů, bylo dost ručních úprav po termínu.
21. října
Plánek centra Rodinných štafet
Zveřejňujeme plánek centra letošních Rodinných štafet. Pečlivě si ho společně s pokyny projděte, ať víte, kudy vede povinný úsek na mapový start, kde je v areálu umístěna divácká kontrola a povinný divácký průběh, kde je sběrka, kudy na předávku, kde si budete po odstartování brát ve výdejně map svou mapu apod..
20. října
Detailní pokyny a pokyny k mapovým překvapením
Zveřejňujeme pokyny k 29. ročníku Rodinných štafet a odtajňujeme detailní pokyny k letošním mapovým překvapením. Těšíme se na všechny přihlášené štafety v neděli v "Tramtáryji".
17. října
Délky tratí
Definitivní délky tratí bez mapového překvapení - 1. úsek 4,4 km, 2. úsek 2,3 km, 3. úsek 7,8 km.
17. října
Přihlášeno 99 štafet!
V termínu máme přihlášeno 99 štafet, děkujeme za zájem! Pokud by se ještě někdo chtěl dohlásit, tak napište na mail rodinne_stafety@volny.cz a po potvrzení přijetí vyplňte soupisku. Prosíme všechny přihlášené o vyplnění soupisky do pátečního večera.
17. října
Občerstvení na Rodinných štafetách
Ochotný tým rekreačního zařízení Tramtáryje připraví pro účastníky Rodinných štafet bufet se základním sortimentem občerstvení (párky, gulášovka, čaj, kafe, rum, pivo, limonáda, drobné sladkosti a sušenky).
17. října
V lese je olístečkováno
Nedělní dopoledne jsme strávili v lese a máme "olístečkováno". Všechny kontroly, tratě a všechna mapová překvapení :-) mají finální podobu. Zejména borci na třetím úseku se letos mohou těšit na opravdu krásný a silný orienťácký zážitek :-). Více samozřejmě odtajníme ve speciálních pokynech k mapovým překvapením v průběhu týdne před závodem.
15. října
Děkujeme za dosavadní přihlášky
Děkujeme za dosavadní přihlášky (zatím v pátek v poledne 52 štafet) a připomínáme termín přihlášek do nedělního večera. Podle stavu přihlášek budeme připravovat startovní čísla a závodní mapy. Nějakou rezervu si necháme, ale možnost dohlášek bude omezená. Od pondělí 17.10. do pátečního večera prosíme přihlášené štafety o vyplnění soupisek tady na webu rodinek. Další informace budou po víkendovém probíhání tratí.
12. října
Fotky shromaždiště
Letos Vás čeká jedno z nejhezčích shromaždišť Rodinných štafet za poslední roky. Velmi ochotní a vstřícní majitelé rekreačního areálu Tramtáryje mezi Ostřetínem a Horním Jelením se na všechny orienťáky v neděli 23. října moc těší. Součástí areálu je poměrně velké množství míst pro závodníky krytých před deštěm - k dispozici pro Vás bude velký hangár s plochou 25 x 12 m a kryté verandičky před většinou chatek. Jukněte na fotky z naší včerejší návštěvy areálu. Podívat se můžete také na první seznam přihlášených.
2. října
29. ročník Rodinných štafet se připravuje!
Na 29. ročník Rodinných štafet Vás pořadatelé Karlos a Kipli zvou do areálu rekreačního střediska Tramtáryje v Horním Jelení v neděli 23. října 2022. Můžete si přečíst rozpis. Přihlášky posílejte na adresu rodinne_stafety@volny.cz do 16. října 2022. Těšíme se na Vás!