Novinky

23. října
Finanční dar Nadaci pro transplantace kostní dřeně
Také letos se Rodinné štafety běžely pro dobrou věc. Veškeré vybrané startovné po odečtu nákladů hned dnes v podvečer odešlo jako finanční dar Nadaci pro transplantace kostní dřeně. V letošním roce tak orienťáci pomohli úžasnou částkou 11.020,- Kč. Doklad o platbě je zde.
22. října
Výsledky
Gratulujeme Vám k výborným výkonům na 30. ročníku Rodinných štafet. Výsledky najdete tady.
21. října
Startovní listina
Prohlídněte a zkontrolujte si startovní listinu se soupiskami.
21. října
Plánek
Zveřejňujeme plánek centra závodu a průběhu závodu - zde. Před závodem si ho odpovědně zkoukněte, ať víte, co vás a členy vašich rodinných štafet čeká.
19. října
Pokyny a mapové překvapení
Zveřejnili jsme pokyny a pokyny k mapovému překvapení.
16. října
Přihlášeno 106 štafet!
V termínu máme přihlášeno 106 štafet, děkujeme za zájem! Pokud by se ještě někdo chtěl dohlásit, tak napište na mail rodinne_stafety@volny.cz a po potvrzení přijetí můžete vyplnit soupisku. Prosíme všechny přihlášené o vyplnění soupisky do pátečního večera.
16. října
Občerstvení na Rodinných štafetách
Ochotný tým rekreačního zařízení Tramtáryje připraví pro účastníky Rodinných štafet bufet se základním sortimentem občerstvení (párky, gulášovka, čaj, kafe, rum, pivo, limonáda, drobné sladkosti a sušenky).
15. října
Soupisky!
Do pátečního večera nám prosím zde na webu vyplňte soupisku vaší štafety, výrazně nám tím usnadníte přípravu před závodem. Děkujeme!
13. října
Děkujeme za dosavadní přihlášky
Děkujeme za dosavadní přihlášky (zatím v pátek v poledne 57 štafet) a připomínáme termín přihlášek do nedělního večera. Podle stavu přihlášek budeme připravovat startovní čísla a závodní mapy. Nějakou rezervu si necháme, ale možnost dohlášek bude omezená. Od pondělí 16. 10. do pátečního večera prosíme přihlášené štafety o vyplnění soupisek tady na webu rodinek.
13. října
Přibližné délky tratí
5.7km, 2.0km, 8.0km + krátké mapové překvapení
13. října
Zprávy z lesa
Kontroly jsou olístečkované, v lese chybí spousta stromů, bažinky překvapivě bažinaté, borůvky překvapivě chutné, houby zatím žádné, mapové překvapení vymyšleno, fotky stejné jako loni https://lpu.cz/rod22/index.php?id=ukazky
11. října
První seznam přihlášených
Publikovali jsme první seznam přihlášek. Děkujeme a těšíme se na Vás! Soupisku prosím vyplňte na webu rodinek v týdnu před závodem.
24. září
Vydán rozpis
Zveřejnili jsme rozpis a těšíme se na Vaše přihlášky, které přijímáme pouze e-mailem na adrese rodinne_stafety@volny.cz
17. září
Rodinné štafety i letos budou!!!
Kulatý 30. ročník se uskuteční v neděli 22. října 2023 s centrem v Rekreačním zařízení Tramtáryje mezi Horním Jelením a Ostřetínem. Čeká vás další nové mapové překvapení, z loňska osvědčené skvělé zázemí shromaždiště, příjemně proměnlivý les a hlavně nezaměnitelná atmosféra. Těší se na vás oba hlavní pořadatelé Kipli a Karlos