Novinky

6. dubna
Závod proběhl
Závod proběhl za pěkného jarního počasí za účasti téměř tisícovky závodníků. V ženách byla nejlepší Martina Jirčáková ze Slovanu Luhačovice, v mužích vyhrál Tomáš Kubelka (OK Lokomotiva Pardubice). Výsledky najdete v IS ORIS.
3. dubna
Startovní listina
Byla zveřejněna startovní listina.
2. dubna
Pokyny
Byly zvěřejněny pokyny pro účastnéky závodu.
1. dubna
Skončily přihlášky
Skončily přihlášky na náš závod. Registrujeme téměř tisícovku zájemců běžet. Startovní listina bude zvěřejněna ve středu.
20. března
Parametry tratí
V IS ORIS jsou zadány parametry tratí jednotlivých kategorií.
16. února
Základní údaje o závodě
Základní údaje jsou v odkaze v levém menu.
16. února
Kde se poběží
Závod proběhne v prostoru, kde již byly mapy pro OB (ale už je to dost dávno). Na ty poslední mapy (Mlýnek, Hříva 2) se můžete podívat v odkazu v levém menu. Novou mapu připravují Jan Potštejnský a Jan Kaplan.
16. února
Druhý závod Vč. poháru se poběží u Borohrádku
Na hranici Pardubického a Královéhradeckého kraje se poběží 6. dubna 2024 druhý závod letošního Východočeského poháru. Bude to zkrácená klasika, kterou připravují pořadatelé z OK Lokomotiva Pardubice.