Novinky

25. srpna
Nabídka cateringu
Pokud budete při stravování chtít využít nabídky v centru, kterou pro vás připravil Alfredo Catering, můžete se podívat co je pro vás připraveno.
25. srpna
Pokyny na prezentaci
Prosíme o prezentaci celých klubů (úhradu dlužných vkladů). Poslední kontrolu úhrad v bance provedeme ve čtvrtek ráno, z toho důvodu už nyní neposílejte vklady bezhotovostně!!!
Cena východních Čech 2015 bude šetřit papír. Informace k našemu závodu – pokyny, startovní listiny podle oddílů - budeme zveřejňovat pouze elektronicky. Ostatní dokumenty zveřejníme v souladu s Pravidly OB na shromaždišti.
25. srpna
Hledáte ubytování?
Zkuste Penzion Fatima, v obci Koclířov (49.7666347N, 16.5374319E), email: recepce@cm-fatima.cz, tel. 731 646 800.
25. srpna
Startovní listiny
Byly zveřejněny startovní listiny. Najdete je v příslušném odkazu v levém menu.
20. srpna
Pokyny
Vyšly pokyny i s definitivními délkami tratí (podklady odešly do Pardubické tiskárny Silueta, kde se budou mapy tisknout). Pokyny najdete v příslušném odkazu v menu.
19. srpna
Plánek etap
Plánek jednotlivých etap letošní Ceny východních Čech najdete zde.
18. srpna
Základní údaje o etapách
Než vyjdou pokyny, tak pár základních údajů o etapách, aby si závodníci mohli naplánovat třeba příjezd v pátek.
Všechny etapy: parkoviště - centrum 200 m
E1 - pátek 28. 8.: start 00 = 15:00 hod., centrum - start 900 m, centrum - cíl 0 m
E2 - sobota 29. 8: start 00 = 9:30 hod., centrum - start 2400 m (na kole 3500 m), centrum - cíl 2200 m, start a cíl jsou kousek od sebe
E3 - neděle 30. 8.: start 00 = 9:30 hod., centrum - start 500 m, centrum - cíl 0 m, vyhlášení vítězů ve 13 hod.
17. srpna
Ranní předzávodní lomcovák
Ovesná nebo jáhlová kaše s pšeničnými zrny, sušeným ovocem, posypaná kokosem a dalšími dobrůtkami (cena by měla byt kolem 30 Kč ve stánku s občerstvením v centru). Pokud by Vás naše nabídka zaujala, byli bychom vděční za zpětnou reakci v podobě komentáře pod příspěvkem na facebookové stránce (https://www.facebook.com/CenaVychodnichCech2015?fref=nf) nebo na e-mail martivalachova@gmail.com, abychom věděli, zda se do toho máme pouštět.
17. srpna
Stavitel tratí (Vladimír Lučan) o E1
První etapa nabídne více typů lesa a k tomu jsem přihlédnul i při stavbě tratí. Budou se střídat rychlejší a delší postupy s těmi kratšími a pomalejšími - ve kterých se myslím bude rozhodovat. Pohledem do staré mapy se dá jednoduše zjistit, kde ty "kratší a pomalejší" pasáže zřejmě budou, že... Pro ty, kteří les nenavštívili při štafetách v roce 2014 - existuje jistě spousta krásnějších prostorů pro OB, ale mě se tenhle les docela zalíbil - hlavně jehličnaté hustníky (ani ne moc prorostlé ostružiním) a podložka skoro by se dalo říct vysočinského charakteru. První etapa je skoro úplná rovina, takže buzolu bych si asi s sebou radši do lesa vzal. Víc už vyzrazovat nebudu. Užijte si to!
17. srpna
Aktuální fotky z lesa
Stavitelé tratí při lístečkování udělali pár fotek o aktuálním stavu v lese. Můžete se podívat v menu v sekci "Ukázky terénu".
12. srpna
Předběžné parametry tratí jednotlivých etap
Stavitelé tratí zveřejnili předběžné parametry tratí svých etap. Podívejte se do příslušného odkazu v menu.
10. srpna
Přihlášky skončily
Skončil i druhý termín přihlášek na letošní Cenu východních Čech v orientačním běhu. Celkem je přihlášeno skoro 800 závodníků, v kempu chce nocovat 251 lidí. Pokud byste se ještě chtěli dohlásit či třeba změnit kategorii popř. si objednat spaní v kempu, napište na e-mail cvc15@lpu.cz, budeme se snažit Vám vyhovět.
9. srpna
Možnost koupání na Ceně východních Čech
V případě tropického počasí vás jistě bude zajímat, kde by se v okolí dalo osvěžit koupáním. Našli jsme pro vás takové místo. Rybník v Opatovci (cca 3km od centra závodu), kde je v provozu kemp se zázemím. Pro účastníky závodu domluvena zvýhodněná cena vstupného 20,- za odpoledne.
5. srpna
Prodloužení 2. termínu přihlášek
Druhý termín přihlášek byl prodloužen do neděle 9. 8. 2015. Současně byl prodloužen i termín přihlášek do kempu (nezapomeňte si ubytování přihlásit, potřebujeme vědět, pro kolik lidí máme jeho kapacitu připravit).
2. srpna
CVČ 2015 na Facebooku
Cena východních Čech 2015 má svou stránku na Facebooku - zde.