Novinky

9. října
Parametry tratí
Abyste mohli optimalizovat závěrečnou přípravu, tak zveřejňujeme parametry tratí jednotlivých úseků:
1. úsek 4.9km, převýšení 170m, 26 kontrol
2. úsek 1.6km, převýšení 80m, 10 kontrol
3. úsek 6.6km, převýšení 230m, 34 kontrol
Pokud by se Vám to zdálo málo, tak vězte, že na mapový start poběžíte 480 metrů, což není započítáno v délce trati!
Délka tratí je včetně mapového překvapení.
Z parametrů vyplývá, že každá štafeta bude na 3. úseku potřebovat čip s kapacitou paměti, která pojme více než 30 kontrol (SI řada 6, 9, 10, 11)!
1. října
Probíhání kontrol
Dnes dopoledne jsme s Kiplim ve Vrbaťáku proběhali tratě a "oštítkovali" všechny kontroly. Po návratu z lesa jsme se s Kiplim shodli, že tratě letošních Rodinných štafet nejlépe charakterizuje jedno slovo - rozmanitost. Těšit se můžete na úplně čistý "letecký" les s výbornou viditelností i na kontroly "zašité" (ale snad spravedlivě) v zelených hustnících; na trati Vás čekají pasáže s pohodovou, rovnou běžeckou podložkou pod nohama i kamenná pole, v nichž je obtížná i chůze, natož pak běh; v průběhu závodu se proběhnete jak po rovině, tak Vás čeká několik "výšlapů" do hodně prudkých kopců. Prostě správná orienťácká "všehochuť"...:-)))
1. října
Fotky z terénu
V sekci "Fotky z terénu" se můžete podívat na několik fotek ze shromaždiště a z lesa.
20. září
Kde a kdy budou letošní Rodinky?
Na kulaťoučký 25. ročník Rodinných štafet Vás pořadatelé Karlos a Kipli zvou do areálu hřiště „Na Písníku“ ve Vrbatově Kostelci v neděli 22. října 2017. Můžete si přečíst rozpis. Přihlášky posílejte na adresu rodinne.stafety@volny.cz do 15. října 2017. Těšíme se na Vás!