OK Lokomotiva Pardubice Český svaz orientačních sportů
OK Lokomotiva Pardubice | ČSOS | Město Nasavrky

Hlavní partner

ČSOB Pojišťovna

Partneři závodu

AITCOM

Hovorka Catering

JKD-SPED s.r.o.

Město Pardubice podporuje sport

Geovap

Satum Czech

STENO CZ

Premedis

ISC

Tiskárna Silueta

Racom

Omapy.cz


Partneři ČSOS

Lesy ČR

Toi-Toi

T-MAPY

mapy.cz

TK plus

Žaket

HSH sport

Equica

ČSOB Pojišťovna

Trimtex

Mercuri

Force

Racom

Skupina ČEZ

Časopis Orientační běh

Novinky

14. 5. Na stránce OB postupy si můžete zakreslit postupy ze sobotního i nedělního závodu.
13. 5. Pár fotek od Petra Kadeřávka najdete tady.
13. 5. Byly opraveny sobotní výsledky (všechny výsledné časy byly zvýšeny o 1 minutu, byly opraveny i mezičasy na radiokontrolách). K chybě došlo dodatečným programováním kontrol pro radiokontroly (72, 100, 106, 123 a cíl), kdy byl naprogramován o minutu jinak čas. Moc se omlouváme.
13. 5. Děkujeme všem závodníkům za účast na našich závodech. Věříme, že se jim terény Železných hor líbily a opět někdy zavítají na závody pořádáné OK Lokomotiva Pardubice (třeba na letošní Cenu východních Čech).
13. 5. Nedělní krátká trať měla už počasí lepší, bylo polojasno, ale dost chladno. V elitních kategoriích vyhráli Zuzana Jedličková a Pavel Kubát, kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
12. 5. Do startovní listiny na nedělní závod doplněny dohlášky.
12. 5. Sobotní klasika se běžela za chladného počasí, celé dopoledne hustě pršelo, i v průběhu závodu občas zapršelo. To neodradilo 1115 závodníků, aby se vydalo na trať závodu. V elitních kategoriích byli nejrychlejší Kamila Gregorová a Radek Nožka, kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
10. 5. Na louce, kde je parkoviště a shromaždiště, je tráva vysoká asi 7 cm. Přes naši velkou snahu nebude posekána. Připravte se, prosím, na to, že budete chodit po shromaždišti a stavět své klubové stany v trochu vyšším travním porostu.
10. 5. Do souboru plateb byly doplněny platby došlé ve čtvrtek - podívejte se zde.
10. 5. Startovní listiny na oba dny doplněny o dohlášky.
9. 5. Na prezentaci budou vybírány i vklady za žebříček A 2012 od klubů, které nezaplatili přes účet: AOP, AOV, ASU, BBM, CHC, CHT, JPV, LCE, LPM, LTU, PHK (doplatek), PZR, RBK, ROU, SBR, SJC, SJI, SLA, SRK, SSU, STE, STH, TJN, TTR, TUR, UOL, VAM, VOV, VRB, ZBM (a přeplatek LLI).
9. 5. V souboru je seznam došlých plateb. Prosíme o kontrolu. Více jak polovina klubů nemá svou platbu v pořádku....
7. 5. Byly zveřejněny startovní listiny na oba závody.
7. 5. V menu Parametry tratí se můžete podívat, co pro vás stavitelé tratí Petr Fencl (sobotní klasická trať) a Jan Kaplan (nedělní krátká trať) připravili.
7. 5. Můžete si prohlédnout plánek shromaždiště.
6. 5. Končíme s příjmem dohlášek a změn za nezvýšené startovné. Od této chvíle za odhlášky nevracíme vklady, dohlášky děláme pouze do připravených vakantů a za dvojnásobný vklad.
6. 5. Přehled přidělených ubytování pro jednotlivé kluby najdete zde.
4. 5. Mapy na klasiku i s tratěmi jsou vytištěny - mapy vytiskla ofsetem Pardubická tiskárna Silueta.
3. 5. Do pokynů bylo doplněno upřesnění terénu pro nedělní závod na krátké trati: Porostově členitý terén, převážně se sníženou průchodností (světle zelená), těžkou podložkou (klacky, podmáčené oblasti). Nepříliš hustá síť komunikací, systém hlubokých melioračních příkopů a oblast s rozptýlenými kameny. Převýšení na tratích je minimální.
3. 5. Do sekce ubytování byly přidány pomocné mapky k nalezení místa vašeho noclehu.
1. 5. Přihlášek na ubytování je velmi málo - přehled objednávek je zde. Zkontrolujte si prosím, zda byla Vaše objednávka zahrnuta do tohoto přehledu.
1. 5. Skončil i druhý termín přihlášek. Na sobotní klasiku je přihlášeno přes 1100 závodníků, na nedělní krátkou trať jen o trochu méně. Případné dohlášky jsou možné již jen e-mailem na adresu lpu@vco-ob.cz.
29. 4. Objednávky ubytování: Ubytování v tělocvičně si zatím objednalo jen velmi málo klubů. Ubytování je možno si objednat pouze do 1. 5. 2012, poté už pořadatel ubytování zajišťovat nebude.
28. 4. V termínu přihlášek se na závody přihlásilo přes 1000 závodníků.
28. 4. Na některé dotazy sdělujeme, že v centru závodů bude po oba dny školka.
27. 4. V centru bude připravena ukázka mapy, kterou si můžete projít cestou na sobotní i nedělní start. Mapka je k prohlídnutí v sekci Ukázky terénu a map.
19. 4. Vydány pokyny pro účastníky závodu - najdete je v příslušné sekci.
11. 4. Mapaři (Petr Mareček a Martin Kratochvíl) dokončili svou práci, mapy na oba závody jsou připraveny. Ukázky mapy jsou v příslušné sekci.
20. 1. V OB Haná otevřeny přihlášky na oba závody.
8. 1. Přidány ukázky nové mapy.
5. 1. Založeny stránky závodů Českého poháru, ŽA, ŽB-Čechy v orientačním běhu. Závody připravuje OK Lokomotiva Pardubice u Nasavrk. Můžete si prohlédnout rozpis, informace k ubytování a předchozí mapu prostoru.