Novinky

27. října
Dar nadaci pro transplantaci kostní dřeně
I letos orientační běžci svou účastí na Rodinných štafetách podpořili dobrou a užitečnou věc - z vybraného starovného putovala částka ve výši 4.610,- Kč jako dar Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Poštovní poukázku s poukázaným darem naleznete zde. Mnohokrát děkujeme všem účastníkům a těšíme se na Vás zase za rok.
Kipli a Karlos
27. října
Historie
Byla aktualizována historie o letošní ročník. Děkujeme všem startujícím za účast a spolupořadatelům za pomoc!
18. října
Fotky
Béďa některé momenty závodu nejen okomentoval, ale i vyfotil.
18. října
Výsledky
Nahráli jsme výsledky 23. ročníku Rodinných štafet. Vítězství v kategorii OPEN vybojovali Mokří před Rajnoškovými a Křivdovými. V kategorii LPU vyhráli Fenclovi, druzí byli Roudní, třetí Štěrbovi-Lučanovi. Kategorii MIX ovládli Choceňáci.
17. října
Soupisky
Zkontrolujte si úseky a čísla čipů v soupiskách.
17. října
Plánek
Přidali jsme na stránky plánek centra - nastudujte si, kde je parkování, prezentace, start, mapy, divácká, sběrka, předávka, micro-o scorelauf, trestné kolečko:-), občerstvení atd.
16. října
Pokyny pro mapové překvapení
Přidali jsme pokyny pro mapové (nebo spíše mapová...:-)) překvapení, aneb tak trochu „orientační biatlon“.
16. října
Děkujeme za vyplnění soupisky
Děkujeme Vám, že nám zde na stránkách do páteční 22. hodiny vyplníte soupisku Vaší štafety, usnadníte nám tím přípravu závodu.
14. října
Pokyny
Přidali jsme na stránky pokyny letošního ročníku Rodinných štafet.
13. října
Možnost ubytování v Hotelu Gaudeamus přímo v centru závodu pro štafety z větší dálky
Mezi přihlášenými štafetami jsou i letos štafety opravdu z daleka – z Liberce, z Jablonce nad Nisou, z Broumova, z Ostravy apod.. Ti z Vás, kteří díky velké vzdálenosti ze svých domovů plánují do místa letošních Rodinných štafet přijet už v sobotu, mají možnost ubytovat se přímo v samotném centru závodu, ve velmi příjemném Hotelu Gaudeamus na Milovech. Možnost ubytování účastníků Rodinných štafet je osobně předjednána s milými a ochotnými provozovateli hotelu, panem inženýrem Michalem Pechem a paní Pavlínou Morávkovou. Stačí kontaktovat Hotel Gaudeamus na jeho kontaktních údajích – regrup@regrup.cz, mjr. Ing. Michal Pecha (774 454 044 nebo 608 865 539), Pavlína Morávková (603 901 751), web: http://hotelgaudeamus.cz/ – a domluvit se osobně a napřímo na podmínkách ubytování.
13. října
Občerstvení pro účastníky letošních Rodinných štafet
Občerstvení pro účastníky letošních Rodinných štafet bude zabezpečeno v hotelové restauraci Hotelu Gaudeamus přímo v centru závodu. S ohledem na to, že přeci jenom není hlavní sezóna, bude pro účastníky Rodinných štafet připravena následující jednodušší, ale velmi chutná a cenově příznivá nabídka jídel a nápojů:

Polévky:Vývar, gulášovka, kyselica35,-Kč
Hotová jídla:Guláš s pečivem nebo houskovým knedlíkem60,-Kč
Špagety s masovou směsí a sýr55,-Kč
Ovocné plněné knedlíky70,-Kč
Plněné knedlíky s uzeným masem a se zelím70,-Kč
Teplý párek, hořčice a pečivo40,-Kč
Gril:Hamburger se sýrem a bulka70,-Kč

Nápoje teplé a studené dle nabídky hotelu.

Na všechny účastníky Rodinných štafet se obracíme s dvěma velkými organizačními prosbami:
  • Do prostoru hotelové restaurace Hotelu Gaudeamus nevstupujte prosím v botech s hřeby ani v jakýchkoliv špinavých botech z lesa.
  • Kromě hotelové restaurace a WC vedle hotelové restaurace, jejichž použití pro účastníky Rodinných štafet je dohodnuto, nevstupujte prosím do ostatních částí Hotelu Gaudeamus (samozřejmě s výjimkou případných ubytovaných účastníků Rodinných štafet).
Ukažte prosím, že orientační běžci jsou slušní a čistotní lidé, kteří si váží toho, pokud jim provozovatelé jakéhokoliv areálu ochotně poskytnou zázemí pro závody. Předem mnohokrát děkujeme!!!
13. října
Vyplňte prosím soupisku
Prosíme vás, do pátku do 22:00 nám vyplňte na těchto stránkách soupisku vaší štafety. Děkujeme!
12. října
Děkujeme za přihlášky
Děkujeme za přihlášky, aktuální počet přihlášených štafet je 72! V kategorii LPU bude možná atakován dosavadní rekord, který byl 31 odstartovaných štafet. Další dohlášky jsou ještě možné - čím dříve, tím lépe. Od úterka bude na webu k dispozici formulář pro vyplňování soupisek štafet – prosíme o vyplnění, abychom co nejvíce urychlili prezentaci.
8. října
Přihlášky
Termín přihlášek končí v neděli. Je to kvůli tomu abychom věděli, kolik máme připravit map. Pokud uvažujete o účasti, tak se prosím přihlaste! Samozřejmě se bude možné dohlásit i po termínu, ale už jen v omezeném počtu. Od úterka bude na webu k dispozici formulář pro vyplnění soupisek.
7. října
Parametry tratí a fotky terénu
V neděli odpoledne jsme na Milovech "olístečkovali" všechny kontroly a proběhali tratě letošních Rodinných štafet. V lesích pod Drátníkem a pod Malínskou skálou je krásně a máte se snad opravdu na co těšit. Kipli dokonce v průběhu probíhání tratí pořídil i pár atraktivních fotek z lesa...:-)))), které na webu najdete pod odkazem Fotky.
Tratě tedy mají definitivní podobu a my Vám můžeme představit jejich parametry:
1. úsek - 5.850 m - 19 kontrol - 160 m převýšení
2. úsek - 2.210 m - 9 kontrol - 30 m převýšení
3. úsek - 7.990 m - 24 kontrol - 285 m převýšení