Novinky

10. listopadu
Dar Nadaci pro transplantace kostní dřeně
I letos pomohli všichni účastníci Rodinných štafet dobré a prospěšné věci. Polovina veškerého startovného po odečtu nákladů na uspořádání Rodinných štafet byla použita na nákup cen pro vyhlášené štafety a druhá polovina byla již tradičně darována na dobročinné účely, na pomoc těžce nemocným lidem, Nadaci pro transplantace kostní dřeně. Díky Vám všem jsme jménem českých orientačních běžců dokázali pro Nadaci pro transplantace kostní dřeně získat skvělou částku 6.810,- Kč. Doklad o poukázání daru najdete zde. Děkujeme Vám moc za účast na letošních Rodinných štafetách a snad zase za rok!!!
10. listopadu
Historie
Děkujeme všem štafetám za účast a spolupořadatelům za pomoc! Byly aktualizovány historické přehledy a statistiky.
22. října
Výsledky
Výsledky 25. ročníku Rodinných štafet najdete tady. V kategorii OPEN vyhráli Klusáčkovi před Starými Kozáky a Mokrými. V kategorii LPU zvítězili Roudní, druzí byli Rusinovi a třetí Štěrbovi-Lučanovi. V MIXech získali vítězství Azebovy s klokanem.
20. října
Děkujeme za vyplněné soupisky
Pokud vás už zajímá, s jakým číslem v neděli poběžíte, podívejte se na soupisky se startovními čísly a soupisky se startovními čísly a SI čipy.
20. října
Plánek centra
Zveřejňujeme plánek centra závodu letošních Rodinných štafet. Podívat se na něj můžete zde a vyvěšený samozřejmě bude na shromaždišti. V neděli se na Vás na všechny těšíme ve Vrbaťáku.
19. října
Soupisky do čtvrtečního večera
Soupisky bude možné zadávat do čtvrtečního večera (22:00). Pozdější změny v sestavách nebo číslech čipů můžete poslat na mail mlulay@seznam.cz, případně malé změny dořešit až při prezentaci.
18. října
Apel na závodníky ohledně čipů
Prosíme štafety, které nemají pro 3. úsek čip s odpovídající kapacitou, aby vyvinuly větší úsilí a pokusily se si od někoho čip zapůjčit. Pořadatelé budou mít na zapůjčení omezené množství čipů. Oslovte kamarády, kteří Vám čip zapůjčí po sobotním oblastňáku, spřátelené štafety s více takovými čipy,...
V zadaných soupiskách se na 3. úseku objevují čísla čipů ze sérií 5 a 8, které nemají potřebnou kapacitu (ověřte si kapacitu čipu podle sériového čísla zde: http://www.sportident.dk/Manualer/SPORTident-Cards-overview_en.pdf).
18. října
Pokyny pro mapové překvapení
Pokyny pro letošní mapové překvapení jsou velmi jednoduché - čtěte tady.
18. října
Pokyny
Přečtěte si podrobné pokyny k tomu, co Vás letos čeká.
16. října
Přihlásilo se 94 štafet
Na závod se v termínu přihlásilo krásných 94 štafet. Váš zájem nás těší a věříme, že Vás nezklameme. Pokud byste se ještě chtěli dohlásit, tak před vyplněním soupisky pošlete svou dohlášku na e-mail rodinne.stafety@volny.cz a počkejte na potvrzení přijetí dohlášky (abychom měli přehled o počtu).
Nedočkavci už si určitě mapu prostoru, ve kterém se poběží, našli. Ostatním ušetříme hledání – mapu si můžete prohlédnout v archivu map ČSOS - http://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/skala-2017.
15. října
Soupisky
Prosíme vás, vyplňte na těchto stránkách do čtvrtka do 22:00 soupisku vaší štafety. Rodinné štafety pořádá jen malý počet pořadatelů (protože každý je chce samozřejmě běžet!), usnadněte jim přípravu na závody. Děkujeme.
13. října
Mapová překvapení
Letos překvapíme speciálním úkolem jen třetí úseky (vysvětlíme později), ale i na první úseky čeká překonávání říčky Žejbro a železnice a ani druhé úseky to nebudou mít letos zadarmo. ;-)
Hromadný start prvních úseků zřejmě přizpůsobíme jízdnímu řádu a posuneme ho na 10.10. Více se ale dozvíte příští týden v pokynech k závodu.
12. října
Přihlášky a soupisky
Počet přihlášených štafet každý den utěšeně roste. Uzávěrka přihlášek je v neděli, podle stavu v neděli večer budeme připravovat startovní čísla a mapy (samozřejmě s nějakou rezervou pro dohlášky – pokud by ale dohlášek bylo moc, může se stát, že už pozdější dohlášky nebudeme brát).
Od pondělí do čtvrtka se tady objeví formulář pro zadávání soupisek štafet, ve kterém zadáte běžce a čipy na jednotlivých úsecích Vaší štafety.
11. října
Občerstvení
Tým pod vedením Katky Strykové pro Vás zajišťuje občerstvení vlastními silami. Tak se v lese snažte, ať Vám pořádně vyhládne a zvládnete to všechno sníst!
Z nabídky:
hovězí guláš s chlebem - 65Kč, tenké párky (telecí, jogurtové, spišské od Francouze) 2 nožičky - 30Kč, 3 nožičky - 40Kč
chleba s domácím sádlem, škvarky a cibulí - 10Kč, buchty, koláče - 10Kč,
čaj (různé druhy) - 10Kč malý - 20Kč velký, káva (preso, turek, rozpustná) - 15Kč
točené pivo 11 Vilém - 25Kč, malé - 20Kč, točená malinovka - 15 Kč, malá - 10Kč
Kdo nebude chtít pití z plastu, nechť si vezme vlastní, stejně tak lžíce.
10. října
Čipy pro 3. úsek
Na 3. úseku je povoleno použít čipy řady 6, 9, 10, 11. Číslo řady zjistíte podle čísla čipu např. zde: http://www.sportident.dk/Manualer/SPORTident-Cards-overview_en.pdf.