Novinky

2. listopadu
Aktualizace historie
Aktualizovali jsme historické tabulky.
26. října
Dar nadaci
I letos splnily Rodinné štafety jeden ze svých hlavních cílů, pomoc těm, kteří nemají v životě takové štěstí a kteří naši pomoc potřebují - 6.000,- Kč z vybraného startovného (veškeré vybrané startovné po odečtu nezbytných nákladů na uspořádání) odešlo jako každoroční dar orientačních běžců České republiky na transparentní účet Nadace pro transplantace kostní dřeně. Bankovní doklad o platbě zde.
25. října
Fotky
Odkaz na fotky od Kadeho - zde.
24. října
Výsledky
Děkujeme všem za účast.
Výsledky s pořadím a ztrátou na úsecích zde.
23. října
Startovní listina
Startovku se startovními čísly naleznete zde.
Zkontrolujte složení a čísla čipů.
22. října
Plánek
Zveřejnili jsme plánek centra závodu.
21. října
Pokyny závodu a pokyny k mapovému překvapení
Přidali jsme na stránky pokyny a pokyny k mapovému překvapení, tak si je pořádně nastudujte.
20. října
Přihlášky
Ještě zbývají čísla a mapy pro 9 štafet, pokud se ještě rozhodnete zúčastnit, tak se co nejdříve ozvěte na e-mail.
18. října
COVID
Jako pořadatelé Rodinných štafet chceme odpovědně dodržet platná epidemiologická opatření související s onemocněním COVID-19. Proto každou přihlášenou štafetu prosíme o vyplnění a podepsání připojeného čestného prohlášení (jeden dokument vždy za celou štafetu), které budeme vybírat na místě při prezentaci. Předem všem účastníkům děkujeme za vstřícnost a odpovědný přístup. Formulář čestného prohlášení ke stažení: docx / pdf.
18. října
Přihlášky
V termínu se přihlásilo 90 štafet, děkujeme za zájem. Přihlášené štafety prosíme o vyplnění soupisek, dohlášky v rámci počtu vytištěných map stále na e-mail rodinne_stafety@volny.cz a soupisku vyplnit až po potvrzení přihlášky.
17. října
Ukázky terénu
V sobotu dopoledne jsme úspěšně "olístečkovali" všechny kontroly a tratě pro letošní Rodinné štafety z Kipliho dílny tak mají definitivní podobu. Jsou moc pěkné, hned bych si je s chutí proběhl, máte se na co těšit :-). Na pár fotek z lesa a ze shromaždiště se můžete podívat zde.
17. října
Soupisky!
Do čtvrtečního večera nám prosím zde na webu vyplňte soupisku vaší štafety, výrazně nám tím usnadníte přípravu před závodem. Děkujeme!
15. října
Shromaždiště
Je v areálu rekreačního střediska v Krasnici - http://krasnice.cz. Ochotný pan správce pro Vás chystá klasickou nabídku rychlého občerstvení.
14. října
Tratě
Délky jednotlivých úseků jsou 5.8 km, 2.8 km a 8.0 km. Součástí tratí je tradičně mapové překvapení, o kterém se více dozvíte příští týden. Letos se bude opět týkat všech úseků. Odkaz na mapu použitou v roce 2019 na Ceně východních Čech - tady.
13. října
Seznam přihlášených
Děkujeme za dosavadní přihlášky - seznam přihlášených průběžně aktualizujeme. Připomínáme termín přihlášek mailem do neděle 17. 10., poté budeme brát přihlášky jen v omezeném počtu. Od pondělí do čtvrtka bude zde na webu rodinných štafet možné zadávat složení štafet.