TOUR DE DEDERONY 2009

Program

TÝDEN ORIENTAČNÍHO BĚHU V PARDUBICÍCH

U příležitosti oslav 40 let LPU a 50 let orientačního běhu v Pardubicích vyhlašujeme na týden od 10. do 18. října Týden orientačního běhu. Podrobný program si přečtete níže a mimo jiné v něm uvidíte, že od soboty do neděle máte šanci zúčastnit se šesti závodů a jedné soutěže jedlíků. Všech těchto 7 etap je zahrnuto do TOUR DE DEDERONY.

Sobota 10. října
10:00Východočeský pohár, Biřička (pořádá SHK). ETAPA 1
18:00lampiónový průvod s orienťáckými lampióny vychází z divadla Exil (přicházejte už od 17:30), zapojí do celoměstského lampiónového průvodu (od 18:30 vychází z Pernštýňáku) a shlédne dračí lodě a každoroční ohňostroj, jímž vrcholí pardubické Městské slavnosti. Pak návrat do Exilu na recitál Jirky Hostinského. Kontaktní osoba Fukejs.
20:15RECITÁL JIRKY HOSTINSKÉHO, známého autora orienťáckých písní, a jeho hostů v divadle EXIL. Přijďte si poslechnout orienťácké písně, co dost možná ani neznáte! 3 novinky v repertoáru premiérově na oslavách! DOPORUČUJEME ORIEŤÁKŮM VŠECH VĚKŮ A POHLAVÍ. Z recitálu se bude pořizovat zvukový záznam. Kontaktní osoba Fukejs.
Neděle 11. října
10:00Východočeský pohár, Vyhnánov-Běluň (SNA). ETAPA 2
Pondělí 12. října
17:00PUDINK 2009. V sále restaurace U Capoušků v Pardubičkách! Znovu obnovená tradiční soutěž v pojídání pudinku! Pamětníci nemohou zapomenout, mládežníci se na ni stále ptají. Kdo spořádá nejrychleji 3 litry pudinku?! Časový limit 2h. Zájemci hlaste se do 8. října Martině Baštové. Můžete si objednat, jakou příchuť v jakém množství vám máme navařit. Můžete si přinést jakékoliv přísady. Zvracení v průběhu závodu je důvodem k diskvalifikaci. Velmistr Pudinku Vašek Farář je přihlášen automaticky! Dokáže ho někdo porazit? Diváci jsou srdečně zváni. ETAPA 3.
Úterý 13. října
19:00Divadlo 29: Vernisáž výstavy "Za bukem" mladé výtvarnice a orietační běžkyně Jany Pilgrové (CET). Jana spojila své dvě dlouholeté vášně a vytvořila cyklus obrazů vztahujících se k orientačnímu běhu. Přijďte si projít tuto neobvyklou, mapově nenáročnou, leč emočně osvěžující trať. Vernisáž doprovodí autorským čtením (nejen) na orienťácké téma další orienťák Tomáš Klášterecký.
Středa 14. října
DNY ORIENTACE V PŘÍRODĚ – celorepubliková akce pro veřejnost i v Pardubicích a Sezemicích! Na třech místech budou mapy a kontroly pro krátký „závod“. Přiveďte Vaše přátele a známé! Zasvětíme je do tajů orientačního běhu!
12:30-17:00Shromaždiště A - pod mostem P. Wonky na straně k Polabinám. Zároveň měřený sprint na mapě "HOUMLESS" (1 : 5000) jako 4. etapa TDD. Kontaktní osoba Major. ETAPA 4
13:00-15:00Shromaždiště B – ZŠ Sezemice. Kontaktní osoba Iva Kaplanová.
13:30-15:00Shromaždiště C – ZŠ Závodu míru. Kontaktní osoba Lenka Štěrbová.
Pátek 16. října
18:00-19:00MISTROVSTVÍ LPU V HALOVÉM OB. Tělocvična Gymnázia Dašická. Přihlášky na místě, přineste si čipy!!! ETAPA 5
19:00-ránoPŘENOCOVÁNÍ DĚTÍ V TĚLOCVIČNĚ, spojené se soutěžemi a dobrodružstvím před spaním. Ráno odjezd autobusem od tělocvičny na závod Východočeského poháru. Nebojte se nám na jednu noc svěřit své malé orienťáky. Kontaktní osoba Laďka Víchová.
Sobota 17. října
10:00Východočeský pohár, Radvanice (LTU). ETAPA 6
Neděle 18. října
Rodinné štafety, Monako. Pořádá Karlos&Kipli. ETAPA 7. Vyhlášení TOUR DE DEDERONY.

Těší se ne Vás pořadatelé jednotlivých akcí! Koordinuje Fukejs

program ke stažení:
PDF, DOC


 
Správce stránek
OK Lokomotiva Pardubice 2004-2009
homepage