Novinky

20. května
Město Pardubice a Pardubický kraj podporují tuto akci
Statutární město Pardubice a Pardubický kraj finančně podpořily konání 51. ročníku závodů O pardubického půlkoně. Děkujeme.
20. května
Skončil první termín přihlášek
Byl ukončen první termín přihlášek na všechny tři závody. Jsme potěšeni Vaším zájmem, přihlásilo se skutečně velké množství závodníků. Případné dohlášky jsou ještě možné v souladu s rozpisem závodu.
12. května
Parkování ve Zdechovicích
Ve Zdechovicích se bude parkovat v areálu zámku. Prosíme, vytěžujte maximálně svá vozidla. V areálu zámku nebude možné parkování přes noc. S obytnými auty využijte dostupné autokempy Buňkov, Semín nebo Konopáč.
5. května
Délky tratí závodu ve sprintu
Předběžné délky závodu ve sprintu ve Chvaleticích najdete na stránce závodu v IS ORIS.
4. května
Změna centra závodu ve sprintu
Došlo ke změně centra závodu ve spirntu - centrum bude na hřišti SOU zemědělské Chvaletice (vzdálenost z parkoviště do 1500 m).
3. května
Nominační závody na ME dorostu 2024
Lesní závody (krátká a klasická trať) jsou zavěrečnými nominačními závody pro kategorie D16 a H16 na letošní Mistrovství Evropy dorostu. Je otevřeno přihlašování na tyto závody (přihláška platí pro oba závody) - zde. Po skončení přihlášek budou přihlášky závodníků na nominace překlopeny do přihlášek závodů ŽB-Č do kategorií D16A a H16A.
3. května
Délky tratí lesních závodů
V IS ORIS najdete délky tratí krátké a klasické trati, které se běží ve Zdechovicích.
18. dubna
Mapy jsou připraveny
Mapy na všechny tři závody jsou hotovy. Svou práci odvedli jak Petr Fiala (sprint ve Chvaleticích), tak i trio mapařů Petr Mareček, Jan Potštejnský a Ondřej Prášil pro lesní závody ve Zdechovicích.
6. března
Rozpis
Byl zveřejněn rozpis všech tří závodů.
16. února
Kde se ubytovat
Přehled možných ubytovacích kapacit na postelích v okolí si můžete prohlédnout v příslušném odkazu.
16. února
Předchozí mapy
V prostoru Chvaletice zatím ještě žádná mapa pro orientační běh nebyla.
U Zdechovic již mapy byly, ty poslední byly vydány v roce 2010 s názvy Katovna. Můžete se na ně podívat v příslušném odkazu.
16. února
Základní informace
Základní informace o všech závodech najdete v odkazu v menu v levém sloupci.
16. února
Tři závody žebříčku B v pardubickém okrese
OK Lokomotiva Pardubice pořádá první dva dny v červnu 2024 dva závody žebříčku B-Čechy v orientačním běhu. Je to i 51. ročník akce "O pardubického půlkoně". Jde o velkou premiéru, poprvé v historii českého OB se poběží ve dvou dnech tři závody žebříčku B. V sobotu dopoledne to bude sprint ve městě Chvaletice, v sobotu odpoledne krátká trať a v neděli klasická trať v lesním komplexu jižně od obce Zdechovice.