OK Lokomotiva Pardubice | Město Seč | Autocamp U letadla | Obec Horní Bradlo

Partneři závodu

ČSOB Pojišťovna

Hovorka Catering

AITCOM

JKD-SPED s.r.o.

Geovap

GrECo JLT Czech Republic s.r.o.

STENO CZ

Premedis

ISC

Novinky

3. 9. Přidali jsme fotky z vyhlášení vítězů.
2. 9. Na stránce OB postupy si můžete zakreslit postupy ze všech tří etap.
2. 9. Děkujeme všem závodníkům za účast na letošní Ceně východních Čech, věříme že se jim v Železných horách přes nepříznivé počasí líbilo. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na rok příští, kdy bude OK Lokomotiva Pardubice pořádat další, již 28. ročník Ceny východních Čech (30. 8. - 1. 9. 2013, pravděpodobně s centrem v Nasavrkách).
2. 9. V konečném pořadí daném součtem časů v jednotlivých etapách vyhráli v D21A Kamila Gregorová a v H21A Marek Prášil. Kompletní výsledky najdete v příslušném menu.
2. 9. Třetí etapa se běžela na mapě U letadla v doběhem v centru závodu v autokempu U letadla na Seči. Počasí se mírně zlepšilo, pršelo jen malou chvilku... V etapě si vítězství odnesli v hlavních kategoriích Marek Prášil a Kamila Gregorová. Výsledky 3. etapy najdete v příslušném menu.
1. 9. Sobotní etapa opět neměla přízeň počasí - bylo deštivo a oblačno. Přesto se závodníci statečně potýkali s tratěmi na mapě Polom (v těsné blízkosti státní přírodní rezervace pralesa Polom). V D21A vyhrála Jana Knapová, v H21A David Procházka, kompletní výsledky E2 i výsledky po 2 etapách jsou v příslušném menu.
31. 8. V pátek odpoledne se za silného deště a dost velké zimy běžela první etapa na mapě Bradlo. V H21A byl nejrychlejší Michal Hubáček, v D21A pak Kamila Gregorová. Kompletní výsledky včetně mezičasů najdete v menu "Výsledky" (v mezičasech dejte pozor na poslední kontrolu 100 - krabičky nebyly o 13 sekund synchronizovány).
29. 8. Předpověď počasí (třeba tady) není moc příznivá. Snad se budou předpovědi mýlit a toho deště nebude tolik.
29. 8. Přihlášky byly ukončeny, vakanti byly vyčerpáni! Dohlášky byly doplněny do startovních listin. Prosíme, nehlaste se, už vám nemůžeme vyhovět (ani na prezentaci).
27. 8. Po smršti dohlášek na volné vakanty zveřejňujeme opravené startovní listiny.
26. 8. Byly zveřejněny startovní listiny. Opět opakujeme, že v podstatě nové přihlášky nepřijímáme (a nebudeme brát ani na prezentaci) z důvodu vyčerpaných dohodnutých počtů účastníků s majiteli lesů. Pár lidí se odhlásilo, takže jsme založili vakanty především v HDR a P. Ale neváhejte, přihlaste se e-mailem, na prezentaci už nemusí být volno.
26. 8. Celá řada přihlášených nazaplatila ještě vklady. Žádáme o jejich úhradu nejpozději v pondělí 26. 8. 2012, později už nebudeme schopni Vaši úhradu zaevidovat (a budete zbytečně zdrženi u prezentace).
24. 8. Do menu jsme přidali pokyny a informace.
22. 8. V menu "Parametry tratí" najdete délky tratí, převýšení a počet kontrol pro tři všechny etapy.
22. 8. V menu "Přihlášky" jsou postupně aktualizovány Vaše platby a Vaše přihlášky na kyvadlovou dopravu na E1 a E2.
22. 8. Stavitelé tratí ukončili práci na tratích, tisknou se mapy pro všechny etapy. Pro ty, kteří si chtějí naplánovat páteční příjezd: úvodní etapa se běží v Horním Bradle (shromaždiště u fotbalového hřiště), start prvních závodníků je v 15:00 hod., vzdálenost z parkoviště do centra je 200, na start je to 1050 m s převýšením 35 metrů.
16. 8. V odkazu "Seznam přihlášených" najdete přehled objednávek na dopravu na etapy E1 a E2. Případné doobjednání dopravy je možné do 21. 8. 2012 na e-mailu lpu@vco-ob.cz.
16. 8. V odkazu "Seznam přihlášených" najdete přehled plateb k 16. 8. 2012. Případné nejasnosti řešte na e-mailu lpu@vco-ob.cz.
16. 8. Skončil druhý termín přihlášek. Velký zájem závodníků naplnil limit startujících, který jsme dohodli s majiteli lesů a s CHKO. Bohužel další přihlášky už nepřijímáme (a nebudeme přijímat ani dohlášky na prezentaci).
11. 8. Na základě požadavku některých veteránů byla přidána oproti původnímu rozpisu i kategorie H70B - závodníci, kteří se původně přihlásili do H65B a mají zájem o start v kategorii H70B, se mohou přehlásit e-mailem na adrese lpu@vco-ob.cz do 16. 8. 2012.
6. 8. Doprovodná akce (sobota 1. 9. 2012 odpoledne v centru): PAMĚŤOVÝ SCORELAUF smíšených dvojic s překvapením - vklad za dvoučlenný tým 100 Kč (platí se na prezentaci) - přihlášky do 20. 8. 2012 prostřednictvím přihláškového systému OB Haná (nebo na prezentaci) - limit počtu týmů: 40 - start v 16 hod.
25. 7. Představujeme nové logo (na závodech si budete moct zakoupit tričko s tímto logem).
23. 7. Skončil první termín přihlášek, evidujeme téměř osm stovek přihlášených. Platby vkladů ale moc nechodí; prosíme, nenechávejte platbu až na konec srpna.
15. 7. V přihláškovém systému evidujeme necelých 700 přihlášených. Rozhodli jsme se prodloužit první termín přihlášek do neděle 22. 7. 2012. Zkontrolujte si prosím, zda (pokud máte zájem) jste si nezapomněli objednat dopravu na E1 a E2.
14. 7. Mapa na první dvě etapy je hotova. První den se poběží na mapě rozměru A4, druhý den mapa na klasiku (bude pro všechny kategorie v měřítku 1:10000) bude mít rozměr A3.
10. 7. Ubytování: chatky v centru závodů jsou podle informace vedoucího kempu plné. V okolí centra je celá řada ubytovacích zařízení - podívejte se do sekce ubytování.
3. 7. Plakát:


Leták:
  
20. 5. Přidány ukázky nově vznikající mapy pro E1 a E2 v dosud pro OB nepoužitém prostoru u Horního Bradla.
20. 1. Zveřejněn rozpis a v OB Haná otevřeny přihlášky.
5. 1. Tradičně posledním prázdninovým vícedenním závodem je Cena východních Čech. V roce 2012 ji pro vás připraví OK Lokomotiva Pardubice do Železných hor s centrem na Seči v autocampu U Letadla.

První dvě etapy (krátká trať a klasika) se poběží v okolí Horního Bradla, v lese, který nebyl dosud pro OB použit, centrem bude fotbalové hřiště v Horním Bradle, třetí etapa proběhne v neděli s doběhem v centru, bude to zkrácená klasika s intervalovým startem. Rozpis bude vydán v průběhu dubna 2012.

Věříme, že na naše 3-denní přijedete a bude se Vám u nás líbit.