Zimní hradubická liga - městský sprint

Novinky

1. prosince Závodu se za slunečného ale chladného počasí zúčastnilo 219 závodníků. V mužské elitě vyhrál Švéd Erik Rost před Tomášem Dlabajou, v ženách byla nejrychlejší Jana Knapová před Michaelou Gomzyk Omovou. Všem závodníkům děkujeme za účast a těšíme se opět někdy na viděnou na závodech v Pardubicích.
1. prosince Můžete se podívat na tratě HE a DE.
1. prosince Výsledky i s mezičasy najdete tady.
29. listopadu Startovky byly doplněny o dohlášky, odhlášky a přehlášky.
27. listopadu Závody jsou připraveny, pokyny zveřejněny, startovka hotová, mapy vytištěny. Předpověď počasí nevypadá bohužel právě ideálně, ale věříme, že vás to neodradí od účasti na našich závodech. Těšíme se na vás!
27. listopadu V příslušné sekci najdete startovní listinu.
27. listopadu Délky tratí: HE - 3.2 km; H - 3.0 km; HK - 2.1 km; DE - 2.9 km; D - 2.3 km; DK - 1.9 km; P - 1.8 km; téměř bez převýšení.
27. listopadu Zveřejněny pokyny.
27. listopadu Skončily přihlášky. Přihlásilo se přes 220 závodníků, mezi muži najdeme třeba mistra světa 2012 Tomáše Dlabaju či vítěze O-ringu 2011 Švéda Erika Rosta, v ženách pal mistryni světa v radiovém OB Míšu Gomzyk Omovou či mnohonásobnou vítězku Zimní hradubické ligy Martu Fenclovou. Případné dohlášky jsou v omezené míře možné (na e-mail lpu@vco-ob.cz).
24. listopadu Dva dny před uzávěrkou přihlášek najdeme v přihláškovém systému přes stovku běhuchtivých borců a borkyň. Pokud chcete běžet, nezapomeňte se přihlásit do ponděli večera.
14. listopadu Tady se můžete podívat na ukázku mapy, kterou pro vás připravují Zbyněk Štěrba a Petr Fiala.
12. listopadu V Pardubicích se ve stejný den (1. prosince) večer uskuteční slavnostní O-gala = vyhlášení ankety o nejlepší o-sportovce roku 2012 a o-ples. Stránky akce jsou zde.
11. listopadu V příslušném menu můžete sledovat seznam přihlášených.
30. října Vydán rozpis závodu.
30. října Otevřeny stránky městského sprintu Zimní hradubické ligy 2012-13, který se bude konat v sobotu 1. 12. 2012 na Dukle v Pardubicích.

 
Správce stránek
OK Lokomotiva Pardubice 2004-2012
homepage