Novinky

7. listopadu
Odvod peněz na humanitární účely
Všichni účastníci Rodinných štafet 2016 jsou pašáci a kabrňáci!!! A víte proč - protože účastí na letošním ročníku Rodinných štafet každý účastník již tradičně významnou částí svého startovného (po odečtu nákladů na pořádání) pomohl Nadaci pro transplantaci kostní dřeně. Po zaplacení pronájmu tábora J. A. Komenského pro shromaždiště a po zaplacení nákladů na ceny pro všechny vyhlašované jsme Nadaci pro transplantaci kostní dřeně poukázali úctyhodnou částku 6.305,- Kč. Na potvrzený ústřižek poštovní poukázky o poukázán í daru se můžete podívat zde. Díky moc Vám všem, kteří jste na Rodinné štafety přijeli a tím jste pomohli!!!
7. listopadu
Historie
24. ročník je úspěšně za námi, děkujeme všem štafetám za účast a spolupořadatelům za vydatnou pomoc! Proběhla aktualizace historických tabulek rodinných štafet LPU.
23. října
Výsledky
Nahráli jsme výsledky 24. ročníku Rodinných štafet. Pro vítězství si v kategorii OPEN doběhla štafeta Křivdovi-Švadlenovi (Martin Křivda, Pavel Švadlena a Tomáš Křivda), která o tři a půl minuty porazila loňské vítěze Mokré, na třetím místě s odstupem 11 minut na vítěze skončili Mašatovi. V kategorii LPU si pro vítězství doběhli Procházkovi (Klára, Saša, David), druzí byli Roudní a třetí Fenclovi.
22. října
Plánek
Na webové stránky Rodinných štafet přidáváme plánek centra závodu se systémem závodu. Vytištěný ve velkém formátu bude plánek samozřejmě k dispozici i na shromaždišti.
21. října
Soupisky se startovními čísly
Zkontrolujte si úseky a čísla čipů v soupiskách. Najdete tam i přidělená startovní čísla. Pár soupisek nemáme - pošlete na mlulay@seznam.cz.
21. října
Organizační změna startu
Z organizačních důvodů jsme se rozhodli rozdělit hromadný start prvních úseků následovně: v 00 (10.00) startuje kategorie LPU, 05 (10.05) kategorie OPEN a 10 (10.10) kategorie MIX.
20. října
Soupisky
Prosíme vás, vyplňte na těchto stránkách do pátku do 12:00 soupisku vaší štafety. Rodinné štafety pořádá jen malý počet pořadatelů (protože každý je chce běžet!), usnadněte jim přípravu na závody.
20. října
Občerstvení
Na shromaždišti bude k dispozici bufet s občerstvením. Předpokládaný sortiment: kofola, pivo, čaj, kafe, grog, tatranky, polévka, párky.
18. října
Pokyny
Přidali jsme na stránky parametry tratí, pokyny a pokyny pro mapová překvapení.
17. října
Přihlášky
Po víkendové smršti přihlášek se počet přihlášených štafet dostal na hodnotu 103! Připraveny budou mapy pro 110 štafet, takže na několik nejrychlejších dohlášek se ještě dostane. Dohlášky už řešte zadáním soupisky. Děkujeme za zájem a těšíme se na Vás!
17. října
Zprávy z lesa
V neděli odpoledne jsme s Kiplim proběhali a "olístečkovali" všechny kontroly v lese. Tratě pro letošní ročník Rodinných štafet (včetně obou mapových překvapení) tedy získaly svou definitivní podobu a od pondělí začínáme tisknout mapy. V lese bylo krásně - tratě jsme se snažili z naprosto převažující části postavit tak, abyste se na konci sezóny vyhnuli téměř veškerému podrostu a abyste si naopak užili pěkného, velmi dobře průběžného, převážně borového lesa i s vrstevnicovými "kudrlinkami". Ani po těch několika říjnových deštích nejsou vodoteče, bažinky ani potoky nijak moc zavodněné; jsou spíše suché. Možná již dnes, ale spíše v průběhu úterý, budou na webu Rodinných štafet zveřejněny detailní pokyny k mapovým překvapením.
15. října
Termín řádných přihlášek se blíží
Podle počtu přihlášených do neděle budeme připravovat počty map. Pokud bude víc dohlášek, budou mít přednost řádně přihlášení. Od pondělí do pátku tady bude možné vyplňovat soupisky štafet.
15. října
Historie
Do tábora v Bělči se vracíme po 20 letech! – podívejte se do archivu, jak to tenkrát dopadlo: http://lpu.cz/archiv/vysledky/rod1996.htm.
15. října
Náhledy map
Aktuální mapu prostoru najdete v mapovém archivu ČSOS: https://goo.gl/LNRD4f a https://goo.gl/lAslNq.
10. října
První přihlášky
Přidali jsme na stránky první seznam přihlášených.