Informace pro mladší žactvo

Tréninky
úterý – ZŠ Polabiny 1, tělocvična - 16:30 - 17:30 hod. – nutné vhodné oblečení do tělocvičny včetně bot
čtvrtek – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30. – první část tréninku bude mapová příprava v klubovně a poté se půjde ven – nutné oblečení do klubovny (přezůvky) a oblečení na pohyb venku a čelovku

Novinky:
29. 1. – NE – Pardubický zimní pohár (zkrácená klasika) – Nemošice – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 24. 1. pro naše děti je vhodná kategorie děti
17. – 18. 2. – minisoustředění DH12 – sraz v pátek 17 hod na klubovně LPU na Vinici, konec v sobotu po PZP v Lázních Bohdaneč – přihlášky do 15.2.

Program:
24. 1. – ÚT – trénink - ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
26. 1. – ČT – trénink - Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
29. 1. – NE – Pardubický zimní pohár (zkrácená klasika) – Nemošice – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 24. 1.
31. 1. – ÚT – trénink - ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
2. – 5. 2. – lyžařské soustředění žactva 12 a 14 – Polnička (povinná výbava běžky, vhodné i pro úplné začátečníky)
7. 2. – ÚT – trénink – ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
9. 2. – ČT – trénink – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
11. 2. – SO – Pardubický zimní pohár (KO sprint) – Vinice-Červeňák – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 7. 2.
12. 2. – NE – Zimní hradubická liga (krátká trať) – kasárna Hůrka (LPU, 00 = 10:00 hod.) – přihlášky do 5. 2.
14. 2. – ÚT – trénink – ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
16. 2. – ČT – trénink – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
17. – 18. 2. – minisoustředění DH12 – sraz v pátek 17 hod na klubovně LPU na Vinici, konec v sobotu po PZP v Lázních Bohdaneč – přihlášky do 15.2.
18. 2. – SO – Pardubický zimní pohár (sprint) – Lázně Bohdaneč – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 14. 2.
21. 2. – ÚT – trénink – ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
23. 2. – ČT – trénink – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
25. 2. – SO – Pardubický zimní pohár (krátká trať) – Škrovád – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 21. 2.
26. 2. – NE – Zimní hradubická liga (krátká trať) – Hradec Králové (PHK, 00 = 10:00 hod.) – přihlášky do 18. 2.
28. 2. – ÚT – trénink – ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
2. 3. – ČT – trénink – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
5. 3. – NE – Zimní hradubická liga (krátká trať) – Hradec Králové (SHK, 00 = 10:00 hod.) – přihlášky do 25. 2.
12. 3. – NE – Pardubický zimní pohár (krátká trať) – Lázně Bohdaneč, Tillerovo sedátko – 00 = 13:30 hod. – přihlášky do 7. 3.
14. 3. – ÚT – trénink – ZŠ Polabiny 1, tělocvična 16:30 - 17:30 hod
16. 3. – ČT – trénink – Areál OB na Vinici - 17:00 - 18:30
18. 3. – SO – Východočeský pohár – Bělečský mlýn (PHK; 00 = 10:00, klasická trať) – přihlášky do 11. 3. – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
19. 3. – NE – štafety Jarní pohár – Bělečský mlýn (PHK; 00 = 10:00) – přihlášky do 11. 3. – doprava individuální
21. 3. – ÚT – mapový trénink – odjezd ze Zborovského náměstí z areálu bývalých kasáren – 16:30 - 19:00 hod
23. 3. – ČT – trénink – Studánka - 17:00 - 18:00
25. 3. – SO – Východočeský pohár – Nový Bydžov (HOR; 00 = 10:00, krátká trať) – přihlášky do 18. 3. – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
28. 3. – ÚT – mapový trénink – odjezd ze Zborovského náměstí z areálu bývalých kasáren – 16:30 - 19:00 hod
29. 3. – ST – Liga škol – Svítkov – 13:30 – vedou Macháček a Víchová
30. 3. – ČT – trénink – Studánka - 17:00 - 18:00

Kontakty na trenéry:
Lubomír Macháček (lubomir.machacek@centrum.cz) 724 008 179
Pavla Švíglerová (pavla.sviglerova@email.cz) 732 977 826
Jindra Horáková (jindra.horakova@gmail.com) 603 834 075
Eva Kašparová (evakas@email.cz) 603 271 870
Táňa Pipková (tana.pipkova@email.cz) 723 642 928

Zapište si vícedenní soustředění:
2. - 5. 2. - lyžařské soustředění Polnička
6. - 10. 4 - mapové soustředění Horní Jelení
5. - 8. 5. - mapové soustředění Pustá Rybná
29. 7. - 11. 8. - letní tábor Silva o-camp Budislav
31. 8. - 3. 9. - soustředění Trutnovsko
25. - 18. 10. - soustředění Prkenný důl


Lyžařské soustředění Polnička
Co: Soustředění Polnička
Pro koho: žactvo 12 a 14
Termín: 2. - 5. 2. 2023 (čtvrtek - neděle)
Místo: Polnička, turistická ubytovna (https://mapy.cz/s/bamumonama)
Sraz: Ve čtvrtek v 17 hod.
Doprava: Individuální podle domluvy
Stravování: Bude zajištěno celodenní (od čtvrtka večeře do neděle oběda), každý přiveze malou krabičku buchet.
Ubytování: Na postelích (nutný spacák).
Cena: Platí se 900 Kč (klub přispívá 200 Kč).
Přihlášky: Do 10. 1. 2023 v IS LPU.
Program: Lyžařská turistika, hry, tělocvična.
Vybavení: Lyže (běžky), vosky, vybavení na lyže, věci do tělocvičny, přezůvky, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné.
Vedoucí: Švíglerová, Macháček, Kroupa

Co: Velikonoční mapové soustředění Horní Jelení
Pro koho: žactvo 10 a 12
Termín: 6. - 10. 2. 2023 (čtvrtek - neděle)
Místo: Horní Jelení, rekreační středisko Tramtáryje
Sraz: Ve čtvrtek v 15 hod.
Doprava: Individuální podle domluvy
Stravování: Bude zajištěno celodenní (od čtvrtka večeře do pondělí oběda), každý přiveze malou krabičku buchet.
Ubytování: Na postelích (nutný spacák).
Cena: Platí se na místě 2000 Kč (klub přispívá 500 Kč).
Přihlášky: Do 14. 2. 2023 v IS LPU.
Program: Mapové a běžecké tréninky, hry, výlet.
Vybavení: Vybavení: Jízdní kolo (!!!), věci na běhání 2x denně, přezůvky, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné, buzola, světlo, čip SI.
Vedoucí: Klimpl, Víchová, Macháček.