Informace pro starší žactvo

Tréninky:
úterý: 16:30 mapové tréninky
čtvrtek:17:00 Studánka

Přihlášky:
- do 18. 5. na Vč. pohár - lesní sprint (25. 5., Jilemnice, JIL)
- do 18. 5. na Vč. pohár - sprint (25. 5., Vysoké nad Jizerou, JIL)
- do 18. 5. na žebříček B - klasika (1. 6., Větrný Jeníkov, SJI)
- do 18. 5. na žebříček B - krátká trať (2. 6., Větrný Jeníkov, SJI)
- do 1. 6. na štafety (8. 6., Hradec Králové, SHK)
- do 1. 6. na Vč. pohár (8. 6., Hradec Králové, SHK)
- do 1. 6. na dva závody žebříčku B (15 - 16. 6., Vranov u Brna, VBM)


Program:
21. 5. – ÚT – mapový trénink – Dolní Jelení – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Jilemnice, Kuvajt (JIL; 00 = 10:00, lesní sprint) – bus v 7:30 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Vysoké nad Jizerou (JIL; 00 = 15:00, sprint) – doprava viz dopoledne
28. 5. – ÚT – mapový trénink – Hradec Králové, mapa Biřička – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
1. 6. – SO – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 12:00, klasická trať) – bus v 8:45 ze Zborovského nám.
2. 6. – NE – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 10:00, krátká trať) – bus v 7:00 ze Zborovského nám.
4. 6. – ÚT – mapový trénink – Horní Jelení – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
8. 6. – SO – Mistrovství oblasti štafet – Hradec Králové, areál kynologického výcviku Hradečnice (SHK; 00 = 10:00) – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
8. 6. – SO – Východočeský pohár – Hradec Králové, areál TJ Slavia (SHK; 00 = 15:30, sprint) – doprava viz dopoledne
11. 6. – ÚT – mapový trénink – Vysoká na Labem – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
15. – 16. 6. – žebříček B – Vranov (VBM+BBM, SO: 00 = 12:00, klasická trať, NE: 00 = 10:00, krátká trať) – ubytování: Brno, základní škola, tělocvična (vlastní spacáky), večeře – bus v 8:00 ze Zborovského nám.
18. 6. – ÚT – mapový trénink – Michnovka – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
25. 6. – ÚT – mapový trénink – Spojil – sraz v 16:30 hod. u hřiště ve Spojile – doprava individuální

Plán akcí na rok 2019:
28. 7. - 10. 8. - Silva o-camp Budislav
27. - 30. 10. - soustředění Prkeňák

Kontakty na trenéry:
Renata Haasová - 777274025 - renata.haasova@centrum.cz
Renata Čermáková - 607873542 - renata.cermak@centrum.cz