Rok 2006

Počet členů: Klub má v současnosti téměř 250 členů, stále jsme největším klubem v České republice. Většina našich členů jsou aktivní závodníci, kteří se pravidelně zúčastňují závodů. Stále přibývá veteránů, naopak počet těch nejmladších se snižuje, nábor nových členů se nám nedaří.

Finance: Činnost klubu v roce 2006 stála 1,6 mil. Kč, hospodaření klubu je vyrovnané. Hlavními našimi zdroji jsou příspěvky členů, příjmy z pořádání závodů, dotace samosprávy (město a kraj), dotace na činnost SCM, dotace ČSOB na talentovanou mládeže, dotace od ČSTV, příjmy z reklam a dary od sponzorů. Všem, kteří se podíleli na zajištění zdrojů financování, je třeba velmi poděkovat. Hlavními výdaji pak jsou vklady na závodech, doprava na závody, pořádání závodů, příspěvky na soustředění, vydávání map i tréninky (tělocvičny, mapové tréninky).

Organizační činnost: Klub vedl výbor ve složení Petr Klimpl (předseda), Karel Haas (místopředseda), Josef Málek, Jan Kaplan a Ladislava Víchová. Řadu drobných či větších úkolů pak pomáhají řešit i trenéři jednotlivých skupin. K informovanosti členů určitě velmi významně přispívá vydávání měsíčníku Jantar a aktuální je i klubová www stránka, o kterou se technicky staral Zdeněk Odvody. Trochu letos vázla informovanost ve sdělovacích prostředcích, ale naše nejlepší výsledky se jak v regionálním tisku, tak i v regionálním rozhlase, objevily.

Pořádání závodů: I letos jsme připravili řadu závodů. Tím největším byl závod žebříčku B v Rabštejně. Jeho hodnocení bylo velmi kladné. Špatná nebyla ani Cena východních Čech v Janově, kde bylo proti jiným rokům méně závodníků, ale tam se nějaké nedostatky najít daly. Dobře dopadl i Východočeský pohár v Kameničkách, kde získávali ostruhy při pořádání mladí, a tradičně i Rodinné štafety. Úspěšně jsme zvládli i celou řadu "menších" akcí - 4 závody Ligy pardubických škol, krajské finále Olympiády škol, 3 závody Zimní hradubické ligy, 7 závodů Pardubického zimního poháru. Všem, kteří se na pořádání těchto závodů podíleli, patří poděkování.

Mapy: V roce 2006 jsme vydali 3 mapy - jednu novou Rabštejn (1:10000) pro závod žebříčku B připravili Zbyněk Štěrba, Jan Kaplan, Petr Fencl, Štěpán Držka, Miloš Lulay, Vladimír Vícha, další dvě Janov 2006 (1:10000) a Kozlov (1:10000) byly reedicí loňských map z M ČR na klasice a byly použity při Ceně východních Čech v okolí Janova.

Tréninky: Tělocvičny, atletický tunel, tartanová dráha, mapové výjezdy a běžecké tréninky podle jednotlivých tréninkových skupin - to je tradice. Proběhla i soustředění - v zimě v Bzenci, o jarních prázdninách v Petříkově, o velikonocích na Sklárně, v květnu v Trutnově, na konci prázdnin v Rynolticích a v říjnu pak v Rokytnici. Zvláštní zmínku zaslouží dvoutýdenní tréninkový kemp ve Švédsku, který na počátek července připravila pro závodníky našeho klubu a pro členy SCM Zuzka Klimplová. Tradičně úspěšný byl letní tábor s názvem Silva o-camp Budislav 2006. Základem přípravy byly tréninky individuální či v menších tréninkových skupinách. Dík patří všem trenérům - o nejmladší žactvo se starali Laďka Víchová, Alena a Petr Klimplovi, o ty o trochu starší Katka Rybičková za pomoci Míry Lennera a Miloše Kafky, starší žactvo a mladší dorost vedli Karlos Haas s Renatou Čermákovou, zbytek společně trénujících Honza Kaplan a Vojta Juračka. Stále větší část našich závodníků se však připravuje individuálně nebo v rámci rodinných klanů.

Sportovní výsledky OB: Členové našeho klubu byli v reprezentačních výběrech ČR na všech letošních světových či evropských o-šampionátech. Velmi dobře si vedl především Vladimír Lučan, který na MS v závodě na krátké trati dlouho bojoval o "velkou" bednu, chyba v závěru ho odsunula "až" do druhé desítky. Sbíral ale i štafetové úspěchy - velmi dobrými výkony přispěl k 4. místu české štafety na ME a k 5. místu na MS. Marta Štěrbová se podílela na 6. místě štafety žen ČR na ME v Estonsku. Iveta Duchová zaběhla velmi solidně všechny tři závody na MS juniorů v Litvě, nejlepším výsledkem bylo 16. místo na krátké trati, na podzim Iveta sbírala cenné zkušenosti i ve Světovém poháru. Skvěle si vedla na ME dorostu Michaela Procházková, vyhrála závod ve sprintu, podílela se na zlatu družstva i bronzu štafety starších dorostenek. Na akademickém MS dobře zaběhla Verča Krčálová, velmi se dařilo Zuzce Hermanové na Evropském poháru juniorů. Na domácí scéně je výborným úspěchem obhajoba vítězství našeho družstva dospělých v České lize klubů, na M ČR klubů jsme vybojovali stříbrné medaile. Zlepšil se dorost, v obou klubových soutěžích získal 5. místo. V oblastním mistrovství družstev jsme v žactvu dlouho vedli, díky velké absenci v závěru soutěže jsme skončili s minimálním odstupem na 2. místě, druhý skončil i dorost, dospělí a veteráni vyhráli. Na domácích šampionátech jsme získali celkem 14 medailí, čtyři z nich byly zlaté - tři získaly juniorky (2x Iveta Duchová a 1x Zuzana Hermanová) a jednu štafeta žen v sestavě Krčálová, Dočkalová, Štěrbová. Úspěchů mohlo být ještě více, bohužel ani na jednom mistrovství ČR jsme nestartovali z různých důvod v plné sestavě (nemoci, zranění, kolize s akcemi v zahraničí). Řadu velmi dobrých umístění jsme získali i v dlouhodobých soutěžích, za zmínku stojí další obhajoba vítězství ženské štafety v Českém poháru štafet. Dobře si vedli i naši žáci - Klára Procházková byla ve vítězném a Olda Kos ve stříbrném družstvu Vč. oblasti na M ČR družstev. Řadu úspěchů posbírali i veteráni, těmi nejcennějšími jsou vítězství Ivy Knapové a Jardy Fridricha na Veteraniádě ČR a vítězství družstva starších veteránů na Veteraniádě klubů.

Sportovní výsledky MTBO: Zuzana Kiacová úspěšně reprezentovala ČR na Evropském poháru dorostu v Polsku - 8. a 11. místo. V dorostenkách na M ČR získala 2 zlata a 1 bronz, byla druhá v Českém poháru. To spolu se solidním vystoupením Jany Roudné a Jany Faltejskové v elitě a výbornými výsledky Mirka Nožičky ve veteránech jsou nejlepší výsledky zhruba třicítky závodníků, kteří jezdili MTBO v roce 2006.

Sportovní výsledky LOB: Vzhledem ke klimatickým podmínkám se členové klubu věnují lyžařskému OB jen okrajově. Přesto se Michaela Marešová dokázala probojovat na MS juniorů a ME dorostu v Rusku, kde si vedla velmi úspěšně.

Klub ale nežije jen sportovními akcemi, významnou roli hraje i společenský život - závěr sezóny, společenské večery, různá posezení, oslavy apod. Život v klubu je bohatý, a to je dobře.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY 2006

ORIENTAČNÍ BĚH

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Mistrovství světa 5. místo Vladimír Lučan ve štafetě mužů
19. místo Vladimír Lučan na krátké trati
Mistrovství Evropy 4. místo Vladimír Lučan ve štafetě mužů
6. místo Marta Štěrbová ve štafetě žen
28. místo Vladimír Lučan na krátké trati
36. místo Marta Štěrbová na krátké trati
Světový pohár 60. místo Vladimír Lučan
63. místo Iveta Duchová
103. místo Marta Štěrbová
Mistrovství světa juniorů 16. místo Iveta Duchová na krátké trati
28. místo Iveta Duchová ve sprintu
43. místo Iveta Duchová na klasické trati
Evropský pohár juniorů 1. místo Zuzana Hermanová ve štafetě juniorek
2. místo Zuzana Hermanová ve sprintu juniorek
8. místo Zuzana Hermanová na klasické trati juniorek
Mistrovství Evropy dorostu 1. místo Michaela Procházková ve sprintu W18
3. místo Michaela Procházková ve štafetě W18
43. místo Michaela Procházková na klasické trati W18
DRUŽSTVA
Mistrovství ČR klubů 2. místo dospělí
5. místo dorost
Veteraniáda ČR 1. místo starší veteráni
6. místo nejstarší veteráni
Česká liga klubů 1. místo dospělí
5. místo dorost
Mistrovství Vč. oblasti 2. místo žactvo
2. místo dorost
1. místo dospělí
1. místo veteráni
JEDNOTLIVCI
Mistrovství ČR 1. místo Iveta Duchová ve sprintu - D20
Zuzana Hermanová na krátké trati - D20
Iveta Duchová na klasické trati - D20
štafeta žen (Krčálová, Dočkalová, Štěrbová)
2. místo Veronika Krčálová ve sprintu - D21
Iveta Duchová na krátké trati - D20
Jan Klapal na klasické trati - H16
David Procházka v nočním OB - H16
štafeta mužů (Hovorka, Štěrba, Lučan)
3. místo Radek Nožka na krátké trati - H16
Michaela Procházková na klasické trati - D18
Martina Dočkalová na klasické trati - D21
Radek Nožka v nočním OB - H16
Český pohár 4. místo Martina Dočkalová - ženy
Continental cup 2. místo Martina Dočkalová - ženy
HI-TEC sprint cup 4. místo Martina Dočkalová - ženy
6. místo Zbyněk Štěrba - muži
Žebříček A 2. místo Iveta Duchová - D20
Český pohár štafet 1. místo ženy
Žebříček B 1. místo Iva Knapová - D40
2. místo Renata Čermáková - D35
Květa Kubíková - D55
Jan Knap - H50
Jaroslav Fridrich - H60
Veteraniáda ČR 1. místo Jaroslav Fridrich na krátké trati - H60
Iva Knapová na klasické trati - D45
2. místo Jana Juračková na krátké trati - D45
Renata Čermáková v nočním OB - D40
Ladislava Víchová v nočním OB - D45
Hana Mrštíková v nočním OB - D50
štafeta H165 (Štěrba, Fridrich, Knap)
3. místo Václav Farář v nočním OB - H50
štafeta D140 (Juračková, Dočkalová, Knapová)
Mistrovství Vč. oblasti 1. místo Ladislava Víchová ve sprintu - D45
Jan Hovorka ve sprintu - H21
Klára Procházková na klasické trati - D12
Eva Vilnerová na klasické trati - D45
štafeta D18 (Marešová, Knapová, Procházková)
štafeta D21 (J. Juračková, L. Klimplová, Škodová)

MTBO

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Evropský pohár dorostu 8. místo Zuzana Kiacová na dlouhé trati - W17
11. místo Zuzana Kiacová na krátké trati - W17
JEDNOTLIVCI
Mistrovství ČR 1. místo Zuzana Kiacová ve sprintu - D14-18
Zuzana Kiacová s volným pořadím kontrol - D14-18
3. místo Zuzana Kiacová na dlouhé trati - D14-18
Český pohár 2. místo Zuzana Kiacová - D14-18
Miroslav Nožička - H40
Veteraniáda ČR 1. místo Miroslav Nožička na klasické trati - H40
2. místo Libuše Nožičková na klasické trati - D40

LYŽAŘSKÝ ORIENTAČNÍ BĚH

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Mistrovství světa juniorů 31. místo Michaela Marešová ve sprintu
Mistrovství Evropy dorostu 10. místo Michaela Marešová na krátké trati
11. místo Michaela Marešová na klasické trati
JEDNOTLIVCI
Veteraniáda ČR 3. místo Hana Mrštíková na krátké trati - D50

JAK PROBÍHALA SEZÓNA 2006

Listopad 2005:
 • Závěr sezóny 2005 proběhl v rekreačním středisku Radost v Plasnici v Orlických horách.
 • Veteráni se rozloučili se sezónou již 14. ročníkem Vysočinské Veteraniády u Kubíků.
 • Pardubické SCM opět dostalo grant na provozování střediska od Nadace OB pro rok 2006.
 • Klokan krosem začal další ročník Zimní hradubické ligy - HE vyhrál Vladimír Lučan.
 • Zdeněk Odvody, Zdeněk Duch a Laďka Víchová byli vyškoleni na rozhodčí 3. třídy.
 • Nočním OB ve Svítkově (pořadatelé Víchovi) začal další ročník Pardubického zimního poháru.
 • Marta Štěrbová se stala 4. nejlepším orientačním běžcem ČR roku 2005, vyhlášení proběhlo na konci listopadu na O-GALA v České Lípě. Výkonem roku byla vyhlášena bronzová medaile české štafety na World Games v Duisburgu, na které se podílela i Marta Štěrbová.
Prosinec 2005:
 • Naplno začaly tréninky.
 • Na Malé ceně Velké Verandy obsadila Marta Vlčovská 2. místo.
 • V sále U Kosteleckých v Černé za Bory se konal velmi pěkný "Pohádkový večírek" pardubických o-běžců.
 • V Bohdanči pokračoval Pardubický zimní pohár. Krátkou trať připravili Jarda Vávra a Martina Dočkalová.
 • Druhým závodem ZHL byl vánoční sprint v Hradci Králové, v elitní kategorii mužů obsadil Jan Hovorka 1. místo.
 • Štědrodenní překvapení byl název dalšího závodu PZP, který pořádala rodina Klimplova. Běželo se s mapou "Vánoční Jantar" kolem Zámku a historickou částí Pardubic.
 • Maratón 2005 na ZŠ Benešovo nám. vyhráli veteráni, kteří se ujali vedení 7:6.
Leden 2006:
 • První lednovou sobotu uspořádali Knapovi další kolo PZP na Hůrkách na mapě Pipenec.
 • Kros zařazený do ZHL připravili Karel Haas a Petr Klimpl na sídlišti Závodu míru a nazvali ho Labe kros. Ženskou elitu vyhrála Marta Vlčovská.
 • Dvěma závody začala domácí sezóna LOB. Na krátké trati v Kněžicích dojela Míša Marešová šestá v D18.
 • Vinice kros (další závod ZHL) byl připraven v parku na Vinici. Na zledovatělé trati vyhrál mužskou elitu Jan Hovorka (3. Kafka), v DE vyhrála Marta Vlčovská před Klárou Procházkovou.
 • Nejlepší sportovci Pardubicka za rok 2005 byli vyhlášeni v Rytířských sálech pardubického zámku. Mezi dospělými se do desítky dostaly Marta Štěrbová a Veronika Krčálová, v mládeži pak Míša Procházková. Mezi nejlepšími kolektivy je i naše družstvo dospělých a mezi pěticí úspěšných trenérů Honza Kaplan.
 • Všechny tréninkové skupiny se připravovaly v pardubických podmínkách - tělocvičny, běžecké tréninky, atletický tunel, občas výjezd na běžky.
 • PZP - midlle v Nemošicích pod názvem "Dvoukolový Sakrabiatlon" připravili Jan Fukátko a Zdeněk Odvody.
 • Další kolo ZHL se běželo na Háječku v Hradci Králové. V dámské elitě vyhrála Martina Dočkalová.
 • Juniorská reprezentace měla první letošní soustředění, na kterém nechyběly Iveta Duchová a Zuzana Hermanová.
 • LOBy pokračovaly v Nové Vsi u Rýmařova. V sobotu byla v D18 Míša Marešová 4., Míša Procházková 5. V neděli skončil Tomáš Procházka v H16 na 8. místě.
 • Další LOBy se jely v Hynčicích. V sobotní klasice dojela Míša Marešová v D18 na 3. místě, v neděli skončila na místě 4.
 • Míša Marešová byla nominována na ME dorostu v lyžařském OB.
Únor 2006:
 • V Pardubičkách pokračoval PZP krátkou tratí. Dvě kola (jedno městské a jedno v remízkách u Foxconnu) připravili Mrštíkovi.
 • Prvním letošní soustředění pro dorost a dospělé v Bzenci proběhlo pod vedením Jana Kaplana.
 • Míša Marešová reprezentovala na ME dorostu v LOB. Na klasice obsadila 11. místo, na krátké trati vybojovala 10. místo.
 • PZP pokračoval dlouhým scorelaufem, který připravili Držkovi po Pardubicích a okolí.
 • Jan Herman a Petr Klimpl uspořádali další ročník tradičního Kuňka krosu jako další kolo ZHL.
 • V přestupním termínu přišli do LPU 3 noví závodníci: Jan Klapal, Petr Bořil a Petr Waldek.
 • Registrovali jsme 218 závodníků pro OB.
Březen 2006:
 • Finále PZP připravili Juračkovi na Studánce.
 • Celkovými vítězi 12. ročníku PZP se stali Klára Procházková a Karel Haas.
 • Brutus krosem, tentokrát u motorestu Koliba, pokračoval seriál závodů Zimní hradubické ligy.
 • O jarních prázdninách bylo připraveno soustředění v Petříkově.
 • Ve Východočeském divadle proběhlo slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje. V kategorii juniorů vyhrála Michaela Procházková (8. byla Iveta Duchová). V desítce nejlepších dospělých se objevily Veronika Krčálová a Marta Štěrbová na 7. a 8. místě. Mezi družstvy dospělí LPU obsadili 5. místo.
 • V celkovém hodnocení letošního ZHL obhájila vítězství Marta Vlčovská.
 • Pro velké množství sněhu byl zrušen Jarní pohár na dlouhé trati a Jarní pohár štafet.
 • Začaly pravidelné mapové tréninky v okolí Pardubic.
Duben 2006:
 • První kolo Východočeského poháru, které se mělo běžet v Albrechticích, bylo pro množství sněhu v lese přeloženo.
 • První závod Vč. poháru uspořádal OK 99 Hradec Králové v Michnovce místo původně naplánovaného Vč. poháru v Kameničné (opět množství sněhu nedovolilo v tomto prostoru závod uspořádat).
 • Oblastní soustředění žactva v Hradci Králové se pod vedením Renaty Čermákové a Laďky Víchové zúčastnilo 8 našich žáků a žákyň.
 • Třetí kolo Ligy škol proběhlo po dlouhé době ve Svítkově.
 • Opět kvůli sněhu bylo zrušeno Mistrovství ČR na dlouhé trati.
 • Čtvrtým kolem na Studánce skončila letošní Liga škol, v posledním kole startovalo opět přes 200 závodníků. Celkově v XXXVI. ročníku vyhrála ZŠ Benešovo nám.
 • Na Městském atletickém stadionu proběhlo letošní první kontrolní měření na dráze, kterého se zúčastnilo 40 o-běžců z LPU a SCM.
 • O Velikonocích jsme uspořádali klubové soustředění v pěkných terénech ve Sklárně u Tisu.
 • Druhý a třetí závod Východočeského poháru připravila Slavie Hradec Králové v Petříkovicích.
 • Olympiádu škol okresu a kraje uspořádali Pavel Štěrba, Jirka Kiac a Josef Málek s centrem na Hůrkách.
 • Na MČR ve sprintu v Luhačovicích obsadila v kategorii žen 2. místo Veronika Krčálová (5. Marta Vlčovská). V D20 vyhrála Iveta Duchová (5. Květa Mrštíková, 6. Jana Juračková).
 • První závod Českého poháru a žebříčku A měl centrum v rekreačním areálu Všemina. V H21A vyhrál Jan Hovorka, v D20A obsadila Iveta Duchová 2. místo, stejně jako Míša Procházková v D18A. V H16A skončil Radek Nožka na 3. místě.
 • První závod žebříčku B-Čechy byl kvůli záplavám sněhu přesunut ze Šajtavy do Dobrošova. V D18B skončila Tereza Nádvorníková na 2. místě, stejné místo obsadili v D40B Jana Juračková a v H50B Jan Knap.
Květen 2006:
 • Druhým závodem ČP a ŽA byla klasika. V D21E doběhla Martina Dočkalová na 3. místě, třetí byla i Iveta Duchová v D20A.
 • Druhý závod ŽB pořádal Start Náchod opět v Dobrošově. V D40B vyhrála Iva Knapová, v D55B Květa Kubíková, v H20B Filip Bolech (2. Ondřej Kopecký). V H50B byl Vojtěch Juračka třetí.
 • Moc pěkný závod uspořádali pořadatelé z Nové Paky na Pecce.
 • Soustředění v Trutnově se zúčastnilo asi 45 závodníků z LPU, SCM a LTU.
 • Nominaček na ME v Estonsku se zúčastnilo 5 našich závodníků - nominaci si zajistili Marta Štěrbová a Vladimír Lučan.
 • Dostali jsme grant na provozování SCM od Pardubického kraje.
 • Iveta Duchová a Zuzana Hermanová byly v Litvě na přípravném kempu před MSJ.
 • Martina Dočkalová vyhrála na Saxbo hlavní kategorii žen.
 • Na Českých akademických hrách v Brně obsadila Veronika Krčálová na krátké trati 4. místo, Pavla Fukátková skončila 10., Zbyněk Štěrba vybojoval 5. místo. Na klasice skončili Veronika Krčálová a Zbyněk Štěrba na čtvrtých místech.
 • Marta Štěrbová a Vladimír Lučan reprezentovali na ME v Estonsku. Na krátké trati skončil Vladimír Lučan na 28. místě, Marta Štěrbová obsadila 36. příčku. Štafeta mužů s Vladimírem Lučanem na 1. úseku skončila na 4. místě, štafeta žen, kde Marta Štěrbová také běžela 1. úsek, doběhla šestá.
 • V Březině u Rokycan se běžely další dva závody ŽB Čechy. V sobotu v kategorii D21 skončila Martina Dočkalová na 2. místě, Iva Knapová v D40B také obsadila 2. místo, v D45B Laďka Víchová 3. místo, v D55B byla Květa Kubíková druhá. V H21B skončil Jan Hovorka na 3. místě, v H55B Jan Knap 2. a v H60 Jaroslav Fridrich obsadil 3. místo.
 • V nedělní klasice, která se běžela za silného deště a bouřky, obsadila Lenka Knapová v D14B 3. místo, v D16B Jana Knapová 2. místo, stejně jako Iva Knapová v D40B a Eva Vilnerová v D45B. Jaroslav Fridrich vyhrál v H60B.
 • Na dráze atletického stadiónu na Dukle se běželo další testování SCM jako součást pravidelné atletické středy.
 • Náhradní závod Východočeského poháru v Albrechticích s centrem v táboře Suté břehy uspořádal místní klub.
 • V závodě Českého poháru štafet v okolí Valšovic vyhrály naše ženy, dorostenky byly čtvrté a muži obsadili 5. místo.
 • Podvečerní sprint se běžel v lázních Teplice nad Bečvou. V dámské elitě vyhrála Martina Dočkalová, v D20A skončila Iveta Duchová na 3. místě, stejně jako David Procházka v H16A.
 • V dalším závodě Českého poháru štafet skončily naše ženy na 2. a 3. místě, dorostenky byly třetí. Dorostenci i muži obsadili 5. místo.
 • Oblastní mistrovství ve sprintu se běželo v Pulicích, pořadatel SK OB Dobruška. Titul získal Jan Hovorka v H21, Laďka Víchová vyhrála D45.
 • Oblastní mistrovství štafet mělo shromaždiště na 1. nádvoří zámku v Opočně. Získali jsme dva tituly zásluhou žen a dorostenek.
 • Bikeři jeli tři české šampionáty. Ve sprintu vyhrála Zuzana Kiacová D18. V závodě s volným pořadím kontrol opět získala titul Zuzka Kiacová v D18.
 • Další závody Českého poháru v MTBO se jely ve Vesci u Liberce. V sobotu v D18 obsadila Zuzana Kiacová 2. místo. V nedělní klasice Zuzka Kiacová vyhrála D18, Marek Moravec v H19A skončil na 2. místě.
 • Zuzana Kiacová a Marek Moravec byli nominováni na Evropský pohár v MTBO.
Červen 2006:
 • Český pohár, žebříček A a žebříček B-Čechy pokračoval dvojzávodem, který pořádal KOB Jesenice v Bedlně. V sobotu v D21E obsadila Martina Dočkalová 2. místo. V D40B vyhrála Iva Knapová, v D55B skončila Květa Kubíková na 2. místě, stejně jako Jaroslav Fridrich v H60B.
 • V neděli obsadila v D14B Lenka Knapová 3. místo, v D40B vyhrála Iva Knapová, v D45B Laďka Víchová, v H60B skončil Jaroslav Fridrich třetí.
 • V Pileticích u Hradce Králové se uskutečnilo Celostátní finále Přeboru škol v OB. Mezi základními školami obsadilo Gymnázium Pardubice 2. místo, mezi středními školami skončilo na místě třetím.
 • V Kameničkách jsme uspořádali povedené Oblastní mistrovství na klasice. V D12 vyhrála Klára Procházková, v D45 Eva Vilnerová.
 • Talentovaní žáci Východočeské oblasti absolvovali soustředění v Horním Bradle pod vedením Renaty Čermákové a Laďky Víchové.
 • Míša Procházková se zúčastnila závěrečné přípravy dorostenců na MED.
 • Tři medaile vybojovali závodníci LPU na MČR na krátké trati v okolí Růžené. V D20 vyhrála Zuzana Hermanová, Iveta Duchová přidala 2. místo. V H16 vybojoval Radek Nožka bronzovou medaili. Ve Veteraniádě skončila Jana Juračková 2. v D45, Jaroslav Fridrich vyhrál H60. Kategorie H40, kde měl šance na výborné umístění Jan Kaplan, byla zrušena.
 • Poslední jarní závod Vč. poháru se běžel v Krkonoších na Smejkalově boudě.
 • V jarní části Východočeského poháru žactva se na stupních vítězů umístili Klára Procházková (2. v D12C), Oldřich Kos (3. v H14C) a Petr Waldek (1. v H14D).
 • Skvěle zaběhla na Mistrovství Evropy dorostu ve Slovinsku Michaela Procházková. Ve sprintu se stala Evropskou dorosteneckou mistryní, svým výkonem přispěla k 3. místu štafety D18 a k celkovému vítězství v družstvech.
 • Mistrovství ČR v rogainingu se zúčastnili Jiří Hostinský (s Jiřím Uchytilem obsadil ve veteránech 3. místo) a Mrštíkovi, ti skončili na 8. místě.
Červenec 2006:
 • První prázdninové vícedenní závody Cena střední Moravy se konaly v Hranicích na Moravě. Žádný ze závodníků LPU nevyhrál.
 • V Tisu u Blatna se po třech etapách radovali z vítězství Klára Procházková v D14, Martina Dočkalová v D21E, Martin Kaplan v H10, David Procházka v H16 a Miroslav Lenner v H20.
 • Z 9 závodníků LPU, kteří startovali na moc pěkných závodech Cena Horního Slavkova, ani jeden nestál na nejvyšším stupni, vybojovali jedno 2. a dvě třetí místa.
 • Naši bikeři bojovali o tituly na krátké trati v Řásné. V ženách skončila Jana Faltejsková na 6. místě, Jana Roudná na místě 10.
 • Iveta Duchová startovala na Mistrovství světa juniorů v Litvě. Ve sprintu obsadila 28. místo, na klasice 43., na krátké trati výborné 16. místo. Se štafetou skončila na 10. příčce.
 • Veteránského mistrovství světa 2006 v Rakousku se zúčastnilo 8 veteránů z LPU. Nejlépe si vedla Květa Kubíková, která skončila na 39. místě.
 • Na Mezinárodním utkání železničářů v Davosu reprezentovala české železničáře Alena Klimplová. Svým výkonem přispěla k 2. místu české výpravy.
 • Tréninkového kempu LPU a SCM ve Švédsku se zúčastnilo asi 40 závodníků.
 • Botas Vysočina cup uspořádal SK Chrast na Křižánkách. V H21E zvítězil závěrečným finišem Vladimír Lučan, v D18 vyhrála Míša Procházková, v D55 Květa Kubíková.
 • Pětidenní závody s názvem Silesia 2006 se konaly v Černé Vodě. Za velkého vedra po pěti etapách vyhráli v D20 Iveta Duchová a v H21C Petr Šabatka.
 • Swiss orienteering week - to byl oficiální název akce, která se konala ve švýcarském Zermattu za účasti několika závodníků LPU.
 • Veteran cupu Vamberk s centrem v Kostelecké Lhotě se zúčastnilo i pár závodníků z LPU.
 • Míša Procházková a Míša Marešová se zúčastnily zájezdu juniorské a dorostenecké reprezentace do Norska a Švédska. V Norsku běžely Nordvestgaloppen, Míša Procházková vyhrála hlavní kategorii žen.
Srpen 2006:
 • Prvních 14 dní proběhl tradiční tábor orientačních běžců pod názvem SILVA O-camp, opět v Budislavi. Celkem se tábora zúčastnilo 104 dětí.
 • Pětidenní závody Czech 5 days 2006 se konaly v Doksech, z LPU startovalo 22 závodníků. Nejúspěšnější byl Zbyněk Štěrba, který vyhrál mužskou elitu.
 • V Dánsku proběhlo Mistrovství světa v OB 2006. Vladimír Lučan na krátké trati obsadil 19. místo, v závěrečný den rozběhl mužskou štafetu, která obsadila velmi pěkné 5. místo.
 • 5 etap OB se běželo ve skalách na Valečově. V D21A s přehledem vyhrála Martina Dočkalová, Zbyněk Štěrba skončil v mužské elitě třetí.
 • Veronika Krčálová běžela Akademické mistrovství světa, které se konalo na Slovensku s centrem v Košicích. Na krátké trati obsadila 36. místo, ve sprintu skončila na místě 15.
 • Vydařené čtyřetapové závody Grand prix Slovakia se běžely za přítomnosti závodníků LPU. V mužské elitě skončil Vladimír Lučan na 2. místě, Marta Štěrbová ženskou elitu vyhrála.
 • Pěkné prázdniny s OB 2006 měly centrum na Branžeži.
 • Pořádali jsme Cenu východních Čech s centrem v Janově.
 • V Rynolticích se konalo klubové soustředění zaměřené na MČR na klasice (skály).
 • Zuzana Kiacová reprezentovala na Mistrovství Evropy dorostu v MTBO v Polsku. Na dlouhé trati obsadila 8. místo, na krátké trati dojela na 11. místě.
 • Další závody v MTBO se jely ve Žďáru nad Sázavou.
Září 2006:
 • Na 3denních závodech Pohár Kokořínska startovalo po celé 3 dny 11 závodníků LPU, dalších 22 běželo jen E2 (soustředění v Rynolticích). Celkově vyhrála Iva Knapová v D35A.
 • Začaly pravidelné tréninky jednotlivých skupin.
 • Pořádali jsme žebříček B-Čechy. Centrum bylo ve skautském táboře za Rabštejnem, byla připravena nová mapa Rabštejn, 1:10000.
 • Další závod ŽB-Čechy uspořádal SK Chrast v Borové u Poličky. V D14 vyhrála Klára Procházková, v D35B byla Renata Čermáková druhá, H14B vyhrál Olda Kos, H50B Jan Knap.
 • Další dva závody Českého poháru a žebříčku A se běžely v okolí Valchova u Boskovic. V sobotní klasice vyhrála dámskou elitu Marta Štěrbová, Veronika Krčálová přidala 3. místo. V D16A obsadila 3. místo Jana Knapová, v D20A překvapila 2. místem Květa Mrštíková (3. Iveta Duchová), v D21A byla druhá Petra Škodová.
 • V neděli na krátké trati doběhla Marta Štěrbová v D21E na 2. místě, D20A vyhrála Iveta Duchová, 2. místo přidala Zuzka Hermanová. V H16A skončil Radek Nožka na 2. místě.
 • V Kostelecké Lhotě začala podzimní část závodů Východočeského poháru.
 • V podzimní trojkombinaci (2 závody štafet a sprint) byli naši závodníci úspěšní. Ve sprintu v Lázních Libverda vyhrála v D20A Iveta Duchová. Ve štafetách v Novém Městě pod Smrkem dorostenky i ženy obsadily 3. místo. V nedělních štafetách naše ženy vyhrály.
 • V HI-TEC sprint cupu skončila Martina Dočkalová čtvrtá, 8. Veronika Krčálová. V mužích obsadil Zbyněk Štěrba 6. místo.
 • Verča Krčálová si z MS v radiovém OB přivezla tři zlata.
 • V konečném pořadí ŽB-Čechy 2006 vyhrála v D40 Iva Knapová, na druhých místech skončili Renata Čermáková v D35, Květa Kubíková v D55, Jan Knap v H50 a Jaroslav Fridrich v H60.
 • 1. kolo Ligy pardubických škol uspořádali naši dorostenci na Studánce, za pěkného počasí se sešlo jen 160 závodníků.
 • Mistrovství ČR na klasice připravila Jiskra Nový Bor v jednom z nejtěžších terénů na Kokořínsku s centrem ve Střezivojicích. Pardubičtí závodníci získali 4 medaile. Tu nejcennější vybojovala v D20 Iveta Duchová (5. Zuzka Hermanová, 10. Květa Mrštíková). V D18 skončila Míša Procházková na 3. místě, další bronz přidala Martina Dočkalová v kategorii žen. V H16 stříbrnou medaili vybojoval Jan Klapal (5. Radek Nožka). V kategorii mužů obsadil Vladimír Lučan 5. místo. Ve veteraniádě vyhrála Iva Knapová kategorii D45.
 • Na Mistrovství ČR v nočním OB jsme získali dvě medaile, zásluhou Davida Procházky (2. místo v H16) a Radka Nožky (3. místo v H16). Ve veteraniádě obsadily druhá místa Renata Čermáková (D40), Laďka Víchová (D45), Hana Mrštíková (D50), Vašek Farář byl třetí v H50.
 • Další kolo Vč. poháru připravil Start Náchod v Náchodě-Bělovsi, mapa Dobrošov.
 • Talentovaní žáci byli na závěrečném soustředění před Mistrovstvím ČR družstev v Trutnově pod vedením Laďky Víchové.
 • Na šampionátě štafet a družstev jsme byli úspěšní. Trio našich žen (Veronika Krčálová, Martina Dočkalová a Marta Štěrbová) získalo mistrovský titul, výborné je i 5. místo štafety B. Historicky první medaili (stříbrnou) vybojovali muži (Jan Hovorka, Zbyněk Štěrba, Vladimír Lučan). Dorostenci skončili na 8. místě, dorostenky na místě 10. Ve veteraniádě jsme získali druhé (H165) a třetí (D140) místo.
 • V družstvech naši dospělí obsadili 2. místo, dorost skončil pátý. DH235 vyhráli naši veteráni. K mistrovskému titulu Vč. oblasti žáků přispěla výborným výkonem Klára Procházková, Oldřich Kos běžel v družstvu B, které skončilo na 2. místě.
 • V Českém poháru 2006 skončila na 4. místě Martina Dočkalová (8. Veronika Krčálová), mezi muži si nejlépe vedl Jan Hovorka, který skončil na 9. místě.
 • V Continental cupu 2006 skončila Martina Dočkalová na 2. místě (9. Veronika Krčálová). Nejlepší z našich mužů Jan Hovorka obsadil 13. místo.
 • V žebříčku A v D16 obsadila Jana Knapová 8. místo, v D18 Míša Procházková 9. místo, v D20 Iveta Duchová skončila druhá (4. Zuzana Hermanová). V H16 byl nejlepší z našich Radek Nožka na 6. místě (7. Jan Klapal).
 • Iva Knapová skončila v Českém poháru veteránů na 14. místě (20. Laďka Víchová).
 • V Českém poháru štafet naše ženy obhájily vítězství, béčko žen skončilo na 5. místě. Na pátém místě skončili i muži a dorostenky, dorostenci obsadili 9. příčku.
 • Udělali jsme nábor dětí do našeho klubu, pár nových dětí začalo chodit na tréninky, objevily se i na závodech.
Říjen 2006:
 • Iveta Duchová běžela finále Světového poháru ve Francii. Ve sprintu skončila na 31. místě, na klasice opět na 31. místě, na midllu si polepšila na 29. příčku.
 • Družstvo OK Lokomotiva Pardubice obhájilo vítězství v České lize klubů, dorost obsadil pěkné 5. místo.
 • Druhé kolo Ligy škol se běželo na Studánce, s centrem na hřišti ZŠ Dubina.
 • Východočeský pohár pokračoval dalším kolem ve Vrchlabí za pořadatelství místního klubu.
 • MTBO sezóna skončila na počátku října v Dolním Bousově.
 • V Českém poháru MTBO 2006 v dámské elitě obsadila Jana Roudná 15. a Jana Faltejsková 17. místo. V D skončila Šárka Víchová osmá. V dorostenkách obsadila Zuzana Kiacová 2. místo, ve veteránech Miroslav Nožička skončil také druhý.
 • Zuzana Hermanová startovala na Juniorském evropském poháru ve Švýcarsku. Na klasice skončila na 8. místě, ve sprintu vybojovala 2. místo a štafetě svým výkonem pomohla k vítězství.
 • Další kontrolní měření na dráze proběhlo na Městském stadionu na Dukle.
 • 12. kolem pokračoval seriál východočeských závodů. Lokomotiva Trutnov uspořádala závod s centrem v areálu Na Bojišti.
 • Mistrovství ČR železničářů se běželo na Ramzové. Ženy vyhrála Jana Knapová, veteránky Alena Klimplová, veterány Jan Knap.
 • Východočeský pohár s pěkným shromaždištěm v Kameničné pořádal oddíl OB z Kunvaldu.
 • Tradiční pořadatelské duo Karel Haas a Jan Kaplan uspořádalo další ročník Rodinných štafet, tentokrát s centrem v Dachovech u Hořic. Absolutními vítězi se stala rodina Štěrbova.
 • V konečném pořadí Světového poháru 2006 skončil Vladimír Lučan na 60. místě v mužích, v ženách obsadila Iveta Duchová 63. a Marta Štěrbová 103. příčku.
 • Začaly tréninky v tělocvičnách.
 • Podzimní prázdniny patřily soustředění v Rokytnici v Orlických horách.
 • Rychnovští pořadatelé nás pozvali na další kolo Vč. poháru do Javornice.
Listopad 2006:
 • Poslední závod Vč. poháru se běžel za sněžení u Jinolických rybníků.
 • V Rankingu 2006 skončila Martina Dočkalová na 3. místě (10. Veronika Krčálová), v mužích je 11. Jan Hovorka.
 • V oblastních mistrovstvích družstev jsme neobhájili všechna loňská vítězství. V žácích a dorostencích jsme obsadili 2. místa, dospělí a veteráni jasně vyhráli.
 • Východočeský pohár nikdo z našich závodníků nevyhrál. V žácích vybojoval 3. místo Martin Kaplan v H10C a Jan Čermák (H14C), Klára Procházková skončila v D14C druhá.
 • Na šampionátu v horském OB v Žacléři startovala řada závodníků LPU. V nepříznivém počasí si vedli úspěšně. V ženách vyhrálo duo Iveta Duchová a Pavla Fukátková, třetí byla dvojice Květa Mrštíková a Helena Šediváková. V mixech skončili Péťa Fencl a Marta Vlčovská na 2. místě, ve veteránských mixech přidali Juračkovi druhé místo.
 • Do reprezentace na rok 2007 byli zařazeni: dospělí - Marta Štěrbová, Martina Dočkalová, Veronika Krčálová, Iveta Duchová, Vladimír Lučan; junioři - Zuzana Hermanová a Michaela Procházková; dorost - David Procházka, Petr Bořil, Radek Nožka, Jan Klapal a Jana Knapová.
 • Klubové zakončení sezóny proběhlo na Pastvinách v pohádkovém stylu.
 • U Kubíků proběhla další Vysočinská Veteraniáda LPU.
 • Členská schůze tentokrát nebyla součástí klubového zakončení, v sále pardubického Elektroúseku ukončila sezónu 2006 první prosincový den.

NAŠI NEJLEPŠÍ 2006

Nejlepší závodník klubu a nejlepší mužVLADIMÍR LUČAN
 • 4. místo ve štafetě na mistrovství Evropy (ME 2006, Estonsko)
 • 5. místo ve štafetě na mistrovství světa (MS 2006, Dánsko)
 • 19. místo na mistrovství světa na krátké trati (MS 2006, Dánsko)
 • 28. místo na mistrovství Evropy na krátké trati (ME 2006, Estonsko)
 • 60. místo ve Světovém poháru 2006
 • 2. místo na M ČR ve štafetách mužů
 • 2. místo na M ČR klubů
 • člen vítězného družstva v České lize klubů
Nejlepší ženaMARTINA DOČKALOVÁ
 • 3. místo na M ČR - D21
 • 1. místo na M ČR ve štafetách žen
 • 2. místo na M ČR klubů
 • členka vítězného družstva v České lize klubů
 • 4. místo v Českém poháru 2006
 • 2. místo v Continental cupu 2006
Nejlepší juniorkaIVETA DUCHOVÁ
 • 16. místo na MS juniorů na krátké trati (MSJ 2006, Litva)
 • 28. místo na MS juniorů ve sprintu (MSJ 2006, Litva)
 • 43. místo na MS juniorů na klasické trati (MSJ 2006, Litva)
 • 63. místo ve Světovém poháru 2006
 • 1. místo na M ČR na klasické trati - D20
 • 1. místo na M ČR ve sprintu - D20
 • 2. místo na M ČR na krátké trati - D20
 • 2. místo v žebříčku A - D20
 • členka vítězného družstva v České lize klubů
Nejlepší starší dorostenkaMICHAELA PROCHÁZKOVÁ
 • 1. místo na ME dorostu ve sprintu - D18 (ME dorostu 2006, Slovinsko)
 • 3. místo na ME dorostu ve štafetách - D18 (ME dorostu 2006, Slovinsko)
 • 43. místo na ME dorostu na klasické trati - D18 (ME dorostu 2006, Slovinsko)
 • členka vítězného družstva dorostu ČR na ME dorostu 2006 ve Slovinsku
 • 3. místo na M ČR na klasické trati - D18
 • členka družstva dorostu, které skončilo na 5. místě na M ČR klubů i v České lize klubů
Nejlepší dorostenecJAN KLAPAL
 • 2. místo na M ČR na klasické trati - H16
 • 4. místo na M ČR v nočním OB - H16
 • 8. místo na M ČR ve sprintu - H16
 • 8. místo na M ČR ve štafetách dorostenců
 • 7. místo v žebříčku A - H16
 • člen družstva dorostu, které skončilo na 5. místě na M ČR klubů i v České lize klubů
Nejlepší mladší dorostenkaJANA KNAPOVÁ
 • 5. místo na M ČR na klasické trati - D16
 • 7. místo na M ČR ve sprintu - D16
 • 10. místo na M ČR ve štafetách dorostenek
 • 8. místo v žebříčku A - D16
 • členka družstva dorostu, které skončilo na 5. místě na M ČR klubů i v České lize klubů
Nejlepší starší žákOLDŘICH KOS
 • 9. místo v žebříčku B - H14
 • 3. místo ve Východočeském poháru - jaro v H14
 • 10. místo ve Východočeském poháru - podzim v H14
 • člen družstva Vč. oblasti na M ČR oblastních výběrů žactva, které obsadilo 2. místo
Nejlepší starší žákyněLENKA KNAPOVÁ
 • 5. místo v žebříčku B v D14
 • 8. místo ve Východočeském poháru - jaro v D12
 • 5. místo ve Východočeském poháru - podzim v D12
 • členka družstva Vč. oblasti na M ČR oblastních výběrů žactva, které obsadilo 10. místo
Nejlepší mladší žákVÁCLAV NOVOTNÝ
 • 6. místo ve Východočeském poháru - jaro v H12
 • 10. místo ve Východočeském poháru - podzim v H12
Nejlepší nejmladší žákyněKLÁRA PROCHÁZKOVÁ
 • 1. místo na oblastním mistrovství na klasické trati - D12
 • 2. místo ve Východočeském poháru - jaro v D12
 • 2. místo ve Východočeském poháru - jaro v D14
 • členka vítězného družstva Vč. oblasti na M ČR oblastních výběrů žactva
Nejlepší z nejmladšího žáctvaMARTIN KAPLAN
 • 3. místo ve Východočeském poháru - podzim v H10
Nejlepší veteránJAROSLAV FRIDRICH
 • 1. místo ve Veteraniádě ČR na krátké trati - H60
 • 2. místo v žebříčku B-Čechy - H60
 • 2. místo ve Východočeském poháru - H55C
 • 2. místo ve štafetě H165 na Veteraniádě ČR
Nejlepší veteránkaIVA KNAPOVÁ
 • 1. místo ve Veteraniádě ČR na klasické trati - D45
 • 1. místo v žebříčku B-Čechy - D40
 • 3. místo ve štafetě D140 na veteraniádě ČR
 • členka vítězného družstva DH235 na Veteraniádě ČR
Nejlepší trenéřiJAN KAPLAN
 • trenér úspěšných juniorů a dospělých
KAREL HAAS
 • trenér úspěšné skupiny žactva a mladšího dorostu
Nejlepší závodník MTBOZUZANA KIACOVÁ
 • 8. místo na Evropském poháru dorostu na dlouhé trati - W17 (Polsko)
 • 11. místo na Evropském poháru dorostu MTBO na krátké trati - W17 (Polsko)
 • 1. místo na M ČR ve sprintu MTBO - D14-18
 • 1. místo na M ČR v závodě s volným pořadím kontrol MTBO - D14-18
 • 3. místo na M ČR v závodě na dlouhé trati MTBO - D14-18
 • 2. místo v Českém poháru MTBO - D14-18
Nejlepší závodník lyžařského OBMICHAELA MAREŠOVÁ
 • 31. místo na MS juniorů LOB ve sprintu (Rusko) - W20
 • 10. místo na ME dorostu LOB na krátké trati (Rusko) - W17
 • 11. místo na ME dorostu LOB na klasické trati (Rusko) - W17
 • 4. místo na M ČR LOB na klasické trati - D18
 • 4. místo v Českém poháru LOB - D18

Vývoj umístění našich závodníků v rankingu 2006

PÁNI 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Hovorka Jan 46 46 33 20 16 15 11 11 11 11
Štěrba Zbyněk 12 12 12 10 17 16 7 15 15 15
Lučan Vladimír 3 3 3 2 4 4 62 123 37 38
Vávra Jaroslav 137 136 141 151 163 163 151 140 140 133
Kaplan Jan 188 183 181 198 213 191 219 176 161 161
Fencl Petr 211 206 206 197 198 187 185 177 172 174
Jirásek Aleš 255 255 237 213 193 194 189 187 182 182
Kárník Jan 246 246 228 230 217 215 216 194 192 192
Lenner Miroslav 187 182 170 166 183 183 195 197 196 196
Herman Jan 214 211 205 191 225 214 211 221 222 222
Kafka Miloš 338 338 302 290 266 269 263 266 258 259
Šabatka Petr 404 402 395 369 369 346 300 273 260 260
Bolech Filip 260 261 255 242 288 290 281 315 305 307
Držka Štepán 283 284 279 275 283 296 338 365 353 338
Fukátko Jan 326 327 329 309 318 324 324 360 347 348
Fukátko Petr 439 438 471 435 502 405 388 376 377 375
Zitka Adam 346 345 360 350 356 360 396 401 378 391
Fiala Petr 514 512 525 538 430 487 471 345 370 411
Knížek Jirí 165 164 174 164 186 186 180 216 327 412
Krčál Jaroslav 180 177 189 354 291 293 285 444 434 433
Haas Karel 421 419 567 487 485 488 321 204 401 466
Kopecký Ondřej 754 756 844 664 598 600 578 480 469 468
Fridrich Petr 394 395 386 366 376 394 470 479 467 471
Procházka David 0 0 0 0 0 769 678 684 474 475
Kokaisl Tomáš 950 949 905 789 758 763 586 585 559 570
Duch Zdeněk 621 616 597 605 603 603 611 605 578 589
Bořil Petr 1120 1124 837 851 854 857 836 826 592 596
Matyk Jaroslav 692 689 641 533 406 413 620 623 613 617
Klapal Jan 825 823 805 824 829 0 0 0 720 719
Kríž Libor 312 313 308 384 457 328 583 734 736 733
Frosch Petr 859 857 812 820 784 768 779 765 748 745
Hovorka Lukáš 0 0 0 0 0 0 0 0 934 809
Stránský Dušan 0 0 0 0 0 0 0 830 829 831
Faltejsek Lukáš 0 0 0 0 0 866 845 834 834 837
Procházka Radek 0 0 0 1017 1008 1018 869 866 863 863
Odvody Zdenek 460 460 467 494 492 565 826 897 870 870
Robovský Martin 0 1150 1102 970 922 921 897 896 892 893
Žemlička Jan 597 595 617 667 673 676 946 907 906 907
Kaštánek Petr 414 413 445 486 553 555 623 785 1012 1011
Filičko Marek 733 735 764 898 901 902 877 874 1026 1024
Kober Michal 819 816 867 880 884 887 862 857 0 0
Nožka Radek 932 931 943 952 948 958 934 931 0 0
Žemlička Jakub 810 808 822 834 841 844 0 0 0 0
Pivovarník Jan 1042 1048 1099 1112 1107 1114 0 0 0 0
Hurda Jakub 956 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Sůva Petr 992 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Král Václav 1032 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DÁMY 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Dočkalová Martina 4 4 4 2 3 4 3 3 3 3
Krčálová Veronika 20 20 18 18 12 14 14 9 10 10
Duchová Iveta 18 18 20 17 17 20 17 10 11 11
Hermanová Zuzana 650 646 461 389 268 65 64 24 26 26
Škodová Petra 24 24 24 21 27 29 30 28 27 27
Fukátková Pavla 59 59 48 50 47 51 50 40 40 40
Mrštíková Kveta 215 215 134 68 61 58 55 42 42 42
Vlčovská Marta 36 36 39 31 54 46 43 55 55 55
Juračková Jana ml. 55 55 54 45 59 59 57 58 58 58
Klimplová Zuzana 125 125 132 153 128 130 128 102 100 102
Petrová Daniela 98 99 109 110 115 121 126 121 117 118
Juračková Kateřina 138 138 128 116 114 119 119 124 131 132
Víchová Šárka 163 164 169 191 150 165 209 156 149 149
Vlčovská Eva 211 210 255 218 212 380 214 215 213 204
Čivrná Karolína 0 812 539 394 332 250 252 241 216 211
Procházková Michaela 0 0 667 554 447 449 429 433 268 217
Knapová Iva 105 105 102 104 112 116 114 119 232 231
Štěrbová Marta 2 2 2 1 4 10 109 233 236 236
Koberová Lenka 242 243 185 146 156 164 162 204 199 238
Sůvová Barbora 692 691 542 365 271 266 241 243 242 239
Juračková Jana sen. 293 293 338 349 365 360 340 265 246 248
Klimplová Lenka 48 48 53 55 46 50 49 249 251 253
Valentová Hana 273 272 258 257 264 270 272 272 274 271
Švíglerová Pavla 344 344 503 0 0 611 389 269 276 279
Šediváková Helena 644 640 619 565 572 573 555 468 307 307
Víchová Radka 336 336 327 332 347 325 315 316 315 316
Kašparová Eva 340 340 323 327 342 332 338 329 330 323
Rybičková Kateřina 334 334 324 337 353 356 374 357 356 355
Procházková Alexandra 214 214 234 236 238 277 271 327 412 371
Baštová Martina 341 341 305 335 349 312 430 438 413 412
Vaníčková Jaroslava 282 283 276 306 343 340 303 330 377 419
Lulayová Zuzana 419 416 428 433 441 442 433 427 422 437
Drašnarová Radka 0 812 629 561 513 520 505 495 447 447
Knapová Jana 0 0 0 0 0 0 479 484 467 467
Lulayová Iva 303 302 300 303 310 318 377 388 463 502
Faltejsková Jana 0 0 0 0 0 554 534 530 508 510
Stará Marta 0 0 0 0 0 606 587 581 562 561
Vaníčková Ivana 339 339 359 367 417 418 493 532 536 568
Víchová Ladislava 558 555 606 619 624 637 617 612 582 582
Bolechová Anežka 0 0 0 0 0 0 0 0 656 653
Knížková Anna 473 472 504 546 599 598 580 571 696 694
Odvodyová Dana 377 377 456 525 528 532 517 576 633 0
Kosová Leona 445 443 465 486 519 524 566 641 0 0
Haasová Renata 585 580 586 652 756 751 731 726 0 0
Udržalová Jana 262 262 267 407 488 501 482 487 0 0
Mrštíková Hana 468 465 472 475 481 569 729 758 0 0
Roudná Jana 525 523 727 725 738 736 715 0 0 0
Kadaňová Barbora 625 622 766 767 0 0 0 0 0 0
Ouředníková Zuzana 594 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Hermanová Dana 743 0 0 0 0 0 0 0 0
Klimplová Alena 750 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Klubový žebříček OB 2006

Pořadí  Jméno         Kat. Body   2005
1.   Duchová Iveta      D20 1849,44   6
2.   Hovorka Jan       H21 1834,83   9
3.   Hermanová Zuzana     D20 1779,47   5
4.   Nožka Radek       H16 1767,86   31
5.   Krčálová Veronika    D21 1766,43   7
6.   Klapal Jan        H16 1749,65   -
7.   Dočkalová Martina    D21 1713,23   2
8.   Procházka David     H16 1690,57   23
9.   Procházková Mich.    D18 1690,04   8
10.  Mrštíková Květa     D20 1651,20   12
11.  Škodová Petra      D21 1620,48   13
12.  Knapová Jana       D16 1606,80   28
13.  Fukátková Pavla     D21 1573,40   11
14.  Juračková Jana      D20 1536,71   17
15.  Bořil Petr        H16 1536,52   -
16.  Hovorka Lukáš      H16 1479,01   49
17.  Víchová Ladislava    D45 1442,24   35
18.  Vlčovská Marta      D21 1420,58   20
19.  Valachová Martina    D16 1391,18   29
20.  Knapová Iva       D45 1383,52   15
21.  Vilnerová Eva      D45 1343,33   33
22.  Juračková Jana      D45 1339,09   21
23.  Procházková Klára    D12 1332,41   40
24.  Juračka Vojtěch     H50 1305,42   39
25.  Klimplová Zuzana     D21 1288,85   57
26.  Kafka Miloš       H20 1283,64   47
27.  Fridrich Jaroslav    H60 1280,71   27
28.  Lučan Vladimír      H21 1275,68   3
29.  Farář Václav       H50 1269,53   19
30.  Fencl Petr        H35 1266,20   34
31.  Kos Oldřich       H14 1261,49	 51
32.  Knap Jan         H55 1256,86	 36
33.  Lenner Miroslav     H20 1240,66	 14
34.  Čermáková Renata     D40 1231,01	 55
35.  Šediváková Helena    D18 1230,68	 44
36.  Čermák Jan        H14 1219,16	 52
37.  Vávra Jaroslav      H21 1218,16	 32
38.  Štěrba Pavel       H50 1193,49	 72
39.  Kárník Jan        H21 1165,49	 73
40.  Rousková Tereza     D18 1160,96	 42
41.  Štěrba Zbyněk      H21 1154,00	 4
42.  Kaplan Jan        H40 1153,54	 16
43.  Jirásek Aleš       H21 1141,43	 64
44.  Procházka Tomáš     H16 1131,72	 61
45.  Kubíková Květa      D55 1114,66	 43
46.  Roudný Václav      H45 1102,89	 89
47.  Kos Tomáš        H14 1084,72	 59
48.  Knapová Lenka      D14 1074,51	 60
49.  Procházková Alex.    D35 1074,35	 54
50.  Bolech Filip       H20 1070,11	 50
51.  Klimplová Alena     D50 1055,67	 53
52.  Nádvorníková Tereza   D18 1032,04	 56
53.  Dočkalová Jiřina     D50 1024,90	 69
54.  Seidl Jakub       H16 1021,59   75
55.  Šabatka Petr       H21 1010,33   144
56.  Mrštík Václav      H55 1004,03	 66
57.  Hermanová Dana      D45 994,48   94
58.  Petrová Daniela     D21 993,10   24
59.  Čivrná Karolína     D21 989,10   -
60.  Málek Josef       H65 981,80   78
61.  Kiacová Zuzana      D18 965,02   58
62.  Procházka Tomáš     H40 964,99   81
63.  Bolechová Anežka     D16 959,34   46
64.  Víchová Šárka      D21 939,47   70
65.  Farář Jaroslav      H55 939,27   30
66.  Koudelka Karel      H65 911,62   105
67.  Sůvová Barbora      D20 902,60   38
68.  Baštová Alena      D45 900,61   110
69.  Mrštíková Hana      D50 880,70   97
70.  Tichý Ondřej       H16 880,27   82
71.  Koberová Lenka      D35 876,15   122
72.  Cinkan Zdeněk      H40 873,04   63
73.  Procházka Radek     H40 869,40   77
74.  Třasák Milan       H50 866,63   84
75.  Novotný Jan       H14 862,28   145
76.  Fukátko Jan       H21 847,27   67
77.  Klimpl Petr       H50 845,50   91
78.  Valach Ondřej      H14 837,49   101
79.  Lennerová Hana      D18 827,06   79
80.  Slanař Matěj       H14 825,39   83
81.  Fridrich Petr      H21 820,81   106
82.  Waldek Petr       H14 811,75   -
83.  Fiala Petr        H20 803,47   22
84.  Valentová Hana      D21 793,98   104
85.  Vícha Vladimír      H45 787,53   96
86.  Weisbauerová Dag.    D18 782,40   71
87.  Malá Marie        D55 781,04   90
88.  Klimplová Lenka     D21 779,05   18
89.  Weisbauer Vojtěch    H16 778,98   99
90.  Šrollová Zdeňka     D55 766,06   100
91.  Čepelka Petr       H55 759,89   109
92.  Roudná Eva        D50 732,46   98
93.  Novotný Miroslav     H45 728,70   135
94.  Macl Jan         H16 722,26   124
95.  Čivrný Pavel       H40 714,72   158
96.  Ptáček Adam       H14 712,27   88
97.  Bolech Jiří       H45 704,87   114
98.  Deml Tomáš        H12 702,62   68
99.  Fukátko Petr       H21 694,93   85
100.  Valach Petr       H40 683,52   162
101.  Duch Zdeněk       H21 663,70   157
102.  Štěrbová Marta      D21 656,03   1
103.  Kisková Klára      D14 648,00   176
104.  Kaplan Martin      H10 643,29   151
105.  Kaplanová Iva      D35 630,94   186
106.  Juračková Kateřina    D21 629,82   62
107.  Kopecký Ondřej      H20 623,23   48
108.  Kašparová Eva      D21 617,96   117
109.  Novotný Václav      H12 617,72   175
110.  Knížek Jiří       H21 615,57   37
111.  Rybičková Kateřina    D21 607,40   115
112.  Lennerová Eva      D50 601,89   93
113.  Krčál Jaroslav      H21 595,93   41
114.  Roudný Martin      H10 571,53   195
115.  Štěrbová Lenka      D50 566,27   116
116.  Zitka Adam        H21 556,11   76
117.  Novotný Zdeněk      H21 546,05   -
118.  Držka Štěpán       H21 545,47   45
119.  Víchová Radka      D21 544,96   107
120.  Ouřecký Miloš      H16 527,83   133
121.  Herman Jan        H50 519,55   146
122.  Roudný Václav      H10 516,88   183
123.  Zelinka Jan       H12 508,20   164
124.  Vávra Jaroslav      H60 500,61   113
125.  Haas Karel        H21 496,44   126
126.  Čermák Petr       H40 490,56   119
127.  Weisbauerová Blanka   D40 490,34   111
128.  Vlčovská Eva       D21 477,93   108
129.  Herman Jan        H21 477,22   25
130.  Novotný Vojtěch     H10 455,43   -
131.  Kološ Oldřich      H45 450,97   140
132.  Marešová Michaela    D18 435,45   26
133.  Vojtíšková Tereza    D12 425,88   92
134.  Staňková Lenka      D12 412,03   138
135.  Sáňka Bedřich      H55 405,57   86
136.  Matyk Jaroslav      H21 397,71   163
137.  Kokaisl Tomáš      H21 395,69   161
138.  Valachová Jana      D40 387,07   179
139.  Chalupa Oldřich     H50 383,27   120
140.  Nožičková Libuše     D45 382,72   198
141.  Habětínek Adam      H10 374,89   143
142.  Lulay Miloš       H50 373,05   95
143.  Skálová Eliška      D16 361,43   102
144.  Ouřecký Miloš      H35 351,12   129
145.  Kosová Leona       D35 338,52   160
146.  Sůva Petr        H50 335,77   123
147.  Baštová Martina     D21 334,86   121
148.  Zitka Lukáš       H14 323,41   130
149.  Chmelík Jiří       H55 320,44   165
150.  Lulayová Věra      D50 306,94   112
151.  Žák Jan         H10 306,70   -
152.  Kudláčková Michaela   D12 303,71   150
153.  Kroupa Jan        H50 298,30   118
154.  Kaplan Jan        H12 286,01   196
155.  Valenta Miloslav     H50 272,30   159
156.  Faltejsková Jana     D21 271,64   -
157.  Hostinský Jiří      H50 269,71   125
158.  Kříž Libor        H21 268,05   147
159.  Frosch Petr       H21 258,71   188
160.  Švíglerová Pavla     D21 238,27   141
161.  Marešová Kristýna    D16 231,67   177
162.  Kroupa Jan        H18 224,78   74
163.  Drašnarová Radka     D21 219,85   154
164.  Maclová Jana       D40 212,75   168
165.  Faltejsek Lukáš     H21 190,65   -
166.  Vaníčková Jaroslava   D21 185,46   132
167.  Žák Michal        H10 185,29   -
168.  Lulayová Zuzana     D21 176,55   166
169.  Lulayová Iva       D21 155,59   103
170.  Stará Marta       D21 155,09   -
171.  Matyk Jaroslav      H40 151,48   -
172.  Rousová Pavla      D16 149,55   169
173.  Žemlička Jan       H21 145,59   142
174.  Dobešová Jana      D14 139,71   149
175.  Odvody Zdeněk      H21 123,09   134
176.  Nádvorník Petr      H10 122,51   -
177.  Zimmermann Karel     H12 120,03   171
178.  Mrnková Dagmar      D14 118,91   139
179.  Kiac Jiří        H40 118,69   178
180.  Pobořilová Karolína   D10 107,56   -
181.  Staňková Petra      D12 107,09   148
182.  Drašnar Vojtěch     H10 103,44   136
183.  Robovský Martin     H21 102,74   -
184.  Nožička Miroslav     H50 93,41    -
185.  Vaníčková Ivana     D21 92,37    167
186.  Kiacová Martina     D35 82,11    172
187.  Nepivodová Tereza    D10 82,04    207
188.  Janáková Jana      D16 79,24    155
189.  Hovorka Pavel      H21 78,11    -
190.  Lemberk Jakub      H12 63,86    203
191.  Plachý Štěpán      H10 60,52    193
192.  Hostinský Petr      H21 54,33    -
193.  Rybičková Markéta    D14 50,70    153
194.  Mlčoch Tomáš       H14 50,30    128
195.  Knížková Anna      D21 48,48    170
196.  Filičko Marek      H35 44,32    174
197.  Janák Richard      H40 43,10    137
198.  Bolechová Dagmar     D45 30,42    -
199.  Kaplanová Lucie     D10 25,30    -
200.  Nádvorník Pavel     H45 21,94    152
201.  Kalíková Aneta      D12 17,73    -


Klubový žebříček MTBO 2006

Pořadí  Jméno         Kat. Body   2005
1.   Nožička Miroslav     H40- 1212,3   14
2.   Faltejsková Jana     D19 1211,5   15
3.   Roudná Jana       D19 1200,7   3
4.   Kiacová Zuzana      D14 1189,6   1
5.   Moravec Marek      H19 1180,0   2
6.   Faltejsek Lukáš     H19 1163,3   8
7.   Víchová Šárka      D19 1100,4   5
8.   Nožička Jiří       H19 977,9    13
9.   Odvody Zdeněk      H19 964,1    7
10.  Kiac Jiří        H40- 940,7    6
11.  Kroupa Jan        H19 850,8    9
12.  Stará Marta       D19 846,8    16
13.  Baštová Martina     D19 822,9    10
14.  Fukátko Jan       H19 790,0    -
15.  Jirásek Radek      H19 759,5    17
16.  Žemlička Jan       H19 743,6    -
17.  Odvodyová Dana      D19 707,2    12
18.  Kříž Libor        H19 523,3    4
19.  Mrštík Václav      H40- 510,0    -
20.  Nožička Pavel      H19 508,8    -
21.  Knížková Anna      D19 501,4    11
22.  Mrštíková Hana      D40- 487,9    -
23.  Kadaňová Barbora     D19 478,5    -
24.  Nožičková Líba      D40- 447,6    -
25.  Linhartová Kateřina   D19 395,8    -
26.  Nožičková Lucie     D19 280,6    -