Rok 2008

Další poměrně dost úspěšná sezóna je za námi. Rok 2008 přinesl našemu klubu řadu úspěchů, ale (jak tomu ve sportu bývá) i některá méně úspěšná vystoupení. O hlavních věcech se dočtete na stránkách této ročenky.

Organizační činnost: Klub vedl výbor ve složení Petr Klimpl (předseda), Karel Haas (místopředseda), Jan Kaplan, Ladislava Víchová, Adam Zitka, Jan Fukátko a Aleš Jirásek. Spolupráce členů výboru byla velmi dobrá. Řadu drobných či větších úkolů pomáhali řešit i trenéři jednotlivých skupin. K informovanosti členů určitě velmi významně přispívá vydávání měsíčníku Jantar a aktuální je i klubová www stránka a informační systém klubu, o které se technicky staral Adam Zitka. Chybí nám větší propagace našich výsledků ve sdělovacích prostředcích.

Počet členů: Náš klub je stále největším v Českém svazu orientačního běhu, sdružujeme skoro 250 členů, ale 60 z nich si v roce 2008 zvolilo status neaktivních. Moc se nám nedaří přivést k OB nové žactvo, věkový průměr našeho klubu se stále zvyšuje.

Finance: Činnost klubu v roce 2008 stála 1,6 mil. Kč, hospodaření klubu bylo opět vyrovnané. Hlavními našimi zdroji jsou příspěvky členů, letos jsme měli dost příjmů také z pořádání závodů, dotací samosprávy (především města Pardubice, ale i Pardubického kraje), dotací na činnost SCM, dotací ČSOB na talentovanou mládež, dotací od ČSTV, neopominutelné jsou samozřejmě i příjmy z reklam a dary od sponzorů. Všem, kteří se podíleli na zajištění zdrojů financování, je třeba velmi poděkovat. Hlavními výdaji pak jsou tradičně vklady na závodech, doprava na závody, pořádání závodů, příspěvky na soustředění, vydávání map i tréninky (tělocvičny, mapové tréninky), v letošním roce i poměrně velké příspěvky na nové dresy a overaly.

Pořádání závodů: V roce 2008 jsme připravili hodně závodů. Nejdůležitější byl dvojzávod v květnu, dopoledne jsme pořádali závod Českého poháru štafet v Kochánovicích, odpoledne pak závod HI-TEC sprint cupu. Zatímco štafety se dost líbily, na sprint se snesla bohužel většinou neoprávněná kritika. Na konci srpna jsme tradičně pořádali Cenu východních Čech. Po červnovém uragánu jsme se nedostali do lesů v Železných horách (plánovaným centrem byla Seč), závody jsme narychlo překládali na Stříbrný rybník (díky ochotě OK 99 Hradec Králové), závody se většině z 800 závodníků hodně líbily. Líbil se i závod Východočeského poháru, který jsme připravili v okolí Autokempu Hluboký u Holic. Tradičně moc hezké byly i Rodinné štafety, ty se tentokrát konaly u Vamberka. Jako vždy jsme úspěšně jsme zvládli i řadu „menších“ akcí – 4 závody Ligy pardubických škol, krajské finále Olympiády škol, 3 závody Zimní hradubické ligy, 7 závodů Pardubického zimního poháru. Všem, kteří se na pořádání těchto závodů podíleli, patří dík.

Mapy: V roce 2008 jsme vydali hodně map. Pro závod štafet mapu Hůra (1:10000), kterou připravil Petr Mareček, pro štafety mapu Slatiňany (1:5000, autor Petr Hranička), pro závod Vč. poháru připravil Mirek Nožička mapu Hluboký (1:10000), vytiskli jsme z podkladů PHK tři mapy pro Cenu východních Čech (Stříbrňák CVČ 1, Stříbrňák CVČ 2 a Biřička CVČ 3 – vše 1:10000). V rámci projektu výukových map jsme vydali 2 mapy – ZŠ Sezemice (1:3000, autor Honza Kaplan) a Studánka (1:7500, autor Mirek Nožička).

Tréninky: Tradiční schéma – tělocvičny, atletický tunel, tartanová dráha, mapové výjezdy, běžecké tréninky podle jednotlivých tréninkových skupin, v zimě byly připraveny jako novinka víkendové tréninkové srazy v Pardubicích a okolí. Proběhla i soustředění – v zimě ve Skleném a v Krkonoších, na jaře v Doksech, o velikonocích ve Slovinsku a v Bělči, v květnu v Ludvíkově a v Křižánkách, na konci prázdnin na Čeřínku a v říjnu pak v Prkenném dole. Letní tábor Silva o-camp Budislav 2008 byl letos jen týdenní. Dík patří všem trenérům – o nejmladší žactvo se starali Laďka Víchová, Alena a Petr Klimplovi, starší žactvo a mladší dorost vedli Karlos Haas s Renatou Čermákovou, zbytek společně trénujících měli na starost Honza Kaplan a Vojta Juračka. Velkým přínosem se pro některé závodníky staly atletické tréninky pod vedením Ivy Kaplanové. Velká část závodníků LPU se však připravuje individuálně nebo v rámci rodinných klanů. Velmi dobře se dařila práce SCM pro oblast Pardubicka, které vedli Karel Haas a Zuzka Klimplová.

Sportovní výsledky OB: Na startu MS v Olomouci jsme viděli dva pardubické závodníky – Iveta Duchová a Vladimír Lučan obsadili na krátké trati shodně 29. místo. Trio našich závodníků (Iveta Duchová, Martina Dočkalová a Vladimír Lučan) startovalo na ME, kde vybojoval Lučan skvělé 14. místo na klasice. Na akademickém MS v Estonsku přispěla Iveta Duchová ke stříbrné medaili české štafety žen, velmi pěkné je i její 8. místo ve sprintu. Na ME dorostu reprezentoval Radek Nožka. Ten skvěle běžel i na Evropském juniorském poháru, kde obsadil 2. místo, tam si úspěšně vedla i Jana Knapová.
Na domácích šampionátech vybojovali závodníci LPU 13 medailí, největším úspěchem byla 3 vítězství na M ČR štafet, zlaté medaile vybojovaly týmy žen (po třetí za sebou), dorostenců i dorostenek. V individuálních závodech získali medaile Vladimír Lučan, Iveta Duchová, Marta Štěrbová, Jana Knapová, Lenka Knapová, Radek Nožka a Jan Čermák. Skvělým výsledkem je vítězství družstva dorostu v České lize klubů i třetí místo zdravotními problémy trápeného družstva dospělých. Výborně si vedly naše štafety v Českém poháru štafet (ženy a dorostenci vyhráli) i individuální závodníci v celostátních pohárech a žebříčcích.
Přes problémy se složením družstva skončilo naše družstvo žactva v oblastním mistrovství družstev na 2. místě. Ve Východočeském poháru získal vítězství Martin Kaplan. Ten úspěšně reprezentoval i Vč. oblast na M ČR oblastních výběrů žactva, když přispěl k vítězství Vč. týmu. Velmi dobře běhala i Terka Fenclová, nadějně se ukazovali i někteří naši nejmladší.
Řadu skvělých úspěchů získali veteráni – Iva Knapová vyhrála celkové hodnocení Českého poháru veteránů a třikrát i Veteraniádu ČR, dvakrát ve Veteraniádě zvítězil i Honza Kaplan a jednou Honza Knap. V žebříčku B vyhrály Iva Knapová a Laďka Víchová, řady velmi dobrých výsledků dosáhli i další – Jana Juračková, Eva Vilnerová, Renata Čermáková, Petr Fencl, Květa Kubíková či Karel Haas.

Život v klubu je poměrně bohatý na různé společenské akce – závěr sezóny, společenské večery, různá posezení, oslavy apod. Nežijeme jen sportem.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY 2008

ORIENTAČNÍ BĚH

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Mistrovství světa 29. místo Iveta Duchová na krátké trati
29. místo Vladimír Lučan na krátké trati
Mistrovství Evropy 14. místo Vladimír Lučan na klasické trati
29. místo Martina Dočkalová na klasické trati
37. místo Vladimír Lučan na krátké trati
38. místo Iveta Duchová ve sprintu
48. místo Martina Dočkalová na krátké trati
Akademické mistrovství světa 2. místo Iveta Duchová ve štafetách
8. místo Iveta Duchová ve sprintu
34. místo Iveta Duchová na krátké trati
Evropský juniorský pohár 2. místo Radek Nožka na klasické trati (M18)
6. místo Radek Nožka ve štafetách
6. místo Jana Knapová ve štafetách
9. místo Jana Knapová na klasické trati (W18)
16. místo Radek Nožka na krátké trati (H18)
18. místo Jana Knapová na krátké trati (W18)
Mistrovství Evropy dorostu 2. místo Radek Nožka v družstvech
8. místo Radek Nožka ve štafetách (M18)
17. místo Radek Nožka na klasické trati (M18)
58. místo Radek Nožka ve sprintu (M18)
DRUŽSTVA
Mistrovství ČR klubů 2. místo dorost A
4. místo dospělí
9. místo dorost B
Veteraniáda ČR 4. místo DH265
Česká liga klubů 1. místo dorost
3. místo dospělí
Mistrovství Vč. oblasti 2. místo žactvo
1. místo dorost
1. místo dospělí
1. místo veteráni
JEDNOTLIVCI
Mistrovství ČR 1. místo štafeta žen (Dočkalová, Hermanová, Duchová)
štafeta dorostenců (Bořil, Nožka, Petržela)
štafeta dorostenek (Procházková, Valachová, J. Knapová)
2. místo Vladimír Lučan na dlouhé trati (H21)
Jan Čermák v nočním OB (H16)
Lenka Knapová ve sprintu (D16)
Radek Nožka na krátké trati (H18)
Iveta Duchová na klasické trati (D21)
3. místo Radek Nožka na dlouhé trati (H18)
Vladimír Lučan ve sprintu (H21)
Marta Lučanová na krátké trati (D21)
Jana Knapová na krátké trati (D18)
4. místo Iveta Duchová na dlouhé trati (D21)
Martina Valachová v nočním OB (D18)
Jana Knapová ve sprintu (D18)
Vladimír Lučan na krátké trati (H21)
Michaela Procházková na klasické trati (D20)
5. místo Michaela Procházková na dlouhé trati (D20)
Radek Nožka v nočním OB (H18)
Radek Nožka na klasické trati (H18)
štafeta žen (Fenclová, Krčálová, Juračková)
6. místo Michaela Procházková ve sprintu (D20)
Radek Nožka ve sprintu (H18)
Martina Dočkalová na krátké trati (D21)
Jana Knapová na klasické trati (D18)
Gigasport Český pohár 4. místo Iveta Duchová
5. místo Martina Dočkalová
7. místo Vladimír Lučan
HI-TEC sprint cup 2. místo Marta Lučanová
3. místo Zuzana Hermanová
5. místo Martina Dočkalová
7. místo Marta Fenclová
8. místo Iveta Duchová
Vladimír Lučan
Žebříček A 3. místo Radek Nožka (H18)
5. místo Lenka Knapová (D16)
Jana Knapová (D18)
10. místo David Procházka (H18)
Český pohár veteránů 1. místo Iva Knapová
9. místo Ladislava Víchová
Český pohár štafet 1. místo ženy A
dorostenci A
3. místo dorostenky
dorostenci B
4. místo ženy B
10. místo dorostenci C
Žebříček B 1. místo Iva Knapová (D40)
Ladislava Víchová (D50)
2. místo Jan Knap (H55)
3. místo Jana Juračková (D40)
Veteraniáda ČR 1. místo Jan Knap na dlouhé trati (H55)
Iva Knapová ve sprintu (D45)
Jan Kaplan ve sprintu (H40)
Iva Knapová na krátké trati (D45)
Jan Kaplan na krátké trati (H40)
Iva Knapová na klasické trati (D45)
2. místo Iva Knapová na dlouhé trati (D40)
Jan Kaplan na dlouhé trati (H40)
Eva Vilnerová v nočním OB (D45)
štafeta H140 (Fencl, Knap, Kaplan)
3. místo Renata Čermáková v nočním OB (D35)
Ladislava Víchová ve sprintu (D50)
Petr Fencl na krátké trati (H35)
štafeta D140 (Juračková, Víchová, Knapová)
štafeta H165 (V. Farář, J. Farář, Juračka)
Mistrovství Vč. oblasti 1. místo Lenka Knapová na klasické trati (D16)
Marta Fenclová na klasické trati (D21)
Martin Kaplan na klasické trati (H12)
štafeta dorostenců (Nožka, Čermák, Petržela)
Jan Čermák na krátké trati (H16)
Lukáš Hovorka na krátké trati (H18)
Jan Čermák ve sprintu (H16)
Veteraniáda Vč. oblasti 1. místo Tomáš Procházka na klasické trati (H40)
Pavel Štěrba na klasické trati (H50)
Ladislava Víchová na krátké trati (D50)
Východočeský pohár 1. místo Martin Kaplan – jaro (H12)

JAK PROBÍHALA SEZÓNA 2008

Listopad 2007:
 • Klubové zakončení sezóny 2007 s názvem „Miliónový závod, aneb hon za duchem oddílu“ se konalo v Borové u Poličky, kde proběhla i členská schůze klubu.
 • Opět jsme dostali od Nadace OB grant na činnost SCM Pardubicko pro rok 2008.
 • 12. ročníkem Klokan krosu byla zahájena Hradubická zimní liga. V dámské elitě zvítězila Marta Vlčovská.
 • První minisoustředění LPU vedl Jan Kaplan.
 • Do reprezentace na rok 2008 byli zařazeni: dospělí – Martina Dočkalová, Iveta Duchová, Marta Lučanová a Vladimír Lučan; junioři – Míša Procházková; dorost: Petr Bořil (mezi sledovanými byli David Procházka, Jan Čermák, Jana a Lenka Knapovy).
Prosinec 2007:
 • Na Malé ceně Velké Verandy (2. závod ZHL) obsadila Marta Vlčovská 2. místo.
 • Společenský večer orientačních běžců se konal v sále U Kosteleckých v Černé za Bory.
 • Na Čičáku se zázemím na loděnici uspořádali Kroupovi 1. závod Pardubického zimního poháru (sprint).
 • Další víkendové minisoustředění vedli Lučanovi.
 • 2. kolem pokračoval PZP. Zkrácenou trať připravili Valachovi na mapě Počáply ze Spojila.
 • Dalším závodem ZHL byl vánoční sprint v Hradci Králové, v elitní kategorii žen obsadila Marta Vlčovská 2. místo.
 • Štědrodenní překvapení (3. kolo PZP) připravily Zuzka a Lenka Klimplovy.
 • Maratón 2007 se vrátil do tělocvičny Gymnázia Dašická, vyhráli rakváči a vedou 8:7.
Leden 2008:
 • Program na 3. víkendové minisoustředění připravil Zbyněk Štěrba s Jardou Vávrou.
 • Middle s prvky o-micro byl dalším závodem PZP (4.), který uspořádal Štěpán Držka na Studánce.
 • Dočkalovi uspořádali 4. kolo ZHL „middle“ v okolí tábora Suté břehy u Albrechtic na mapě Suté břehy. V DE obsadila 2. místo Marta Vlčovská.
 • 5. kolo PZP (hagaby s hromadným startem a o-micro) připravil Karel Haas. Závod byl součástí dalšího víkendového soustředění.
 • Vinice kros (5. závod ZHL) byl připraven v parku na Vinici.
Únor 2008:
 • Na plánovaném lyžařském soustředění ve Skleném se kvůli nedostatku sněhu běhalo a chodilo na výlety.
 • 6. kolo PZP (noční krátká trať) se zázemím u Víchů se běželo za velmi malé účasti na mapě Svítkov.
 • 6. kolo ZHL (krátkou trať) uspořádali pořadatelé ze Slávie Hradec Králové v Hradci s centrem v hale Slavie.
 • Na vyhlášení nejlepších sportovců Pardubicka za rok 2007 byli oceněni: Iveta Duchová mezi dospělými, Míša Marešová v mládežnických kategoriích, Laďka Víchová mezi trenéry a družstva dospělých a dorostu.
 • 7. kolo PZP (dlouhou trať) uspořádali Hermanovi na několika mapách po Pardubicích.
 • Víkendové minisoustředění vedly Martina Dočkalová a Iveta Duchová.
 • 7. kolo ZHL (Kuňka kros) připravili noví pořadatelé – Kiacovi. V DE vyhrála Marta Vlčovská (2. Iveta Duchová, 3. Míša Procházková), v HE zvítězil Vladimír Lučan.
 • První letošní soustředění LPU a SCM Pardubicko proběhlo v Doksech.
 • Za LPU bylo zaregistrováno 193 závodníků.
Březen 2008:
 • 8. kolo PZP – krátká trať (finále) proběhlo na nové mapě Kuňka 2008 za pořadatelství Kaplanových.
 • Letošní ročník Pardubického zimního poháru (již 14.) vyhráli Lukáš Hovorka a Laďka Víchová.
 • Jarní pohár (dlouhá trať) se běžel v Bělči nad Orlicí. V D21A skončila Iveta Duchová na 3. místě.
 • Jarní pohár štafet, který se počítá do Českého poháru štafet a do České ligy klubů, měl centrum v Bělči nad Orlicí. Vyhrály štafety žen a dorostenců.
 • V celkovém hodnocení ZHL obhájila Marta Vlčovská své loňské vítězství (6. Martina Dočkalová, 8. Iveta Duchová).
 • Na Velikonoční prázdniny vyjeli výkonnostní závodníci na soustředění do Slovinska, ostatní se soustředili v Bělči nad Orlicí.
 • Na prvních třídenních závodech s centrem v obci Kozly vyhrála Martina Dočkalová kategorii D21E, v H45B skončil Mirek Novotný třetí.
 • Třetí kolo Ligy škol se běželo na Studánce.
 • 1. kolo Východočeského poháru se konalo až u Mladé Boleslavi, pořádal SK Sudenec.
 • Město Pardubice přidělilo granty na sport na rok 2008. Dostalo se i na náš klub.
Duben 2008:
 • Začaly pravidelné mapové tréninky v okolí Pardubic.
 • Oblastního soustředění žactva v Hradci Králové se zúčastnil jen Martin Kaplan.
 • Druhé kolo Vč. poháru uspořádal OK 99 Hradec Králové na Biřičce.
 • 4. kolo Ligy škol proběhlo ve Svítkově. Celkově vyhrála ZŠ Benešovo náměstí.
 • Další závod VčP uspořádali závodníci OOB Vamberk s pěkným centrem na Sklenářce.
 • Tři pardubičtí dorostenci (Jan Čermák, Jana a Lenka Knapovy) se zúčastnili soustředění výběru dorostu v Srbsku.
 • V 2. závodě Českého poháru štafet na Bouzově vyhrály ženy, dorostenci obsadili 1. a 2. místo, dorostenky doběhly druhé.
 • V Rychnově nad Kněžnou na koupališti bylo centrum dalšího závodu Vč. poháru.
 • Na Mistrovství ČR na dlouhé trati v Jedovnici získal Vladimír Lučan v mužích stříbrnou medaili, v dorostencích přidal Radek Nožka bronz. Další umístění v první desítce – D21: 4. Duchová, 7. Juračková, D20: 5. Procházková, 9. Marešová, H18: 9. Hovorka. Ve veteraniádě skončila Iva Knapová v D45 na 2. místě, stejně jako Jan Kaplan v H40, v H55 vyhrál Jan Knap.
 • V rámci projektu „Výukové mapy“ připravil Jan Kaplan novou mapu s názvem ZŠ Sezemice (v okolí základní školy).
 • Vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje za rok 2007 proběhlo v Domě hudby. Mezi oceněnými byla i řada o-běžců. Mezi dospělými skončila Veronika Krčálová třetí (za výsledky v ROB), Iveta Duchová obsadila 5. místo, stejně jako Míša Marešová mezi mládeží. Mezi trenéry byl oceněn Karel Haas, na 2. místě skončilo družstvo dorostu, na 3. místě družstvo dospělých.
 • Olympiáda škol okresu a kraje proběhla na Dubině, hlavní pořadatelkou byla Lenka Koberová.
 • Na Městském atletickém stadionu proběhlo letošní první kontrolní měření na dráze pro členy LPU a SCM.
 • Na M ČR v nočním OB vybojoval Jan Čermák v H16 stříbrnou medaili. Další umístění v první desítce – D18: 4. Valachová, H18: 5. Nožka, 8. D. Procházka, 9. Klapal. Ve Veteraniádě ČR obsadila Renata Čermáková (D35) 3. místo, Eva Vilnerová (D45) byla druhá.
 • Pěkným sprintem v Jilemnici pokračoval Východočeský pohár.
Květen 2008:
 • Na ME v orientačním běhu v Lotyšsku byli nominováni Vladimír Lučan, Martina Dočkalová a Iveta Duchová.
 • Květnová soustředění proběhla na dvou místech: starší běhali v okolí Ludvíkova, pro žáky byly připraveny tréninky na Vysočině v okolí Křižánek.
 • Marta Vlčovská (D21), Lenka Knapová (D16) a Martin Kaplan (H12) vyhráli Mistrovství Vč. oblasti na klasické trati v Horních Starých Bucích. Ve Veteraniádě vyhráli Tomáš Procházka H40 a Pavel Štěrba H50.
 • Mistrovství Vč. oblasti štafet (Horní Staré Buky) vyhráli dorostenci ve složení Radek Nožka, Jan Čermák a Jan Petržela, žáci (Martin Kaplan, Jan Zelinka a Tomáš Deml) skončili druzí, v D140 se naše týmy podělily o druhé a třetí místo.
 • V závodě Gigasport Českého poháru v Horních Hutích na Čeřínku obsadil Vladimír Lučan v elitě 2. místo, Martina Dočkalová a Zuzana Hermanová se podělily o 5. a 6. místo. V D21A skončila Jana Juračková na 3. místě, V D40B vyhrála Iva Knapová, v D50B Laďka Víchová a v H55B překvapil druhým místem Václav Mrštík.
 • Nedělní klasika se běžela také na Čeřínku. Vladimír Lučan doběhl v elitě třetí, v ženách byla Zuzana Hermanová šestá (7. Dočkalová, 8. Lučanová), v H18A vyhrál Radek Nožka. V D21A obsadila Jana Juračková 2. místo, také Iva Knapová (D40B), Laďka Víchová (D50B) a Jan Knap (H55B) skončili na druhých místech.
 • Ve Slatiňanech – Kochánovicích jsme uspořádali závod Českého poháru štafet. Štafeta žen obsadila 2. místo, dvě štafety dorostenců obsadily první dvě místa.
 • Ve Slatiňanech jsme pořádali závod HI-TEC sprint cupu. V D21E obsadily Marta Lučanová, Zuzana Hermanová a Veronika Krčálová první tři místa. V D16A skončila Lenka Knapová druhá a v D18A Jana Knapová třetí.
 • Soustředění talentovaného žactva ve Slatiňanech se zúčastnili Tereza Fenclová, Martin Kaplan a Tomáš Deml.
 • V závodě Českého poháru štafet ve Smrčku vyhrála štafeta žen a štafeta dorostenců. V D140 obsadily naše štafety 1. a 2. místo, veteráni v H140 skončili druzí.
 • Kontrolní měření na dráze proběhlo na Městském atletickém stadionu.
 • Mistrovství Vč. oblasti na krátké trati v Opočně vyhráli Jan Čermák (H16) a Lukáš Hovorka (H18). Veteraniádu vyhrála v D50 Laďka Víchová.
 • Mistrovství Vč. oblasti ve sprintu v Opočně vyhrál Jan Čermák v kategorii H16.
 • Na ME v Lotyšsku skončila Iveta Duchová ve sprintu na 38. místě. Na klasice zaběhl skvěle Vladimír Lučan, který obsadil 14. místo, Martina Dočkalová byla 29. Na krátké trati doběhl Vladimír Lučan na 37. místě, Martina Dočkalová skončila 48.
Červen 2008:
 • V celostátním finále Přeboru škol v OB vybojovalo družstvo Gymnázia Dašická třetí místo mezi základními školami a čtvrté místo mezi středními školami. V jednotlivcích vyhrála Lenka Knapová, Martin Kaplan obsadil 3. místo.
 • Další dva celostátní závody Gigasport Českého poháru se konaly ve Cvikově. Na krátké trati skončila v elitě Marta Lučanová šestá (7. Krčálová, 9. Duchová), Jan Hovorka byl sedmý. V D18A vyhrála Jana Knapová, v D21A byla Marta Fenclová druhá a třetí Petra Škodová. D20B vyhrála Tereza Rousková. V D50B vyhrála Laďka Víchová, Iva Knapová skončila druhá v D40B, stejně jako Václav Farář v H55B (3. Jan Knap).
 • V nedělní klasice skončila v elitě Iveta Duchová šestá. V H18A vyhrál Radek Nožka, v D18A byla Jana Knapová třetí, v D20B vyhrála Tereza Nádvorníková, v D50B Laďka Víchová, třetí místa obsadili Květa Kubíková v D60B a Jan Knap v H55B.
 • Další dva závody žebříčku B proběhly u Rokycan. V sobotní klasice byl v H21A Vladimír Lučan druhý, v H21C obsadil Aleš Jirásek 3. místo, v D21A byla Marta Lučanová druhá, v D21B se o první dvě místa podělily Daniela Petrová a Květa Mrštíková. V D18B vyhrála Jana Knapová, v H12C Martin Kaplan. Ve veteránech obsadila trojice Jana Juračková (D40B), Laďka Víchová (D50B) a Květa Kubíková (D60B) třetí místa.
 • V neděli se běžela krátká trať, v D16B skončila Lenka Knapová na druhém místě, v D18B vyhrála Jana Knapová. V D40B obsadila Jana Juračková 2. místo, D50B vyhrála Laďka Víchová, v H55B byl Václav Farář třetí.
 • Mistrovství klubu ve sprintu uspořádali Kaplanovi na mapě ZŠ Sezemice. V ženách vyhrála Iveta Duchová, v mužích byl nejrychlejší Vladimír Lučan.
 • Na Akademickém mistrovství ČR získala Iveta Duchová bronzovou medaili na krátké trati.
 • Na Mistrovství ČR ve sprintu v Bohnicích získal Vladimír Lučan v mužích stříbrnou medaili, druhou stříbrnou přidala Lenka Knapová v D16. Další umístění v 1. desítce – D18: 4. Knapová, D20: 6. Procházková, 8. Šediváková, D21: 9. Lučanová a Dočkalová, H18: 6. Nožka, 9. D. Procházka. Ve Veteraniádě ČR vyhráli Iva Knapová D45 a Jan Kaplan H40, Laďka Víchová v D50 přidala bronz.
 • Mistrovství ČR a Veteraniáda na krátké trati se uskutečnily v Černých Voděradech. V sobotu se běžela kvalifikace, do finále A postoupilo 16 závodníků LPU. Z nedělního finále putují do Pardubic tři medaile zásluhou Marty Lučanové (bronz v D21), Radka Nožky (stříbro v H18) a Jany Knapové (bronz v D18). Další umístění v první desítce – H21: 4. Lučan, H18: 10. Hovorka, H16: 7. Čermák, D16: 7. Knapová, D21: 6. Dočkalová, 8. Duchová. Ve veteraniádě ČR vyhráli Iva Knapová kategorii D45 a Jan Kaplan H40, Petr Fencl doběhl třetí v H35.
 • Klubový přebor v triatlonu vyhrál Zdeněk Novotný, první žena v cíli byla Jana Juračková ml.
 • Jarní část Východočeského poháru byla ukončena závodem s centrem u Jiráskovy chaty v Dobrošově.
 • Východočeský pohár žactva – jaro 2008 vyhrál v kategorii H12C Martin Kaplan, v D14C byla Klára Procházková druhá a Honza Žák skončil v H10C třetí, vítězství přidal v H12D Kryštof Bezdíček.
 • Iveta Duchová a Vladimír Lučan se dostali do nominace na mistrovství světa, oba poběží krátkou trať ve Staré Vsi u Rýmařova.
Červenec 2008:
 • Mistrovství světa juniorů se konalo bez pardubické účasti ve Švédsku (Radek Nožka byl náhradníkem).
 • První prázdninové vícedenní závody Cena střední Moravy se konaly v Ptení. V kategorii H65 vyhrál Josef Málek.
 • Další vícedenní závody Česká Kanada proběhly v Kunžaku u Jindřichova Hradce. V H12 obsadil Martin Kaplan třetí místo, stejně jako Jan Čermák v H16 a Jan Klapal v H18. V D35A skončila Iva Knapová třetí, v D60 Květa Kubíková druhá.
 • Třídenní závody Croatia open v Chorvatsku vyhrála Šárka Víchová D21B, Laďka Víchová skončila v D35 na 2. místě.
 • Mistrovství světa 2008 se konalo v České republice, s centrem v Olomouci. Hlavním šéfem šampionátu byl Petr Klimpl, s organizací pomáhali i Lenka Klimplová, Vašek Farář, Aleš Jirásek a Dája Petrová.
 • Vladimír Lučan a Iveta Duchová běželi krátkou trať na mistrovství světa v OB. Oba se probojovali do finále, v němž oba obsadili shodně výborné 29. místo.
 • V Orienteering festivalu (vícedenní závody, které se konaly při MS) vyhrála Martina Dočkalová hlavní kategorii žen, D18 byla Jana Knapová druhá, druhý skončil i Radek Nožka v H18 (3. David Procházka). V D40 vyhrála Iva Knapová, Renata Čermáková byla třetí v D35, Jan Knap vyhrál H55.
 • Iveta Duchová byla nominována na akademické MS, které se konalo v Estonsku.
 • Třídenní závody Veteran cup 2008 měly centrum u chaty Vyhlídka nad Vamberkem. Celkové vítězství si odvezli v D60 Květa Kubíková, v H14 Tomáš Deml.
 • Letního tábora Silva o-camp v Budislavi se zúčastnilo 100 dětí. Na táboře byl vytvořen rekord, který je zapsán v České knize rekordů. 100 dětí (ve věku 7 až 17 let) běželo štafetu v OB nepřetržitě po dobu 100 hodin. Děti odběhaly 195 úseků, uběhly 502,2 km a orazily 2050 kontrol.
 • S dorosteneckým a juniorským výběrem byli na tréninkovém pobytu ve Slovinsku a Itálii Jana Knapová, Lenka Knapová, Míša Procházková a Jan Čermák.
Srpen 2008:
 • Iveta Duchová obsadila na akademickém MS v Estonsku ve sprintu velmi pěkné 8. místo, na krátké trati skončila na 32. místě. Ve štafetách získala stříbrnou medaili.
 • Naši dorostenci byli na tréninkovém pobytu ve švédském Falunu. Během pobytu se v dresu švédského klubu OK Kare zúčastnili dorostenecké Tiomily.
 • Na třídenních pětietapových závodech ve Valečově skončili na druhých místech Pavla Fukátková v D21A, Eva Vlčovská v D21B, Martin Roudný v H10, Petr Šabatka v H21B.
 • Závody Czech 5 days O 2008 měly centrum v kempu Ves Svaté Kateřiny. Zároveň proběhly i třídenní závody, tam vyhrála Martina Dočkalová hlavní kategorii žen.
 • Opavští pořadatelé se vrátili s Grand prix Silesia do vidnavských lesů. V kategorii H18 vyhrál Radek Nožka (2. Jan Klapal, 3. Lukáš Hovorka), H65 obsadil Josef Málek třetí místo.
 • Na slovenské čtyřdenní závody pod názvem Slovak Karst Cup se vypravilo skoro 40 závodníků LPU. Iveta Duchová vyhrála D21E, Klára Procházková W14A, Jana Juračková W45A, Laďka Víchová W50. V M10N byl Martin Roudný třetí, v M12A druhé místo obsadil Martin Kaplan, v M18A skončil na 2. místě David Procházka (3. Jan Klapal), v M21A byl na 2. místě Jan Kaplan (3. Aleš Jirásek), v M45B skončil Václav Roudný na 3. místě. Třetí místa obsadily v W21A Daniela Petrová a v W35A Alexandra Procházková.
 • Pěkné prázdniny s OB se letos běžely v prostoru CHKO Český ráj s centrem v Kacanovech. Nejlepšího umístění dosáhla Martina Dočkalová, která vyhrála D21E, další umístění na stupních vítězů přidaly Pavla Švíglerová (2. v D21C), Zuzana Klimplová (3. v D21C) a Květa Kubíková (2. v D60).
 • Klubové soustředění pro výkonnostní závodníky před podzimní částí sezóny se konalo pod vedením Karla Haase na Čeřínku.
 • V belgickém Arlonu reprezentovali ČR na Evropském juniorském poháru Radek Nožka a Jana Knapová. Na krátké trati byl Radek 16. a Jana 18., na klasice si vedli výborně – Radek doběhl druhý a Jana osmá. Ve štafetách obsadila Jana 9. místo a Radek místo šesté.
 • Pořádali jsme Cenu východních Čech. Původní plány s centrem na Seči jsme museli opustit kvůli polomům, jako náhradu jsme našli Autokemp Stříbrný rybník u Hradce Králové. Někteří naši běželi: druhé místo obsadil v H10C Martin Roudný, třetí byli Martin Kaplan (H12A), Oldřich Kos (H16B) a Petr Čepelka (H55C).
Září 2008:
 • Začaly pravidelné tréninky jednotlivých skupin.
 • Kontrolní měření na dráze proběhlo na tartanu ZŠ Benešovo náměstí.
 • Český pohár štafet se běžel v Horce u Staré Paky. Dorostenci obsadili 2. a 3. místo, ženy skončily na 3. a 4. místě. Ve veteránských kategoriích jsme obsadili v D105 3. místo, v D140 2. místo, v H165 také druhé místo.
 • Ve Vrchlabí se běžel sprint jako závod HI-TEC sprint cupu a žebříčku A. V dámské elitě skončila Iveta Duchová druhá, hned za ní doběhla Martina Dočkalová (6. Zuzana Hermanová), v D16A obsadila Lenka Knapová 3. místo, v D18A byla Jana Knapová také třetí. Ve veteránských kategoriích vyhrála Laďka Víchová D45, Tomáš Procházka byl druhý v H35.
 • Soustředění talentovaného žactva ve Studenci se zúčastnili Tereza Fenclová, Martin Kaplan a Tomáš Deml.
 • Další závod Českého poháru štafet uspořádal SK LOB Nová Paka v Borovničce. V ženách vyhrálo naše áčko, velmi dobře zaběhli i dorostenci – 1., 3. a 5. místo, veteráni v D140 a v H140 obsadili druhá místa.
 • Dva závody Gigasport Českého poháru, žebříčku A a žebříčku B zavítaly do východních Čech. Sobotní klasiku připravili rychnovští pořadatelé do Orlických hor (centrum na louce u obce Uhřínov pod Deštnou), nedělní krátká trať (OK 99 Hradec Králové) se běžela u obce Křižanov na Barchovinách. V sobotu skončila Martina Dočkalová v D21E na 3. místě (7. Iveta Duchová), v H21E zaběhl Vladimír Lučan na 5. místo. V D21A byla Marta Fenclová druhá, v H21B překvapil 3. místem Aleš Jirásek. Dobře běželi dorostenci – H18A: 3. Radek Nožka, 4. Petr Bořil, D16A: 5. Lenka Knapová, D18A: 4. Jana Knapová. Ve veteránských kategoriích vyhrály Iva Knapová (D40B) a Laďka Víchová (D50B).
 • Na krátké trati skončila Iveta Duchová v D21E na 3. místě (6. Martina Dočkalová), v H18A obsadil Radek Nožka 3. místo. V D50B vyhrála Laďka Víchová, v H55B obsadil Jan Knap 2. pozici, třetí místa obsadili Vojtěch Juračka v H50B a Květa Kubíková v D60B.
 • V konečném pořadí ŽB-Čechy 2008 vyhrála v D40B Iva Knapová (3. Jana Juračková), druhé vítězství přidala Laďka Víchová v D50B, Jan Knap obsadil v H55B 2. místo.
 • Na Mistrovství ČR na klasické trati v Koutech u Ledče nad Sázavou postoupilo do finále A 15 našich závodníků. Iveta Duchová vybojovala stříbrnou medaili v kategorii žen (téměř třetina závodnic ve finále A byla z LPU). Další umístění v první desítce – D21: 7. Dočkalová, 9. Krčálová, 10. Hermanová, D20: 4. Procházková, D18: 6. J. Knapová, D16: 9. L. Knapová, H18: 5. Nožka. Ve Veteraniádě ČR vyhrála Iva Knapová kategorii D45, Květa Kubíková byla třetí v D60.
 • V Gigasport Českém poháru 2008 skončily v ženách Iveta Duchová a Martina Dočkalová na 4. a 5. místě, Vladimír Lučan obsadil 7. místo.
 • Podzimní část závodů Východočeského poháru začala závodem ve Studeném, pořádal Sokol Žamberk.
 • V HI-TEC sprint cupu 2008 skončila Marta Lučanová na 2. místě před Zuzanou Hermanovou (5. Martina Dočkalová, 7. Marta Fenclová, 8. Iveta Duchová). Nejlepší z našich mužů Vladimír Lučan obsadil 8. místo.
 • V žebříčku A 2008 obsadil Radek Nožka v H18 třetí místo (10. David Procházka), v D16 skončila Lenka Knapová na 5. místě, stejně jako Jana Knapová v D18.
 • Na M ČR štafet v Malém Hradisku získaly mistrovské tituly štafety žen (Martina Dočkalová, Zuzana Hermanová, Iveta Duchová), dorostenců (Petr Bořil, Radek Nožka, Jan Petržela) a dorostenek (Klára Procházková, Martina Valachová, Jana Knapová). Béčko žen obsadilo 5. místo, béčko dorostenců 8. místo. Veteráni H140 byli druzí (na 6. místě „B“ štafeta), v H165 obsadili 3. místo a veteránky v D140 také 3. místo.
 • V Českém poháru štafet vyhráli ženy (4. LPU B) a dorostenci (3. LPU B, 10. LPU C), dorostenky skončily na 3. místě.
 • Na Mistrovství ČR klubů v Malém Hradisku skončil dorost ve složení Jan Petržela, Martina Valachová, Jan Klapal, Klára Procházková, David Procházka, Jana Knapová, Radek Nožka na 2. místě (9. LPU B), dospělí (Bořil, Dočkalová, Jirásek, Hermanová, Štěrba, Duchová, Lučan) obsadili 4. příčku. Martin Kaplan byl členem vítězného družstva žactva Vč. oblasti.
 • V České lize klubů vybojoval vítězství náš tým dorostu. Třetí místo přidalo družstvo dospělých.
 • Iva Knapová vyhrála Český pohár veteránů, Laďka Víchová obsadila 9. místo, v mužích skončil Jan Knap na 12. místě.
Říjen 2008:
 • Udělali jsme velký nábor dětí do našeho klubu, pár nových dětí začalo chodit na tréninky, objevily se i na závodech.
 • První kolo Ligy pardubických škol s centrem na hřišti ZŠ Dubina vyhrála ZŠ Benešovo náměstí.
 • Pro další kolo Východočeského poháru našli pořadatelé ze Spartaku Vrchlabí pěkné shromaždiště na sjezdovce v Debrném.
 • Druhé kolo Ligy škol na Studánce vyhrála ZŠ Benešovo náměstí.
 • Radek Nožka reprezentoval Českou republiku na ME dorostu ve Švýcarsku. Na klasice obsadil v H18 17. místo, ve štafetách doběhl do cíle na posledním úseku osmý a ve sprintu skončil na 58. místě.
 • Další kontrolní měření na dráze proběhlo na Městském atletickém stadiónu.
 • V Pilníkově bylo centrum dalšího závodu VčP, pořádala Lokomotiva Trutnov na mapě Liškárna.
 • Pro další kolo Vč. poháru zvolili pořadatelé z Nové Paky pěkné shromaždiště pod sjezdovkou v Nové Pace.
 • Začaly tréninky v tělocvičnách.
 • Tradiční pořadatelské duo Karel Haas a Jan Kaplan uspořádalo další ročník Rodinných štafet, tentokrát s centrem na chatě Vyhlídka nad Vamberkem. Vyhráli Štěrbovi-Lučanovi (2. Hermanovi, 3. Valachovi).
 • Do reprezentace na rok 2008 byli zařazeni: dospělí – Martina Dočkalová, Iveta Duchová; junioři – Radek Nožka a Jana Knapová; dorost – Lenka Knapová (sledovaní David Procházka, Jan Čermák a Petr Bořil).
 • Závod Východočeského poháru uspořádal náš klub v AC Hluboký u Holic na nové mapě Hluboký.
 • Podzimní prázdniny opět patřily soustředění v Prkenném dole, část účastníků vystoupila na Sněžku.
Listopad 2008:
 • Poslední závod Vč. poháru se běžel na mapě Brada s centrem na Bradech (závod s volným pořadím kontrol, některé kategorie s hromadným startem).
 • V Rankingu 2008 skončila máme hned 3 závodnice v první desítce – 4. Iveta Duchová, 5. Martina Dočkalová, 9. Zuzka Hermanová, Vladimír Lučan je na výborném 6. místě.
 • V oblastních mistrovstvích družstev jsme obsadili v žactvu 2. místo, dorost byl tentokrát až pátý, dospělí a veteráni obhájili loňská prvenství.
 • V konečných výsledcích Východočeského poháru tentokrát není nikdo na prvním místě.
 • Na M ČR v horském OB v CHKO Blanský les vyhráli Iveta Duchová a Iva Kaplanová kategorii žen, Fenclovi (Marta a Petr) byli druzí v mixech a Renata Čermáková s Janou Juračkovou byly druhé ve veteránkách.
 • Závěr sezóny proběhl v Čenkovicích s tématem „James Bond“. Tam se konala i výroční členská schůze s volbou výboru.

NAŠI NEJLEPŠÍ 2008

Nejlepší závodník klubu a nejlepší ženaIVETA DUCHOVÁ
 • 29. místo na Mistrovství světa na krátké trati
 • 2. místo na Akademickém mistrovství světa ve štafetách
 • 8. místo na Akademickém mistrovství světa ve sprintu
 • 1. místo na M ČR ve štafetách žen
 • 2. místo na M ČR na klasické trati
 • 4. místo na M ČR na dlouhé trati
 • 1. místo v Českém poháru štafet
 • 4. místo v Gigasport Českém poháru
 • členka družstva, které obsadilo 3. místo v České lize klubů
Nejlepší mužVLADIMÍR LUČAN
 • 29. místo na Mistrovství světa na krátké trati
 • 2. místo na M ČR na dlouhé trati
 • 3. místo na M ČR ve sprintu
 • 4. místo na M ČR na krátké trati
 • 7. místo v Gigasport Českém poháru
 • člen družstva, které obsadilo 3. místo v České lize klubů
Nejlepší dorostenkaJANA KNAPOVÁ
 • 6. místo na Evropském juniorském poháru ve štafetách
 • 9. místo na Evropském juniorském poháru na klasické trati
 • 1. místo na MČR ve štafetách dorostenek
 • 2. místo na M ČR klubů
 • 3. místo na M ČR na krátké trati
 • 4. místo na M ČR ve sprintu
 • 3. místo v Českém poháru štafet
 • 5. místo žebříčku A 2008
 • členka družstva, které vyhrálo Českou ligu klubů
Nejlepší dorostenecRADEK NOŽKA
 • 2. místo na Evropském juniorském poháru na klasické trati
 • člen družstva dorostu ČR, které obsadilo na ME dorostu 2. místo
 • 6. místo ve štafetách na Evropském juniorském poháru
 • 8. místo ve štafetách na ME dorostu
 • 1. místo na MČR ve štafetách dorostenců
 • 2. místo na M ČR klubů
 • 2. místo na M ČR na krátké trati
 • 3. místo na M ČR na dlouhé trati
 • 1. místo v Českém poháru štafet
 • 3. místo žebříčku A 2008
 • člen družstva, které vyhrálo Českou ligu klubů
Nejlepší žákyněTEREZA FENCLOVÁ
 • 3. místo na oblastním mistrovství na klasické trati
 • 3. místo na oblastním mistrovství na krátké trati
 • 9. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • členka družstva Vč. oblasti, které obsadilo na M ČR družstev žactva 10. místo
Nejlepší žákMARTIN KAPLAN
 • 1. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 1. místo na oblastním mistrovství na klasické trati
 • 2. místo na oblastním mistrovství štafet
 • 3. místo na oblastním mistrovství ve sprintu
 • člen vítězného družstva Vč. oblasti na M ČR oblastních výběrů žactva
Nejlepší nejmladšíJAN ŽÁK
 • 3. místo ve Východočeském poháru – jaro v H10
 • 7. místo ve Východočeském poháru – podzim v H10
Nejlepší veteránJAN KAPLAN
 • 1. místo na Veteraniádě ČR ve sprintu
 • 1. místo na Veteraniádě ČR na krátké trati
 • 2. místo na Veteraniádě ČR na dlouhé trati
 • 2. místo na Veteraniádě ČR štafet
Nejlepší veteránkaIVA KNAPOVÁ
 • 1. místo ve Veteraniádě ČR na krátké trati
 • 1. místo ve Veteraniádě ČR ve sprintu
 • 1. místo ve Veteraniádě ČR na klasické trati
 • 2. místo ve Veteraniádě ČR na dlouhé trati
 • 3. místo na Veteraniádě ČR štafet
 • 1. místo v žebříčku B-Čechy
 • 1. místo v Českém poháru veteránů
Nejlepší trenéřiJAN KAPLAN
 • trenér úspěšných dospělých
KAREL HAAS
 • trenér úspěšné skupiny dorostu
LADISLAVA VÍCHOVÁ
 • trenérka skupiny nejmladšího žactva

Vývoj umístění našich závodníků v rankingu 2008

PÁNI 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Lučan Vladimír 32 32 22 10 8 8 8 6 6 6
Štěrba Zbyněk 42 42 32 38 30 31 32 44 41 41
Hovorka Jan 18 18 19 22 23 23 23 42 56 56
Vávra Jaroslav 138 145 140 117 119 116 112 111 119 121
Kaplan Jan 168 176 165 162 146 145 149 153 150 151
Jirásek Aleš 142 146 162 174 173 167 163 168 162 162
Herman Jan 225 228 226 221 221 232 226 200 202 203
Fencl Petr 183 188 193 195 197 192 195 203 210 209
Kárník Jan 259 227 215 213 214 204 206 212 223 214
Lenner Miroslav 251 255 261 281 286 275 249 267 248 263
Šabatka Petr 291 305 280 268 283 346 288 278 280 286
Držka Štěpán 300 304 299 287 319 301 307 296 287 291
Fukátko Jan 382 379 341 335 356 347 345 327 321 323
Fukátko Petr 405 513 517 390 339 256 279 325 326 328
Filičko Marek 469 462 394 423 409 395 396 398 357 381
Zitka Adam 391 397 362 379 376 511 416 397 383 384
Kopecký Ondřej 743 693 534 432 430 533 532 515 414 398
Fiala Petr 393 391 380 387 359 352 356 356 398 414
Klapal Jan 223 218 212 208 207 225 219 225 416 415
Fridrich Petr 551 591 526 596 596 686 484 456 455 454
Kokaisl Tomáš 522 530 519 506 518 549 505 484 479 480
Haas Karel 396 441 439 478 567 414 413 460 457 496
Duch Zdeněk 555 572 538 545 557 554 553 532 527 534
Kafka Miloš 392 345 315 331 398 524 523 499 552 557
Hovorka Lukáš 692 676 591 597 594 586 594 573 634 633
Procházka David 207 203 366 369 424 360 363 345 675 674
Procházka Radek 1047 914 1035 885 874 706 726 744 729 696
Novotný Zdeněk 757 752 751 754 754 0 793 771 756 756
Bořil Petr 569 612 609 552 555 548 546 527 766 766
Turský Juraj 0 0 0 1065 1060 1033 1047 907 784 785
Bolech Filip 792 788 806 881 873 843 857 772 735 799
Procházka Tomáš ml. 0 955 855 870 863 833 848 837 811 819
Kober Michal 559 562 552 667 625 606 617 594 764 864
Žemlička Jan 1189 1196 1199 1188 1168 1148 837 862 845 849
Nožka Radek 611 583 571 584 583 714 736 722 865 866
Kříž Libor 957 956 794 799 792 760 788 768 884 887
Čermák Jan 0 953 958 968 955 928 947 928 901 901
Knížek Jiří 586 582 665 777 783 760 780 761 905 905
Frosch Petr 917 848 845 957 942 914 935 913 825 907
Juračka Vojtěch 1079 1008 1007 1016 1008 979 998 977 951 949
Farář Václav 1144 1031 1036 1035 1027 999 1018 996 967 965
Knap Jan 0 1052 1057 1055 1050 1023 1039 1017 988 985
Farář Jaroslav 1115 1105 1098 1096 1086 1061 1069 1045 1013 1011
Mrštík Václav 1119 1122 1112 1107 1097 1074 1081 1056 1026 1025
Klimpl Petr 1135 1103 1116 1112 1102 1079 1088 1061 1030 1029
Vícha Vladimír 1118 1102 1176 1118 1107 1084 1094 1066 1039 1039
Novotný Miroslav 0 1155 1155 1152 1137 1112 1125 1095 1069 1070
Čivrný Pavel 1119 1210 1214 1209 1191 1170 1182 1154 1119 1118
Herman Jan sen. 0 1215 1222 1214 1199 1178 1191 1164 1125 1123
Krčál Jaroslav 369 364 358 482 644 0 0 0 0 0
Kalík Lukáš 1092 1112 0 0 0 0 0 0 0 0

DÁMY 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Duchová Iveta 2 2 2 3 7 7 7 5 5 4
Dočkalová Martina 6 6 6 7 9 9 9 6 6 5
Hermanová Zuzana 39 35 34 25 15 15 15 10 10 9
Fenclová Marta 30 29 29 31 25 23 25 22 21 20
Juračková Jana ml. 64 60 47 39 26 24 24 23 23 22
Krčálová Veronika 27 27 26 27 31 30 30 26 25 24
Škodová Petra 48 54 54 49 46 44 47 46 43 42
Lučanová Marta 32 65 65 12 8 8 8 12 15 45
Fukátková Pavla 60 61 61 52 54 54 51 50 49 49
Procházková Michaela 231 223 64 63 57 59 61 52 53 54
Petrová Daniela 80 77 80 84 89 80 80 87 87 87
Šediváková Helena 85 85 82 88 86 84 86 96 94 94
Mrštíková Květa 98 97 99 102 104 102 105 121 119 119
Marešová Michaela 355 353 266 368 270 151 153 146 153 153
Klimplová Zuzana 143 135 143 157 170 167 174 176 177 177
Kokaislová Eva 237 239 238 239 243 255 217 203 204 204
Sůvová Barbora 276 262 253 261 227 222 229 220 213 222
Švíglerová Pavla 605 503 397 320 310 319 266 257 245 245
Knapová Jana 113 164 170 99 205 244 246 237 313 266
Zitková Radka 542 552 462 431 416 393 328 319 314 308
Víchová Šárka 440 445 436 335 337 431 327 358 351 312
Koberová Lenka 145 125 128 272 232 227 233 222 265 316
Nádvorníková Tereza 670 0 761 756 485 480 431 357 320 325
Valachová Martina 419 364 480 346 347 346 358 343 296 346
Weisbauerová Dagmar 0 0 861 640 537 532 529 418 415 417
Šolcová Hana 565 540 556 450 434 434 438 421 417 419
Knapová Iva 123 129 133 146 156 323 377 456 432 430
Bolechová Anežka 546 511 469 460 482 477 477 455 420 434
Rousková Tereza 0 0 0 0 570 570 567 471 458 459
Lulayová Zuzana 461 458 443 449 431 432 523 534 542 500
Kašparová Eva 477 525 553 748 739 861 865 855 506 508
Baštová Martina 307 316 323 361 382 386 400 374 459 518
Klimplová Lenka 180 178 181 162 344 344 355 393 515 518
Víchová Ladislava 676 715 767 644 622 620 633 614 517 520
Rybičková Kateřina 0 0 0 712 696 553 548 527 522 525
Procházková Klára 0 629 653 648 627 625 638 617 603 607
Vaníčková Jaroslava 317 334 329 425 419 571 568 545 724 608
Knapová Lenka 0 652 673 666 651 648 656 634 618 622
Juračková Jana st. 641 664 682 678 663 661 671 648 640 641
Lennerová Hana 0 0 0 0 0 726 735 716 693 690
Čermáková Renata 0 0 760 755 746 748 754 735 713 711
Hermanová Dana 0 767 773 766 758 760 766 747 725 722
Dočkalová Jiřina 0 783 784 778 772 775 781 763 742 738
Demlová Jitka 565 540 556 595 809 812 814 802 774 770
Kisková Klára 0 819 825 820 817 820 823 812 783 780
Mrštíková Hana 761 858 878 869 867 866 870 858 824 823
Vaníčková Ivana 529 529 541 550 551 699 711 685 0 0
Valentová Zuzana 375 420 463 568 553 0 0 0 0 0
Vilnerová Eva 720 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Klubový žebříček OB 2008

Poř. Jméno          Kat.  Body 2007
1.  Duchová Iveta      D21  1949  1
2.  Nožka Radek       H18  1917  17
3.  Hermanová Zuzana    D21  1847  6
4.  Dočkalová Martina    D21  1842  2
5.  Procházka David     H18  1776  5
6.  Knapová Iva       D45  1746  7
7.  Juračková Jana     D21  1740  18
8.  Knapová Lenka      D16  1726  38
9.  Kaplan Jan       H40  1702  11
10. Procházková Mich    D20  1694  3
11. Fenclová Marta     D21  1679  9
12. Knapová Jana      D18  1673  13
13. Klapal Jan       H18  1672  15
14. Valachová Martina    D18  1602  22
15. Víchová Ladislava    D50  1591  29
16. Knap Jan        H55  1578  27
17. Krčálová Veronika    D21  1576  10
18. Juračková Jana     D45  1574  12
19. Hovorka Lukáš      H18  1564  24
20. Škodová Petra      D21  1550  33
21. Fencl Petr       H35  1523  16
22. Čermák Jan       H16  1488  32
23. Bořil Petr       H18  1427  8
24. Lučan Vladimír     H21  1403  19
25. Štěrba Zbyněk      H21  1399  14
26. Procházková Klára    D14  1388  36
27. Farář Václav      H55  1377  23
28. Fukátková Pavla     D21  1376  28
29. Hovorka Jan       H21  1375  4
30. Kos Oldřich       H16  1370  30
31. Šediváková Helena    D20  1355  25
32. Lučanová Marta     D21  1340  64
33. Vávra Jaroslav     H35  1335  31
34. Čermáková Renata    D40  1317  43
35. Petrová Daniela     D21  1316  37
36. Vilnerová Eva      D45  1315  20
37. Jirásek Aleš      H21  1288  39
38. Kos Tomáš        H16  1284  34
39. Juračka Vojtěch     H50  1263  26
40. Kubíková Květa     D60  1262  42
41. Procházka Tomáš     H18  1245  35
42. Kaplan Martin      H12  1197  51
43. Farář Jaroslav     H55  1189  53
44. Štěrba Pavel      H50  1176  40
45. Procházka Tomáš     H40  1170  48
46. Dočkalová Jiřina    D50  1162  57
47. Valach Petr       H40  1156  62
48. Kaplanová Iva      D40  1126  61
49. Klimplová Zuzana    D21  1093  44
50. Mrštíková Květa     D21  1088  21
51. Procházková Alex    D35  1076  50
52. Lenner Miroslav     H21  1051  58
53. Hermanová Dana     D45  1046  52
54. Fenclová Tereza     D12  1011  93
55. Držka Štěpán      H21  1005  55
56. Marešová Michaela    D20   992  41
57. Roudný Václav      H45   972  63
58. Procházka Radek     H40   955  70
59. Koudelka Karel     H65   939  79
60. Fukátko Jan       H21   936  84
61. Deml Tomáš       H14   931  56
62. Herman Jan       H21   931  46
63. Novotný Vojtěch     H12   904  72
64. Šrollová Zdeňka     D55   887 111
65. Švíglerová Pavla    D21   883 164
66. Klimplová Alena     D50   873  71
67. Sůvová Barbora     D21   872  47
68. Cinkan Zdeněk      H45   862  68
69. Roudný Martin      H10   853 104
70. Novotný Miroslav    H45   852  92
71. Klimpl Petr       H50   850  75
72. Nádvorníková Tereza   D20   833  49
73. Lulay Miloš       H50   831  89
74. Šabatka Petr      H21   828  67
75. Skálová Eliška     D18   823 123
76. Třasák Milan      H55   814  81
77. Vícha Vladimír     H50   806 101
78. Kárník Jan       H21   796  59
79. Žák Jan         H10   784  99
80. Fukátko Petr      H21   779  94
81. Weisbauer Vojtěch    H18   778  73
82. Kokaislová Eva     D21   763 125
83. Macl Jan        H18   763  80
84. Demlová Jitka      D35   757  87
85. Mrštík Václav      H55   752  66
86. Zitka Adam       H21   745 119
87. Kološ Oldřich      H45   744 107
88. Čepelka Petr      H60   735 130
89. Kopecký Ondřej     H21   734 153
90. Slanař Matěj      H16   734  45
91. Filičko Marek      H35   731 110
92. Zitková Radka      D21   717 159
93. Kisková Klára      D16   699 121
94. Bolechová Anežka    D18   678 145
95. Bezdíček Kryštof    H12   674  x
96. Seidl Jakub       H18   670  54
97. Málek Josef       H65   654  69
98. Novotný Jan       H16   647  82
99. Čivrný Pavel      H45   634 100
100. Žák Michal       H10   616  x
101. Haas Karel       H35   601 102
102. Kokaisl Tomáš      H21   597 131
103. Fiala Petr       H21   588  65
104. Tužil Ondřej      H12   588  x
105. Weisbauerová Blanka   D45   582  97
106. Sůva Petr        H50   570 109
107. Weisbauerová Dag    D20   561  77
108. Malá Marie       D60   554  74
109. Fencl Jonáš       H10   534 138
110. Novotný Václav     H14   525 108
111. Víchová Šárka      D21   522 168
112. Baštová Alena      D50   508 114
113. Vávra Jaroslav     H60   506 113
114. Valachová Jana     D40   504 116
115. Valach Ondřej      H16   486  90
116. Koberová Lenka     D45   474  86
117. Lennerová Eva      D50   474 144
118. Duch Zdeněk       H21   465 112
119. Zelinka Jan       H14   462 124
120. Rousková Tereza     D20   457  91
121. Nožička Miroslav    H50   438  78
122. Roudná Eva       D40   423  88
123. Fridrich Jaroslav    H60   401 163
124. Tomek Jan        H12   395 176
125. Sáňka Bedřich      H55   393
126. Ptáček Adam       H16   392 115
127. Mrštíková Hana     D50   390  96
128. Držková Berenika    D10   380  x
129. Štěrbová Lenka     D50   369 120
130. Fridrich Petr      H21   362 127
131. Konvalinka Jindřich   H10   362  x
132. Roudný Václav      H10   354 133
133. Tichý Ondřej      H18   354  76
134. Šolcová Hana      D21   349  x
135. Čermák Petr       H40   343 106
136. Nožičková Libuše    D50   336 118
137. Habětínek Adam     H12   329 126
138. Horák Vojtěch      H12   307  x
139. Chmelík Jiří      H60   300 150
140. Bolech Jiří       H45   258 146
141. Kober Michal      H40   239 136
142. Hrubeš Jan       H14   235 158
143. Herman Jan       H50   229 117
144. Nádvorník Pavel     H50   229 182
145. Habětínková Jitka    D45   223  x
146. Schvachová Denisa    D12   221  x
147. Kanta Martin      H12   219 132
148. Novotný Zdeněk     H21   218 154
149. Maclová Jana      D40   216 147
150. Šindlar Kryštof     H10   207  x
151. Chalupa Oldřich     H50   204 152
152. Kašparová Eva      D21   203 149
153. Lemberk Jakub      H14   198 148
154. Rybičková Kateřina   D21   191  x
155. Lulayová Zuzana     D21   188 143
156. Klimplová Lenka     D21   181  95
157. Lulayová Věra      D50   170 181
158. Koška Matěj       H10   165 170
159. Kafka Miloš       H21   164 105
160. Provazníková Darja   D12   164  x
161. Turský Juraj      H21   164  x
162. Kiacová Martina     D40   163 140
163. Hostinský Jiří     H50   162 141
164. Bolech Filip      H21   156 160
165. Schvach Hynek      H10   153  x
166. Hanzlík Lukáš      H12   146  x
167. Baštová Martina     D21   144  83
168. Oulehlová Alžběta    D12   141  x
169. Tužilová Štěpánka    D40   135  x
170. Zitka Lukáš       H18   129  85
171. Žemlička Jan      H21   105 185
172. Kiacová Veronika    D10   91 179
173. Kiac Jiří        H45   90 134
174. Vaníčková Jaroslava   D21   90 142
175. Francová Lucie     D10   80  x
176. Knížek Jiří       H21   79 122
177. Kroupa Jan       H50   72 167
178. Nádvorník Petr     H10   66  x
179. Frosch Petr       H21   65 166
180. Kosová Leona      D35   63 129
181. Lennerová Hana     D20   59  x
182. Valenta Miloslav    H55   51 135
183. Semerád Pavel      H12   38  x
184. Marešová Kristýna    D18   36 171
185. Takáčová Daniela    D10   18  x
186. Stránský Tomáš     H10   15  x

Historická tabulka umístění v oddílovém žebříčku - soubor xls