Rok 2012

Skončila sezóna 2012. Jaká byla v OK Lokomotiva Pardubice? Navázala na poslední úspěšné roky, byť jsme od ní možná čekali ještě více. Ve sportovní oblasti ční skvělé výkony Ivety Duchové, jak na domácí, tak i mezinárodní scéně. Cenné je i to, že jsme i letos měli zastoupení v české reprezentaci na všech letošních vrcholných světových a evropských o-akcích. Dalším kladem je i velmi dobré uspořádání všech námi připravených závodů. Na dalších stránkách této ročenky se dočtete o sportovních výsledcích roku 2012, ale nejen o nich.

Organizační činnost: Výbor klubu pracoval ve složení Petr Klimpl (předseda), Karel Haas (místopředseda), Jan Kaplan, Ladislava Víchová, Adam Zitka a Miroslav Lenner. Vše fungovalo, jak mělo. K informovanosti členů přispívá měsíčník Jantar a aktuální klubová www stránka, včetně informačního systému klubu.

Počet členů: Jsme zdaleka nejpočetnějším o-klubem v České republice, počet členů je 325. Z toho třetina dětí a mládeže. Závodní registraci v OB v roce 2012 mělo 284 závodníků.

Finance: Činnost klubu v roce 2012 stála něco nad dva miliony Kč, hospodaření bylo mírně přebytkové. Hlavními zdroji jsou stále příspěvky členů, dále pak příjmy z pořádání závodů, dotace samosprávy (město a kraj), dotace na činnost SCM od Nadace OB, dotace ČSOS na talentovanou mládež i na výkonnostní sport, velmi milé jsou i příjmy z reklam a dary od sponzorů. Všem, kteří se podíleli na zajištění zdrojů financování, je třeba velmi a velmi poděkovat. Hlavními výdaji pak jsou vklady na závodech, doprava na závody, pořádání závodů, příspěvky na soustředění, vydávání map i tréninky (tělocvičny, mapové tréninky), sportovní vybavení a náklady na realizaci činnosti SCM a nově i SCD.

Pořádání závodů: Stejně jako v letech minulých i v roce 2012 jsme pořádali celou řadu závodů. Hlavní akcí byly dva květnové závody Českého poháru v Nasavrkách (byť nám vůbec nepřálo počasí), na přelomu srpna a září jsme připravili další ročník Ceny východních Čech s centrem na Seči (ani tady nebylo právě přívětivé počasí), poslední březnový den jsme připravili na Monaku závod Východočeského poháru, v říjnu pak již 20. ročník Rodinných štafet v Budislavi. Stejně jako v předchozích letech jsme opět úspěšně uspořádali i další akce – 4 závody Ligy pardubických škol a krajské finále Olympiády škol. V zimě pak proběhly 3 závody Zimní hradubické ligy a závody Pardubického zimního poháru. Všechny akce jsme dokázali zvládnout na velmi dobré úrovni (v hodnocení těch hlavních závodů se námi pořádané závody opět pohybovaly mezi nejlepšími). Všem, kteří se na pořádání těchto závodů podíleli, patří velký dík, za všechny jmenujme Karla Haase, Jana Klapala, Jana Kaplana, Petra Fencla, Dušana Stránského, Václava Faráře, Laďku Víchovou, Miloše Lulaye a samozřejmě Petra Klimpla.

Mapy: Vydali jsme jich poměrně dost: Monako (1:10000, autoři Tomáš Deml, Josef Vítek, David Procházka a Miroslav Nožička), reedice mapy Studánka (1:7500, autor Vojtěch Novotný), Gypce (1:4000, autoři Marta a Petr Fenclovi), Plesný (1:10000 i 1:15000, autoři Petr Mareček a Pavel Kratochvíl), Nasavrky (1:10000, autoři Petr Mareček a Pavel Kratochvíl), Polom (1:10000, autor Miroslav Nožička), Bradlo (1:10000, autor Miroslav Nožička), reedice mapy U letadla (1:10000, autor Miroslav Nožička), Choltice (1:5000, autoři Kristýna Marešová a Jan Macl) a Dukla (1:5000, autoři Petr Fiala a Zbyněk Štěrba).

Tréninky: Příprava v tradičních pardubických podmínkách. Tělocvičny, atletický tunel, tartanová dráha, mapové výjezdy, běžecké tréninky podle jednotlivých tréninkových skupin, minisoustředění. Na soustředění jsme byli v zimě v Křižánkách (žáci), v Krkonoších (dospělí) a v Bělči (dorost a dospělí), o velikonocích v Doksech (všichni), v květnu v Bělči (žactvo) a na Kašparově chatě (dorost), na konci prázdnin v Českém ráji (dorost a dospělí) a na Seči (žactvo) a v říjnu tradičně v Prkenném dole. Dvoutýdenní letní tábor Silva o-camp byl v rekreačním středisku Naděje ve Svratouchu. V klubu jsme provozovali opět Sportovní centrum mládeže a nově i Sportovní centrum dětí, obě centra měla na starost Zuzana Klimplová. O žactvo se starali Laďka Víchová, Alena a Petr Klimplovi za pomoci Bedřicha Sáňky a Oldy Kološe, o dorost pak Renata Čermáková, Iva Kaplanová a Petr Fiala, většina členů od juniorů výše se opět připravovala individuálně za podpory některého z trenérů (Iva Kaplanová, Vladimír Lučan, Jan Kaplan, Martina Zvěřinová, Petr Zvěřina, Tomáš Udržal). Všem trenérům patří velké poděkování, bez nich by sportovní výsledky nebyly tak dobré.

Sportovní výsledky: Závodníci našeho klubu měli opět zastoupení na všech významných světových i evropských o-akcích (to se už podařilo i v roce 2010 a 2011). Na MS ve Švýcarsku běžela Iveta Duchová, která přispěla svým výkonem k 8. místu štafety, výborné výsledky (ve druhé dvacítce) zaběhla i ve dvou individuálních závodech. Iveta reprezentovala spolu s Janou Knapovou i na ME ve Švédsku, tam obě podaly velmi solidní výkony. V červenci na akademickém MS ve Španělsku jsme měli dokonce trojnásobné zastoupení – Iveta si ve sprintu doběhla pro zlato, k tomu přidala i dvě „bramborové“ medaile z krátké tratě a ze štafet. Radek Nožka byl pátý se štafetou mužů, velmi dobrý výkon podal i na klasické trati, další naší zástupkyní byla Jana Knapová. Na Euromeetingu v Rakousku startoval vedle Nožky a Knapové i David Procházka. Na juniorské MS na Slovensku si na poslední chvíli vybojovala nominaci Lenka Knapová a na vlastním šampionátu určitě nezklamala. Do Francie na Mistrovství Evropy dorostu odjeli Katka Doleželová a Honza Grundmann, Honza si odvezl ze štafet bronzovou medaili, oba se podíleli i na obhajobě vítězství České republiky v Poháru národů (jednou z trenérek výběru byla Zuzana Klimplová).
Na mistrovstvích ČR vybojovali závodníci našeho klubu 9 medailí. Jedinou zlatou získala Iveta Duchová ve sprintu, k tomu Iveta přidala i další medaile z klasiky, krátké tratě, nočního OB a štafet (společně s Pavlou Udržalovou a Janou Knapovou). Další medaile získali Lenka Knapová, Klára Procházková, Honza Grundmann a štafeta dorostenek (Horová, Procházková, Hančová). Letos jsme nezískali medaili na M ČR klubů, byť se v první desítce umístilo hned 5 našich týmů, přesto nelze zapomenout na to, že Anna Kopecká běžela v mistrovském družstvu žactva Vč. oblasti a Martin Roudný byl se svým týmem v tomto závodě třetí. V dlouhodobých soutěžích si výborně vedla Iveta Duchová, která vedle vítězství ve Sprint cupu ovládla i Ranking (tam skončila Jana Knapová třetí). V Českém poháru si vedl skvěle Radek Nožka, který obsadil 3. příčku. V žebříčku A byl třetí Honza Grundmann, řada dalších našich závodníků skončila v nejlepší desítce. Ve Východočeském poháru se nejvíce dařilo v žactvu Martinu Roudnému a Vojtovi Novotnému, v mužích překvapil 3. místem Jan Novotný.
V České lize klubů skončili dorost i dospělí na skvělém 3. místě. V mistrovství oblasti žactvo s přehledem vyhrálo, nejlepší byl i dorost a dospělí. V Českém poháru štafet byly nejlepší ženy, dorostenky byly třetí, zastoupení v TOP 10 máme dvojnásobné (s výjimkou dorostenců) ve všech kategoriích.
Opět solidně běhali i veteráni. Na MS veteránů se do A finále dostali Vladimír Lučan (ten byl dokonce sedmý), Vašek Farář a dvakrát Květa Kubíková. Úspěšní jsme byli i na Veteraniádách ČR (Květa Kubíková, Vladimír Lučan, Aleš Jirásek, Iva Knapová, Petr Klimpl, Laďka Víchová, Václav Farář, Jiřina Novotná), v Českém poháru veteránů obsadila Laďka Víchová výborné 4. místo, v žebříčku B vyhrály Iva Knapová a Květa Kubíková, mezi trojicí nejlepších byly i Laďka Víchová a Vašek Farář. I další veteráni se objevovali na čelních pozicích jak v celostátních, tak i v oblastních závodech – Honza Knap, Jarda Fridrich, Saša Procházková, z těch mladších pak Petr Fencl či Pavla Švíglerová.

Řada našich členů úspěšně startuje i v dalších, příbuzných o-sportech – MTBO, radiový OB, rogaining, horský OB i další. Poměrně bohatý je i další život klubu, který je velmi pestrý a tak to má být.

NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY 2012

ORIENTAČNÍ BĚH

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Mistrovství světa 8. místo Iveta Duchová ve štafetách
18. místo Iveta Duchová ve sprintu
19. místo Iveta Duchová na krátké trati
Mistrovství Evropy 7. místo Iveta Duchová ve štafetách
16. místo Iveta Duchová na klasické trati
29. místo Iveta Duchová na krátké trati
30. místo Jana Knapová na klasické trati
43. místo Jana Knapová ve sprintu
Světový pohár 32. místo Iveta Duchová
86. místo Jana Knapová
Akademické mistrovství světa 1. místo Iveta Duchová ve sprintu
4. místo Iveta Duchová na krátké trati
4. místo Iveta Duchová ve štafetách
5. místo Radek Nožka ve štafetách
14. místo Radek Nožka na klasické trati
18. místo Jana Knapová na klasické trati
21. místo Jana Knapová ve sprintu
43. místo Radek Nožka ve sprintu
Mistrovství světa juniorů 45. místo Lenka Knapová na krátké trati
46. místo Lenka Knapová na klasické trati
86. místo Lenka Knapová ve sprintu
Mistrovství Evropy dorostu 3. místo Jan Grundmann ve štafetách
35. místo Jan Grundmann ve sprintu
43. místo Kateřina Doležalová na klasické trati
44. místo Jan Grundmann na klasické trati
50. místo Kateřina Doležalová ve sprintu
Mistrovství světa veteránů 7. místo Vladimír Lučan na klasické trati
24. místo Květa Kubíková ve sprintu
26. místo Květa Kubíková na klasické trati
62. místo Václav Farář na klasické trati
DRUŽSTVA
Mistrovství ČR klubů 4. místo dorost A
5. místo dospělí A
6. místo dorost B
8. místo dospělí B
10. místo dorost C
Veteraniáda ČR 1. místo DH275
2. místo DH300
Česká liga klubů 3. místo dorost
3. místo dospělí
Mistrovství Vč. oblasti 1. místo žactvo A
1. místo dorost
1. místo dospělí
3. místo veteráni
9. místo žactvo B
JEDNOTLIVCI
Mistrovství ČR 1. místo Iveta Duchová ve sprintu (D21)
2. místo Iveta Duchová na krátké trati (D21)
Iveta Duchová na klasické trati (D21)
štafeta dorostenek (Horová, Procházková, Hančová)
3. místo Iveta Duchová v nočním OB (D21)
Klára Procházková na krátké trati (D18)
Lenka Knapová na klasické trati (D20)
Jan Grundmann na klasické trati (H18)
štafeta žen (Udržalová, J. Knapová, Duchová)
4. místo Jana Knapová ve sprintu (D21)
štafeta dorostenců (Waněk, Klabouch, Grundmann)
5. místo Tomáš Kubelka v nočním OB (H20)
Lenka Knapová na krátké trati (D20)
Jana Knapová na krátké trati (D21)
Simona Chládková na klasické trati (D16)
Klára Procházková na klasické trati (D18)
6. místo Kateřina Doleželová ve sprintu (D18)
Šárka Kulhavá na krátké trati (D20)
Jan Grundmann na krátké trati (H18)
7. místo Radek Nožka v nočním OB (H21)
štafeta žen (Fenclová, Przyczková, Lučanová)
8. místo Jan Čermák ve sprintu (H20)
Eliška Kulhavá na krátké trati (D16)
Alena Voborníková na klasické trati (D18)
Martina Zvěřinová na klasické trati (D21)
Český pohár 3. místo Radek Nožka
6. místo Jana Knapová
Sprint cup 1. místo Iveta Duchová
8. místo Jana Knapová
Ranking 1. místo Iveta Duchová
3. místo Jana Knapová
8. místo Radek Nožka
Žebříček A 3. místo Jan Grundmann (H18)
4. místo Lenka Knapová (D20)
6. místo Eliška Kulhavá (D16)
Šárka Kulhavá (D20)
Tomáš Kubelka (H20)
7. místo Kateřina Doleželová (D18)
8. místo Klára Procházková (D18)
Český pohár štafet 1. místo ženy A
3. místo dorostenky A
4. místo muži A
5. místo dorostenky B
6. místo ženy B
dorostenci A
8. místo muži B
Žebříček B 1. místo Iva Knapová (D40)
Květa Kubíková (D65)
2. místo Ladislava Víchová (D50)
3. místo Václav Farář (H60)
Český pohár veteránů 4. místo Ladislava Víchová
Veteraniáda ČR 1. místo Květa Kubíková ve sprintu (D65)
štafeta D135 (Procházková, Čermáková, Knapová)
2. místo Aleš Jirásek v nočním OB (H35)
Aleš Jirásek ve sprintu (H35)
Václav Farář ve sprintu (H60)
Ladislava Víchová na krátké trati (D50)
Vladimír Lučan na krátké trati (H35)
Ladislava Víchová na klasické trati (D50)
3. místo Petr Klimpl v nočním OB (H55)
Iva Knapová ve sprintu (D50)
Jiřina Novotná ve sprintu (D55)
štafeta H180 (Nožička, Fridrich, Juračka)
Mistrovství Vč. oblasti 1. místo Marta Fenclová ve sprintu (D21)
David Procházka ve sprintu (H21)
Eliška Kulhavá na klasické trati (D18)
Zbyněk Štěrba na klasické trati (H21)
štafeta žactva DH12 (M. Roudný, V. Roudný, Brožová)
štafeta žen (Fenclová, Škodová, Przyczková)
štafeta mužů (Záveský, Nožka, Kubelka)
Veteraniáda Vč. oblasti 1. místo Ladislava Víchová na krátké trati (D50)
Jiřina Novotná na krátké trati (D55)
Petr Fencl na krátké trati (H40)
Pavel Štěrba na krátké trati (H50)
Iva Kaplanová ve sprintu (D40)
Ladislava Víchová ve sprintu (D50)
Jiřina Novotná ve sprintu (D55)
Květa Kubíková ve sprintu (D60)
Ladislava Víchová na klasické trati (D50)
štafeta D165 (Novotná, Víchová, Klimplová)
štafeta H180 (Knap, Třasák, Farář)
Východočeský pohár 1. místo Jiřina Novotná (D55C)
Vojtěch Novotný (H16C)

JAK PROBÍHALA SEZÓNA 2012

Prosinec 2011
 • Na Malé ceně Velké verandy jsme byli dost vidět. Byli jsme nejpočetnějším klubem a v kategorii žen skončila Marta Fenclová na 2. místě.
 • Výroční schůze klubu se uskutečnila v jídelně Gymnázia Dašická. Nejlepší závodnicí LPU v roce 2011 byla vyhodnocena Martina Zvěřinová.
 • Martina Zvěřinová obsadila v anketě o nejlepšího českého o-běžce roku 2011 krásné 3. místo.
 • 1. kolem PZP byl sprint na Vinici.
 • Víkendové minisoustředění připravil Tomáš Udržal.
 • Společenský večer orientačních běžců se konal v sále U Kosteleckých v Černé za Bory, šéfem pořádání byli Nožičkovi.
 • Vánoční sprint v Hradci Králové (2. kolo ZHL) se běžel na mapě Občiny. V elitní kategorii žen obsadila Marta Fenclová 2. místo, v HE skončil David Procházka třetí.
 • Štědrodenní sranda-závod (2. kolo PZP) přilákal 90 lidí, slovní popisy cest ke kontrolám připravily Lenka a Zuzka Klimplovy.
 • Maratón 2011 v tělocvičně Gymnázia Dašická vyhráli zkušení nad mladými velmi těsně (444:440) a v historickém skóre snížili na 10:9.
Leden 2012
 • Zimní hradubická liga – krátká trať na Kuňce proběhla za velkého účasti závodníků. V DE vyhrála Marta Fenclová, v HE skončil Zbyněk Štěrba na 2. místě.
 • 3. kolo Pardubického zimního poháru připravil Zdeněk Cinkan v Medlešicích s centrem v pivovarské restauraci. Běželo se na mapě Čendova padesátka.
 • 5. kolem Zimní hradubické ligy byl Vinice kros. V dámské elitě získala Marta Fenclová 2. místo.
 • Na vyhlášení nejlepších sportovců Pardubicka za rok 2011 byli oceněni Martina Zvěřinová (dospělí), Tomáš Kubelka (mládež), mezi kolektivy naši dorostenci i náš tým dospělých.
Únor 2012
 • Na lyžařském soustředění žáků v Křižánkách za ukrutných mrazů využilo krásné běžkování 12 dětí se svými trenéry.
 • PZP dlouhá trať ve Spojile – scorelauf připravili Držkovi.
 • Klubové soustředění pro dorost a dospělé proběhlo v Bělči nad Orlicí, vedoucí akce byla Zuzka Klimplová.
 • 6. kolo ZHL se z důvodu velkého mrazu neuskutečnilo.
 • 5. kolo PZP – noční OB připravil Aleš Jirásek v lese na Studánce.
 • Slibovaný 3-etapový závod Tour de Pardubičky se nekonal pro zdravotní problémy hlavního pořadatele (Karel Haas).
 • Minisoustředění žactva na Gymnáziu Dašická s přespáním v tělocvičně a účastí na dvou závodech PZP (6. kolo PZP – halový OB se běželo v tělocvičnách Gymnázia Dašická, tratě připravil Jan Zelinka; 7. kolo PZP – sprint v okolí Gymnázia Dašická na nové mapě Gypce připravili Petr a Marta Fenclovi.
 • 18. ročník Pardubického zimního poháru vyhráli Lukáš Hovorka a Marta Fenclová.
 • Víkendové minisoustředění proběhlo v Orličkách, tréninky na lyžích připravil Radek Nožka.
 • Za LPU bylo zaregistrováno v OB pro sezónu 2012 v řádném termínu 272 závodníků.
Březen 2012
 • Martina Zvěřinová byla v Hlinsku vyhlášena nejlepší sportovkyní Pardubického kraje v roce 2011. Mezi desítkou nejlepších mládežníků byl oceněn Tomáš Kubelka, mezi trojicí nejúspěšnějších mládežnických družstev náš tým dorostu.
 • Zimní hradubická liga pokračovala první březnovou neděli Kuňka krosem. V dámské elitě vyhrála Marta Fenclová, v HE vyhrál pardubický nováček Oldřich Vodička.
 • Iveta Duchová, Jana Knapová a Tomáš Kubelka byli s reprezentací na soustředění v Maďarsku.
 • Jarní pohár měl centrum v kempu Stříbrný rybník v Hradci Králové. V sobotu se běžela dlouhá trať, v neděli štafety. V D21A vyhrála Iveta Duchová (4. Marta Fenclová), v H21A vyhrál Petr Zvěřina (2. Jan Hovorka). Ve štafetách vyhrály naše ženy, dorostenky byly druhé, muži šestí a dorostenci desátí.
 • Marta Fenclová vyhrála letošní ročník Zimní hradubické ligy (již podeváté za sebou). Na 3. místě skončila Petra Škodová.
 • Úvodní závod Východočeského poháru, který připravil oddíl Slavie Hradec Králové, se běžel ve Smržově.
 • Soustředění žactva Vč. výběru v Hradci Králové se pod vedením Laďky Víchové zúčastnili Martin Roudný, Jonáš Fencl, Zuzana Brožová a Ilona Šrenkelová.
 • Golf sprint v Dřítči – na golfovém hřišti se běžel krásný sprint na mapě Golf club (1:5000).
 • 3. kolo Ligy pardubických škol mělo centrum na Studánce.
 • Pořádali jsme Vč. pohár s centrem na Monaku (2. závod Vč. poháru, 1. závod Ligy Vysočiny). Přípravu závodu měl na starost Karel Haas, tratě stavěl Jan Klapal. Za chladného počasí startovalo téměř 800 závodníků.
 • Začaly pravidelné mapové tréninky v okolí Pardubic.
 • Iveta Duchová, Jana Knapová a Tomáš Kubelka se zúčastnili reprezentačního soustředění na jihu Čech.
 • Tomáš Kubelka byl oceněn diplomem fair play Českého olympijského výboru a Českého klubu fair play za svůj čin na Karst cupu v loňském roce.
 • Na soustředění výběru dorostu v Hradci Králové pod vedením Zuzky Klimplové byly Alena Voborníková a Katka Doleželová.
Duben 2012
 • Velikonoční klubové soustředění v Doksech nás překvapovalo hlavně počasím. 70 účastníků využilo krásných terénů v okolí Doks k příjemnému potrénování.
 • Velikonoce ve skalách (3-denní závody) měly na startu 12 závodníků LPU. Nejlépe si vedla Pavla Horová, která byla v D18 druhá.
 • Ligu škol ve Svítkově připravil Oldřich Kos. Mezi školami byla nejlepší ZŠ Benešovo náměstí.
 • V konečných výsledcích Ligy škol vyhrála ZŠ Benešovo náměstí (obhájila loňské vítězství).
 • 3. závod Vč. poháru ve Vyhnanicích u Voděrad připravili pořadatelé ze Spartaku Rychnov nad Kněžnou na mapě Klabalák.
 • Na Mistrovství ČR železničářů si výborně vedl Jan Knap, který si vyběhl účast na Mistrovství USIC ve Švýcarsku.
 • Iveta Duchová a Jana Knapová byly nominovány na Mistrovství Evropy v OB, které se uskuteční v květnu ve Švédsku.
 • Vč. pohár (4. kolo) se běžel v Dolní Radechové, pořádal Start Náchod, běželo se na mapě Podhájí.
 • Na Mistrovství ČR v nočním OB v Praze získala Iveta Duchová v ženách bronzovou medaili. V mužích obsadil Radek Nožka 7. a Tomáš Udržal 9. místo. V H20 skončil Tomáš Kubelka pátý, v D18 obsadila Alena Voborníková 9. příčku. Ve Veteraniádě skončil Aleš Jirásek v H35 druhý a Petr Klimpl v H55 vybojoval 3. místo.
 • Na soustředění do Švédska odjeli Eliška Kulhavá a Radek Nožka pod vedením Honzy Kaplana.
 • Kontrolní měření na dráze se uskutečnilo na Městském atletickém stadionu na Dukle.
 • Východočeský pohár a zároveň Mistrovství oblasti na krátké trati se běželo v Doudlebech nad Orlicí. Oblastní mistryní se stala v D16 Tereza Fenclová. Veteraniádu vyhráli Laďka Víchová (D50), Jiřina Novotná (D55), Petr Fencl (H40) a Pavel Štěrba (H50).
 • Mistrovství Vč. oblasti ve sprintu se také běželo v Doudlebech nad Orlicí. Oblastními mistry se stali Marta Fenclová v D21 a David Procházka v H21. Ve Veteraniádě vyhráli Iva Kaplanová v D40, Laďka Víchová v D50, Jiřina Novotná v D55, Květa Kubíková v D60 a Petr Fencl v H40.
 • Klubové soustředění žactva (a nejmladších dětí) proběhlo na přelomu dubna a května v Bělči pod vedením Petra Klimpla a Laďky Víchové.
 • Ve stejném termínu proběhlo i klubové soustředění dorostu a dospělých, kteří pobývali na Kašparově chatě v Petrovičkách.
Květen 2012
 • Olympiáda škol okresu Pardubice v OB, Okresní kolo Přeboru škol v OB a Krajské kolo Přeboru škol v OB (centrum bylo na hřišti ZŠ Dubina) – jeden závod, který se počítal do těchto tří soutěží. Do celostátního finále postoupilo v základních školách Gymnázium Dašická, ve středních školách Gymnázium Mozartova a Gymnázium Dašická.
 • První dva závody žebříčku B se běžely ve Chvalči. V sobotu se běžela klasika na mapě Chvalečský les. V kategorii D21A vyhrála Michaela Przyczková (3. Petra Škodová), v H18B vyhrál Jan Grundmann. V D40 vyhrála Iva Knapová (3. Saša Procházková), v H45 obsadil Jan Kaplan 3. místo.
 • V neděli se ve stejném lese běžela náročná, ale hezká krátká trať. V D21A skončila Pavla Udržalová na 2. místě, stejně jako v D18B Katka Doleželová (3. Klára Procházková) a v D16B Eliška Kulhavá. V H21A vyhrál Petr Zvěřina (3. Zbyněk Štěrba), ve veteránských kategoriích se na stupně vítězů postavili v D40B Iva Knapová (3.), v D50B Laďka Víchová (2.), v D65B Květa Kubíková (2.), v H60B Václav Farář (3.) a v H65B Jarda Fridrich (3.).
 • Tomáš Kubelka se zúčastnil juniorského soustředění v Ludvíkově.
 • Český pohár, žebříček A a žebříček B (klasiku a krátkou trať s názvem O pohár ČSOB pojišťovny a o Pardubického půlkoně) jsme pořádali v Nasavrkách (Šéfem pořádání byl Dušan Stránský, tratě postavili Petr Fencl a Jan Kaplan). Závody se i přes nepřízeň počasí líbily. Řada našich závodníků běžela. V sobotu si skvěle vedli naši muži, kteří v H21E obsadili první 3 místa (Radek Nožka, Petr Zvěřina, Tomáš Udržal). V D16A vyhrála Eliška Kulhavá. V nedělní krátké trati obsadil v H21E Radek Nožka 4. místo, v D21E skončila Zuzka Hermanová pátá, v D16A si 3. místo vyběhla Eliška Kulhavá, na 2. místě skončily v D18A Katka Doleželová a v D20A Lenka Knapová. V D21A byla Pavla Udržalová druhá a v H21A Jan Čermák třetí.
 • Na Mistrovství Evropy v OB ve Švédsku obsadila Iveta Duchová v závodě na krátké trati 29. místo. Na klasické trati skončila na skvělém 16. místě, Jana Knapová přidala umístění na 30. místě. Ve sprintu doběhla Jana Knapová na 43. místě. Iveta Duchová běžela ve štafetě žen druhý úsek, přispěla k 7. místu této štafety.
 • 7. kolo Vč. pohár se běželo v Rudníku, pořádala Lokomotiva Trutnov. Tratě byly postaveny na mapě Dlouhý les. Odpoledne se ze stejného shromaždiště běžel veřejný závod v lesním sprintu na mapě v měřítku 1:5000.
 • Kontrolní měření na dráze proběhlo na Městském atletickém stadionu na Dukle.
 • Na 8. kolo Vč. poháru jsme jeli do Svitav. Tam oddíl KOB Pardubice pořádal závod na mapě Rosnička.
 • Český pohár štafet se běžel na Helštýně. V sobotu si výborně vedly naše ženy, které doběhly druhé, muži skončili pátí. V D18 naše štafety obsadily 2. a 3. místo, dorostencům se moc nedařilo – skončili na 10. místě.
 • První kolo sprint cupu (a současně žebříčku A) se běželo v Lipníku nad Bečvou. V D21E doběhla Marta Fenclová na 5. místě, v H21E skončil na 7. místě Radek Nožka. V D18 byla Pavla Horová druhá, v D20 Šárka Kulhavá čtvrtá, v D21A Helena Šediváková třetí.
 • V nedělních štafetách opět na Helštýně se našim štafetám již tolik nedařilo. Ženy doběhly čtvrté, muži pátí, dorostenky skončily na 5. a 6. místě, zabojovali dorostenci, kteří obsadili 4. místo.
 • Soustředění výběru žactva Vč. oblasti – děti se účastnily sprintu v Lipníku nad Bečvou a běžely štafety na Helfštýně (závody byly součástí Vyzývacího poháru žactva). Ve sprintu žáci Vč. oblasti posbírali řadu umístění na stupních vítězů. Ve štafetách jsme opět byli vidět, žáci Vč. oblasti vyhráli Vyzývací pohár. Z LPU reprezentovali Zuzka Brožová, Anna Kopecká, Martin a Václav Roudní, Jindra Konvalinka a Jonáš Fencl.
 • Na regionálním přeboru USIC železničářů 2012 ve Švýcarsku doběhl Jan Knap ve sprintu na 5. místě a na klasice skončil šestý.
Červen 2012
 • Iveta Duchová vyhrála Mistrovství ČR ve sprintu v Děčíně. Jana Knapová obsadila 4. místo a Zuzka Hermanová byla devátá. V mužích obsadil Radek Nožka 10. místo. V D18 skončila Katka Doleželová na 6. místě, v H20 byl Jan Čermák sedmý. Ve Veteraniádě vyhrála Květa Kubíková v D65, Aleš Jirásek (H35) a Václav Farář (H60) byli druzí, Iva Knapová (D50) a Jiřina Novotná (D55) obsadily třetí místa.
 • Český pohár, žebříček A a žebříček B – Kytlice, pořadatel OK Jiskra Nový Bor. V sobotu se běžela klasika v krásných terénech Kytlicka. V H21E skončil David Procházka na 9. místě, v D21E Jana Knapová na 7. místě. V D21A byla Petra Škodová druhá, v D21C Martina Zvěřinová v prvním závodě po mateřské přestávce s velkým náskokem vyhrála. V H18A vyhrál Jan Grundmann a vybojoval si přímou nominaci na ME dorostu, v D18 skončila Katka Doleželová třetí. V D50 obsadila Laďka Víchová 2. příčku, v D65 byla Květa Kubíková třetí a v H45 Jan Kaplan také třetí.
 • V nedělní krátké trati výborně zaběhl Radek Nožka, který v H21E získal 4. místo (6. Zbyněk Štěrba), také v D21E jsme získali zásluhou Jany Knapové 4. místo (7. Zuzka Hermanová). V D21A vyhrála Pavla Udržalová, v H21A skončil Jan Klapal druhý. V D20A obsadily Šárka Kulhavá a Lenka Knapová 2. a 3. místo, v D16A Eliška Kulhavá skončila druhá. V D50 vyhrála Laďka Víchová a v D65 Květa Kubíková, třetí místo přidal v H40 Petr Fencl.
 • V celostátním finále Přeboru škol v OB na Svatém kopečku v Olomouci vybojovalo družstvo Gymnázia Dašická třetí místo mezi středními školami a 10. místo mezi základními školami. V jednotlivcích se na stupně vítězů dostali v DS Pavla Horová (3.) a v H9 Vojtěch Novotný (3.).
 • Iveta Duchová byla nominována na Mistrovství světa v OB ve Švýcarsku.
 • Na akademickém MS ve Španělsku budou reprezentovat ČR Iveta Duchová, Jana Knapová a Radek Nožka.
 • Lenka Knapová si vybojovala nominaci na MSJ na Slovensku.
 • Na Mistrovství Evropy dorostu budou reprezentovat Jan Grundmann (H18) a Katka Doleželová (D18), Eliška Kulhavá se z nominace omluvila, odjela studovat do USA. Jednou z trenérek je Zuzana Klimplová.
 • Dějištěm Mistrovství a Veteraniády ČR v OB na krátké trati se stala Rusava. V sobotu se běžela kvalifikace na mapě Ondřejovsko – do áčkových finále postoupilo 20 závodníků v mistrovských kategoriích a 12 ve veteránských kategoriích. Nedělní finále se běželo na mapě Ráztoka. V ženách vybojovala Iveta Duchová stříbrnou medaili, Jana Knapová obsadila 5. místo. Druhou medaili pro LPU (bronzovou) získala Klára Procházková v D18 (9. Katka Doleželová). V mužích obsadil Radek Nožka 9. místo, v juniorkách Lenka Knapová 5. a Šárka Kulhavá 6. místo. V H18 skončil Jan Grundmann šestý, v D16 Eliška Kulhavá osmá. Ve Veteraniádě ČR obsadili druhá místa Vladimír Lučan (H35) a Laďka Víchová (D50).
 • Akademické mistrovství ČR v Brně – krátká trať ženy: 1. Iveta Duchová, 2. Jana Knapová, klasická trať muži: 3. David Procházka.
 • Vč. pohár a současně Mistrovství oblasti na klasické trati se běželo na polských hranicích u osady Čihák. V H21A vyhrál Zbyněk Štěrba, v D21C vyhrála Martina Zvěřinová, v D18C Eliška Kulhavá, ve Veteraniádě oblasti vyhrály Laďka Víchová v D50 a Jiřina Novotná v D55.
 • 10. kolo Vč. poháru – sprint se běželo v Letohradě na mapě Kyšperk (1:4000).
 • Na Mistrovství Vč. oblasti štafet v Letohradě získala titul štafeta žen ve složení Marta Fenclová, Petra Škodová a Michaela Przyczková i štafeta mužů v sestavě Filip Záveský, Radek Nožka a Tomáš Kubelka. První místo obsadili i nejmladší žáci Martin Roudný, Václav Roudný a Zuzka Brožová. Veteránská vítězství vybojovali veteránky v kategorii D165 Jiřina Novotná, Laďka Víchová a Alena Klimplová i veteráni v H180 Jan Knap, Milan Třasák a Václav Farář.
 • Iveta Duchová běžela dva závody Světového poháru ve Švýcarsku. Na krátké trati doběhla na 21. místě, ve sprintu byla 23.
 • Klubový přebor v triatlonu v Mělicích vyhráli Libor Kříž a Anežka Bolechová.
 • Lenka Knapová byla na soustředění juniorské reprezentace v Boskovicích.
 • Východočeský pohár žactva – jaro 2012: D10C: 6. Bára Pušová, 9. Veronika Kološová, D12C: 7. Zuzana Brožová, 9. Viktorie Vojtíšková, D14C: 4. Anna Kopecká, H10C: 10. Jáchym Fencl, H12C: 2. Martin Roudný, 6. Václav Roudný, 7. Jindra Konvalinka, H14C: 6. Jonáš Fencl.
 • Cena střední Moravy 2012 – první vícedenní prázdninové závody měly centrum v Boskovicích. Veronika Kološová vyhrála D10N, Pavla Švíglerová D21B, Miloš Lulay H55C (2. Petr Klimpl).
Červenec 2012
 • Na ME dorostu ve Francii běželi Jan Grundmann a Katka Doleželová. Ve sprintu obsadil Honza 35. příčku, Katka byla 50. Na klasické trati obsadila Katka 43. místo, Honza byl 44. Honza běžel druhý úsek české štafety a přispěl k zisku bronzové medaile.
 • Veteráni LPU běželi na veteránském Mistrovství světa v Německu. Ve sprintu se do finále A probojovala Květa Kubíková, která skončila na 24. místě. Na klasické trati ve finále A vybojoval 7. místo v H35 Vladimír Lučan, v H40 Marek Filičko 43. místo, Václav Farář 62. místo a Květa Kubíková 26. místo.
 • V závodě na klasické trati na akademickém MS ve Španělsku doběhl Radek Nožka na 14. místě a Jana Knapová byla 19.
 • Iveta Duchová se ve španělském Alicante stala akademickou mistryní světa ve sprintu. Jana Knapová skončila na 21. místě, Radek Nožka na místě 43. Na krátké trati obsadila Iveta Duchová 4. místo. Iveta běžela i ve štafetě žen ČR, která obsadila 4. místo, Radek Nožka běžel ve štafetě, která skončila pátá.
 • 4-denní závody v Bečově vyhrál Martin Roudný v H12 (4. Venda), Alena Klimplová v D55C, Eva Roudná byla druhá v D45C a Petr Klimpl také druhý v H55C.
 • Na juniorském MS doběhla Lenka Knapová ve sprintu v Košicích na 86. místě. V závodě na klasické trati, který se běžel na Silické planině, skončila Lenka Knapová na 46. místě, na krátké trati obsadila 45. příčku.
 • H.S.H. Vysočina cup 2012 – třídenní závody s centrem v Leštině u Skály. Celkové vítězství si odnesli v D21C Zuzka Valentová, v D50C Laďka Víchová, v H12A Martin Roudný. Druhá místa obsadili Iva Knapová (D35B), Dana Julinková (D45C), Květa Kubíková (D65), Petr Klimpl (H55C), na 3. místě skončili Erika Vojtíšková (D35C), Alena Klimplová (D55C), Jan Zelinka (H18B) a Vláďa Vícha (H50C). V elitní kategorii žen skončila Jana Knapová na 4. místě.
 • Iveta Duchová běžela Mistrovství světa ve Švýcarsku. Ve sprintu obsadila 18. místo, na krátké trati 19. místo. Iveta běžela první úsek ve štafetě žen ČR – štafeta obsadila celkově 8. místo.
 • Veteran cup Vamberk měl centrum v kempu Zámeček u Zámělu. Po 3 etapách si medailové umístění vybojovalo 6 závodníků z 13 přihlášených z LPU. Na 1. místě skončila Michaela Przyczková v D21A, druhá místa obsadily Laďka Víchová v D45B a Květa Kubíková v D65B, třetí místo získali Libor Kment v H45C, Václav Farář v H55B a Klára Procházková v D21A.
 • Grand prix Silesia 2012 – čtyřdenní pětietapové závody s centrem ve Velké Kraši u Vidnavy. Pavla Udržalová skončila druhá v D21A, Tomáš Kubelka v H21A šestý, Jan Čermák druhý v H21C, Jan Grundmann vyhrál H18, Klára Procházková byla 4. v D18, Alena Klimplová vyhrála D55C a Petr Klimpl byl třetí v H55C.
 • Další ročník (již 25.!) letního tábora dětí Silva o-camp se letos opět konal v areálu Naděje ve Svratouchu, zúčastnilo se ho 82 dětí. Sportovní program (OB, cyklistika, hry) byl doplněn celotáborovou hrou „Zachraňme Titanic“. Vše proběhlo za skvělého počasí (pršelo jen 3 noci) bez problémů zdravotních či jiných.
Srpen 2012
 • Euromeetingu v Rakousku se zúčastnili Jana Knapová, Radek Nožka a David Procházka. Čekaly je 3 individuální disciplíny – sprint, klasika a middle.
 • Další 3etapový závod připravili jičínští pořadatelé na okraj Prachovských skal v okolí Brad. V D20 vyhrála Šárka Kulhavá, v D21A Martina Zvěřinová a v D65 Květa Kubíková, na stupních vítězů byl ještě Miroslav Nožička za 2. místo v H55.
 • Pěkné prázdniny na Malé Skále – dvoudenní 3etapové závody ve skalnatých terénech Českého ráje. Iveta Duchová vyhrála elitu žen a Martina Zvěřinová tam byla druhá (6. Jana Knapová, 8. Míša Przyczková). V H21E se Tomáš Udržal, Zbyněk Štěrba a David Procházka srovnali na 5. – 7. místě. Na stupních vítězů ještě byli: Jan Grundmann (třetí v H18), první dvě juniorky Lenka Knapová a Šárka Kulhavá, Laďka Víchová (vyhrála v D50) a Jiřina Novotná (třetí v D55).
 • Klubové soustředění v Českém ráji navázalo na Pěkné prázdniny. Krásné skalní terény využili dorostenci a dospělí k přípravě na M ČR na klasice, vedoucími soustředění byli Tomáš Udržal a Jan Klapal.
 • Klubové soustředění pro žactvo bylo připraveno na Seči v rámci 3denních závodů Cena východních Čech.
 • Pořádali jsme Cenu východních Čech 2012. Na přelomu srpna a září jsme připravili tradiční Cenu východních Čech s centrem v kempu U letadla na Seči (tam se běžela i nedělní etapa). První dvě etapy byly připraveny v okolí pralesa Polom v Horním Bradle. První dva dny propršely… Šéfy pořádání byli Petr Klimpl a Laďka Víchová, etapy postavili Miroslav Lenner, Radek Nožka a Lukáš Hovorka. Se střídavými úspěchy běželo skoro 70 závodníků LPU. V D21A byla Jana Knapová třetí, v D12B doběhla Lucka Francová druhá, stejně jako Anna Kopecká v D14A. V D14B vyhrála Ilona Šrenkelová. V H10N byl Jiří Juška třetí, 3. skončil i Martin Roudný v H12A, v H14B vyhrál Jan Žák.
Září 2012
 • Dva závody Českého poháru a žebříčku A se běžely v Nové Vsi u Rýmařova. V sobotní klasice skončila v D21E Jana Knapová třetí, v desítce ještě doběhla na 8. místě Pavla Udržalová. V mužské elitě doběhli Radek Nožka a Tomáš Udržal na 6. a 7. místě. V D20 obsadila Lenka Knapová 2. příčku, v H18 byl Jan Grundmann také druhý. V nedělní krátké trati doběhl David Procházka v H21E čtvrtý (8. Radek Nožka), v D21E se do první desítky dostala Martina Zvěřinová na 9. místě. V H20 obsadil Tomáš Kubelka 2. místo. Petr Fencl vyhrál v H40.
 • Žebříček B skončil dvěma závody, které pořádal OK Jihlava u Pávova. V sobotní klasice doběhla Marta Lučanová v ženách třetí, v mužích Vladimír Lučan skončil na 6. místě. Iva Knapová vyhrála D40, Laďka Víchová byla 2. v D50, Květa Kubíková vyhrála D65, Jan Kaplan byl 3. v H45, Václav Roudný 3. v H50, Jan Knap vyhrál H55 a Václav Farář byl druhý v H60. V nedělní krátké trati skončila Petra Škodová v D21A na 3. místě, stejně jako Klára Kisková v D20. Laďka Víchová obsadila 2. místo v D50, Květa Kubíková vyhrála D65 a Václav Farář byl druhý v H60.
 • V konečných výsledcích Žebříčku B-Čechy 2012 si vedli výborně naši veteráni. Ve svých kategoriích vyhrály Iva Knapová (D40) a Květa Kubíková (D65). Laďka Víchová obsadila 2. místo v D50 a Václav Farář 3. místo v H60.
 • Iveta Duchová absolvovala týdenní soustředění s reprezentací ve Finsku.
 • Začaly pravidelné tréninky jednotlivých skupin.
 • Tři závody se běžely ve středních Čechách – dvoje štafet a sprint. V sobotu dopoledne ve 3. závodě Sprint cupu v zámeckém parku na Konopišti vyhrála Iveta Duchová elitu žen (6. Udržalová, 7. Przyczková, 10. Fenclová), v mužské elitě skončil David Procházka pátý (8. Nožka). V D16 překvapila 3. místem Simona Chládková, v D18 skončila Klára Procházková šestá, v D20 Lenka Knapová 3. (6. Šárka Kulhavá), v H18 byl Jan Grundmann druhý, v H20 vyhrál Tomáš Kubelka (4. Filip Záveský) a v H21A obsadili Lukáš Hovorka a Tomáš Procházka 1. a 3. místo.
 • Odpoledne se o-běžci přesunuli do Kozmic, kde se konal závod štafet. V ženách obsadily naše ženy první dvě místa (L. Knapová, Przyczková, Duchová, resp. Fenclová, Škodová, Udržalová). V mužích se trojice Udržal, D. Procházka a Nožka postavila na stupně vítězů za 3. místo. Třetí byly i dorostenky (Procházková, Doleželová, Hančová). Martin Roudný běžel ve vítězné štafetě Vč. oblasti v DH12, Anička Kopecká skončila se svojí štafetou Vč. oblasti v D14 na druhém místě.
 • 6. kolo Českého poháru štafet se běželo v Krňanech. V ženách vyhrála trojice Pavla Udržalová, Martina Zvěřinová a Iveta Duchová, B štafeta skončila na 6. místě. Štafety mužů skončily na 4., 5. a 8. místě. Dorostenky (Doleželová, Procházková a Hančová) obsadily 3. místo.
 • Vč. pohár v Bukovině u Pecky se běžel na mapě Malá opička (1:7500).
 • Soustředění výběru žactva Východočeské oblasti v Nové Pace se zúčastnili Zuzana Brožová, Viktorka Vojtíšková, Anna Kopecká, Martin a Venda Roudní, Jindra Konvalinka a Jonáš Fencl.
 • První kolo Ligy pardubických škol v orientačním běhu se běželo v lese na Dubině. Mezi školami získala nejvíc bodů ZŠ Benešovo náměstí, pořádal Honza Jurica.
 • Mistrovství ČR na klasické trati se uskutečnilo ve Skokovech v Českém Ráji. Ze sobotní klasifikace postoupilo do nedělního finále A 20 závodníků v mistrovských kategoriích a 11 veteránů. Ve finále získali závodníci LPU tři medaile. Zasloužili se o ně Iveta Duchová v kategorii žen (2. místo), Lenka Knapová v D20 (3. místo) a Jan Grundmann v H18 (3. místo). V desítce nejlepších ještě skončily v ženách Martina Zvěřinová (8.) a Jana Knapová (10.), v D20 skončila na 10. místě Šárka Kulhavá, v D18 na 5. místě Klára Procházková, 8. Alena Voborníková, 9. Bětka Lehárová a 10. Pavla Horová, v D16 obsadila 5. místo Simona Chládková. Ve Veteraniádě ČR skončila Laďka Víchová na 2. místě.
 • V žebříčku A 2012 se na medailovou příčku v H18 prosadil Jan Grundmann. Přehled výsledků našich závodníků v desítce nejlepších: D16: 6. Eliška Kulhavá, D18: 7. Katka Doleželová, 8. Klára Procházková, H18: 3. Jan Grundmann, H20: 6. Tomáš Kubelka, 10. Jan Čermák.
 • Skvěle si vedl Radek Nožka v celkovém hodnocení Českého poháru v orientačním běhu – obsadil 3. místo. V ženách si nejlépe vedla Jana Knapová, která obsadila 6. místo.
 • Vč. pohár na Pastvinách – již 12. kolo se běželo na mapě Orlička II. (část mapoval Radek Nožka)
 • Výborně si vedly naše veteránky v Českém poháru veteránů 2012. Laďka Víchová obsadila 4. místo, Květa Kubíková byla 11. a Iva Knapová 16. Mezi veterány skončil nejlépe Václav Farář na 15. místě.
Říjen 2012
 • Druhé kolo Ligy škol se běželo na Studánce. Mezi školami vyhrála ZŠ Benešovo náměstí, pořádal Jakub Lemberk.
 • Velkou cenu Olomouce v orientačním sprintu vyhrála Iveta Duchová v D21E (6. Jana Knapová), v H21E byl nejlepší z našich David Procházka na 11. místě.
 • V konečných výsledcích Sprint cupu 2012 vyhrála v ženách Iveta Duchová, Jana Knapová skončila na 8. místě. V mužích byl nejlepší Radek Nožka na 12. místě.
 • Na Mistrovství a Veteraniádě ČR štafet v Březině si vedly naše štafety velmi dobře. Bohužel závod mužů byl pro chybu pořadatele zrušen. V ženách naše favorizovaná štafeta vybojovala bronzovou medaili ve složení Pavla Udržalová, Jana Knapová a Iveta Duchová, béčko (Fenclová, Przyczková a Lučanová) skončilo na 7. místě. Druhou medaili (stříbro) přinesl závod dorostenek, kde trio Pavla Horová, Klára Procházková a Petra Hančová zaběhlo skvěle a jen těsně zůstalo druhé (béčko a céčko obsadily 9. a 10. místo). Dorostenci (Adam Waněk, Martin Klabouch a Jan Grundmann) skončili těsně čtvrtí. Ve Veteraniádě vyhrála štafeta D135 (Saša Procházková, Renata Čermáková, Iva Knapová), veteráni v H180 (Miroslav Nožička, Jaroslav Fridrich a Vojtěch Juračka) doběhli na 3. místě. V dresu Vč. oblasti si pro vítězství v DH12 doběhl Martin Roudný.
 • Mistrovství ČR klubů v Březině (běželo se za velmi nepříznivého počasí – déšť, zima, bláto) – dospělí pátí, dorost čtvrtý, veteráni s medailemi. Naše áčko dospělých (Štěrba, J. Knapová, D. Procházka, Udržalová, Udržal, Duchová a Nožka) skončilo páté, od medaile je dělila jen minuta a půl. Béčko skončilo na 8. místě. Dorostenecké družstvo A (Klabouch, Procházková, Šimáček, Voborníková, Grundmann, Hančová a Waněk) doběhlo na 4. místě. Béčko dorostu bylo 6. a céčko desáté. Ve Veteraniádě ČR v kategorii DH275 vyhráli Miroslav Nožička, Renata Čermáková, Jan Knap, Iva Knapová a Václav Farář, mezi nejstaršími veterány (DH300) skončila na 2. místě pětice Jaroslav Fridrich, Květa Kubíková, Vojtěch Juračka, Laďka Víchová a Petr Klimpl.
 • V družstvech Vč. oblasti žactva na M ČR oblastních výběrů bylo zastoupeno i žactvo LPU. V béčku Vč. oblasti, které získalo mistrovský titul, výborně běžela Anička Kopecká. V áčku, které bylo bronzové, běžel také dobře Martin Roudný.
 • Konečné výsledky Českého poháru štafet: ženy vyhrály, dorostenky třetí, muži čtvrtí a dorostenci šestí.
 • V České lize klubů stály oba naše kolektivy na stupních vítězů. Jak dospělí, tak dorost skončili na 3. místě.
 • Vč. pohár, který připravila Slavie Hradec Králové v Petříkovicích u Trutnova, se běžel na mapě Chvalečský les.
 • 14. kolo Vč. poháru, tentokrát na Biřičce, pořád druhý hradecký klub – OK 99. Běželo se na mapě Dubinka.
 • Začaly tréninky v tělocvičnách.
 • Soustředění juniorské reprezentace na Jiráskově chatě se zúčastnili Filip Záveský, Tomáš Kubelka, Jan Grundmann, Lenka Knapová a Klára Procházková.
 • Vč. pohár, který v Újezdu u Chocně pořádal KOB Choceň, se běžel na mapě Formanka.
 • Tradiční pořadatelské duo Karel Haas a Jan Kaplan se svými spolupracovníky uspořádalo další ročník Rodinných štafet (jubilejní 20.), tentokrát s centrem v Budislavi. Vyhráli Klapalovi (Michal, Jana, Jan), 2. OK Štěluč (Marta, Pavel, Lála), 3. Procházkovi (Klára, Radek, David).
 • Podzimní prázdniny patřily opět pěknému soustředění v Prkenném dole, tradiční výšlap na Sněžku pokazila sněhová kalamita, přesto kvarteto borců nejvyšší horu Čech zdolalo.
 • Pěticentimetrová vrstva sněhu v lese i na shromaždišti v Horní Brusnici přivítala na předposledním závodě Vč. poháru přes stovku závodníků LPU. Běželo se na mapě Holubí vrch-Lázně.
 • V konečných výsledcích Světového poháru v orientačním běhu 2012 obsadila Iveta Duchová 32. místo.
 • Realizační týmy české o-reprezentace nominovaly reprezentační družstva na rok 2013. V dospělých jsou z našeho klubu Iveta Duchová a Jana Knapová, mezi sledovanými závodníky jsou Radek Nožka a David Procházka. V juniorské reprezentaci jsou Tomáš Kubelka, Jan Grundmann, Lenka Knapová a Šárka Kulhavá, v dorosteneckém výběru najdeme Elišku Kulhavou a Katku Doleželovou.
 • Byly přiděleny licence rozhodčích 1. třídy na rok 2014. Licenci dostali Petr Klimpl, Václav Farář a Adam Zitka.
Listopad 2012
 • Závěrečné kolo Východočeského poháru se běželo na Bradech na mapě Brada 2012, pořádal Sportcentrum Jičín.
 • Ve Vč. poháru žactva podzim 2012 skončil Martin Roudný v H12C na 2. místě, Kateřina Koberová v D10C na 3. místě.
 • V oblastním mistrovství družstev 2012 vyhrálo áčko žactva (béčko skončilo 9.). Vyhrál i dorost, první byli i dospělí, po letech kralování jsme nevyhráli ve veteránech, tam nás porazily oba hradecké kluby OK 99 a Slavie.
 • Ve Východočeském poháru 2012 skončila Bětka Lehárová v D18C druhá a v D21C Iva Knapová třetí. V H16C vyhrál Vojtěch Novotný, v H21C obsadil Jan Novotný 2. místo, v H21D vyhrál Petr Šabatka a Tomáš Kokaisl byl třetí. V D45C obsadila Laďka Víchová 2. místo, v D55C vyhrála Jiřina Novotná, v H45D vyhrál Zdeněk Cinkan a v H55D se Jaroslav Fridrich a Petr Klimpl podělili o 2. a 3. místo.
 • Závěr sezóny proběhl v Srbsku. Nedělní závod „O erbovou trofej rodu Šelmberků“ vyhrál Vladimír Lučan. Vedle kančí hlavy získal i právo (a povinnost) pořádat zakončení příští rok.
 • V Rankingu 2012 skončila Iveta Duchová na 1. místě, 4. Jana Knapová. V mužích je nejlepší Radek Nožka na 7. místě.
 • Klubový žebříček v roce 2012 vyhrál Radek Nožka, nejvíce závodů počítaných do žebříčku odběhal Petr Klimpl (48).
 • Zimní hradubická liga začala Klokan krosem, který vyhráli Petr Zvěřina a Marta Fenclová.
 • V KD Dukla jsme uspořádali O-gala (vyhlášení nejlepších o-sportovců spojené s o-plesem). V anketě o nejlepšího o-běžce roku 2012 obsadila Iveta Duchová páté místo.

NAŠI NEJLEPŠÍ 2012

Nejlepší závodník klubu a nejlepší ženaIVETA DUCHOVÁ
 • akademická mistryně světa ve sprintu
 • 8. místo na mistrovství světa ve štafetách
 • 18. místo na mistrovství světa ve sprintu
 • 19. místo na mistrovství světa na krátké trati
 • 7. místo na Mistrovství Evropy ve štafetách
 • 16. místo na Mistrovství Evropy na klasické trati
 • mistryně ČR ve sprintu
 • 2. místo na M ČR na krátké trati
 • 2. místo na M ČR na klasické trati
 • 3. místo na M ČR v nočním OB
 • 3. místo na M ČR ve štafetách
 • vítězka Sprint cupu
 • 1. místo v Rankingu 2012
Nejlepší mužRADEK NOŽKA
 • 5. místo na akademickém mistrovství světa ve štafetách
 • 14. místo na akademickém mistrovství světa na klasické trati
 • 3. místo v Českém poháru
 • 7. místo na M ČR v nočním OB
 • 9. místo na M ČR na krátké trati
 • 10. místo na M ČR ve sprintu
 • 8. místo v Rankingu
Nejlepší v juniorských kategoriíchLENKA KNAPOVÁ
 • 45. místo na juniorském mistrovství světa na krátké trati
 • 46. místo na juniorském mistrovství světa na klasické trati
 • 3. místo na M ČR na klasické trati
 • 5. místo na M ČR na krátké trati
 • 5. místo v žebříčku A
Nejlepší dorostenkaKLÁRA PROCHÁZKOVÁ
 • 3. místo na M ČR na krátké trati
 • 5. místo na M ČR na klasické trati
 • 9. místo na M ČR ve sprintu
 • 7. místo v žebříčku A
 • 2. místo na M ČR štafet
Nejlepší dorostenecJAN GRUNDMANN
 • 3. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve štafetách
 • 35. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve sprintu
 • 44. místo na Mistrovství Evropy dorostu na klasické trati
 • 3. místo na M ČR na klasické trati
 • 6. místo na M ČR na krátké trati
 • 3. místo v žebříčku A
 • 4. místo na M ČR štafet
Nejlepší starší žákyněANNA KOPECKÁ
 • 4. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 4. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • členka družstva Vč. oblasti, které vyhrálo M ČR družstev
Nejlepší starší žákJONÁŠ FENCL
 • 13. místo v žebříčku B-Čechy
 • 6. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 7. místo ve Východočeském poháru – podzim
Nejlepší mladší žákyněZUZANA BROŽOVÁ
 • 7. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 6. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • 20. místo v žebříčku B-Čechy (D14)
Nejlepší mladší žákMARTIN ROUDNÝ
 • 2. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 2. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • 16. místo v žebříčku B-Čechy (H14)
 • člen družstva Vč. oblasti, které obsadilo na MČR družstev 3. místo
Nejlepší v nejmladším žactvuKATEŘINA KOBEROVÁ
 • 3. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • 11. místo ve Východočeském poháru – jaro
Nejlepší veteránVLADIMÍR LUČAN
 • 7. místo na mistrovství světa veteránů na klasické trati
 • 2. místo na Veteraniádě ČR na krátké trati
Nejlepší veteránkaLADISLAVA VÍCHOVÁ
 • 2. místo ve Veteraniádě ČR na krátké trati
 • 2. místo ve Veteraniádě ČR na klasické trati
 • 2. místo v žebříčku B-Čechy
 • 2. místo ve Východočeském poháru
 • 4. místo v Českém poháru veteránů
 • členka družstva, které na Veteraniádě ČR družstev obsadilo 2. míst
Ocenění trenéři IVA KAPLANOVÁ
BEDŘICH SÁŇKA
JAN KAPLAN

Vývoj umístění našich závodníků v rankingu 2012

PÁNI 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Nožka Radek 16 17 15 11 8 8 8 7 8 8
Procházka David 43 46 39 37 29 30 25 15 15 15
Udržal Tomáš 455 471 395 50 30 26 20 16 18 18
Zvěřina Petr 25 26 26 25 24 25 23 23 24 24
Štěrba Zbyněk 30 32 28 27 25 24 27 27 28 28
Kamenický Matěj 46 42 36 29 35 34 32 43 46 46
Klapal Jan 60 61 56 52 48 51 55 46 47 47
Kubelka Tomáš 129 137 130 121 99 83 73 55 54 54
Hovorka Lukáš 88 84 77 83 78 79 74 66 68 68
Lenner Miroslav 55 56 52 56 63 69 75 82 93 93
Záveský Filip 498 517 298 213 168 167 162 105 100 100
Čermák Jan 636 608 553 316 171 171 166 135 127 127
Procházka Tomáš ml. 152 156 172 171 152 156 150 136 129 129
Hovorka Jan 22 23 21 19 46 48 47 144 140 143
Fiala Petr 140 142 134 127 145 140 138 181 176 176
Lučan Vladimír 345 356 428 426 311 570 391 108 190 192
Bořil Petr 89 89 85 76 119 114 111 205 196 197
Vávra Jaroslav 213 214 203 181 196 200 195 216 203 205
Jirásek Aleš 181 181 171 173 186 204 183 223 226 227
Kafka Miloš 266 269 249 246 219 262 264 225 230 233
Držka Štěpán 226 233 244 240 249 246 243 248 247 247
Kárník Jan 211 218 220 224 250 266 246 275 254 259
Novotný Jan 298 296 346 358 314 307 299 396 383 323
Filičko Marek 434 442 434 427 439 390 388 357 361 366
Fukátko Jan 427 448 442 421 417 453 406 398 382 384
Vodička Oldřich 0 0 719 663 676 663 590 536 386 387
Kos Oldřich 0 0 0 962 601 587 584 439 438 445
Herman Jan 165 165 194 188 466 471 279 462 453 458
Kos Tomáš 910 0 0 1004 579 564 567 468 459 464
Václavek Jan 0 939 815 807 763 609 485 478 462 467
Bolech Filip 958 892 759 768 626 610 608 577 475 481
Kokaisl Tomáš 464 473 468 461 471 473 476 487 505 501
Šabatka Petr 701 762 775 786 713 702 700 708 534 515
Grundman Jan 0 0 884 758 665 651 654 666 566 571
Valenta Miloslav ml. 793 810 702 711 723 730 672 580 573 577
Kaštánek Petr 1217 1016 900 796 729 718 720 685 603 596
Krčál Jaroslav 654 684 685 692 704 501 621 623 622 627
Kutílek Jakub 0 996 995 858 873 871 733 683 625 630
Macl Jan 718 629 735 714 703 691 688 678 675 680
Zitka Adam 430 445 440 436 445 546 593 703 703 707
Žemlička Jan 591 647 724 651 667 699 697 705 707 711
Kroupa Jan 1014 1063 777 789 805 716 718 724 723 724
Knížek Jiří 0 0 0 0 795 793 792 795 792 795
Fencl Petr 903 807 790 801 822 817 822 823 813 818
Weisbauer Vojtěch 0 1011 1009 1014 1023 1016 1009 1016 817 822
Fukátko Petr 560 544 541 538 545 1051 1044 860 850 855
Koleš Jan 0 1096 1092 1104 1109 1099 1096 1098 855 862
Farář Václav 1056 814 797 809 893 889 889 887 885 883
Šimáček Ondřej 892 870 866 881 909 907 904 910 905 911
Kříž Libor 781 793 0 0 0 0 0 942 938 943
Kaplan Martin 947 929 935 945 955 952 944 944 940 946
Třasák Milan 1018 967 975 978 985 982 975 983 980 985
Deml Tomáš 0 0 0 0 1042 1035 1028 1030 1028 1032
Mrštík Václav 926 943 952 960 1057 1047 1039 1042 1037 1040
Kubelka Petr 0 1118 1118 1132 1137 1127 1125 1126 1107 1107
Sáňka Bedřich 0 1154 1158 1174 1176 1164 1160 1163 1140 1137
Klimpl Petr 935 1092 1085 1023 1032 1025 1018 1177 1149 1146
Herman Jan sen. 0 1163 1167 1185 1185 1174 1171 1178 1150 1147
Roudný Václav sen. 0 1164 1168 1186 1186 1175 1172 1179 1151 1148
Bolech Jiří 0 0 0 0 0 0 0 0 1182 1178
Vinopal Vilém 0 0 0 0 0 0 1228 1231 1203 1199
Fridrich Petr 462 479 521 595 609 790 785 866 0 0
Kaplan Jan 426 497 688 788 969 965 960 0 0 0
Hovorka Pavel 870 895 887 903 1091 1080 1076 0 0 0
Juračka Petr 1067 1189 1192 1206 1208 1199 0 0 0 0
Duch Zdeněk 879 902 1042 1047 1060 0 0 0 0 0
Odvody Zdeněk 703 728 820 831 848 0 0 0 0 0
Vícha Vladimír 999 1197 1202 1214 0 0 0 0 0 0
Lněnička Jakub 877 1215 1217 1229 0 0 0 0 0 0
Sommer Matěj 1170 1228 1226 1240 0 0 0 0 0 0
Turský Juraj 799 941 948 956 0 0 0 0 0 0
Frosch Petr 868 948 0 0 0 0 0 0 0 0
Tužil Ondřej 1038 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kološ Oldřich 1066 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Novotný Miroslav 1078 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Knap Jan 1145 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DÁMY 01 03 04 05 06 07 08 09 10
Duchová Iveta 3 2 2 2 2 2 2 1 1 1
Knapová Jana 6 6 6 5 5 6 6 4 3 3
Fenclová Marta 21 21 19 22 18 17 18 20 14 14
Hermanová Zuzana 16 19 21 16 19 18 19 17 16 16
Zvěřinová Martina 2 3 3 3 9 21 16 19 19 19
Przyczková Michaela 189 72 56 33 27 26 27 24 22 22
Udržalová Pavla 488 434 328 154 56 35 35 23 24 24
Škodová Petra 23 24 24 25 22 22 23 29 25 25
Lučanová Marta 0 520 510 520 223 223 85 52 52 46
Knapová Lenka 453 458 390 212 89 85 84 54 46 47
Mrštíková Květa 53 56 52 64 84 93 93 64 67 67
Valachová Martina 134 133 143 139 100 100 102 81 80 80
Šediváková Helena 111 111 132 128 101 87 87 80 81 81
Kulhavá Šárka 717 775 583 377 146 172 97 82 82 82
Sůvová Barbora 68 69 65 72 77 75 71 90 92 92
Petráčková Klára 89 90 89 98 114 111 112 125 111 112
Procházková Klára 492 346 245 247 219 128 121 110 112 113
Knapová Iva 329 320 355 325 285 280 271 246 162 149
Bolechová Anežka 390 260 210 217 200 256 324 281 177 168
Petrová Daniela 106 105 99 92 109 122 122 164 168 169
Švíglerová Pavla 200 200 198 189 203 218 211 195 200 199
Valentová Zuzana 0 731 530 540 540 403 355 269 271 271
Držková Markéta 304 306 316 322 318 338 322 313 306 300
Kisková Klára 0 749 469 452 413 418 317 317 303 306
Voborníková Alena 0 140 155 246 323 320 303 261 339 340
Kašparová Eva 365 369 361 371 385 405 382 344 361 341
Kadaňová Barbora 381 396 389 400 391 402 393 364 365 365
Doleželová Kateřina 0 522 513 521 465 467 399 384 386 384
Čermáková Renata 0 566 487 406 411 416 412 400 392 391
Nádvorníková Tereza 212 207 199 199 207 339 289 368 398 399
Klimplová Zuzana 204 201 190 201 215 222 226 398 414 417
Chládková Simona 0 0 0 0 0 0 504 493 420 424
Weisbauerová Dagmar 366 343 337 287 337 577 448 434 424 429
Kaplanová Iva 681 450 399 449 458 450 450 439 430 435
Kokaislová Eva 250 254 256 259 269 313 320 340 451 458
Drahorádová Lenka 437 460 522 547 548 468 473 495 486 490
Zitková Radka 454 461 472 517 489 562 533 511 507 507
Lennerová Hana 586 603 601 604 706 695 597 522 515 516
Stryková Kateřina 0 0 678 641 551 552 551 529 518 519
Víchová Ladislava 533 467 456 469 506 549 549 541 526 528
Marešová Kristýna 722 630 607 613 598 599 590 567 531 533
Klimplová Lenka 358 377 364 372 453 675 672 554 538 540
Lehárová Alžběta 632 632 625 635 637 633 629 618 604 608
Kulhavá Eliška 0 644 639 648 651 645 639 630 621 626
Šimáčková Jitka 0 656 652 659 662 656 651 640 629 634
Kubíková Květa 765 678 674 679 750 741 739 645 639 645
Vojtíšková Erika 382 424 453 463 439 439 581 622 723 725
Odvodyová Šárka 362 380 452 461 472 763 761 751 737 738
Demlová Jitka 0 781 777 781 771 765 763 754 741 742
Mrštíková Hana 588 588 748 801 806 797 794 781 759 759
Hermanová Dana 770 856 855 845 847 838 836 820 793 794
Procházková Michaela 409 465 671 677 650 840 838 821 794 795
Vaníčková Jaroslava 687 740 743 737 732 722 717 701 0 0
Vaníčková Ivana 715 771 765 769 762 755 752 742 0 0
Juračková Zuzana 511 555 580 625 628 628 688 798 0 0
Juračková Jana ml. 71 73 71 71 80 257 362 0 0 0
Pavelková Kateřina 450 456 624 779 770 0 0 0 0 0
Krčálová Veronika 256 322 320 448 0 0 0 0 0 0
Klimplová Alena 777 829 825 820 0 0 0 0 0 0
Horová Pavla 615 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Formánková Zuzana 642 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Juračková Jana sen. 648 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lněničková Petra 650 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Šolcová Hana 713 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Novotná Jiřina 718 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Schvachová Denisa 741 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Klubový žebříček OB 2012

Poř. Jméno         Kat. Body   Záv.  2011
1.  Nožka Radek      H21 1927.68 (22)  [4]
2.  Duchová Iveta     D21 1871.01 (13)  [1]
3.  Knapová Jana      D21 1830.92 (25)  [3]
4.  Hermanová Zuzana    D21 1826.39 (22)  [8]
5.  Knapová Lenka     D20 1796.56 (27)  [32]
6.  Grundmann Jan     H18 1777.65 (26)  [-]
7.  Przyczková Michaela  D21 1776.92 (34) [137]
8.  Procházka David    H21 1756.36 (24)  [5]
9.  Udržal Tomáš      H21 1748.75 (18) [148]
10. Kubelka Tomáš     H20 1725.59 (26)  [6]
11. Zvěřina Petr      H21 1705.22 (29)  [13]
12. Udržalová Pavla    D21 1693.98 (18) [181]
13. Fenclová Marta     D35 1676.64 (33)  [10]
14. Procházková Klára   D18 1654.17 (30)  [21]
15. Štěrba Zbyněk     H21 1639.08 (16)  [22]
16. Škodová Petra     D21 1621.59 (30)  [9]
17. Kulhavá Šárka     D20 1609.35 (20)  [20]
18. Klapal Jan       H21 1609.18 (34)  [17]
19. Doleželová Kateřina  D18 1601.03 (26)  [-]
20. Záveský Filip     H20 1594.17 (20)  [23]
21. Víchová Ladislava   D50 1574.04 (37)  [15]
22. Zvěřinová Martina   D21 1538.90 (18)  [2]
23. Knapová Iva      D50 1528.84 (26)  [55]
24. Voborníková Alena   D18 1528.16 (22)  [-]
25. Čermák Jan       H20 1495.85 (18)  [11]
26. Hovorka Lukáš     H21 1495.84 (17)  [19]
27. Kubíková Květa     D65 1484.99 (30)  [28]
28. Kulhavá Eliška     D16 1482.75 (12)  [16]
29. Jirásek Aleš      H35 1474.53 (16)  [40]
30. Fencl Petr       H40 1419.13 (24)  [24]
31. Kamenický Matěj    H21 1397.12 (11)  [14]
32. Farář Václav      H60 1382.79 (36)  [26]
33. Procházka Tomáš    H21 1317.75 (20)  [27]
34. Knap Jan        H60 1314.79 (23)  [45]
35. Novotná Jiřina     D55 1303.67 (37)  [43]
36. Šediváková Helena   D21 1300.79 (12)  [76]
37. Lenner Miroslav    H21 1278.85 (23)  [18]
38. Mrštíková Květa    D21 1278.17 (26)  [29]
39. Lučan Vladimír     H35 1271.04 (12) [106]
40. Lučanová Marta     D21 1267.66 (16)  [-]
41. Chládková Simona    D16 1264.49 (14)  [39]
42. Fiala Petr       H21 1255.98 (23)  [25]
43. Roudný Martin     H12 1238.73 (34)  [48]
44. Fenclová Tereza    D16 1226.42 (28)  [44]
45. Kaplan Martin     H16 1225.13 (18)  [46]
46. Sůvová Barbora     D21 1224.41 (14)  [34]
47. Vávra Jaroslav     H35 1217.72 (22)  [53]
48. Novotný Vojtěch    H16 1205.16 (16)  [66]
49. Kopecká Anna      D14 1186.84 (29)  [-]
50. Švíglerová Pavla    D35 1184.15 (20)  [41]
51. Valachová Martina   D21 1183.66 (14)  [58]
52. Kanta Martin      H16 1177.53 (19)  [60]
53. Fridrich Jaroslav   H65 1162.72 (27)  [52]
54. Štěrba Pavel      H55 1151.44 (27)  [50]
55. Procházková Alexandra D40 1150.54 (28)  [42]
56. Roudný Václav     H50 1149.12 (29)  [70]
57. Čermáková Renata    D45 1140.74 (19)  [35]
58. Jurica Jan       H16 1135.11 (25) [117]
59. Držka Štěpán      H35 1116.65 (25)  [65]
60. Deml Tomáš       H18 1109.33 (21)  [38]
61. Juračka Vojtěch    H55 1091.89 (12)  [59]
62. Brožová Zuzana     D12 1082.48 (38)  [67]
63. Julínková Dana     D45 1069.56 (21)  [68]
64. Kárník Jan       H21 1069.24 (13)  [56]
65. Kafka Miloš      H21 1062.54 (18)  [79]
66. Fencl Jonáš      H14 1058.24 (29)  [54]
67. Klimplová Alena    D55 1042.18 (39)  [49]
68. Šrenkelová Ilona    D14 1034.63 (34)  [82]
69. Petráčková Klára    D20 1027.02  (9)  [31]
70. Malá Marie       D65 1024.35 (25) [105]
71. Vojtíšková Viktorie  D12 1010.76 (24)  [98]
72. Zelinka Jan      H18 1005.16 (18)  [83]
73. Koberová Kateřina   D10  996.94 (13) [154]
74. Třasák Milan      H60  992.76 (26)  [77]
75. Lehárová Alžběta    D18  987.65 (10) [111]
76. Horová Pavla      D18  966.66  (8) [113]
77. Klimpl Petr      H55  962.86 (48)  [61]
78. Demlová Jitka     D40  958.68 (23)  [62]
79. Kaplanová Iva     D40  958.45 (15)  [47]
80. Držková Berenika    D12  950.04 (28)  [57]
81. Procházka Tomáš    H45  937.91 (18)  [81]
82. Pušová Bára      D10  935.45 (25)  [-]
83. Cinkan Zdeněk     H50  929.88 (17)  [80]
84. Procházka Radek    H45  923.61 (35)  [96]
85. Novotný Miroslav    H50  917.15 (36)  [85]
86. Valach Petr      H45  915.05 (18) [103]
87. Hovorka Jan      H21  914.86 (10)  [7]
88. Nožička Miroslav    H55  914.78 (11) [141]
89. Petrová Daniela    D21  914.54 (13)  [51]
90. Roudná Eva       D45  873.23 (13)  [75]
91. Málek Josef      H70  857.31 (28)  [92]
92. Lulay Miloš      H55  851.74 (14)  [90]
93. Koudelka Karel     H70  846.90 (17)  [74]
94. Fukátko Jan      H21  842.78 (13) [138]
95. Mrštík Václav     H60  836.97 (16)  [73]
96. Kmentová Barbora    D14  836.31 (24) [128]
97. Kober Michal      H45  828.80 (15) [158]
98. Sáňka Bedřich     H60  824.75 (28) [108]
99. Míča Tomáš       H16  822.54 (15) [107]
100. Vodička Oldřich    H35  822.42 (14)  [-]
101. Šabatka Petr      H21  822.03 (11) [159]
102. Roudný Václav     H12  820.52 (35) [119]
103. Vícha Vladimír     H50  812.54 (29)  [91]
104. Novotný Jan      H20  810.98  (9)  [97]
105. Krpata Michal     H10  801.21 (13) [195]
106. Kokaisl Tomáš     H21  799.54 (15)  [89]
107. Žák Jan        H14  785.39 (24) [139]
108. Filičko Marek     H40  782.78 (16) [100]
109. Francová Lucie     D12  779.68 (19)  [69]
110. Čepelka Petr      H65  767.16 (24) [127]
111. Držková Markéta    D35  758.25 (21) [109]
112. Kaplan Jan       H45  743.64  (7)  [30]
113. Valentová Zuzana    D21  735.16  (9)  [-]
114. Nožičková Libuše    D55  734.31 (11) [150]
115. Juška Jiří       H10  723.96 (14)  [-]
116. Bolechová Anežka    D21  721.45 (10) [146]
117. Kološová Veronika   D10  709.23 (14) [160]
118. Weisbauerová Blanka  D45  698.49 (17) [110]
119. Burda Jan       H14  696.42 (16) [172]
120. Kos Oldřich      H20  696.22 (11)  [72]
121. Václavek Jan      H21  689.45 (27)  [-]
122. Mrštíková Hana     D55  685.59 (14)  [99]
123. Kisková Klára     D20  664.91 (16) [101]
124. Kološová Jana     D45  660.13 (15) [126]
125. Mrskočová Dana     D35  656.93 (12)  [-]
126. Lennerová Eva     D55  640.24 (17) [112]
127. Kos Tomáš       H20  636.21 (10)  [36]
128. Bezdíček Kryštof    H16  628.76 (15) [125]
129. Vávra Jaroslav     H65  617.76 (15) [197]
130. Kološ Oldřich     H50  615.10  (9)  [94]
131. Juška Michal      H10  606.22 (14)  [-]
132. Kadaňová Barbora    D21  600.45 (12) [129]
133. Bolech Filip      H21  595.34 (11) [204]
134. Kaštánek Petr     H21  591.94 (14)  [-]
135. Valachová Jana     D45  588.20 (19) [121]
136. Kašparová Eva     D21  570.44 (11) [145]
137. Valenta Miloslav    H35  567.93  (9) [180]
138. Tužilová Štěpánka   D40  564.21 (10)  [95]
139. Tužil Ondřej      H16  533.28 (11)  [93]
140. Herman Jan       H21  531.61  (7)  [37]
141. Žák Michal       H12  522.69  (9) [149]
142. Kubelka Petr      H18  514.94  (9)  [-]
143. Konvalinka Jindřich  H12  474.62 (21) [120]
144. Nacu Šárka       D12  472.63 (14) [131]
145. Belej Jiří       H35  453.78 (12)  [-]
146. Manda Jakub      H10  451.33  (9) [155]
147. Krpatová Zuzana    D35  432.09 (12)  [-]
148. Klimplová Zuzana    D21  428.48  (7)  [64]
149. Bořil Petr       H21  427.45  (5)  [12]
150. Kulhavý Tadeáš     H12  425.35 (14) [167]
151. Kment Libor      H45  398.93 (15)  [-]
152. Lemberk Jakub     H18  392.83  (8) [124]
153. Koberová Lenka     D40  388.04  (5) [210]
154. Macháček Lubomír    H35  386.17  (8)  [-]
155. Vojtíšková Erika    D35  379.55  (6) [136]
156. Stránský Dušan     H35  376.78  (5) [178]
157. Vodičková Johana    D10  372.45  (7)  [-]
158. Šimáček Ondřej     H18  365.20  (3) [207]
159. Macl Jan        H21  365.13  (8) [166]
160. Nádvorníková Tereza  D21  357.05  (5)  [78]
161. Krčál Jaroslav     H21  345.11  (4) [163]
162. Žemlička Jan      H21  342.74  (7) [135]
163. Štěrbová Lenka     D55  342.16 (13) [116]
164. Belejová Zuzana    D12  340.14 (15) [198]
165. Sůva Petr       H55  338.75  (6) [143]
166. Zitka Adam       H21  318.46  (5) [102]
167. Kokaislová Eva     D21  309.34  (5)  [84]
168. Stryková Kateřina   D21  298.19  (7)  [-]
169. Fenclová Markéta    D40  293.99  (9) [153]
170. Weisbauerová Dagmar  D21  291.62  (5) [192]
171. Kořínková Barbora   D16  289.49  (4) [203]
172. Drahorádová Lenka   D21  287.22  (5) [156]
173. Fencl Jáchym      H10  265.65 (16) [157]
174. Kutílek Jakub     H21  262.84 (15)  [-]
175. Stránský Marek     H12  262.81  (5) [218]
176. Španiel Jan      H10  242.58  (5)  [-]
177. Kroupa Jan       H21  236.52  (4) [217]
178. Zitková Radka     D21  230.04  (5) [151]
179. Herman Jan       H55  223.11  (4) [170]
180. Mistrik Karel     H14  222.91  (9) [208]
181. Borský Matěj      H14  210.55  (7) [186]
182. Růžička Radek     H10  208.26  (3) [133]
183. Pučan Martin      H14  206.78 (16) [122]
184. Klabouch Martin    H16  201.26  (3)  [-]
185. Pipek Ondřej      H10  199.64 (13)  [-]
186. Bürger Matěj      H12  198.89  (7) [173]
187. Lennerová Hana     D21  194.80  (3) [189]
188. Weisbauer Vojtěch   H21  188.68  (3)  [-]
189. Cibulková Veronika  D10  181.24  (4)  [-]
190. Klimplová Lenka    D21  178.95  (3) [140]
191. Hostinský Jiří     H55  178.36 (16) [165]
192. Marešová Kristýna   D21  177.61  (7) [215]
193. Knížek Jiří      H21  174.56  (2)  [-]
194. Koleš Jan       H21  174.29  (2)  [-]
195. Bolech Jiří      H50  166.67  (4) [213]
196. Horák Vojtěch     H16  155.90  (8) [175]
197. Šimáčková Jitka    D40  150.40  (2)  [-]
198. Hermanová Dana     D50  147.71  (4) [184]
199. Šrenkelová Soňa    D18  137.95  (4)  [88]
200. Žáková Marcela     D40  136.59  (7)  [-]
201. Chalupa Oldřich    H55  128.32  (3) [132]
202. Fukátko Petr      H21  126.24  (2) [185]
203. Kroupa Jan       H55  125.73  (3) [193]
204. Vilnerová Eva     D50  121.68  (2) [191]
205. Bártová Adéla     D10  103.87  (3) [219]
206. Soudek Ondřej     H14  101.61 (13) [115]
207. Pilný Jaroslav     H40  101.40  (2) [199]
208. Lulayová Věra     D55  89.87  (4) [152]
209. Kříž Libor       H21  86.61  (1) [182]
210. Nádvorník Pavel    H50  85.32  (2) [162]
211. Juračková Jana     D50  83.11  (1)  [33]
212. Provazníková Darja   D16  66.27  (1) [171]
213. Šrenkelová Kateřina  D18  58.17  (4)  [86]
214. Borský Jakub      H10  57.59  (3)  [-]
215. Tomek Jan       H16  53.75  (4) [169]
216. Odvodyová Šárka    D21  48.48  (2) [130]
217. Valach Ondřej     H20  34.88  (1)  [-]
218. Pivovarník Jan     H21  24.46  (2)  [-]
219. Nádvorník Petr     H14  24.44  (2) [176]
220. Pilná Klára      D10  16.71  (4)  [-]
221. Vinopal Vilém     H21   0.64  (3)  [-]
222. Frosch Petr      H35   0.00  (1) [196]
   Kadaně Marek      H10   0.00  (1)  [-]
   Bártová Alžběta    D10   0.00  (2)  [-]
   Cibulka Radek     H40   0.00  (3)  [-]
Historická tabulka umístění v oddílovém žebříčku - soubor xls