Rok 2018Je za námi další rok. Rok 2018 byl pokračováním úspěšné série sezón v činnosti našeho klubu. Velikostí i výsledkově stále patříme do špičky v České republice, naši závodníci se poměrně výrazně prosadili na světových kolbištích (zvláště Jana Knapová), daří se se nám práce s mládeží, roste nám počet členů, především v kategoriích žactva. Zvládli jsme též úspěšně pořádání řady závodů. Ekonomicky dokážeme pokrýt všechny potřeby klubu.

Organizační činnost: Statutárním zástupcem klubu je jeho předseda Petr Klimpl, výbor klubu pracoval ve složení Petr Fiala, Karel Haas, Jan Kaplan, Ladislava Víchová a Adam Zitka. Klub funguje po všech stránkách dobře, k informovanosti členů přispívá měsíčník Jantar, informační systém klubu i často aktualizovaná klubová webová stránka.

Počet členů: Jsme s přehledem nejpočetnějším o-klubem v České republice, počet členů je na konci roku 482, z toho máme 226 členů v kategoriích žactva a dorostu. Závodní registraci v OB mělo v roce 2018 celkem 437 závodníků, v LOB 7 závodníků.

Finance: Na činnost klubu jsme spotřebovali v roce 2018 cca 3 200 000 Kč, výsledek hospodaření je stejně jako v minulých letech přebytkový. Hlavními zdroji jsou příspěvky členů, poměrné velké granty máme od města Pardubice a od MŠMT (Můj klub), dotace máme i od Pardubického kraje, od Nadace OB máme prostředky na činnost sportovního centra mládeže (SCM) a sportovního centra dětí (SCD), dotace ČSOS jde na talentovanou mládež a na činnost tréninkového střediska mládeže (TSM), letos byly trochu nižší příjmy z pořádání závodů, máme i několik sponzorů, kteří nám přispívají prostřednictvím reklamy či darů na naši činnost. Většina dotací má striktně daná pravidla, na co je možno je čerpat (především na mládež), a my potřebujeme pokrýt z jiných zdrojů i další naše činnosti. Všem, kteří se podíleli na zajištění zdrojů financování, je třeba velmi a velmi poděkovat. Hlavními výdaji pak byly vklady na závodech, doprava na závody, pořádání závodů, příspěvky na soustředění, vydávání map i tréninky (tělocvičny, mapové tréninky), sportovní vybavení a náklady na realizaci činnosti SCM/TSM a SCD.

Pořádání závodů: V roce 2018 jsme uspořádali řadu závodů a dalších akcí, na kterých startovalo celkem skoro 9 000 lidí! V dubnu jsme připravili dva závody Východočeského poháru, krátkou trať v Semtěši (ředitel Tomáš Kos) a sprint v Heřmanově Městci pod taktovkou Karla Haase. V červnu jsme pořádali na pardubickém dostihovém závodišti celostátní finále Přeboru škol v orientačním běhu, kterému šéfoval Petr Valach. 26. ročník Rodinných štafet připravili Karel Haas a Jan Kaplan v Kostelecké Lhotě. Opět jsme úspěšně uspořádali i další akce – čtyři závody Ligy pardubických škol, krajské finále Olympiády škol v Bohdanči, v zimě pak proběhly 3 závody Zimní hradubické ligy a 8 kol Pardubického zimního poháru. V květnu jsme se na třech místech připojili k celosvětové akci World Orienteering Day, v srpnu jsme znovu připravili stánek orientačního běhu v rámci Sportovního parku Pardubice, který se těšil velkému zájmu veřejnosti, OB a bludiště se přišlo vyzkoušet přes 4400 účastníků, vše proběhlo pod vedením Renaty Čermákové. Velký dík patří všem, kteří se podíleli na pořádání těchto závodů. Vedle šéfů jednotlivých závodů je to celá řada lidí, kteří vědí a umí, takže všechny akce proběhly bez větších zádrhelů Staráme se i o areály pevných kontrol v lese u Slatiňan a v lese na Studánce.

Mapy: Letos jsme jich nevydali moc. Pro sprint připravil Petr Fiala mapu Heřmanův Městec, ten samý autor je podepsán pod mapou Dostihové závodiště. Jan Fukátko udělal pro lednový závod ZHL mapu Slovany, Jan Věříš připravil pro krajské finále Přeboru škol mapu Veselý Gočár. Vždy šlo o sprintové mapy. Naši mapaři připravili mapky pro některé závody Pardubického zimního poháru (Přelovice, Dukla, Ohrazenice, Černá u Bohdanče).

Tréninky: Standardně byly připraveny tréninky v Pardubicích a okolí – tělocvičny, atletický tunel, tartanová dráha, mapové výjezdy, zimní mapové tréninky, běžecké tréninky na Kuňce, na Vinici a v lese na Studánce, minisoustředění v okolí Pardubic. Připravili jsme i hodně soustředění:
26. – 28. 1. soustředění Horní Polubný - dorost
1. – 4. 2. soustředění Polnička - mladší žactvo
16. – 18. 2. soustředění Nové Město na Moravě - starší žactvo a mladší dorost
2. – 4. 3. soustředění Zderaz - dorost, dospělí
29. 3. – 2. 4. soustředění Doksy - všichni
20. – 22. 4. soustředění Adršpach - mladší dorost
20. – 30. 4. soustředění Švédsko - dorost
28. 4. – 1. 5. soustředění Krasnice - žactvo
1. – 3. 6. soustředění Radvanice - dorost
17. – 19. 8. soustředění Jakuszyce - dorost, dospělí
30. 8. – 2. 9. soustředění Radvanice - žactvo
22. – 23. 9. soustředění Radvanice - dorost, dospělí
25. – 28. 10. soustředění Prkeňák - žactvo, mladší dorost
16. – 18. 11. soustředění Sněžné - všichni
Dvoutýdenní letní tábor Silva o-camp proběhl na přelomu července a srpna opět v Budislavi.
Při našem klubu pracovalo tréninkové středisko mládeže pod vedením Honzy Kaplan, sportovní centrum mládeže (vedoucí Zuzana Klimplová) i sportovní centrum dětí (vedoucí Petr Klimpl). Přípravu jednotlivých skupin vedli Barbora Kadaňová a Pavla Švíglerová (přípravka – mimi), Laďka Víchová, Alena a Petr Klimplovi, Kateřina Kroupová a Lubomír Macháček (nejmladší žactvo), Renata Haasová, Renata Čermáková a Bedřich Sáňka (mladší žactvo), Lenka a Michal Koberovi, Katka Štichhauerová a Karel Haas (starší žactvo a mladší dorost), Jan Kaplan a Václav Roudný (dorost a junioři). Většina výkonnostních závodníků dospělého věku se připravovala individuálně, někteří za podpory některého z trenérů. Všem trenérům patří velké poděkování, bez nich by sportovní výsledky nebyly tak dobré.

Sportovní výsledky: Rok 2018 byl po sportovní stránce pro náš klub velmi úspěšný. Závodníci našeho klubu měli opět zastoupení na většině světových i evropských o-akcích.
Po několika letech jezdili opět naši závodníci na závody v lyžařském OB. Petra Hančová úspěšně reprezentovala na Mistrovství Evropy i na Akademickém mistrovství světa, v zimě si vyjela titul a stříbro na domácím šampionátu. V anketě o nejlepšího LOB závodníka roku obsadila třetí příčku. Další naši závodníci na lyžích střídali lepší a horší výsledky.
V OB si na mistrovství světa v Lotyšsku výborně vedla Jana Knapová, která dosáhla na krátké trati pátým místem nejlepšího individuálního výsledku českého závodníka na MS za posledních 8 let. K tomu přidala i 5. místo ve sprintových štafetách, 9. místo ve štafetách a 17. místo na klasice. Na ME ve Švýcarsku přispěla ke 4. místu sprintové štafety, také tam v individuálních závodech, ale i v dalších závodech Světového poháru běhala dobře, a to jí vyneslo celkovou 15. příčku v konečném hodnocení SP. Tomáš Kubelka běžel dvě kvalifikace na ME ve Švýcarsku a byl našim nejlepším závodníkem na akademickém MS ve Finsku. Na ME dorostu jsme měli trojnásobné zastoupení díky Janě Peterové, Martinu Roudnému a Janu Rusinovi, nejlepším výsledkem bylo 4. místo ve štafetách (Jana Peterová) a v individuálním závodě 11. místo Martina Roudného ve sprintu. Na podzimním Evropském juniorském poháru ve Švýcarsku reprezentovalo na podzim dokonce šest závodníků našeho klubu.
Na mistrovstvích ČR v OB jsme se stali klubem, který získal nejvíce medailí ze všech klubů v ČR. Celkem naši závodníci vybojovali 16 medailí, z toho sedm zlatých, šest stříbrných a tři bronzové. Dva tituly vybojoval Martin Roudný (sprint a krátká trať), jeden pak Jana Knapová (krátká trať) a Jana Peterová (noční OB), další tři zlata získala sprintová štafeta dorostu, štafeta dorostenců a družstvo dorostu.
V České lize klubů dorost suverénně obhájil loňské vítězství, dospělí po dvou smolných diskvalifikacích štafety mužů obsadili čtvrtou příčku. V Českém poháru štafet se na stupně vítězů probojovali jen dorostenci (vyhráli), zastoupení máme v první desítce ve všech zbývajících kategoriích. V Českém poháru jednotlivců skončila Jana Knapová v ženách druhá, v mužích byl Tomáš Kubelka třetí a Radek Nožka osmý. Velmi dobře si vedli naši dorostenci v žebříčku A – Jana Peterová a Martin Roudný vyhráli své kategorii, Jan Rusin byl třetí, v TOP 10 ještě skončili Ondřej Volák, Kateřina Koberová, Hubert Waněk a Anna Kopecká. V žebříčku B jsou velmi cenná vítězství Filipa Haase a Marka Mrskoče.
Velmi dobře si vedli i naši nejmladší. Žactvo bylo v mistrovství oblasti družstev žactva tentokráte druhé, v družstvu Vč. oblasti, které na M ČR oblastních výběrů žactva obsadilo 4. příčku, jsme měli čtyřnásobné zastoupení – Filip Haas, Klára Haasová, Karolína Pipková a Daniel Štichhauer. Klára Haasová vyhrála jarní část Východočeského poháru, Filip Haas pak jarní i podzimní Východočeský pohár. Výborně běhali i další, kteří skončili v první desítce ve východních Čechách – Karolína Pipková, Daniel Štichhauer, Michal Krpata, Adam Štichhauer, Tomáš Flos a Ema Vošahlíková. Máme velmi početnou skupinu nejmladších žáků, někteří z nich dosáhli i velmi dobrých výsledků, Vítek Frosch skončil na podzim ve Vč. poháru druhý.
Velmi početné pole máme ve veteránech. Řada našich veteránů dosahuje velmi dobrých výsledků. Výborně si vedl především Václav Farář, který stál na stupních vítězů ve třech Veteraniádách ČR, dále pak Marta Lučanová, Květa Kubíková, Ladislava Víchová, Pavla Švíglerová či Lenka Koberová.
Přehled těch nejdůležitějších výsledků našich závodníků, najdete na dalších stránkách této ročenky.
Přehled těchto výsledků, ale i dalších, najdete na dalších stránkách této ročenky.

Zázemí klubu: V roce 2015 jsme zakoupili ve Spojili pozemek na výstavbu zázemí klubu (šatna, klubovna, sklad). Bohužel kvůli problémům se sousedy (příjezdová cesta) se ukázal tento projekt jako nerealizovatelný. Ale myšlenku, mít vlastní zázemí, opustit nechceme. Výborně slouží klubový autobus, který využíváme jak na dopravu na závody, tak i na tréninky.

Poměrně bohatý je i další, nesportovní život klubu. 

NEJLEPŠÍ O-VÝSLEDKY 2018

SVĚTOVÉ SOUTĚŽE
Mistrovství světa v OB 5. místo Jana Knapová na krátké trati
5. místo Jana Knapová ve sprintových štafetách
9. místo Jana Knapová ve štafetách
17. místo Jana Knapová na klasické trati
Mistrovství Evropy v OB 4. místo Jana Knapová ve sprintových štafetách
16. místo Jana Knapová na klasické trati
22. místo Jana Knapová na krátké trati
27. místo Jana Knapová ve sprintu
Mistrovství Evropy v LOB 7. místo Petra Hančová ve sprintových štafetách
12. místo Petra Hančová na klasické trati
17. místo Petra Hančová ve sprintu
25. místo Petra Hančová na krátké trati
Akademické mistrovství světa v OB 5. místo Tomáš Kubelka ve štafetách
11. místo Tomáš Kubelka na klasické trati
15. místo Tomáš Kubelka na krátké trati
19. místo Tomáš Kubelka ve sprintu
Akademické mistrovství světa v LOB 6. místo Petra Hančová ve sprintových štafetách
8. místo Petra Hančová ve sprintu
11. místo Petra Hančová na klasické trati
14. místo Petra Hančová na krátké trati
Světový pohár v OB 15. místo Jana Knapová
Světový pohár v LOB 21. místo Petra Hančová
Mistrovství Evropy dorostu 4. místo Jana Peterová ve štafetách W18
10. místo Martin Roudný ve štafetách M18
10. místo Jan Rusin ve štafetách M18
11. místo Martin Roudný ve sprintu M18
17. místo Martin Roudný na klasické trati M18
24. místo Jana Peterová na klasické trati W18
25. místo Jan Rusin na klasické trati M18
30. místo Jana Peterová ve sprintu W18
56. místo Jan Rusin ve sprintu M18
Mistrovství světa veteránů 31. místo Květa Kubíková ve sprintu W70
42. místo Květa Kubíková na krátké trati W70
59. místo Květa Kubíková na krátké trati W70
72. místo Marek Filičko na klasické trati M45
DRUŽSTVA
Mistrovství ČR klubů 3. místo dospělí A
1. místo dorost
10. místo dospělí B
Veteraniáda ČR 10. místo DH275
Česká liga klubů 4. místo dospělí
1. místo dorost
Mistrovství Vč. oblasti 2. místo žactvo
1. místo dospělí
1. místo veteráni
1. místo dorost
JEDNOTLIVCI
Mistrovství ČR 1. místo Petra Hančová ve sprintu LOB (D21)
Jana Peterová v nočním OB (D18)
Martin Roudný ve sprintu (H18)
Jana Knapová na krátké trati (D21)
Martin Roudný na krátké trati (H18)
sprintová štafeta dorostu (Koberová, J. Rusin, M. Roudný, Peterová)
štafeta dorostenců (M. Roudný, Volák, J. Rusin)
2. místo Petra Hančová na krátké trati LOB (D21)
Jana Knapová ve sprintu (D21)
Jana Peterová na krátké trati (D18)
Jan Rusin na krátké trati (H18)
Jana Peterová na klasické trati (D18)
Jan Rusin na klasické trati (H18)
3. místo Martin Roudný v nočním OB (H18)
Tomáš Kubelka na klasické trati (H21)
sprintová štafeta (L. Knapová, Kamenický, Kubelka, J. Knapová)
4. místo Ondřej Volák na krátké trati (H18)
Jana Knapová na klasické trati (D21)
Martin Roudný na klasické trati (H18)
sprintová štafeta dorostu (Vojtíšková, Paleček, V. Roudný, Borovičková)
5. místo Kateřina Koberová na krátké trati (D16)
Anna Kopecká na klasické trati (D20)
Ondřej Volák na klasické trati (H18)
6. místo Pavla Horová v nočním OB (D21)
Jana Peterová ve sprintu (D18)
štafeta dorostenek (Koberová, Fejfarová, Peterová)
7. místo Bára Pušová na klasické trati LOB (D17)
štafeta LOB mužů (Grundmann, Čermák, Fiala)
Kateřina Koberová v nočním OB (D16)
Matěj Kamenický v nočním OB (H21)
Jan Rusin ve sprintu (H18)
Hubert Waněk na klasické trati (H16)
štafeta mužů (Záveský, Procházka, Fencl)
8. místo Kateřina Koberová ve sprintu LOB (D17)
Ondřej Volák ve sprintu (H18)
Tomáš Kubelka ve sprintu (H21)
Jonáš Fencl na krátké trati (H20)
Lenka Knapová na klasické trati (D21)
9. místo Kateřina Koberová na klasické trati LOB (D17)
Ondřej Pipek na klasické trati (H16)
10. místo Jan Rusin v nočním OB (H18)
Václav Roudný na krátké trati (H18)
Jonáš Fencl na klasické trati (H20)
štafeta žen (Nováková, Zvěřinová, J. Knapová)
Český pohár 2. místo Jana Knapová (ženy OB)
Petra Hančová (ženy LOB)
3. místo Tomáš Kubelka (muži OB)
8. místo Radek Nožka (muži OB)
Ranking OB 1. místo Jana Knapová (ženy)
3. místo Tomáš Kubelka (muži)
10. místo Radek Nožka (muži)
Žebříček A 1. místo Jana Peterová (D18)
Martin Roudný (H18)
3. místo Jan Rusin (H18)
6. místo Ondřej Volák (H18)
9. místo Kateřina Koberová (D16)
Kateřina Koberová (D17 v LOB)
10. místo Anna Kopecká (D20)
Hubert Waněk (H16)
Český pohár štafet 1. místo dorostenci
5. místo muži
dorostenky
7. místo ženy
Žebříček B 1. místo Veronika Barnetová (D20)
Renata Haasová (D35)
Lenka Koberová (D45)
Stanislava Kellnerová (D65)
Květa Kubíková (D70)
Filip Haas (H14)
Marek Mrskoč (H16)
Bedřich Sáňka (H65)
Veteraniáda ČR 1. místo Květa Kubíková ve sprintu (D70)
Marta Lučanová na klasické trati (D35)
sprintová štafeta DH140 (Lučanová, Lučan, Zvěřina, Zvěřinová)
2. místo Václav Farář v nočním OB (H65)
Václav Farář na krátké trati (H65)
Vladimír Lučan na krátké trati (H35)
3. místo Jan Vališ na klasické trati LOB (H45)
Ladislava Víchová v nočním OB (D60)
Jaroslav Vávra v nočním OB (H45)
Květa Kubíková na klasické trati (D70)
Václav Farář na klasické trati (H65)
4. místo Václav Roudný v nočním OB (H55)
Ladislava Víchová ve sprintu (D60)
Iva Knapová na krátké trati (D55)
Iva Knapová na klasické trati (D55)
Květa Kubíková na krátké trati (D70)
5. místo Zuzana Klimplová ve sprintu (D35)
Ladislava Víchová na krátké trati (D60)
6. místo Jana Juračková na klasické trati (D55)
Mistrovství Vč. oblasti 1. místo Klára Haasová ve sprintu (D12)
Johana Vodičková ve sprintu (D16)
Filip Haas ve sprintu (H14)
Marek Mrskoč ve sprintu (H16)
Klára Haasová na krátké trati (D12)
Daniel Štichhauer na krátké trati (H14)
Jonáš Fencl na krátké trati (H20)
Karolína Pipková na klasické trati (D12)
Jana Peterová na klasické trati (D18)
Veronika Barnetová na klasické trati (D20)
Daniel Štichhauer na klasické trati (H14)
štafeta mužů (Záveský, Zvěřina, T. Kos)
Veteraniáda Vč. oblasti 1. místo Ladislava Víchová ve sprintu (D60)
Květa Kubíková ve sprintu (D70)
Ladislava Víchová na krátké trati (D60)
Květa Kubíková na krátké trati (D70)
štafeta D165 (Čermáková, Novotná, Víchová)
štafeta H105 (Václavek, Belej, Šabatka)
štafeta H195 (Farář, Třasák, Juračka)
Východočeský pohár 1. místo Klára Haasová (jaro D12)
Filip Haas (jaro H14)
Filip Haas (podzim H14)
Lenka Koberová (D45)
Ladislava Víchová (D55)
Květa Kubíková (D65)
Petr Fencl (H45)


JAK PROBÍHALA SEZÓNA 2018

Prosinec 2017
 • Členská schůze OK Lokomotiva Pardubice spojená s vyhlášením nejlepších sportovců a trenérů klubu za rok 2017 proběhla v jídelně Gymnázia Pardubice.
 • V Šachově (farma Bílý mrak) proběhlo o víkendu úvodní soustředění TSM Pardubicko (a některých dalších našich dorostenců).
 • Skupina "14" (starší žactvo a někteří dorostenci) měla víkendové minisoustředění v Pardubicích pod vedením Karla Haase.
 • Další ročník Pardubického zimního poháru začal nočním závodem na mapě Veská. Běželo se od Čermáků za dost velké zimy a drobného sněžení.
 • Krátkou tratí pokračoval Pardubický zimní pohár. Závod připravili Víchovi za pěkného počasí ve Svítkově pro více než 60 závodníků.
 • Další závod ZHL – Vánoční sprint – proběhl v Hradci Králové (Šimkovy sady a okolí Aldisu), běželo necelých 40 pardubických závodníků.
 • O-sezónu zakončilo Štědrodenní překvapení. Akci (kombinovaný závod na azimuty i na znalost centra Pardubic) připravila Zuzana Klimplová s centrem v budově OSSZ (ul. U stadiónu).
 • Proběhl další ročník Maratónu, hrál se jubilejní 25. ročník. Devítihodinové utkání mladých a starých v basketu, fotbale, florbale a volejbalu tentokráte jasně vyhráli staří (452:387) a snížili celkové skóre na 13:12.
Leden 2018
 • Na základě nominačních závodů byla na Zimní olympiádu dětí a mládeže vybrána pětice závodníků LPU (Markéta Mrskočová, Bára Pušová, Kateřina Koberová, Michal Krpata a Lukáš Fejfar).
 • Na první lednovou neděli připravil Jan Fukátko další závod Zimní hradubické ligy. Závod měl název „delší sprint Studánka“, centrum bylo v ZŠ Studánka a byl velmi hezký. Elitu vyhráli Marta Fenclová a David Procházka.
 • Další závod Pardubického zimního poháru proběhl v Přelovicích. Pořadatelé Pipkovi situovali centrum do nového společenského domu, běžela se kratší krátká trať na sprintové mapě.
 • Čtveřice pardubických závodníků jela tři celostátní závody v lyžařském OB. Skvěle si vedla Petra Hančová, který si v Mariánských Lázních dojela pro mistrovský titul ve sprintu, následně vybojovala v německém Silberhütte stříbro v M ČR na krátké trati. V nedělním žebříčkovém závodě v Silberhütte skončila Petra v elitě třetí.
 • Na tradičním vyhlášení nejlepších sportovců Pardubic opět nechyběli orientační běžci. Mezi desítkou dospělých byla vyhlášena Jana Knapová, mezi čtyřmi družstvy mládeže náš tým dorostu a mezi šestice trenérů byl oceněn Honza Kaplan.
 • Nadace OB opět přidělila granty na provozování sportovních center dětí a mládeže, jejichž zřizovatelem je OK Lokomotiva Pardubice.
 • Další ročník Vinice kros (závod Zimní hradubické ligy) proběhl pod taktovkou Karla Haase.
 • Dorostenci a junioři byli v závěru posledního lednového týdne na lyžařském soustředění v Horním Polubném v Jizerských horách. Sníh byl, lyžování bylo velmi dobré.
 • Na Zimní olympiádě dětí a mládeže v Letohradě a Čenkovicích si z pětice pardubických závodníků nejlépe vedla Kateřina Koberová, která na krátké trati obsadila 5. místo, duo Kateřina Koberová a Lukáš Fejfar skončilo na 10. místě ve smíšených štafetách.
Únor 2018
 • Nejmladší žactvo mělo soustředění v Polničce. Sněhu moc nebylo a tak náplní byly dva mapové tréninky, turistika, běžecký trénink, hry venku i v tělocvičně.
 • Na Dukle pokračoval Pardubický zimní pohár nočním trochu delším sprintem. Petr Fiala postavil pěkné tratě. Třetina tratí byla v Dukelském lesíku, zbytek mezi baráky sídliště Dukla.
 • Petra Hančová reprezentovala ČR na Mistrovství Evropy v lyžařském OB v Bulharsku. Ve sprintových štafetách dojela na 7. příčce, nejlepším individuálním výsledkem bylo 12. místo na klasické trati.
 • Zimní hradubická liga pokračovala klasikou na Labských loukách v Hradci Králové, v mužské elitě vyhrál Martin Roudný.
 • Školení rozhodčích 3. třídy se zúčastnila trojice členů našeho klubu.
 • V Novém Městě na Moravě proběhlo soustředění skupiny "14", kterého se zúčastnila dvacítka závodníků staršího žactva a mladšího dorostu pod vedením Karla Haase. Účastníky čekalo běhání, lyžování a taky trochu teorie.
 • Pardubický zimní pohár pokračoval delším sprintem v Černé u Bohdanče (připravil Jan Věříš).
 • Petra Hančová reprezentovala ČR na Akademickém MS v lyžařském OB v Estonsku. Ve sprintových štafetách dojela šestá, ve sprintu skončila na pěkném 8. místě.
 • V Pardubicích jsme připravili školení trenérů 3. třídy. Z LPU bylo vyškoleno 13 nových trenérů, lektory školení byli Karel Haas, Lenka Koberová, Honza Kaplan, Verča Peterková, Petr Klimpl a další.
 • Sedmé kolo Pardubického zimního poháru připravili Jan Václavek a Jiří Belej do lesa u Spojila, běžela se zkrácená klasika.
 • Šest pardubických závodníků startovalo na závěrečných závodech sezóny lyžařského OB v Krkonoších. Největším úspěchem bylo sedmé místo štafety mužů.
 • Provedli jsme řádnou registraci v sekci OB pro letošní sezónu pro 396 závodníků našeho klubu.
 • V Českém poháru v lyžařském OB obsadila Petra Hančová druhou příčku v elitě žen. V dorostenkách obsadila Kateřina Koberová 9. místo.
Březen 2018
 • Na startu Brutus krosu v Roudničce zařazeného do Zimní hradubické ligy bylo 13 pardubických závodníků.
 • Dorostenci měli pod vedením Honzy Kaplana víkendové soustředění ve Zderazi. Necelou třicítku účastníků čekaly mapové a běžecké tréninky i další bohatý program.
 • Vyhlášení nejlepších sportovců Pardubického kraje za rok 2017 proběhlo v Domě hudby v Pardubicích. Mezi desítkou nejlepších dospělých byla vyhlášena Jana Knapová a mezi dorosteneckými týmy naše družstvo dorostu (a mezi juniory vyhlášen Martin Kanta za medaile získané na MSJ v MTBO).
 • Petra Hančová startovala v USA, kde se jela závěrečná série závodů Světového poháru v lyžařském OB.
 • Kuňka kros – osmý závody Zimní hradubické ligy – se běžel na okruhu pod Kunětickou horou. Závod technicky zajistili Vališovi. V HE vyhrál jasně Petr Zvěřina.
 • První oficiální závody této o-sezóny Jarní skály v okolí Kosti moc jarní nebyly, byly spíše zimní – mráz a čerstvě napadlý sníh. Tyto podmínky neodradily skoro 30 pardubických závodníků, kteří v Českém ráji otevřeli sezónu OB.
 • Čtveřice našich mladých závodníků (Jana Peterová, Jonáš Fencl, Jan Rusin a Martin Roudný) se zúčastnila v Maďarsku soustředění juniorské o-reprezentace, vedle tréninků tam běželi i tři závody.
 • Posledním (osmým) závodem skončil letošní Pardubický zimní pohár. Zdeněk Cinkan uspořádal delší sprint s volným pořadím kontrol v Ohrazenicích.
 • Celkovými vítězi 24. ročníku Pardubického zimního poháru se stali Libor Kříž a Pavla Švíglerová.
 • Skončily tréninky v tělocvičně, žactvo a dorost přešli na letní model společných tréninků.
 • V noční závodě Jarního poháru na Biřičce startovalo 40 pardubických závodníků.
 • První kolo Českého poháru štafet proběhlo v Praseku, běželo 24 pardubických štafet, v kterých chyběla řada našich nejlepších jak dospělých, tak dorostenců. Nejlépe si vedli muži, kteří doběhli druzí, v silné konkurenci vyhráli naši žáci v H14.
 • Východočeský pohár měl na pořadu první závod, běželo se v lese u Praseku. Startovalo 170 závodníků LPU. V závodě elity mužů s hromadným startem vyhrál Matěj Kamenický. Vítězství si dále odnesli Klára Haasová, Filip Haas, Lenka Koberová.
 • Na Jarním poháru se hodnotila i soutěž klubů, vyhráli jsme před PHK a ZBM.
 • Skončila devítidílná Zimní hradubická liga. 14-násobná vítězka této soutěže Marta Fenclová absolvovala kvůli zranění jen čtyři závody, přesto byli pardubičtí závodníci v konečných výsledcích vidět. Na druhém místě skončila Pavla Horová, třetí byla Marta Fenclová.
 • Desítka pardubických závodníků startovala na 20. ročníku 3-denních závodů Velikonoce ve skalách v Nedamově a Jestřebí.
 • Tradiční Velikonoční soustředění proběhlo v Doksech (Poslův mlýn) za účasti skoro 120 závodníků.
 • Čtveřice dorostenců strávila velikonoce na soustředění ve Švédsku (klubovna oddílu Finspang).
Duben 2018
 • Třetí kolo Ligy škol v orientačním běhu se konalo ve Svítkově. Bylo pěkné počasí, přesto přišlo méně dětí než obvykle, běželo jich něco přes 150.
 • Další závod Východočeského poháru proběhl za krásného počasí v pěkném terénu v okolí Zdobína za pořadatelství Slávie Hradec Králové. Na startu bylo 186 pardubických závodníků, vítězství si odnesli Klára Haasová, Filip Haas, Tereza Fejfarová, Ladislav Víchová a Květa Kubíková.
 • V Hradci Králové proběhly tradiční testy talentovaného žactvo Vč. oblasti za účasti devíti žáků a žákyň z LPU.
 • Čtvrté (závěrečné) kolo Ligy škol v orientačním běhu proběhlo v lese na Studánce. Za krásného počasí běželo 172 dětí.
 • Skončil 48. ročník Ligy škol v orientačním běhu (2017/18). Ve čtyřech kolech běželo celkem 637 dětí. Vítězství obhájila ZŠ Benešovo nám.
 • Třetí závod Východočeského poháru uspořádal Sportcentrum Jičín ve Vojicích. Na startu bylo přes 150 závodníků LPU. Z vítězství se radovali Klára Haasová, Vítek Frosch, Daniel Štichhauer, Márek Mrskoč, Ondřej Paleček, Marta Lučanová, Ladislava Víchová a Petr Fencl.
 • V Horní Brusnici se konalo Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB (pořádal SK Studenec). Startovalo téměř 40 závodníků LPU. Šampionát přinesl titul pro Janu Peterovou a bronz pro Martina Roudného. V závodě žen obsadila Pavla Horová 6. příčku, v mužích získal Matěj Kamenický 7. místo. Běžela i řada veteránů, na stupních vítězů byli Ladislava Víchová, Jaroslav Vávra a Václav Farář.
 • Sprintem v Jičíně začal letošní Český pohár a žebříček A. Běželo i více než 50 závodníků LPU. Skvěle si vedla Jana Knapová, která jasně vyhrála závod ženské elity, v mužské elitě obsadil Tomáš Kubelka 5. příčku. Dobře se vedlo našim závodníkům v dorostu, nejlépe pak Jana Peterová, která skončila druhá.
 • Východočeský pohár pokračoval v Krkonoších (krásné centrum bylo v Retroparku Sejfy), krátkou trať v náročném terénu pořádala Lokomotiva Trutnov. Účast pardubických závodníků byla tentokráte slabší, za krásného slunečného počasí běželo jen 130 závodníků. Pro vítězství si doběhli Karolína Pipková, Filip Haas, Lenka Koberová, Květa Kubíková a Petr Fencl.
 • Skupina „14“ (30 závodníků) měla soustředění v Adršpachu (Bučnice). Čekaly je super náročné terény, přínosné tréninky, velmi kvalitní mapy, skvělé počasí, ubytování uprostřed přírody Teplických skal.
 • V nominačních závodech na moravsko-slovenském pomezí se vyběhli právo reprezentovat ČR na Mistrovství Evropy v orientačním běhu ve Švýcarsku i dva pardubičtí závodníci Jana Knapová a Tomáš Kubelka.
 • V Semtěši jsme pod taktovkou Tomáše Kose uspořádali 5. kolo Východočeského poháru, běžela se krátká trať za účasti 914 závodníků. Běželi i někteří pardubičtí závodníci. Vyhráli Klára Haasová, Filip Haas, Ladislava Víchová a Květa Kubíková.
 • Odpoledne po závodě v Semtěši jsme v Heřmanově Městci připravili Mistrovství Východočeské oblasti ve sprintu. Za krásného počasí běželo přes 750 závodníků. Šéfem pořádání byl Karel Haas. Řada našich závodníků běžela, dost se jim dařilo. Vítězství vybojovali Klára Haasová, Filip Haas, Johana Vodičková, Marek Mrskoč, Ladislava Víchová a Květa Kubíková.
 • Mladší a nejmladší žactvo mělo 4-denní soustředění v Krasnici. Padesátka dětí pod vedením svých trenérů měla připraven bohatý program. V neděli mezi ně zavítala Česká televize, která natáčela odpolední trénink do programu Lvíčata.
 • Nejlepší dorostenci měli soustředění ve Švédsku pod vedením Jana Kaplana.
 • Několik našich závodníků běželo ve Švédsku tradiční štafety Tiomila, dorost pod hlavičkou LPU (štafeta TSM Pardubicko doběhl na skvělém 3. místě), dospělí za své severské kluby.
Květen 2018
 • V Radvanicích se běžel závod na klasické trati, který se počítal společně do žebříčku B i do Východočeského poháru. Na fyzicky náročných tratích běželo 137 pardubických závodníků. Pro vítězství si doběhli Martina Zvěřinová, Ladislava Víchová, Stanislava Kellnerová, Květa Kubíková a Petr Fencl.
 • Další závod v Radvanicích, tentokráte krátká trať, se počítal jen žebříčku B. Kdo z šedesátky našich závodníků vybojoval první místo? Daniel Štichhauer, Veronika Barnetová, Marek Mrskoč, Ondřej Paleček, Ladislava Víchová a Stanislava Kellnerová.
 • Přes 30 našich nejlepších startovalo na dvou závodech žebříčku A ve Lšteni u Hostomic (pořadatel SK Praga). Na krátké trati si vedl výborně Radek Nožka, který skončil druhý, Tomáš Udržal byl čtvrtý, Martin Roudný v dorostu jasně vyhrál. Na klasice v mužích Radek Nožka vyhrál, Matěj Kamenický byl pátý a David Procházka šestý, v dorostenkách byla Kateřina Koberová pátá, v dorostencích Ondřej Volák druhý a Jan Rusin pátý.
 • Sváteční úterý pokračoval Východočeský pohár dalším závodem (bylo to i oblastní mistrovství na krátké trati) za pořadatelství SK LOB Nová Paka. Centrum závodu bylo v Lánech. Startovalo 150 pardubických o-běžců. První místo patřilo Kláře Haasové, Danielu Štichhauerovi, Jonáši Fenclovi, Ladislavě Víchové a Květě Kubíkové.
 • Na Mistrovství Evropy v orientačním běhu ve Švýcarsku skončila Jana Knapová se sprintovou štafetou na 4. místě, v individuálních závodech se jí nejvíce dařilo na klasické trati, kde obsadila 17. místo. Za zmínku určitě stojí i vítězství v rozběhu na krátké trati (to se už dlouho žádnému českému závodníkovi nepodařilo), ve finále pak po několika chybách obsadila 22. místo. Dvě kvalifikace běžel i Tomáš Kubelka, ve sprintu ani na krátké trati se do finále nedostal.
 • Krajské finále Přeboru škol v orientačním běhu připravil Kamil Pipek v lázeňském areálu Lázně Bohdaneč, tratě vedly lázeňským parkem, areálem budov lázní a přilehlým příměstským lesíkem.
 • Další závod Vč. poháru (bylo to současně i mistrovství oblasti na klasické trati) se běžel za velkého vedra v rovinatém, hodně zarostlém terénu u Byzhradce (pořádal Spartak Rychnov na Kněžnou). Běželo přes 150 závodníků LPU. Vítězství získali tito závodníci: Veronika Zitková, Karolína Pipková, Daniel Štichhauer, Jana Peterová a Veronika Barnetová.
 • Skoro šedesátka našich nejlepších závodníků běžela v Táboře český šampionát ve sprintu. V ženách si v přímém TV přenosu výborně vedla Jana Knapová, která obsadila druhou příčku a vybojovala stříbrnou medaili, v mužích Tomáš Kubelka vybojoval 8. příčku. Druhou medaili, a to hned zlatou, získal v H18 Martin Roudný, který běžel skvěle a v cíli se radoval z jasného vítězství, Jan Rusin byl sedmý a Ondřej Volák osmý, Jana Peterová v D18 skončila šestá. Ve veteránkách vyhrála Květa Kubíková kategorii D70.
 • U Tábora (les Pintovka) pokračoval Český pohár a žebříček A krátkou tratí. Padesátce pardubických závodníků se vedlo se střídavými úspěchy. V mužích skvěle zaběhl Radek Nožka, který obsadil třetí příčku. Velmi dobře si vedli starší dorostenci, Honza Rusin vyhrál a Martin Roudný byl druhý, v D16 skončila Tereza Fejfarová čtvrtá.
 • Pardubičtí o-běžci se zapojili do celosvětové akce Word Orienteering Day. Akce proběhly na ZŠ Závodu míru, na Studánce a v ZŠ Sezemice, zúčastnilo se skoro 600 lidí.
 • Osm našich dorostenců se zúčastnilo v Plzni testování na dráze.
 • Závod Českého poháru štafet proběhl v lese u Třemošné. Muži skončili na 5. a 7. místě, dorostenci jasně vyhráli a dorostenky byly sedmé.
 • Český pohár a žebříček A pokračovaly v Plzni sprintem. Závod se vůbec nepovedl pořadatelům (vedle řady technických problémů se snažili postavit zajímavý sprint, až to přehnali), ale hlavně našim závodníkům (i když výjimky se našly). V mužské elitě nakonec skončil Tomáš Kubelka sedmý, v dámské elitě byla Klára Procházková desátá, výborně si opět vedl Martin Roudný, který byl v H18 druhý.
 • Druhý závod Českého poháru štafet v Třemošné nám závod vyšel více než zen první. Áčko mužů jasně vyhrálo, béčko bylo páté. Dorostenci skončili třetí a dorostenky druhé.
 • Východočeskou oblast o víkendu v Plzni na Vyzývacím poháru žactva reprezentovaly dvě děvčata v D12 Klára Haasová a Karolína Pipková. Obě přispěly k třetímu místu Vč. oblasti v této soutěži.
Červen 2018
 • Trojice dorostenců (Jana Peterová, Jan Rusin a Martin Roudný) se zúčastnila dvou nominačních závodů na MSJ (krátká trať a klasika) v Maďarsku. Z našeho tria se nikdo na juniorský světový šampionát nenominoval.
 • V Novém Hrádku se běžel moc hezký žebříčkový sprint zařazený do Vč. poháru (pořádal KOB Dobruška), na kterém startovalo přes 120 pardubických závodníků. Vítězství vybojovali: Martina Zvěřinová, Johana Stryková, Klára Haasová, Filip Haas, Ladislava Víchová a Květa Kubíková.
 • Oblastní mistrovství štafet se běželo v Novém Hrádku, startovalo 22 štafet LPU. Závod se vůbec nevydařil naší mládeži. Naopak výborně běželi dospělí a veteráni. Ženy skončily druhé, muži vyhráli, ve veteránech byly naše štafety nejlepší v D165, v H105 a v H165.
 • Při závodě štafet ocenili pořadatelé Miroslava Lennera za čin fair-play, když v průběhu závodu poskytl pomoc závodníkovi, kterého na trati postihl kolaps.
 • Skupina „14“ měla další soustředění, tentokráte pod vedením Karla Haase v Radvanicích.
 • Na Dostihovém závodišti v Pardubicích jsme uspořádali celostátní finále Přeboru škol v orientačním běhu. Na startu bylo 450 závodníků z 33 různých škol. Šéfem dobře připraveného závodu byl Petr Valach. Úspěšní byli i závodníci LPU – Filip Haas vyhrál H7, Hubert Waněk H9 a Martin Roudný HS, Kateřina Koberová byla druhá v D9. Gymnázium Dašická skončilo mezi základními i středními školami na 5. příčce.
 • Přes 60 pardubických závodníků běželo dva závody žebříčku B, které měly centrum v letním táboře Bílá skála u Číměře (pořádal SOS Jindřichův Hradec). Na klasické trati s přehledem vyhrál Tomáš Udržal, v ženách skončila Petra Hančová šestá; v D18 skončila Viktorie Vojtíšková třetí, v D20 doběhla Veronika Barnetová také třetí, v H14 jasně vyhrál Filip Haas a Daniel Štichhauer byl třetí, v H16 překvapil druhým místem Vojtěch Šišma, v H18 byl Ondřej Paleček třetí, Marta Lučanová vyhrála D35, Lenka Koberová D45 a D70 Květa Kubíková. Na krátké trati zopakoval Tomáš Udržal vítězství v mužích, na stupně vítězů ho 3. místo doprovodil Vladimír Lučan, v ženách obsadila Petra Hančová 7. příčku, v D20 obsadila Vernika Barnetová druhou příčku, v H14 ovládli naši kluci stupně vítězů – vyhrál Filip Haas před Michalem Krpatou a Danielem Štichhauerem, v H16 skončil Marek Mrskoč třetí, v D35 vyhrála Marta Lučanová a v D45 Lenka Koberová,
 • Třicet pardubických závodníků startovalo na dvou závodech Českého poháru a žebříčku A v Hrabové (závody pořádal Magnus Orienteering). Na krátké trati jsme si vedli velmi slušně. V ženách skončila Jana Knapová na třetím místě, v mužích byl Radek Nožka pátý, o místo za ním skončil Tomáš Kubelka, v D18 skončila Jana Peterová třetí, v H18 opět dominoval Martin Roudný, druhý skončil Honza Rusin, v juniorech uzdravující se Jonáš Fencl skončil čtvrtý. V nedělní hodně fyzicky náročné trati si naši závodníci vedli také dobře. V mužích skončil Tomáš Kubelka druhý, Radek Nožka doběhl čtvrtý a Matěj Kamenický byl desátý, v ženách Jana Knapová obsadila 4. místo, Martina Zvěřinová si doběhla pro 6. příčku, v D18 byla Jana Peterová čtvrtá, v H18 skončili Martin Roudný a Jan Rusin na 2. a 3. místě.
 • Poslední jarní závod Východočeského poháru připravil Start Náchod v Kramolné. Běželo přes 150 závodníků LPU. Klára Haasová, Filip Haas, Kateřina Koberová, Hubert Waněk, Květa Kubíková a Stanislava Kellnerová vyhráli své kategorie.
 • Pardubičtí závodníci byli vidět i velkých štafetách Jukola ve Finsku. Jednak běželi za společenství Broučci a Berušky, Jana Knapová a Tomáš Kubelka pak za své severské kluby.
 • Skončil Východočeský pohár žactva – jaro 2018. Pardubičtí závodníci si vedli se střídavými úspěchy, někteří běhali skvěle, jiným se zase moc nedařilo. V D12C Klára Haasová vyhrála, Karolína Pipková skončila hned za ní, v H10C obsadil Vítek Frosch celkové 5. místo, v H14C vyhrál Filip Haas, Daniel Štichhauer skončil druhý a Michal Krpata pátý.
 • Desítka pardubických vysokoškoláků se zúčastnila dvou o-závodů Českých akademických her. Ve sprintu v Mikulově si výborně vedl Tomáš Kubelka, který skončil jen těsně druhý. Na krátké trati v Brně si Tomáš vedl ještě lépe, když vybojoval akademický titul, Klára Procházková skončila osmá.
 • Zlato pro Janu Knapovou a Martina Roudného, stříbro pro Janu Peterovou a Honzu Rusina – to je výsledek Mistrovství ČR na krátké trati u obce Chlébské (pořádal KOS TJ Tesla Brno). Když k tomu přidáme páté místo Kateřiny Koberové, čtvrté Ondřeje Voláka, desáté Václava Roudného, osmé Jonáše Fencla a druhou příčku Václava Faráře ve veteránech = velmi úspěšný šampionát.
 • Po sérii nominačních závodů byla Jana Knapová nominována na srpnové MS v Lotyšsku. Tomáš Kubelka si pak zajistil účast na akademickém MS v červenci ve Finsku.
 • Necelá třicítka pardubických závodníků se zúčastnila 3-denních závodů Cena střední Moravy v Suchém. Po třech etapách stál na stupni nejvyšším v kategorii H14A Filip Haas.
 • Jana Peterová, Jan Rusin a Martin Roudný reprezentovali ČR na Mistrovství Evropy dorostu v Bulharsku. Ve sprintu si velmi dobře vedl Martin, který v M18 obsadil 11. příčku, na fyzicky náročné klasice skončil Martin na 17. místě, Honza a Jana byli ve třetí desítce. Ve štafetách dofinišovala Jana českou štafetu v W18 na 4. místě, Honza a Martin běželi 2. a 3. úsek štafety M18, která skončila na 10. místě.
Červenec 2018
 • Třicítka závodníků LPU se druhý prázdninový víkend zúčastnila 3-denních závodů Veteran cup s centrem v Brumbárově. V ženách skončila Jana Peterová druhá, v mužích doběhl Jonáš Fencl celkově třetí, ve veteránech vyhráli Jan Kaplan a Jan Knap.
 • Skupina pardubických závodníků (především dorostu a dospělých) byla na startu 4-etapových závodů Tatry orienteering s centrem v Ráčkové dolině (Pribylina). Po součtu čtyř etap vyhrál mužskou elitu Radek Nožka, Matěj Kamenický skončil čtvrtý,v dámské elitě obsadila Klára Procházková čtvrtou příčku.
 • Čtyři pardubičtí závodníci byli na startu letošního Mistrovství světa veteránů, které proběhlo v Dánsku. Nejlepšího výsledku dosáhla Květa Kubíková, která skončila ve sprintu na 31. místě.
 • Přes 100 závodníků LPU běželo početně hodně obsazené 3-denní závody H.S.H. Vysočina cup v Lipnici nad Sázavou. V mužské elitě celkově vyhrál Radek Nožka, v dámské elitě skončila Petra Hančová pátá, řada dalších závodníků stála v jednotlivých kategoriích na stupních vítězů.
 • Tomáš Kubelka startoval na Akademickém mistrovství světa, které proběhlo ve Finsku. Ve štafetách skončil na 5. místě, nejlepším individuálním výsledkem bylo 11. místo v závodě na klasické trati.
 • Třináct pardubických závodníků běželo 3-denní závody Grand prix Silesia, které měly centrum v Mokrých Lazcích. Celkové vítězství vybojovali Marek Mrskoč a Pavla Švíglerová.
 • Dvojice pardubických dorostenců se zúčastnila letní akademie OB v Jizerských horách (chata Slovanka).
 • Osmička závodníků LPU běžela 3-denní závody Šumperský divočák v Moravském Karlově. Skvěle si vedli Zvěřinovi. Martina s přehledem vyhrála hlavní kategorii žen, Petr skončil v mužích těsně druhý (a Nina byla druhá v HDR).
Srpen 2018
 • Dvoutýdenní OB tábor se opět konal v Budislavi, 31. ročníku se zúčastnilo 94 dětí, většina z LPU. Sportovní program byl doplněn celotáborovou hrou "Tři mušketýři".
 • V Luhačovicích se dvacítka našich závodníků zúčastnila 3-denních závodů Rumpál. Běžely se 3 etapy – sprint, klasika a krátká trať. Dobře si vedl Vladimír Lučan, který skončil v mužích čtvrtý, ve veteránkách vyhrála Lenka Koberová v D45
 • Na mistrovství světa v Lotyšsku si výborně vedla Jana Knapová, která dosáhla na krátké trati pátým místem nejlepšího individuálního výsledku českého závodníka na MS za posledních 8 let. K tomu přidala i 5. místo ve sprintových štafetách, 9. místo ve štafetách a 17. místo na klasice.
 • Skupina dorostu a dospělých byla na krátkém soustředění v náročných terénech v polských Jakuszycích, soustředění vedl Tomáš Udržal.
 • 3-etapových závodů Rumcajsovy míle v okolí hradu Valečov (běžely se v pískovcových skalách) se zúčastnilo přes 30 pardubických závodníků. Vítězství si ve veteránkách odnesla Pavla Švíglerová.
 • Orientační běh byl opět součástí Sportovního parku Pardubice! Od úterý do čtvrtka jsme nabídli veřejnosti nejen oblíbené orienťácké bludiště, ale i dvě mapy s kontrolami i obrázkovou trať s razítky pro malé děti. Celý provoz zajišťovala Renata Čermáková za pomoci celé řady dalších členů LPU (od žáků až po veterány). Naše statistika říká, že se za ty tři dny vystřídalo u našeho stánku 4418 lidí.
 • V Českém ráji se konaly Pěkné prázdniny s OB. Centrem bylo Srbsko, ve skalnatých terénech běželo přes 80 závodníků LPU, kterým se dost dařilo. V D16 byla první Kateřina Koberová a v D35 suverénně vyhrála Marta Lučanová.
 • Čtveřice pardubických dorostenců se 10 dnů připravovala ve Švédsku společně s výběrem dorostu ČR. Během týdne zvládli 9 mapových tréninků zaměřených na konkrétní orientační techniky.
 • Žactvo mělo na konci prázdnin soustředění v Radvanicích. Šedesátka účastníků mela vedle účasti na Ceně východních Čech připraven další zajímavý program.
 • Velká výprava pardubických závodníků (přes 120 závodníků) startovala na 3-denních závodech Cena východních Čech v Radvanicích (orientačně náročná krátká trať a dvě kopcovaté klasiky). V elitních kategoriích obsadili Lenka Knapová a David Procházka třetí místa. V D10N vyhrála Hana Fenclová, v D35 zvítězila s velkou převahou Marta Lučanová, v D40 byla první Pavla Švíglerová, v H18 vyhrál Martin Roudný a v H35 skončil první Petr Šabatka.
 • Jana Knapová a Tomáš Kubelka startovali na závodech Světového poháru v Norsku.
Září 2018
 • Dva závody žebříčku B se běžely v Růžené za účasti více než 60 pardubických závodníků. Na klasické trati vyhrála Hana Fenclová D10N, v D35 byla první Renata Haasová, v D45 vyhrála Lenka Koberová, v D65 zvítězila Stanislava Kellnerová, v H16 vyhrál Marek Mrskoč, v H35 Petr Šabatka a v H45 Petr Fencl. Na krátké trati vyhrála v D12C Karolína Pipková, v D18B Viktorie Vojtíšková, v D35 Iva Knapová, v D60 Ladislava Víchová, v D65 Stanislava Kellnerová, v H14 Daniel Štichhauer, v H35 Petr Šabatka, v H45 Petr Fencl a v H55 Jiří Fencl.
 • Krásné výsledky dosáhli naši závodníci na dvou závodech Českého poháru a žebříčku A v Radvanci. Na krátké trati skončila v dámské elitě Jana Knapová třetí a Martina Zvěřinová obsadila šestou příčku, v pánské elitě obsadil Tomáš Kubelka třetí příčku. V D18 byla první Jana Peterová, v H18 vyhrál Martin Roudný, Jan Rusin skončil šestý, ve veteránkách vyhrála Marta Lučanová v D35. Klasika byla fyzicky dost náročná a orientačně pěkná. V dámské elitě s přehledem vyhrála Jana Knapová, v mužské elitě skončil Tomáš Kubelka třetí, do desítky se ještě vešel David Procházka. V D18 opět vyhrála Janča Peterová, zlepšení po zranění ukázala Anna Kopecká, která v juniorkách obsadila 4. příčku, v H18 opět s převahou vyhrál Martin Roudný, Jan Rusin skončil třetí, dobře zaběhl Jonáš Fencl v juniorech, který obsadil pátou příčku, v D35 opět vyhrála Marta Lučanová.
 • V Kladkách (rozhraní Pardubického a Olomouckého kraje) proběhlo Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati. Na startu bylo i přes 70 závodníků LPU. Skvěle si vedl Tomáš Kubelka, který prolomil smůlu a konečně získal medaili na individuálním šampionátu – skončil třetí; v ženách velká favoritka Jana Knapová udělala na trati chyby a skončila na čtvrtém místě těsně za medailí, mile překvapila Lenka Knapová, která obsadila 8. příčku. V juniorech doběhl Jonáš Fencl desátý, v juniorkách obsadila Anna Kopecká 5. příčku, v H18 Jan Rusin vybojoval stříbrnou medaili, Martin Roudný skončil těsně čtvrtý, hned za ním na pátém místě byl Ondra Volák, v D18 obsadila Jana Peterová druhé místo, jen 15 sekund za vítězkou, v H16 Hubert Waněk obsadil 7. příčku, Ondřej Pipek skončil devátý. Ve Veteraniádě jsme získali čtyři umístění mezi nejlepšími třemi – Marta Lučanová jasně vyhrála D35, Vladimír Lučan byl druhý v H35, Václav Farář (H65) a Květa Kubíková (D70) obsadili třetí příčky.
 • V Českém poháru veteránů si v roce 2018 nejlépe vedl Václav Farář, který skončil na osmé příčce, v ženách skončily tři závodnice (Pavla Švíglerová, Ladislava Víchová a Lenka Koberová) ve druhé desítce.
 • Jana Peterová a Martin Roudný vyhráli INOV-8 CUP – žebříček A 2018, Jan Rusin přidal třetí místo. V první desítce ještě skončili Kateřina Koberová, Anna Kopecká, Hubert Waněk a Ondřej Volák.
 • V Manufaktura Českém poháru si skvěle vedli Jana Knapová a Tomáš Kubelka. Jana Knapová skončila v celkovém pořadí na druhém místě, Tomáš Kubelka byl třetí, Radek Nožka přidal osmé místo.
 • Prvním závodem začal 49. ročník Ligy škol v orientačním běhu. Centrum závodu bylo na Dubině, na start se za krásného slunečného počasí postavilo 174 dětí.
 • 12. kolo Vč. poháru upořádal Spartak Vrchlabí v Herlíkovicích, běželo se v horském lese pod Žalým (na start jeli všichni závodníci lanovkou). Startovalo 140 pardubických závodníků. V H10C vyhrál Vítek Frosch, v H14C Filip Haas, v D16 Kateřina Koberová, v D55 Ladislava Víchová a v D65 Květa Kubíková.
 • Šest pardubických žáků bylo na soustředění výběru žactva Vč. oblasti, které se proběhlo na Benecku (po závodě Vč. poháru v Herlíkovicích).
 • Na závěrečnou sérii Světového poháru v OB byli nominováni Jana Knapová a Tomáš Kubelka. Stalo se tak na základě výsledků nominačních závodů v České Lípě, Srbské Kamenici a Litoměřicích.
 • Dorostenci a dospělí byli pod vedením Tomáše Udržala na víkendovém soustředění zaměřeném na štafety v Radvanicích a v Jánských Lázních.
 • Úspěšné sprintové štafety – dospělí stříbrní, dorost zlatý, veteráni DH 140 první. Na zlínském sídlišti Jižní Svahy se běželo Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet. Našim nejlepším štafetám se hodně dařilo, ostatní ale bohužel byly disk. (bilance hodně tristní, z 14 štafet na startu jich bylo devět disk....). Ale pojďme k těm úspěšným. V dospělých skončilo naše áčko po dramatickém průběhu druhé, áčko dorostu s velkou převahou vyhrálo, velkým překvapením byla čtvrtá příčka dorosteneckého céčka, veteráni vyhráli naprosto suverénně.
 • Další závod Vč. poháru pořádal Sokol Žamberk v Šedivci, tratě byly fyzicky dost náročné. Stovka pardubických závodníků si vedla se střídavými úspěchy. Vítězství si donesli Klára Haasová, Filip Haas, Lenka Koberová a Stanislava Kellnerová.
 • Dva závody Českého poháru štafet proběhly ve Zlíně. V tom prvním výborně zaběhly ženy, které obsadily druhé místo, v mužích doběhly naše dvě nejlepší štafety na 2. a 7. místě, ale následně byly diskvalifikovány, protože na prvním úseku proběhly při postupu na sběrku privátem; v dorostenkách naše děvčata obsadila druhé místo, v dorostencích naše štafeta jasně vyhrála. V druhém závodě v mužích naše trio obsadilo třetí místo, v ženách naše dvě štafety skončily na 5. a 7. místě. Dorostenci opět s přehledem vyhráli (béčko bylo sedmé), dorostenky skončily na osmém místě.
Říjen 2018
 • Vč. pohár pokračoval klasickou tratí v Horní Brusnici. V závodě pořádaném SK Studenec běželo 160 závodníků LPU. Vítězství si odnesli Filip Haas, Lenka Koberová a Ladislava Víchová.
 • První říjnovou středu pokračovala 2. kolem Liga škol v orientačním běhu. Běželo se opět ve Studáneckém lese za proměnlivého a dost větrného počasí, na startu bylo 181 závodníků.
 • Na startu závěrečné série Světového poháru v OB byli Jana Knapová a Tomáš Kubelka, běžel i náš nový člen Orhan Kutlu v dresu Turecka. V knock-out sprintu na Výstavišti postoupila Jana do semifinále, ve sprintových štafetách na Petříně přispěla k celkovému třetímu místu své štafety, na skalnaté krátké trati v Českém ráji v okolí hradu Valdštejn bojovala s nachlazením, nakonec z toho bylo 24. místo, ve sprintu v Mladé Boleslavi obsadila velmi pěkné 14. místo. Tomáš (ani Orhan) nebodovali.
 • Šest pardubických závodníků (Jana Peterová, Anna Kopecká, Jonáš Fencl, Martin Roudný, Jan Rusin a Ondřej Volák) reprezentovalo ve Švýcarsku ČR na Evropském juniorském poháru.
 • Další závod Vč. poháru byl v Brumbárově (pořádal OOB Vamberk). Na startu bylo téměř 140 závodníků LPU. V ženách vyhrála Marta Fenclová, další vítězství přidali Vojtěch Šišma a Lenka Koberová.
 • Dorostenci ve štafetách zlatí. Na Mistrovství ČR štafet (pořádal Ekonom Praha v Krajníčku) jsme získali jedinou medaile (ale zlatou) zásluhou dorostenců, kteří s přehledem vyhráli, když běželi stylem start - cíl. Muži dlouho vypadali na medaili, nakonec doběhli těsně na čtvrtém místě, ale na posledním úseku neměli správně kontrolu a byli disk, béčko obsadilo pěknou 7. příčku, trio žen skončilo desáté, dorostenky byly šesté.
 • V Krajníčku proběhl český šampionát klubů. Naše týmy obhájily své loňské pozice. Áčko dospělých doběhlo po boji na třetím místě a získalo bronzové medaile. Dobře běželo i béčko, které doběhlo na pěkném 10. místě. Tým dorostu s přehledem obhájil loňský titul!
 • V družstvech Vč. oblasti na M ČR oblastních výběrů žactva běželo pět závodníků LPU. V áčku byli Klára Haasová, Karolína Pipková, Filip Haas a Daniel Štichhauer, kteří se podíleli na 4. místě svého týmu, Míša Krpata byl v céčku, které skončilo na 9. příčce.
 • V Českém poháru štafet se nám nedařilo jako v minulých letech, na stupně vítězů se probojovali jen dorostenci (ti ale naprosto suverénně vyhráli). Muži, ženy i dorostenky skončili v první desítce.
 • V České lize klubů skončili naši dospělí na 4. místě, dorost jasně vyhrál a obhájil loňské vítězství.
 • Od poloviny října jsme přešli na zimní model tréninků žactva a dorostu – chodí se do tělocvičny.
 • Oblastní závod se běžel na Andrlově chlumu za pořadatelství KOB Ústí nad Orlicí. Startovalo skoro 150 pardubických závodníků. V ženách vyhrála Marta Fenclová, další vítězství přidaly Lenka Koberová a Ladislava Víchová.
 • Na Dukle proběhly Srovnávací testy mládeže, kterých se zúčastnila více než desítka pardubických dorostenců.
 • 26. ročník Rodinných štafet proběhl v neděli v lesním komplexu v okolí Kostelecké Lhoty. Startoval rekordní počet pardubických štafet, bylo jich 46. Vítězství s přehledem obhájili Roudní, druzí byli Procházkovi a třetí Kosáci. Karel Haas a Jan Kaplan opět připravili skvělou akci, za krásného počasí a ve velmi hezké atmosféře to byla opravdu pěkné.
 • Do juniorské reprezentace na rok 2019 byla zařazena šestice závodníků LPU – Anna Kopecká, Jana Peterová, Jonáš Fencl, Martin Roudný, Jan Rusin a Ondřej Volák.
 • Předposlední závod Východočeského poháru proběhl v sobotu v Prochodech (Újezd u Chocně) za deštivého počasí. Běželo skoro 170 závodníků LPU a docela se jim dařilo. V H14C vyhrál Daniel Štichhauer, v D16C Kateřina Koberová, v H16C Marek Mrskoč a v D45C Lenka Koberová.
 • Podzimní prázdniny strávila skupina pardubických žáků a mladších dorostenců na soustředění v Prkenném dole na chatě TJ Tesla Pardubice. Celkem tam bylo přes 70 účastníků, z toho desítka vedoucích a trenérů. Sněžka byla opět zdolána (z Pece pod Sněžkou), i když počasí této túře moc nepřálo.
Listopad 2018
 • Poslední závod Vč. poháru proběhl v Holovousích (pořádala Jiskra Hořice) za účasti i 130 závodníků LPU. V ženách vyhrála Marta Fenclová, v D10N byla první Magdaléna Froschová a v H14C vyhrál Filip Haas.
 • Skoro 30 našich závodníků se zúčastnilo dvoudenního závodu v horském OB, který se konal v Krkonoších s centrem v Herlíkovicích (na pořádání se podílela spousta členů LPU). Z našich závodníků si nejlépe vedlo dvojicím v juniorských kategoriích, mezi dívkami vyhráli Kateřina Koberová a Tereza Fejfarová, v klucích Hubert Waněk (společně s hradeckým Kubou Chaloupským).
 • Počet registrovaných závodníků LPU v sekci OB v roce 2018 přesáhl hranici 400, nakonec se zastavil na čísle 437.
 • Nejlepší výsledky našich dorostenců, dospělých a veteránů v celoročním Východočeském poháru (celkem tam najdeme jména 206 našich závodníků) – v D21C skončila Zuzana Losmanová třetí, v D21D obsadila Zuzana Klimplová třetí místo, v H16 obsadil Vojtěch Šišma třetí místo, v H21D vyhrál Adam Zitka, v D35D skončila Simona Petrásová třetí, v D45C vyhrála Lenka Koberová, v D55C vyhrála Ladislava Víchová, v D55D byla první Alena Klimplová, v D65C vyhrála Květa Kubíková, v H45C vyhrál Petr Fencl a v H55D obsadili Vláďa Vícha a Petr Klimpl druhé a třetí místo.
 • Skončila podzimní část Východočeského poháru žactva. Naši žáci (v žebříčku jich najdeme 72) si v něm vedli se střídavými úspěchy, někteří se dostali na stupně vítězů, některým se moc nedařilo, potěšitelné je, že se rozšířila skupina těch, kteří získali pro příští rok licenci B. Z nejlepších výsledků – v D12C obsadily Klára Haasová druhou a Karolína Pipková třetí příčku, v H10C překvapil Vítek Frosch pěkným druhým místem, v H12C se do první desítky prosadil Tomáš Flos (9.), v H14C stejně jako na jaře jasně vyhrál Filip Haas, Daniel Štichhauer skončil šestý a Michal Krpata devátý.
 • Do o-reprezentace na rok 2019 byli nominováni Jana Knapová a Tomáš Kubelka.
 • V Mistrovství Vč. oblasti družstev žactva skončili naši žáci na druhém místě. Dorost, dospělí i veteráni oblastní soutěž družstev jasně vyhráli.
 • Klubové zakončení sezóny proběhlo ve Sněžném (v Orlických horách). Pro zhruba stovku účastníků připravili pořadatelé pod vedením Jana Fukátka program na téma "100 let naší republiky".
 • V Rankingu přezimuje v čele Jana Knapová, v mužích je Tomáš Kubelka třetí a Radek Nožka sedmý.
 • Veteráni zakončili sezónu tradičně na Vysočinské veteraniádě u Kubíků.
 • Jana Knapová skončila v anketě Nejlepší o-běžec roku 2018 na třetím místě za Vojtou Králem a Milošem Nykodýmem. Stejně úspěšně si vedla i Petra Hančová, která skončila třetí mezi českými lyžařskými orientačními běžci. Výsledky ankety byly vyhlášeny na slavnostním večeru v Plzni za bohaté účasti našich závodníků.
 • Klubový žebříček 2018 vyhrál Martin Roudný před Janou Peterovou a Janem Rusinem. Do žebříčku bylo zařazeno 70 závodů, každému závodníkovi se hodnotilo 12 nejlepších bodových výsledků. Celkem body získalo 311 závodníků, nejvíce zařazených závodů se zúčastnil Petr Klimpl (52).
 • Skupina mladšího dorostu měla víkendové minisoustředění v Pardubicích.
 • Klokan krosem začal další ročník Zimní hradubické ligy. V mužské elitě obsadil Petr Zvěřina třetí místo, v dámské elitě skončila Marta Fenclová druhá, třetí místo obsadila Šárka Kulhavá.
 • Medailová bilance z Mistrovství ČR v OB roku 2018 je pro nás velmi příznivá. Ze sedmi šampionátů získali nejvíce ze všech klubů závodníci LPU 16 medailí, 7 zlatých, 6 stříbrných a 3 bronzové. Z našich závodníků byli nejúspěšnější Martin Roudný (2 – 0 – 1), Jana Peterová (1 – 2 – 0) a Jana Knapová (1 – 1 – 0).
 • Do Tréninkového střediska mládeže bylo pro rok 2019 zařazeno 9 závodníků do TSM A a sedm do TSM B.


NAŠI NEJLEPŠÍ 2018

Nejlepší závodník klubu a nejlepší ženaJANA KNAPOVÁ
 • 5. místo na mistrovství světa na krátké trati
 • 5. místo na mistrovství světa ve sprintových štafetách
 • 9. místo na mistrovství světa ve štafetách
 • 17. místo na mistrovství světa na klasické trati
 • 4. místo na mistrovství Evropy ve sprintových štafetách
 • 16. místo na mistrovství Evropy na klasické trati (22. na krátké trati a 29. ve sprintu)
 • 15. místo v celkovém hodnocení Světového poháru
 • mistryně ČR na krátké trati (2. ve sprintu, 4. na klasické trati)
 • 2. místo na M ČR sprintových štafet
 • 3. místo na M ČR klubů
 • 2. místo v Českém poháru
 • 1. místo v Rankingu 2018
Nejlepší závodník klubu LOBPETRA HANČOVÁ
 • 7. místo na mistrovství Evropy ve sprintových štafetách
 • 12. místo na mistrovství Evropy na klasické trati (17. ve sprintu, 25. na krátké trati)
 • 6. místo na akademickém MS ve sprintových štafetách
 • 8. místo na akademickém MS ve sprintu (11. na klasické trati, 14. na krátké trati)
 • 21. místo v celkovém hodnocení Světového poháru
 • mistryně ČR ve sprintu (2. na krátké trati)
 • 2. místo v Českém poháru
Nejlepší mužTOMÁŠ KUBELKA
 • 5. místo na akademické MS ve štafetách
 • 11. místo na akademickém MS na klasické trati (15. na krátké trati, 19. ve sprintu)
 • 3. místo na M ČR na klasické trati (8. ve sprintu)
 • 2. místo na M ČR sprintových štafet
 • 3. místo na M ČR klubů
 • 3. místo v Českém poháru
 • 3. místo v Rankingu 2018
Nejlepší starší dorostenkaJANA PETEROVÁ
 • 4. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve štafetách
 • 24. místo na Mistrovství Evropy dorostu na klasické trati (30. ve sprintu)
 • mistryně ČR v nočním OB
 • 2. místo na M ČR na krátké i na klasické trati (6. místo ve sprintu)
 • 1. místo na M ČR sprintových štafet
 • 1. místo na M ČR klubů
 • 1. místo v žebříčku A
Nejlepší starší dorostenecMARTIN ROUDNÝ
 • 10. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve štafetách
 • 11. místo na Mistrovství Evropy dorostu ve sprintu (17. na klasické trati)
 • mistr ČR ve sprintu a na krátké trati
 • 3. místo na M ČR v nočním OB (4. místo na klasické trati)
 • 1. místo na M ČR štafet
 • 1. místo na M ČR sprintových štafet
 • 1. místo na M ČR klubů
 • 1. místo v žebříčku A
Nejlepší mladší dorostenkaKATEŘINA KOBEROVÁ
 • 5. místo na M ČR na krátké trati (7. v nočním OB)
 • 1. místo na M ČR sprintových štafet
 • 1. místo na M ČR klubů
 • 6. místo na M ČR štafet
 • 9. místo v žebříčku A
Nejlepší mladší dorostenecHUBERT WANĚK
 • 7. místo na M ČR na klasické trati
 • 10. místo v žebříčku A
Nejlepší žákyněKLÁRA HAASOVÁ
 • 1. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 2. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • mistryně Vč. oblasti ve sprintu a na krátké trati
 • členka družstva Vč. oblasti, které obsadilo na M ČR 4. místo
Nejlepší žákFILIP HAAS
 • 1. místo v žebříčku B
 • 1. místo ve Východočeském poháru – jaro
 • 1. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • mistr Vč. oblasti ve sprintu
 • člen družstva Vč. oblasti, které obsadilo na M ČR 4. místo
Nejlepší nejmladší žák/žákyněVÍTEK FROSCH
 • 2. místo ve Východočeském poháru – podzim
 • 5. místo ve Východočeském poháru – jaro
Nejlepší veteránkaMARTA LUČANOVÁ
 • 1. místo na Veteraniádě ČR na klasické trati
 • 1. místo na Veteraniádě ČR sprintových štafet
Nejlepší veteránVÁCLAV FARÁŘ
 • 2. místo ve Veteraniádě ČR v nočním OB
 • 2. místo ve Veteraniádě ČR na krátké trati
 • 3. místo ve Veteraniádě ČR na klasické trati
 • 8. místo v Českém poháru veteránů
Ocenění trenéři
LADISLAVA VÍCHOVÁ
RENATA ČERMÁKOVÁ
KAREL HAAS
JAN KAPLAN


Vývoj umístění našich závodníků v rankingu 2018

PÁNI 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Kubelka Tomáš 11 11 8 9 4 4 4 3 3 3
Nožka Radek 10 10 10 8 7 6 6 7 7 7
Procházka David 24 24 24 20 23 22 23 24 24 24
Kamenický Matěj 28 28 30 28 26 27 27 27 27 27
Udržal Tomáš 46 42 41 34 32 32 33 31 31 31
Grundman Jan 42 43 43 39 40 40 41 57 56 56
Čermák Jan 45 46 46 48 53 50 50 61 60 60
Zvěřina Petr 50 51 50 49 50 62 74 63 63 63
Fencl Jonáš 164 186 380 348 145 110 109 65 65 65
Hovorka Lukáš 102 103 88 85 81 78 80 60 70 70
Záveský Filip 100 101 105 110 95 93 93 94 97 97
Kos Tomáš 135 135 140 122 126 124 126 107 108 108
Lučan Vladimír 422 416 403 582 417 275 229 141 142 141
Roudný Martin 341 413 493 422 422 384 173 164 171 171
Waněk Adam 227 229 227 217 203 204 202 210 219 218
Fiala Petr 267 272 281 272 264 266 269 255 255 256
Držka Štěpán 244 251 251 267 265 267 268 254 264 270
Lenner Miroslav 460 454 379 386 385 379 378 434 300 299
Haas Karel 310 317 338 342 301 296 297 314 314 313
Vávra Jaroslav 284 294 302 317 332 327 327 315 317 316
Jurica Jan 311 329 331 390 474 389 405 339 327 328
Deml Tomáš 377 371 361 373 374 369 373 354 355 356
Kafka Miloš 322 313 487 364 319 302 300 307 394 393
Žák Jan 366 358 367 389 395 391 386 395 403 402
Lehár Adam 438 439 523 523 481 516 433 423 433 429
Hovorka Jan 242 336 269 438 437 431 426 265 438 433
Roudný Václav ml. 948 1011 862 857 710 445 435 435 441 437
Rusin Jan 275 369 273 376 376 325 326 378 370 448
Kokaisl Tomáš 431 433 530 518 515 511 463 494 486 487
Filičko Marek 465 514 507 495 498 490 480 479 499 498
Zitka Adam 418 493 560 590 531 515 514 502 503 502
Moravec Marek 855 669 609 612 613 603 531 531 528 528
Kutílek Jakub 707 706 764 646 618 581 586 583 581 581
Pipek Ondřej 810 799 805 719 617 607 615 608 521 603
Klapal Jan 298 297 295 325 331 401 391 543 625 627
Kutlu Orhan 0 0 0 0 0 0 0 911 732 630
Zelinka Jan 794 694 851 848 847 709 649 638 632 635
Šimáček Ondřej 0 900 931 937 933 928 650 641 636 638
Jirásek Aleš 730 898 929 934 784 776 784 799 667 648
Macl Jan 613 608 594 591 599 602 612 656 692 701
Macek Ondřej 958 796 712 713 707 698 706 693 613 702
Procházka Tomáš 1090 1228 1265 1263 1058 927 719 721 712 712
Waněk Hubert 0 859 874 874 871 867 874 859 718 718
Volák Ondřej 411 401 304 408 409 658 667 742 731 728
Fencl Jiří 0 0 1080 1084 1083 1076 869 869 794 793
Fukátko Petr 807 802 809 809 812 811 816 801 801 797
Novotný Vojtěch 406 402 457 459 462 455 448 508 711 844
Míča Tomáš 378 373 427 428 430 424 417 535 869 864
Hovorka Pavel 954 956 995 993 988 981 893 831 874 870
Paleček Ondřej 1039 875 901 904 906 898 904 883 776 896
Bolech Filip 971 1134 930 961 962 956 954 934 905 900
Šimáček Martin 0 0 0 0 0 0 929 914 907 903
Rusin Vojtěch 0 948 985 983 980 972 972 957 948 948
Mrskoč Marek 1086 969 1004 1002 997 992 989 981 968 969
Kos Oldřich 476 623 633 816 816 808 813 1002 993 993
Kříž Libor 592 518 666 730 724 1072 1072 1056 1042 1041
Šišma Vojtěch 1161 1049 1083 1087 1086 1080 1078 1061 1051 1047
Vališ Jan 0 1191 1234 1234 1268 1233 1242 1222 1208 1202
Vodička Jan 0 0 0 0 0 0 0 0 1245 1238
Žemlička Jan 886 886 1256 1255 1258 1252 1264 1250 1234 0
Koleš Jan 677 688 683 781 1170 1166 1171 0 0 0
Krčál Jaroslav 1037 1037 1071 1073 0 0 0 0 0 0
Šabatka Petr 624 816 0 0 0 0 0 0 0 0
Seidl Jakub 1014 0 0 0 0 0 0 0 0 0

DÁMY 01 03 04 05 06 07 08 09 10 11
Knapová Jana 1 1 1 2 1 1 1 1 1 1
Zvěřinová Martina 16 16 15 19 19 18 18 19 19 19
Knapová Lenka 56 53 57 46 41 40 36 28 28 28
Horová Pavla 61 61 42 33 34 34 35 33 33 33
Hančová Petra 31 30 34 51 45 43 42 36 36 36
Procházková Klára 46 45 46 53 46 45 44 46 46 46
Nováková Tereza 60 59 61 58 57 54 49 49 50 50
Fenclová Marta 37 39 45 45 65 63 60 65 65 65
Udržalová Pavla 69 68 70 76 78 79 86 74 74 74
Peterová Jana 199 235 179 133 128 95 98 87 87 87
Žaloudková Klára 121 113 115 100 99 91 93 89 89 89
Losmanová Zuzana 0 0 270 136 122 115 108 100 98 99
Kopecká Anna 657 0 0 375 153 147 148 98 99 100
Waňková Martina 556 634 437 459 314 314 308 135 140 139
Valachová Martina 197 193 126 119 116 110 111 143 145 144
Petrová Daniela 337 432 465 388 320 232 229 215 202 204
Klimplová Zuzana 367 360 371 351 306 285 257 250 244 242
Kokaislová Eva 269 269 269 270 269 273 249 253 250 255
Lučanová Marta 296 285 297 553 453 438 401 386 271 267
Kulhavá Šárka 228 228 310 303 486 488 470 383 286 293
Kulhavá Eliška 213 213 287 372 368 249 250 346 345 295
Držková Markéta 277 283 350 386 381 331 324 293 296 297
Barnetová Veronika 0 789 455 470 348 345 330 302 301 302
Knapová Iva 320 364 372 467 394 394 385 284 266 317
Kosová Štěpánka 171 168 236 243 344 339 384 358 327 326
Lehárová Alžběta 126 158 289 232 456 440 365 347 348 346
Odvodyová Šárka 417 406 506 520 526 512 390 374 377 371
Fenclová Tereza 592 580 515 480 454 376 349 427 421 421
Drahorádová Lenka 562 549 0 0 0 550 447 432 430 429
Procházková Monika 400 459 342 342 399 382 386 371 374 436
Nádvorníková Tereza 0 0 0 0 0 0 676 486 478 481
Petráčková Klára 492 483 492 504 506 490 490 488 480 483
Procházková Michaela 354 369 347 380 386 421 421 508 503 501
Chládková Simona 78 76 242 262 524 509 507 500 516 512
Stryková Kateřina 780 782 662 621 618 599 593 586 485 533
Maclová Kristýna 368 361 358 348 349 418 418 433 481 543
Lennerová Hana 345 341 348 349 300 387 584 576 568 566
Šístková Iveta 26 26 27 39 157 149 363 637 625 621
Koberová Kateřina 0 648 670 675 676 663 658 650 638 634
Vojtíšková Viktorie 736 0 708 709 707 693 690 678 660 654
Špirková Anežka 485 573 513 605 607 591 581 692 676 669
Škorpíková Barbora 807 723 736 735 730 718 716 702 690 682
Petrásová Hana 0 756 768 774 773 762 763 744 728 719
Bártová Adéla 0 759 770 776 775 764 765 746 730 721
Vodičková Johana 0 784 793 803 800 788 789 768 757 748
Klimplová Lenka 0 0 0 0 0 796 796 775 765 757
Držková Berenika 708 792 800 811 806 797 798 777 767 759
Pušová Bára 0 804 812 822 819 811 812 791 777 770
Kovářová Jana 493 493 507 522 586 817 818 797 782 776
Klapalová Michaela 136 132 137 226 511 496 496 634 0 0
Kolešová Helena 247 247 243 278 393 623 623 0 0 0
Doleželová Kateřina 381 378 383 490 490 0 0 0 0 0
Jansová Doubravka 632 619 0 0 0 0 0 0 0 0
Juračková Zuzana 840 838 0 0 0 0 0 0 0 0
Jahn Odvody Dana 707 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Borovičková Valérie 743 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Novotná Jiřina 838 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Klubový žebříček OB 2018

Poř. Jméno         Kat. Body   Záv.  2017
 1. Roudný Martin     H18 1963.55 (26)  [7]
 2. Peterová Jana     D18 1916.39 (27)  [6]
 3. Rusin Jan       H18 1877.81 (23)  [11]
 4. Kamenický Matěj    H21 1813.29 (16)  [3]
 5. Procházka David    H21 1775.92 (20)  [4]
 6. Volák Ondřej      H18 1764.80 (17)  [19]
 7. Nožka Radek      H21 1749.39 (13)  [1]
 8. Kubelka Tomáš     H21 1746.69 (11)  [8]
 9. Pipek Ondřej      H16 1692.95 (25)  [25]
10. Koberová Kateřina   D16 1690.79 (32)  [21]
11. Knapová Jana      D21 1669.91 (11)  [12]
12. Waněk Hubert      H16 1663.50 (27)  [38]
13. Zvěřinová Martina   D35 1627.73 (24)  [10]
14. Horová Pavla      D21 1627.18 (24)  [92]
15. Hančová Petra     D21 1600.64 (22)  [20]
16. Udržal Tomáš      H35 1553.21 (18)  [14]
17. Kubíková Květa     D70 1548.46 (31)  [24]
18. Fencl Jonáš      H20 1541.96 (20)  [2]
19. Víchová Ladislava   D60 1533.92 (33)  [26]
20. Procházková Klára   D21 1488.91 (15)  [15]
21. Roudný Václav     H18 1480.05 (26)  [28]
22. Švíglerová Pavla    D40 1478.37 (40)  [31]
23. Nováková Tereza    D21 1477.09 (13)  [-]
24. Koberová Lenka     D45 1454.21 (30)  [56]
25. Farář Václav      H65 1450.95 (35)  [23]
26. Kopecká Anna      D20 1433.44 (16)  [5]
27. Fejfarová Tereza    D16 1422.52 (27)  [29]
28. Kos Tomáš       H21 1419.18 (27)  [37]
29. Lučanová Marta     D35 1410.00 (23) [180]
30. Rusin Vojtěch     H16 1407.96 (20)  [-]
31. Grundmann Jan     H21 1383.28 (21)  [9]
32. Paleček Ondřej     H18 1376.63 (34)  [-]
33. Čermák Jan       H21 1372.82 (15)  [13]
34. Macek Ondřej      H16 1369.70 (26)  [53]
35. Mrskoč Marek      H16 1364.08 (30)  [69]
36. Haas Filip       H14 1363.08 (32)  [40]
37. Knapová Iva      D55 1335.06 (19)  [17]
38. Knapová Lenka     D21 1324.98 (11)  [35]
39. Zvěřina Petr      H35 1321.45 (24)  [22]
40. Lučan Vladimír     H40 1309.48 (15) [163]
41. Šabatka Petr      H35 1302.97 (24)  [70]
42. Knap Jan        H65 1290.42 (24)  [36]
43. Vodička Oldřich    H40 1282.91 (23) [120]
44. Žaloudková Klára    D21 1271.36 (27)  [54]
45. Štichhauer Daniel   H14 1249.56 (22)  [73]
46. Roudný Václav     H55 1237.22 (28)  [47]
47. Krpata Michal     H14 1225.56 (26)  [58]
48. Udržalová Pavla    D21 1220.81 (13)  [42]
49. Haasová Klára     D12 1214.37 (28)  [74]
50. Fenclová Marta     D40 1190.44 (18)  [18]
51. Fencl Petr       H45 1188.07 (21)  [32]
52. Kellnerová Stanislava D65 1187.46 (28)  [68]
53. Fukátko Jan      H35 1187.24 (21)  [59]
54. Pipková Karolína    D12 1184.87 (26)  [45]
55. Fiala Petr       H21 1178.18 (21)  [49]
56. Haas Karel       H45 1168.14 (25)  [65]
57. Hovorka Lukáš     H21 1165.45 (10)  [30]
58. Vávra Jaroslav     H45 1159.54 (27)  [50]
59. Kárník Jan       H40 1149.81 (15)  [96]
60. Pušová Bára      D16 1148.60 (37)  [46]
61. Juračka Vojtěch    H60 1146.37 (17)  [55]
62. Losmanová Zuzana    D21 1142.30 (16)  [-]
63. Záveský Filip     H21 1136.07 (11) [109]
64. Vojtíšková Viktorie  D18 1134.87 (20)  [44]
65. Horáková Jindra    D50 1134.33 (17)  [52]
66. Fridrich Jaroslav   H70 1132.00 (29)  [86]
67. Fencl Jiří       H55 1131.48 (14)  [43]
68. Šišma Vojtěch     H16 1130.49 (30) [106]
69. Klimplová Zuzana    D35 1127.69 (21) [132]
70. Frosch Vítek      H10 1127.52 (28) [141]
71. Držka Štěpán      H40 1124.54 (24)  [33]
72. Mrskočová Dana     D45 1114.07 (31)  [75]
73. Novotná Jiřina     D60 1106.46 (37)  [51]
74. Haasová Renata     D35 1104.66 (30)  [80]
75. Zitková Veronika    D10 1099.00 (23) [137]
76. Barnetová Veronika   D20 1081.83 (23) [104]
77. Držková Berenika    D18 1080.08 (17)  [41]
78. Demlová Jitka     D45 1078.81 (29) [108]
79. Žák Jan        H20 1070.65 (29)  [76]
80. Škorpíková Barbora   D18 1064.06 (27)  [62]
81. Novotný Miroslav    H55 1060.07 (44)  [79]
82. Bártová Adéla     D16 1052.18 (22) [107]
83. Pipková Táňa      D45 1051.93 (31)  [64]
84. Deml Tomáš       H21 1051.43 (21)  [87]
85. Fejfar Lukáš      H16 1034.49 (19)  [78]
86. Fenclová Hana     D10 1028.06 (24)  [-]
87. Juračková Jana     D55 1021.36 (11)  [66]
88. Waněk Adam       H21 1019.69 (13) [127]
89. Klimpl Petr      H60 1017.03 (52)  [63]
90. Belej Jiří       H40 1004.32 (21)  [90]
91. Kroupa Matyáš     H10  998.24 (28)  [82]
92. Václavek Jan      H40  993.42 (28)  [71]
93. Vícha Vladimír     H60  976.52 (34)  [99]
94. Sáňka Bedřich     H65  956.15 (19)  [98]
95. Kaplan Jan       H50  953.98 (10) [128]
96. Vališ Jan       H45  950.08 (31) [116]
97. Petrásová Hana     D16  949.41 (22)  [84]
98. Vodičková Johana    D16  946.52 (29) [124]
99. Kokaislová Eva     D35  936.99 (13)  [81]
100. Lehárová Iva      D55  934.82 (16)  [-]
101. Štěrba Pavel      H60  930.66 (12)  [48]
102. Pipek Kamil      H45  924.03 (25) [115]
103. Kološ Oldřich     H55  919.42 (25) [100]
104. Filičko Marek     H45  919.07 (22) [123]
105. Dvořáková Kateřina   D12  915.19 (21) [144]
106. Třasák Milan      H65  914.89 (27)  [93]
107. Hovorka Pavel     H35  912.77 (13) [198]
108. Waňková Martina    D20  910.73  (8)  [27]
109. Zitka Adam       H21  903.88 (18) [166]
110. Vošahlíková Ema    D12  900.16 (26) [112]
111. Skořepová Lucie    D12  897.27 (19)  [-]
112. Novák Adam       H16  888.81 (17)  [85]
113. Švíglerová Kateřina  D12  888.54 (26)  [72]
114. Vališ Jan       H16  882.33 (28) [160]
115. Klimplová Alena    D60  880.82 (33) [121]
116. Mrskočová Markéta   D14  880.43 (23)  [88]
117. Kober Michal      H50  880.10 (15)  [-]
118. Zitková Andrea     D12  879.73 (27)  [77]
119. Čermáková Renata    D50  879.27 (13)  [34]
120. Valach Petr      H50  876.69 (18)  [61]
121. Kovářová Jana     D16  866.43 (38)  [-]
122. Krpatová Zuzana    D40  865.50 (28) [119]
123. Petrásová Simona    D40  845.79 (13) [105]
124. Roudná Eva       D50  843.94 (18) [111]
125. Jurica Jan       H21  840.24 (14)  [57]
126. Šípek Ondřej      H14  838.26 (23)  [67]
127. Kašparová Eva     D40  835.28 (24) [101]
128. Cinkan Zdeněk     H55  830.40 (15) [102]
129. Kološová Veronika   D16  829.90 (23) [154]
130. Froschová Magdaléna  D10  825.12 (23) [219]
131. Švíglerová Anna    D10  824.91 (24) [252]
132. Lulay Miloš      H60  823.99 (12) [191]
133. Nožička Miroslav    H60  823.26 (11)  [-]
134. Držková Markéta    D40  821.27 (20) [103]
135. Lehár Adam       H21  817.31 (12) [129]
136. Flos Tomáš       H12  804.33 (17) [200]
137. Kutílek Jakub     H21  795.12 (19) [213]
138. Kadaně Matěj      H10  789.37 (21) [173]
139. Nekvapil Ondřej    H40  785.67 (24) [134]
140. Borovičková Valerie  D18  751.55  (8)  [39]
141. Lučan Matěj      H10  749.85 (24) [289]
142. Kokaisl Tomáš     H40  749.40 (12) [136]
143. Šípek Daniel      H10  735.86 (21) [149]
144. Odvodyová Šárka    D35  732.72  (9) [187]
145. Kadaňová Barbora    D35  732.54 (15) [122]
146. Ježek Vladimír     H45  727.50 (20) [133]
147. Stohanzl Patrik    H14  717.94 (24)  [94]
148. Štichhauer Adam    H12  711.13 (18) [139]
149. Tichá Alexandra    D12  707.51 (16)  [89]
150. Kroupa Jan       H35  704.86 (18) [140]
151. Vališ Vojtěch     H14  700.33 (27)  [95]
152. Dvořáková Zuzana    D40  696.06 (13) [164]
153. Mrštík Václav     H65  684.83 (14) [114]
154. Štichhauerová Kateřina D40  672.32 (15) [142]
155. Kárník Štěpán     H10  671.20 (19) [272]
156. Stryková Kateřina   D40  667.55 (12) [239]
157. Dvořák Vladimír    H55  651.02 (15) [145]
158. Waňková Dita      D45  647.30 (13) [130]
159. Lenner Miroslav    H21  646.79  (9) [207]
160. Petrová Daniela    D21  624.71  (9) [184]
161. Jirásek Aleš      H40  616.94  (8) [153]
162. Kárníková Kamila    D35  616.91 (12)  [-]
163. Zitková Radka     D35  605.00 (10) [248]
164. Dominová Julie     D10  602.38 (14) [217]
165. Losmanová Natálie   D14  601.31 (13) [196]
166. Valachová Jana     D50  593.11 (19) [150]
167. Macháček Lubomír    H40  584.46 (10) [117]
168. Valachová Martina   D21  583.35  (6) [148]
169. Hostinský Jiří     H60  567.02 (13) [161]
170. Kafka Miloš      H21  559.40  (6) [190]
171. Odvody Zdeněk     H35  554.52 (11) [240]
172. Dvořák Luboš      H50  545.65 (16) [194]
173. Macek Pavel      H40  543.49 (19)  [-]
174. Petrásová Michaela   D12  532.47 (17) [199]
175. Lennerová Eva     D60  525.14 (10) [197]
176. Kříž Libor       H40  511.74  (7) [201]
177. Brancuský Zdeněk    H50  510.71  (8) [159]
178. Weisbauerová Blanka  D55  498.52 (15) [168]
179. Sádovský Jáchym    H14  494.78 (20) [186]
180. Moravec Marek     H21  492.85  (6) [178]
181. Málek Josef      H75  490.31 (16)  [97]
182. Kološová Jana     D50  485.74 (14) [195]
183. Ježek Vojtěch     H14  477.46 (14) [215]
184. Stohanzlová Kristýna  D16  467.81 (16) [183]
185. Goláň František    H10  465.83 (11) [232]
186. Macková Gita      D10  465.20 (21)  [-]
187. Kubíková Magdaléna   D14  460.95 (10) [268]
188. Kulhavá Šárka     D21  453.06  (5) [172]
189. Cachová Mirka     D14  432.79 (10) [177]
190. Vodičková Lenka    D45  429.94 (13) [230]
191. Kosová Štěpánka    D21  420.33  (5) [155]
192. Zajícová Radomíra   D14  413.50  (9) [250]
193. Waněk Hubert      H50  409.64 (11) [231]
194. Lehárová Alžběta    D21  405.36  (4) [113]
195. Stohanzl Jan      H40  388.29 (25) [261]
196. Nožičková Ema     D10  380.32  (8) [258]
197. Dvořáček Pavel     H40  374.88 (11)  [-]
198. Váňa Vojtěch      H16  371.66  (9) [238]
199. Hovorková Elen     D10  357.96 (13) [263]
200. Maloch David      H10  357.57 (12)  [-]
201. Holcová Nikola     D12  356.80 (16) [301]
202. Goláň Antonín     H10  350.40 (12) [242]
203. Hovorka Jan      H35  348.85  (4) [221]
204. Frosch Petr      H40  341.04  (7)  [-]
205. Macháčková Tereza   D10  337.89  (5)  [-]
206. Klapal Jan       H21  318.78  (5) [125]
207. Munzarová Monika    D10  314.16  (7)  [-]
208. Zelinka Jan      H21  300.00  (9) [249]
209. Šolcová Hana      D35  298.25  (6) [260]
210. Stryková Johana    D10  293.04 (11)  [-]
211. Kutlu Orhan      H21  292.04  (3)  [-]
212. Šimáček Ondřej     H21  288.65  (4)  [-]
213. Duch Zdeněk      H35  284.93  (6)  [-]
214. Věříš Jan       H45  282.20  (8) [151]
215. Vojtíšková Erika    D40  273.07  (5) [277]
216. Hostinský Matěj    H12  272.71 (15) [152]
217. Procházka Tomáš    H50  265.06  (4) [222]
218. Klimplová Lenka    D35  264.77  (4)  [-]
219. Žáková Marcela     D45  263.86  (7) [245]
220. Maclová Kristýna    D21  262.90  (5)  [-]
221. Nádvorníková Tereza  D21  261.22  (3) [175]
222. Oberreiter Matyáš   H14  259.14  (4)  [-]
223. Čepelka Petr      H70  256.56 (20) [179]
224. Trlida Vratislav    H40  256.27  (7) [192]
225. Procházka Radek    H50  245.89 (12) [135]
226. Juška Vojtěch     H10  242.11  (9)  [-]
227. Procházková Michaela  D21  240.68  (4) [165]
228. Kulhavá Eliška     D21  239.00  (4) [147]
229. Macl Jan        H21  238.49 (12) [182]
230. Procházka Tomáš    H21  238.46  (6) [294]
231. Macek Dan       H10  238.20  (3) [276]
232. Kadaníková Tereza   D14  234.52 (11) [220]
233. Nožičková Lea     D12  233.22  (7) [210]
234. Vávra Jaroslav     H70  232.58 (10) [170]
235. Dvořáček Filip     H14  225.23 (15) [158]
236. Fenclová Tereza    D21  221.79  (6) [256]
237. Žemlička Jan      H35  221.23  (4) [214]
238. Jirák Stanislav    H55  215.24  (6)  [-]
239. Ježek Martin      H12  213.23 (13) [143]
240. Kadaně Marek      H12  198.17 (20) [126]
241. Procházková Monika   D21  198.13  (3)  [-]
242. Sádovská Anežka    D14  190.41  (5)  [-]
243. Brancuská Lenka    D18  173.70  (8) [290]
244. Drahorádová Lenka   D21  172.77  (3) [206]
245. Držka Filip      H10  172.66 (23) [300]
246. Lulayová Věra     D60  170.32  (7)  [-]
247. Froš Štěpán      H45  162.73  (8) [174]
248. Chládková Simona    D21  161.35  (2)  [-]
249. Kay Nathalie      D14  156.55 (10) [203]
250. Fenclová Markéta    D45  155.53  (4) [251]
251. Fukátko Petr      H21  155.01  (3) [234]
252. Schejbal Filip     H12  153.87 (13) [202]
253. Bártová Alžběta    D14  148.49  (3) [176]
254. Čermák Petr      H50  147.63  (4) [257]
255. Trlidová Anika     D10  136.38  (4) [223]
256. Petráčková Klára    D21  136.07  (1) [241]
257. Fukátková Ludmila   D10  134.77  (6)  [-]
258. Horklová Amálie    D10  133.22 (10) [228]
259. Cibulka Radek     H45  129.09  (8) [259]
260. Munzar Jakub      H12  127.17  (8) [212]
261. Zitková Markéta    D10  122.50  (5)  [-]
262. Stará Magdalena    D12  119.42  (5)  [-]
263. Janáčková Michaela   D12  118.82  (3) [283]
264. Bolech Filip      H21  117.85  (2) [275]
265. Trlidová Adriana    D10  112.78  (4) [227]
266. Dvořáková Anežka    D14  112.57 (15) [181]
267. Novotný Vojtěch    H21  110.13  (2) [171]
268. Míča Tomáš       H21  109.83  (2)  [83]
269. Šimáček Martin     H21  108.81  (3)  [-]
270. Kroupa David      H14  107.46  (3)  [-]
271. Kroupa Filip      H40  104.57  (3)  [-]
272. Tužilová Štěpánka   D45  102.67  (2) [247]
273. Dvořák Vojtěch     H14  101.65 (13) [162]
274. Kadaník Petr      H10  100.02  (8) [297]
275. Jošt Jakub       H16  98.62  (5) [303]
276. Kuhnová Alžběta    D12  96.69  (3) [229]
277. Lacina Marek      H14  93.83  (5) [267]
278. Chrbolková Klára    D14  93.12  (2) [158]
279. Lennerová Hana     D21  87.21  (2) [188]
280. Baštová Alena     D60  86.11  (1) [236]
281. Šimáčková Jitka    D45  85.66  (1)  [-]
282. Smrčková Olga     D55  83.03  (6)  [-]
283. Trlidová Agáta     D14  77.77  (7) [208]
284. Juška Jiří       H16  76.19  (6) [246]
285. Malá Marie       D70  74.31  (3)  [-]
286. Czagan Jan       H45  73.58  (2)  [-]
287. Špirková Anežka    D21  69.78  (1)  [-]
288. Kuhn Vojtěch      H14  66.31  (1) [209]
289. Kos Oldřich      H21  61.20  (1) [226]
290. Cach Jan        H10  59.89  (6)  [-]
291. Skořepová Anděla Anna D12  59.70  (2)  [-]
292. Francová Julínková DanaD50  58.31  (1)  [-]
293. Kuhn Jiří       H40  57.66  (3) [185]
294. Schejbal Matyáš    H12  52.28 (16) [233]
295. Tučková Anna      D14  48.84  (4) [299]
296. Kaplanová Iva     D50  48.47  (2) [224]
297. Korecký Tomáš     H12  46.31  (1) [295]
298. Domin Ondřej      H10  43.98  (2)  [-]
299. Goláň Oldřich     H40  42.38  (1)  [-]
300. Ježková Lenka     D45  31.86  (5)  [-]
301. Kroupa Jan       H60  28.42  (1) [287]
302. Kosová Leona      D45  28.25  (1) [278]
303. Janáčková Tereza    D14  25.25  (3)  [-]
304. Tichá Elena      D35  23.30  (1) [193]
305. Šípek Jaroslav     H40  21.53  (1)  [-]
306. Lacinová Monika    D14  19.90  (3) [281]
307. Bürgerová Kateřina   D50  19.57  (1) [264]
308. Horkel Jan       H35  17.95  (4) [243]
309. Kroupová Marie     D14   7.93  (3)  [-]
310. Růžková Markéta    D12   7.34  (2) [204]
311. Kos Radovan      H45   6.33  (2) [298]
+ 7 závodníků s body 0.00

Historická tabulka umístění v oddílovém žebříčku - soubor xls