Informace pro žactvo

Tréninky:
úterý: mapové výjezdy (vždy v 16:30 hod. Zborovské nám. – viz program)
čtvrtek: v lese na Studánce od 17 do 18 hodin

Přihlášky:
- do 25. 8. na dva závody ŽB-Čechy (8. - 9. 9., Růžená, SJI)
- do 15. 9. na Vč. pohár (22. 9., Herlíkovice, VRL)

Program:
30. 8. – 2. 9. – soustředění žactva Radvanice – vede Klimpl
31. 8. – 2. 9. – Cena východních Čech – Radvanice (PHK) - žactvo v rámci soustředění
4. 9. – ÚT – mapový trénink – Morašice – 16:30 ze Zborovského nám.
8. – 9. 9. – žebříček B – Růžená (SJI, SO: 00 = 12:00, klasika, NE: 00 = 10:00, krátká) – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (jen pro 12 a 14)
11. 9. – ÚT – mapový trénink – Krasnice – 16:30 ze Zborovského nám.
19. 9. – ST – Liga škol – Dubina – sraz v 13:30
22. 9. – SO – Východočeský pohár – Herlíkovice (VRL; 00 = 10:00) – bus v 7:15 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
25. 9. – ÚT – mapový trénink – Vysoká nad Labem – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
29. 9. – SO – Východočeský pohár – Šedivec (ZAM; 00 = 10:00) – bus v 7:30 ze Zborovského nám. (staví na Dubině)
2. 10. – ÚT – mapový trénink – silnice Sezemice – Staročernsko, mapa Veská – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
3. 10. – ST – Liga škol – Studánka – sraz v 13:30
6. 10. – SO – Východočeský pohár – Mostek (STH; 00 = 10:00) – bus v 7:45 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
9. 10. – ÚT – mapový trénink – Spojil – sraz v 16:30 hod. u hřiště ve Spojile – doprava individuální
13. 10. – SO – Východočeský pohár – Brumbárov (VAM+KOR; 00 = 10:00) – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví na Dubině)
20. 10. – SO – Východočeský pohár – Andrlův Chlum (KUO; 00 = 10:00) – bus v 7:45 ze Zborovského nám. (staví na Dubině)
27. 10. – SO – Východočeský pohár – Choceň (CHC; 00 = 10:00) – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví na Dubině)
27. – 30. 10. – soustředění žactva a mladšího dorostu – Prkenný důl
3. 11. – SO – Východočeský pohár – Holovousy (HOR; 00 = 10:00) – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)

Kontakty na trenéry:
Alena Klimplová - 607651350 - klimplovaa@seznam.cz
Laďka Víchová - 737860320 - ladka.vichova@seznam.cz
Petr Klimpl - 602619991 - klimpl.petr@seznam.cz
Renata Haasová - 777274025 - renata.haasova@centrum.cz

Termíny akcí:
30. 8. - 2. 9. - soustředění Radvanice
27. - 30. 10. - soustředění Prkenný důl

Soustředění Radvanice
Co: Soustředění Radvanice
Pro koho: Pro žactvo (10, 12, 14, ti, kteří běhají bez fáborků)
Termín: 30. 8. - 2. 9.
Místo: Pension Radvanice
Sraz: Ve čtvrtek v 18 hod.
Doprava: Individuální.
Stravování: Plná penze od pátka snídaně do neděle snídaně.
Ubytování: Postele.
Cena: Po příspěvcích 600 Kč.
Přihlášky: Do 30. 6. 2018 v IS (LPU).
Program: Účast na Ceně východních Čech, výlety, hry. Každý účastník si v IS LPU samostatně zajistí přihlášení na Cenu východních Čech.
Vybavení: Věci na běhání, přezůvky, věci co běžně potřebujete, SI čip, světlo, průkaz zdravotní pojišťovny.
Vedoucí: Petr Klimpl.