Informace pro mladší žactvo

Schůzka s rodiči:
Co bylo na schůzce s rodiči, najdete zde.

Tréninky:
úterý: mapový výjezd, 16:30 hod. Zborovské nám - viz program
čtvrtek: 17:00 hod. les na Studánce

Přihlášky:
- do 18. 5. na Vč. pohár - lesní sprint (25. 5., Jilemnice, JIL)
- do 18. 5. na Vč. pohár - sprint (25. 5. Vysoké nad Jizerou, JIL)


Program:
21. 5. – ÚT – mapový trénink – Dolní Jelení – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Jilemnice, Kuvajt (JIL; 00 = 10:00, lesní sprint) – bus v 7:30 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Vysoké nad Jizerou (JIL; 00 = 15:00, sprint) – doprava viz dopoledne
28. 5. – ÚT – mapový trénink – Hradec Králové, mapa Biřička – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
1. 6. – SO – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 12:00, klasická trať) – bus v 8:45 ze Zborovského nám.
2. 6. – NE – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 10:00, krátká trať) – bus v 7:00 ze Zborovského nám.
4. 6. – ÚT – mapový trénink – Horní Jelení – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
8. 6. – SO – Mistrovství oblasti štafet – Hradec Králové, areál kynologického výcviku Hradečnice (SHK; 00 = 10:00) – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
8. 6. – SO – Východočeský pohár – Hradec Králové, areál TJ Slavia (SHK; 00 = 15:30, sprint) – doprava viz dopoledne
11. 6. – ÚT – mapový trénink – Vysoká na Labem – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
18. 6. – ÚT – mapový trénink – Michnovka – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách)
25. 6. – ÚT – mapový trénink – Spojil – sraz v 16:30 hod. u hřiště ve Spojile – doprava individuální

Plán akcí na rok 2019:
28. 7. - 10. 8. - Silva o-camp Budislav
29. 8. - 1. 9. - soustředění Krasnice
27. - 30. 10. - soustředění Prkeňák

Kontakty na trenéry:
Laďka Víchová - 737860320 - ladka.vichova@seznam.cz
Petr Klimpl - 602619991 - klimpl.petr@seznam.cz
Alena Klimplová - 607651350 - klimplovaa@seznam.cz
Bedřich Sáňka - 608322149 - sankab@seznam.cz