Informace pro dorost

Společné tréninky:
- úterý: mapový trénink - 16:30 hod. (odjezd busu ze Zborovské nám.)
- čtvrtek: Studánka - 17:00 hod.

Přihlášky:
- do 27. 8. na Vč. pohár (3. 9., VRL)
- do 31. 8. na soustředění dorostu (24. - 25. 9., Mílovy)
- do 2. 9. na dvoje štafety a sprint (17. - 18. 9., ZBM)
- do 14. 8. na M ČR na klasice (1. - 2. 10., LPU)
- do 17. 9. na Vč. pohár (24. 9., NPA)

Program:
30. 8. – ÚT – mapový trénink – Zdelov, mapa Zdelov – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
3. 9. – SO – Východočeský pohár – louka na Podžalím, severně od Křížovek (VRL, 00 = 10:00) – bus v 7:15 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
6. 9. – ÚT – mapový trénink – silnice Bělečko – Krňovice, mapa Běleč – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
10. – 11. 9. – Český pohár, žebříček A, žebříček B – Hrabětice (TJN; SO: 00 = 12:00, klasická trať; NE: 00 = 10:00, krátká trať) – ubytování: postele chata Slovanka Hrabětice (večeře, snídaně) – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
13. 9. – ÚT – mapový trénink – Majlant, mapa Oběšinka – 16:30 ze Zborovského nám.
17. – 18. 9. – 2x Český pohár štafet (v sobotu OM štafet) + Český pohár, žebříček A – ZBM (SO dopoledne štafety Košíkov, 00 = 10:00; SO odpoledne sprint Brno, Nový Lískovec, 00 = 16:00; NE štafety Košíkov, 00 = 10:00) – bus 7:00 ze Zborovského nám. – ubytování: Centrum volného času Rosice (spacáky, karimatky)
20. 9. – ÚT – mapový trénink – Koliba, mapa Biřička – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
21. 9. – ST – Liga škol – Dubina – sraz v 13:30 hod. – pořádá dorost
24. 9. – SO – Východočeský pohár – Horní Javoří (NPA, 00 = 10:00) – bus v 8:00 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
24. – 25. 9. – mapové soustředění dorostu a dospělých – Mílovy – vede Udržal
27. 9. – ÚT – mapový trénink – Horní Jelení, mapa Blanická Stráň – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
1. – 2. 10. – Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati – Pustá Rybná (LPU, SO: 00 = 12:00, NE: 00 = 9:30 hod.) – ubytování závodníků v RS Poslední míle (večeře, snídaně) – bus v 8:00 hod. ze Zborovského nám.
4. 10. – ÚT – mapový trénink – Dříteč, mapa Zástava – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině)
5. 10. – ST – Liga škol – Studánka – sraz ve 13:30 hod. - pořádají dorostenci

Kontakty na trenéry:
Čermáková Renata - 607873542 - renata.cermak@centrum.cz
Fencl Jiří - 602424719 - jiri.fencl@geovap.cz
Roudný Václav - 604525153 - azgarden@centrum.cz

Soustředění Milovy 2016
Co: Mapové soustředění Milovy
Pro koho: Pro členy SCM/TSM
Termín: 24. - 25. 9. 2016
Místo: Milovy, penzion Gaudeamus
Začátek: Sobota 10:00
Ukončení: Neděle 16:00
Doprava: Individuální
Stravování: Oběd sobota, večeře sobota, snídaně neděle, oběd neděle.
Ubytování: Chatky s lůžkovinami.
Cena: Celková cena je 600 Kč, účastníci platí 200 Kč.
Přihlášky: do 31. 8. 2016 v IS (LPU) nebo e-mailem u Zuzany Klimplové
Program: Mapové tréninky v terénu relevantním M ČR na klasické trati.
Vybavení: Věci potřebné na trénink
Vedoucí: Tomáš Udržal