Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Procházkovi (Štěpánka a David) mají od 26. ledna syna Hynka.
  • Pardubické Sportovní centrum mládeže dostalo od Nadace OB dotaci na činnost v roce 2021 ve výši 78 tis. Kč.
  • Trio Zuzka Klimpová, Karel Haas a Olda Vodička se na přelomu ledna a února zúčastnilo dvou celovíkendových částí školení trenérů 2. třídy. Další dvě části je čekají na podzim.
  • Petra Hančová vyhrála sprint na M ČR v lyžařském OB. Jelo se v Rýmařově a Petra vyhrála v ženách naprosto jasně a zaslouženě. Vítězstvím si zajistila nominaci na Mistrovství světa v LOB, které se pojede v závěru února v Estonsku. Petr Fiala dojel v mužích na 32. místě. V nedělní pohárové klasice Petra opět jasně vyhrála, Fialka dojel na 31. místě.
  • V okolí Pardubic byla (a stále ještě je a bude) připravena celá řada mapových tréninků, odkazy na ně jsou v IS LPU.
  • Šifrovačka pro žactvo "Případ Sherlocka Holmese" bude připravena od 13. do 21. února ve svítkovském lesíku. Mapu a bližší informace najdete v IS LPU.
  • Pořadatelé Tiomily ohlásili, že se letos závod v květnu neuskuteční. Velkého štafetového závodu ve Švédsku se v poslední době zúčastňovala celá řada našich závodníků.
  • Malá cena Velké Verandy 2020 je přesunuta na 28. 2. 2021.
  • Vedení Vč. oblasti i kluby Vč. oblasti jsou stále optimisty. Věří, že závody naplánované v kalendáři oblasti na rok 2021 se uskuteční (alespoň v trochu normální podobě). Kde by se tedy mělo závodit na jaře 2021?
    20. 3. – SO (změna!) – KL – PHK – Stříbrný rybník
    10. 4. – SO – S – OAV – Dvůr Králové (varianta je, že se závod přesune na neděli)