18. 7.    Miloš Lulay        65 let
    19. 7.    Marta Stará        45 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Osm našich žáků a žákyň (Ema Nožičková, Terka Macháčková, Karda Pipková, Klára Haasová, Kačka Švíglerová, Vítek Frosch, Maty Kroupa a Adam Štichhauer) se na počátku června zúčastnilo testů výběru talentovaného žactva oblasti v Hradci Králové (kros, pohybové testy a na závěr dost těžký kombotech).
  • Iveta Šístková doběhla první červnovou sobotu v ženách druhá na závodě Běhej s mapou (Vrchbělá u Bělé pod Bezdězem).
  • Martin Roudný vyhrál červnovou Kunětickou devítku.
  • Devítka závodníků LPU si v půlce června sobotu zaběhla závod Ligy Vysočiny na klasické trati ve Svratouchu. Nejlépe si vedl David Procházka, který v silné konkurenci doběhl v mužích čtvrtý (7. Vladimír Lučan), v ženách byla Iva Knapová osmá. A v H45 obsadil Jarýn Vávra pátou příčku.
  • Petra Hančová se zúčastnila testů repre LOB na Vysočině.
  • Pozemek ve Spojile už není náš. Prodali jsme ho. Nyní hledáme další možnosti pro vybudování zázemí klubu (sklad, šatny, klubovna).
  • Dorostenci a junioři měli čtyřdenní soustředění na Bramberku pod vedením Karla Haase. Článek by měl být v příštím čísle Jantaru.
  • Na některé vícedenní závody se lze v našem IS přihlašovat, ale už je tam naplněn limit počtu účastníků v IS ORIS. Pokusíme se v případě volných míst (nebo v případě rozšíření kapacity závodu) o dohlášku. Sledujte svoji přihlášky v IS LPU, tak zveřejněno, v jakém je stavu.
  • Hledáme vedoucí na všechny vícedenní závody. Hlaste se u Bédi!
  • Sportovní park Pardubice bude. Orienťák se na něm bude prezentovat ve třech dnech – 11. až 13. srpna. Hlavní pořadatelka Renata Čermáková hledá spolupořadate. Hlaste se v IS LPU, bude třeba každé ruky!
  • V roce 2021 bude Mistrovsví světa v orientačním běhu v České republice, centrem budou Doksy. Původně to měl být pouze lesní šampionát, nyní se k tomu přidal i sprint a sprintové štafety. Určitě se bude na co koukat, budou i 6-denní doprovodné závody. Naplánujte si od 3. do 10. července 2021 účast v Doksech, Jizerských horách a Kokořínsku na MS v OB.