3. 8. Jana Peterová 20 let
    4. 8. Alena Klimplová 65 let
    7. 8. Radek Nožka 30 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Na M ČR v MTBO na krátké trati ve Stvolinkách šokoval Martin Kanta v dresu PARDUBICE BIKERS, když vyhrál a nechal za sebou celou českou reprezentaci.
  • Jana Knapová se po více než roční mateřské přestávce vrátila do reprezentace. Jana je zařazena do elitní skupiny. Přejeme ji mnoho zdaru v boji o nominaci na MS 2021, které se uskuteční příští rok v České republice.
  • Závody na Vysočině: Na krátké trati u Číměře skončil Matěj Kamenický v silné konkurenci třetí, v H18 vyhrál jasně Kryštof Jelínek (4. Vojta Šišma) a v D18 byla Adéla Jelínková třetí. V odpoledním sprintu vyhrála Adéla (D18) a Vojda byl třetí (H18).
  • V závodě Valašské jarní ligy v Lukovečku doběhl Lukáš Hovorka v mužích na 6. místě.
  • Trio pardubických juniorů (Jana Petrová, Jan Rusin a Martin Roudný) se poslední víkend v červnu zúčastnilo soustředění juniorské reprezentace na Mílovech.
  • Závod s lanovkou (závod dvojic ve spolupráci se strojem vyrobeném v roce 1957 Transportou Chrudim ve svahu třineckého Javorového vrchu; jeden nahoru běží, dolů se veze, předá štafetu, a to samé i pro kolegyni či kolegu; v kategorii jednotlivců si každý dá celou trať dvakrát) připravil David Procházka. V mužích skončil Lukáš Hovorka pátý, v ženách Pavla Horová druhá, ve štafetě žen vyhrála Klára Procházková (společně s Adélou Zrníkovou), v mixech skončili Tomáš Kos s Klárou Žaloudkovou třetí.
  • Jana Knapová, Tomáš Kubelka a Jonáš Fencl byli s reprezentací na soustředění v Jizerských horách a Doksech.
  • V červencové Malé ceně Monaka (na nově upravené trati) vyhrála Klára Žaloudková v ženách, Pavla Udržalová byla první v mladších veteránkách, Mára Mrskoč byl druhý v mužích (4. Tomáš Kos), druhý byl i Tomáš Udržal v nejmladších veteránech.
  • Na všech podzimních závodech Východočeského poháru budou SI krabičky nastaveny do režimu bezdotykové ražení.
  • Program závodů Vč. poháru na podzim:
    5. 9. – SO – SNA – KT – Jívka, důl Bohumír
    12. 9. – SO – STH – KT – Kopidlno, Kamenský Dvůr
    13. 9. – NE – STH – KL – Kopidlno, Kamenský Dvůr
    20. 9. – NE – VRL – KT – Špindlerův Mlýn, Medvědín (spodní stanice lanovky na Medvědín)