Program

Program na nejbližší dobu

20. 1. – NE – Pardubický zimní pohár (delší sprint, 00 = 13:30) – centrum: Lázně Bohdaneč (lázeňský areál, pod čápem) – přihlášky do 16. 1. – pořádají Pipek a Veříš
25. – 27. 1. – soustředění mladšího dorostu Nové Město na Moravě – vede Haas
27. 1. – NE – Vinice kros (ZHL, LPU, 00 = 10:00) – centrum: Vinice, dřevěný most – přihlášky do 24. 1. – pořádá Ježek
10. 2. – NE – Pardubický zimní pohár(sprint?, 00 = 13:30) – centrum: hřiště mezi ulice Chrudimská a Dražkovická – přihlášky do 6. 2. – pořádá Cinkan
15. – 17. 2. – soustředění dorostu a dospělých Krasnice – vede Kaplan
17. 2. – NE – zkrácená klasika (ZHL, SHK, 00 = 9:30) – Hradec Králové - Slezská plovárna – přihlášky do 9. 2. – běží se s SI – doprava individuální
24. 2. – NE – Pardubický zimní pohár (delší sprint, 00 = 14:00) – centrum: Srch – přihlášky do 20. 2. – pořádají Belej, Václavek
2. 3. – SO – Pardubický zimní pohár (sprint, 00 = 14:00) – centrum: Golf Lázně Bohdaneč – přihlášky do 27. 2. – pořádá Kaplan
3. 3. – NE – Kuňka kros (ZHL, LPU, 00 = 10:00) – centrum: parkoviště pod Kunětickou horou – přihlášky do 28. 2. – pořádá Šístková
9. 3. – SO – mapový trénink – Roudnička – 10,00 hod. – doprava individuální – pořádá
10. 3. – NE – Brutus kros (ZHL, PHK, 00 = 10:00) – centrum: Roudnička – přihlášky do 6. 3. – doprava individuální
12. – 17. 3. – soustředění dorostu a dospělých Francie – vede Kaplan
15. – 17. 3. – soustředění staršího žactva a mladšího dorostu Brada – vede Haas
16. 3. – SO – Jarní skály – centrum Podkost (00 = 10:30, TUV) – přihlášky do 8. 3. – doprava individuální
17. 3. – NE – Pardubický zimní pohár (noční krátká trať, 00 = 19:00) – centrum: Golf Studánka (trojúhelník) – přihlášky do 13. 3. – pořádá Držková

Tréninky


Vedoucí tréninkových skupin:
Mimi: Barbora Kadaňová, Pavla Švíglerová, Eva Kašparová
Mladší žactvo: Ladislava Víchová, Petr Klimpl, Alena Klimlová, Bedřich Sáňka, Lubomír Macháček
Starší žactvo: Renata Haasová, Renata Čermáková, Adam Zitka
Mladší dorost: Lenka Koberová, Michal Kober, Kateřina Štichhauerová, Karel Haas
Starší dorost, dospělí: Jan Kaplan, Václav Roudný, Tomáš Udržal, David Procházka

Soustředění

Soustředění Polnička
Co: Lyžařské soustředění Polnička
Pro koho: Pro žactvo SCD
Termín: 10. - 13. 1. 2019
Místo: Turistická ubytovna Polnička (49.6070536N, 15.9143917E)
Sraz: Ve čtvrtek v 17:30 hod.
Doprava: Individuální podle domluvy
Stravování: Bude zajištěno celodenní (od čtvrtka večeře do neděle oběda); každý s sebou přiveze malou krabici buchet!!!
Ubytování: Na postelích - nutný spacák.
Cena: 600 Kč
Přihlášky: Do 15. 12. 2018 v IS LPU
Program: Lyžařská turistika, hry, tělocvična.
Vede: Klimpl
Vybavení: Lyže (běžky), vosky, vybavení na lyže, věci do tělocvičny, přezůvky, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné.

Soustředění Horní Polubný
Co: Lyžařské soustředění Horní Polubný
Pro koho: Pro dorost, juniory, dospělé
Termín: 11. - 13. 1. 2019
Místo: Chalupa U Smrku (www.chalupausmrku.cz)
Začátek: Pátek 19:00
Ukončení: Neděle 15:00
Doprava: Individuální
Stravování: Vlastní.
Ubytování: Chata s lůžkovinami.
Cena: Členové TSM A a trenéři neplatí za ubytování nic, členové TSM B popř. SCM A platí 200 Kč, případní další 400 Kč.
Přihlášky: do 15. 12. 2018 v IS LPU.
Program: Běžky, celodenní akce.
Vybavení: Věci potřebné na lyže.
Vedoucí: Vašek Roudný

Soustředění Nové Město na Moravě
Co: Lyžařské soustředění Nové Město
Pro koho: Pro dorost (v případě volného místa i další)
Termín: 25. - 27. 1. 2019
Místo: Nové Město na Moravě, Domov mládeže „Bělisko“ (GPS: 49.5707022N, 16.0713956E)
Sraz: V pátek v 18 hod.
Doprava: Individuální.
Stravování: Pátek večeře – každý vlastní ještě z domova; Sobota (oběd + večeře), neděle (oběd) – objednané v jídelně domova mládeže. Na snídaně s sebou každý přiveze krabici buchet!!!
Ubytování: Na postelích (lůžkoviny jsou).
Cena: Celková cena je 800 Kč (ubytování, stravování, tělocvična) - po příspěvku klubu je cena 400 Kč.
Přihlášky: Do 5. 1. 2019 v IS (LPU).
Program: Lyžařské běžkařské tréninky, hladké běžecké tréninky ("na suchu"), tělocvična.
Vybavení: Vybavení na běžecké lyžování, vybavení venkovní běžecký trénink, vybavení na trénink v tělocvičně, přezůvky na ubytování, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné, tréninkový deník.
Vedoucí: Karel Haas

Soustředění Krasnice
Co: Běžecké a mapové soustředění Krasnice
Pro koho: Pro mladší dorost, starší dorost, juniory, dospělé
Termín: 15. - 17. 2. 2019
Místo: Rekreační středisko Krasnice (http://www.krasnice.cz/)
Začátek: Pátek 17:00
Ukončení: Neděle po obědě
Doprava: Individuální (domluva do aut)
Stravování: Plná penze od sobotní snídaně do nedělního oběda.
Ubytování: Postele s lůžkovinami.
Cena: Trenéři 0, členové TSM A 100 Kč, TSM B popř. SCM 300 Kč, ostatní 700 Kč.
Přihlášky: do 31. 1. 2019 v IS LPU
Program: Mapové a běžecké tréninky (noční, běžecké úseky, middle, delší výběh), mezi tréninky přednášky a konzultace z psychologie OB, posilování a protahování.
Vybavení: Věci na běhání terénem i po cestách, světlo na noční, mapník, SI čip, přezůvky, ....
Vedoucí: Honza Kaplan, Karel Haas

Soustředění Brada
Co: Mapové a běžecké soustředění Brada
Pro koho: Pro dorost a skupinu 14
Termín: 15. - 17. 3. 2019
Místo: Penzion Brada (http://www.penzion-brada.cz/)
Začátek: Pátek 17:00
Ukončení: Neděle po obědě
Doprava: Individuální (domluva do aut), vlak do Jinolic.
Stravování: Plná penze od páteční večeře do nedělního oběda.
Ubytování: Postele s lůžkovinami.
Cena: 500 Kč.
Přihlášky: do 17. 2. 2019 v IS LPU
Program: Mapové a běžecké tréninky, přednášky a konzultace, posilování a protahování.
Vybavení: Věci na běhání terénem i po cestách, světlo na noční, mapník, SI čip, přezůvky, ....
Vedoucí: Karel Haas

Velikonoční soustředění Jindřichov
Co: Velikonoční soustředění Jindřichov
Pro koho: Pro všechny členy klubu
Termín: 18. - 22. 4. 2019
Místo: Jindřichov, Lučany nad Nisou
Sraz: Ve čtvrtek ve 14 hod.
Doprava: Z Pardubic jede bus, odjezd ve čtvrtek v 10:30 hod. ze Zborovského nám. (do přihlášky uveďte, zda máte zájem o dopravu), cena dopravy je 200 Kč.
Stravování: Plná penze, začíná večeří ve čtvrtek, končí obědem v pondělí.
Ubytování: Na postelích chata MUHU a chata Athena (lůžkoviny jsou).
Cena: Celková cena je 2000 Kč (ubytování, stravování, doprava na tréninky, mapy) - bude příspěvek klubu, maximální částka na účastníka činí 1200 Kč.
Přihlášky: Do 31. 1. 2019 v IS LPU.
Program: 7-8 běžeckých a mapových tréninků.
Vybavení: Věci na běhání, přezůvky, věci co běžně potřebujete, SI čip, světlo, průkaz zdravotní pojišťovny.
Vedoucí: Petr Klimpl + trenéři jednotlivých skupin.