Program

Program na nejbližší dobu

24. – 25. 11. – mapové a běžecké minisoustředění mladšího dorostu – Pardubice a okolí – vede Haas
25. 11. – NE – Klokan kros (kros ZHL, SHK, 00 = 10:00) – centrum: Hradec Králové, Dubinka (značeno z Nového Hradce Králové) – různě dlouhé tratě po lesních cestách – přihlášky do 22. 11. (to je zdarma), na místě za 10 Kč – běží se s SI – doprava individuální
2. 12. – NE – Malá cena Velké verandy (kros ZHL, CHC, 00 = 10:30.) – centrum: Choceň, Velká Veranda – trať 4.3 km (převýšení 200 m), běží se po lesních cestách a pěšinách, intervalový start – přihlášky do 27. 11. (za levnější peníz, na místě je to 5x dražší) – doprava individuální
7. 12. – PÁ – výroční schůze LPU – jídelna Gymnázia Dašická – začátek v 17:00
8. – 9. 12. – soustředění dorostu a juniorů – Trpišov – vede Kaplan
9. 12. – NE – Pardubický zimní pohár (noční, 00 = 18:30) – centrum: Dukla (vstup do Dukelského lesíku na konci Wolkerovy ulice) – přihlášky do 5. 12. – pořádají Hančová a Fiala
15. – 16. 12. – mapové a běžecké minisoustředění mladšího dorostu – Pardubice a okolí – vede Haas
16. 12. – NE – Pardubický zimní pohár (00 = 14:00) – ?
22. 12. – SO – Vánoční sprint (ZHL, PHK, 00 = 10:00) – centrum: Hradec Králové? – přihlášky do 15. 12. – běží se s SI – doprava individuální
24. 12. – PO – Pardubický zimní pohár (Štědrodenní překvapení, 00 = 10:00) – centrum: Okresní správa sociálního zabezpečení (ul. U stadiónu), sraz do 9:45 – přihlášky nejsou třeba, ale nutné jsou SI čipy (kdo nemá, pár jich půjčíme) – pořádají Klimplovy
26. 12. – ST – Maratón 2018 (devítihodinové utkání mladí vers. staří v míčových hrách, 9:00 – 18:00) – tělocvičny Gymnázia Dašická
6. 1. – NE – městský delší sprint (ZHL, LPU, 00 = 10:00) – centrum: Gymnázium Dašická – přihlášky do 1. 1. – běží se s SI – pořádá Žák

Tréninky


Vedoucí tréninkových skupin:
Mimi: Barbora Kadaňová, Pavla Švíglerová
Mladší žactvo: Ladislava Víchová, Petr Klimpl, Alena Klimlová, Bedřich Sáňka
Starší žactvo: Renata Haasová, Renata Čermáková
Mladší dorost: Lenka Koberová, Michal Kober, Kateřina Štichhauerová, Karel Haas
Starší dorost, dospělí: Jan Kaplan, Václav Roudný, Tomáš Udržal, David Procházka

Soustředění

Soustředění dorostu a juniorů (popř. dospělých)
Co: Soustředění Trpišov
Pro koho: Úvodní sraz TSM, možno i další trénující dorostenci a dospělí
Termín: 8. - 9. 12. 2018
Místo: Hostinec Obora v Trpišově (https://www.hostinec-obora.cz)
Doprava: Individuální, možnost odvozu ze Slatiňan
Stravování: Sobota oběd - společný, dovezený, sobota večeře - jednotná v restauraci, neděle snídaně - individuální, neděle oběd - jednotný v restauraci.
Ubytování: Postele, 2 - 4 lůžkové pokoje..
Cena: TSM A 100 Kč, TSM B 200 Kč, ostatní 400 Kč.
Přihlášky: Do 20. 11. 2018 v IS LPU (mimo LPU e-mail Zuzana Klimplová).
Program: Sobota dopoledne - běžecký tempový trénink; sobota odpoledne - mapový trénink middle na mapě Hůra; sobota večer - seznámení s programem akcí TSM, přednáška; neděle dopoledne - běžecký vytrvalostní trénink.
Vede: Honza Kaplan.

Soustředění Polnička
Co: Lyžařské soustředění Polnička
Pro koho: Pro žactvo SCD
Termín: 10. - 13. 1. 2019
Místo: Turistická ubytovna Polnička (49.6070536N, 15.9143917E)
Sraz: Ve čtvrtek v 17:30 hod.
Doprava: Individuální podle domluvy
Stravování: Bude zajištěno celodenní (od čtvrtka večeře do neděle oběda); každý s sebou přiveze malou krabici buchet!!!
Ubytování: Na postelích - nutný spacák.
Cena: 600 Kč
Přihlášky: Do 15. 12. 2018 v IS LPU
Program: Lyžařská turistika, hry, tělocvična.
Vede: Klimpl
Vybavení: Lyže (běžky), vosky, vybavení na lyže, věci do tělocvičny, přezůvky, věci co běžně potřebujete, průkaz zdravotní pojišťovny, kapesné.