Program

Program na nejbližší dobu

19. 5. – NE – Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet – Pardubice, Polabiny 3 (LPU; 00 = 9:00) – POŘÁDÁME – právo startu: 3 štafety dorostu, 3 štafety dospělých
21. 5. – ÚT – mapový trénink – Dolní Jelení, mapa Svatba – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině) – připravují Knapovi
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Jilemnice, Kuvajt (JIL; 00 = 10:00, lesní sprint) – přihlášky do 18. 5. – bus v 7:30 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
25. 5. – SO – Východočeský pohár – Vysoké nad Jizerou (JIL; 00 = 15:00, sprint) – přihlášky do 18. 5. – doprava viz dopoledne
28. 5. – ÚT – mapový trénink – Hradec Králové, mapa Biřička – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině) – připravuje Štěrba
29. 5. – ST – mapový trénink – Zderaz, mapa Toulovcovy Maštale – doprava individuální – připravují Udržalovi
1. – 2. 6. – Český pohár, žebříček A – Nová Skalka u Doks (DKP+DOK, SO: 00 = 12:00, klasická trať; NE: 00 = 10:00, krátká trať) – ubytování: rekreační středisko ELITE ve Starých Splavech (postele, večeře, snídaně) – bus v 7:45 ze Zborovského nám., staví se v Polabinách (vezeme PHK)
1. 6. – SO – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 12:00, klasická trať) – přihlášky do 18. 5. – bus v 8:45 ze Zborovského nám.
2. 6. – NE – žebříček B – Větrný Jeníkov (SJI; 00 = 10:00, krátká trať) – přihlášky do 18. 5. – bus v 7:00 ze Zborovského nám.
4. 6. – ÚT – mapový trénink – Horní Jelení, mapa Blanická stráň – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se na Dubině) – připravuje P. Fencl
8. 6. – SO – Mistrovství oblasti štafet – Hradec Králové, areál kynologického výcviku Hradečnice (SHK; 00 = 10:00) – přihlášky do 1. 6. – bus v 8:15 ze Zborovského nám. (staví v Polabinách)
8. 6. – SO – Východočeský pohár – Hradec Králové, areál TJ Slavia (SHK; 00 = 15:30, sprint) – přihlášky do 1. 6. – doprava viz dopoledne
7. – 9. 6. – soustředění dorostu Radvanice – vede Haas
11. 6. – ÚT – mapový trénink – Vysoká na Labem, mapa Biřička – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách) – připravuje Juračka
15. – 16. 6. – žebříček B – Vranov (VBM+BBM, SO: 00 = 12:00, klasická trať, NE: 00 = 10:00, krátká trať) – přihlášky do 1. 6. – ubytování: Brno, základní škola, tělocvična (vlastní spacáky), večeře – bus v 8:00 ze Zborovského nám.
18. 6. – ÚT – mapový trénink – Michnovka, mapa Michnovka (východ) – 16:30 ze Zborovského nám. (staví se v Polabinách) – připravuje Brancuzský
22. – 23. 6. – Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati – Markoušovice (LTU, SO: 00 = 12:00, NE: 00 = 10:00) – přihlášky do 1. 6. (právo startu: závodníci licence E,R,A,B v 16 – 20, do 170. místa v Rankingu v 21, veteraniáda bez omezení) – bus v 8:30 ze Zborovského nám. – ubytování: Domovy mládeže BPA Malé Svatoňovice (postele, večeře, snídaně)
25. 6. – ÚT – mapový trénink – Spojil – sraz v 16:30 hod. u hřiště ve Spojile – doprava individuální – připravuje Štěrba
28. – 30. 6. – Cena střední Moravy – Kladky (KON) – E1: PÁ, Konice, 17:00, sprint; E2: SO, 11:00, klasika; E3: NE, 10:00, klasika, handicap – ubytování: kemp – vedoucí: ?
5. – 7. 7. – Třemošná – Třemošná (LPM) – E1: PÁ, 14:00, zkrácená; E2: SO, 10:00, KT; E3: NE, 10:00, klasika, handicap – ubytování: kemp – vedoucí: Hančová
12. – 14. 7. – H.S.H. Vysočina cup – Svratouch (CHT) – E1: PÁ, 15:00, KT; E2: SO, 9:30, klasika; E3: NE, 9:30, zkrácená trať, handicap – ubytování: kemp – vedoucí: ?
19. – 21. 7. – Grand prix Silesia – Bohdanovice (AOP) – E1: PÁ, 16:00; sprint; E2: SO, 9:00; KT; E3: SO, 16:00, sprint; NE, 9:00, klasika – ubytování: kemp – přihlášky do 28. 5. vedoucí: ?
24. – 28. 7. – Bohemia Orienteering – Nový Bor (BOR) – E2 + E4 krátká trať, ostatní etapy klasika, v E5 handicap – ubytování: kemp (a další nabídka) – přihlášky do 25. 4. – vedoucí: K. Kubíková
28. 7. – 10. 8. – Silva o-camp Budislav 2019 – vede Klimpl
7. – 11. 8. – Orienteering Adventure – SkiAreál Svatý Petr (OAV) – E1: ST, sprint; E2: ČT, KT; E3: PÁ, downhill klasika; E4: SO, KT; E5: NE, zkrácená klasika, handicap (starty vždy v 10:00) – vedoucí: D. Waňková
16. – 18. 8. – Rumcajsový míle – Zámostí-Blata (SJC) – E1: PÁ, 15:00; KT; E2: SO, 10:00; klasika; E3: NE, 9:30, KT – ubytování: kemp (a další nabídka) – přihlášky do 10. 6. – vedoucí Demlová
23. – 25. 8. – Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji – Vyskeř (TUR) – E1: PÁ, 15:00, KT; E2: SO, 10:00, klasika; E3: NE, 9:30, klasika – ubytování: kemp – vedoucí: ?
29. 8. – 1. 9. – soustředění žactva Krasnice – vede Klimpl
30. 8. – 1. 9. – Cena východních Čech – Krasnice (LPU) – E1: PÁ, 15:00, KT; E2: SO, 10:00, klasika; E3: NE, 10:00, zkrácená, handicap – přihlášky do 12. 7. – pořádáme (hlavní pořadatel Švíglerová)

Tréninky


Vedoucí tréninkových skupin:
Mimi: Barbora Kadaňová, Pavla Švíglerová, Eva Kašparová
Mladší žactvo: Ladislava Víchová, Petr Klimpl, Alena Klimlová, Bedřich Sáňka, Lubomír Macháček
Starší žactvo: Renata Haasová, Renata Čermáková, Adam Zitka
Mladší dorost: Lenka Koberová, Michal Kober, Kateřina Štichhauerová, Karel Haas
Starší dorost, dospělí: Jan Kaplan, Václav Roudný, Tomáš Udržal, David Procházka

Soustředění