11. 5. Ladislava Víchová 55 let
    16. 5. Dana Mrskočová 40 let
    Jantar přeje jubilantům vše nejlepší!
  • Jarní pohár byl kvůli množství sněhu zrušen.
  • Zimní hradubická liga 2012/13 po zrušení Jarního poháru skončila již 8. kolem. Marta F. vyhrála již podesáté (!!!) za sebou a to opět s velkým náskokem (1. Fenclová 89, 2. Metelková 47, 3. Mašata 45). Také další naši závodníci si vedli velmi dobře - 4. Martina, 5. Zvíře, 6. Petra, 7. Jana a Udr, 18. David a Páďule, 26. Leňďa, 30. Iveta, Simča, Klápa a Prochy, 40. Honjan a Klára. V ZHL bodovalo 159 závodníků
  • Trio juniorů Tomáš, Zlosyn a Šárka bylo na soustředění juniorské reprezentace OB u Pecky.
  • Na M ČR v krosu v Horažďovicích skončil Filip Záveský v mužích na 32. místě, v juniorech byl Petr Kubelka 19.
  • Liga škol: Na přelomu března a dubna děláme pravidelně dvě kola Ligy škol v OB. Letos se mělo běžet ve středu 3. dubna. V lese sníh, špatná předpověď počasí, nesouhlas s pořádáním ze strany DDM = už v úterý byl závod zrušen a přeložen na další středu. 10. dubna dopoledne prší, předpověď počasí říká, že odpoledne má také pršet. O půl jedenácté ligu rušíme, odpoledne ale neprší, nýbrž vykukuje sluníčko. Takže se poprvé poběží ve středu 17. 4. na Studánce (svítkovský lesík, kde se mělo běžet, je z půlky vykácen).
  • V oblastním mistrovství družstev žactva je po třech kolech naše žactvo na 4. místě, když o lepší příčky nás připravila absence především v kategorii žákyň.
  • Jana Knapová a Katka Doležalová reprezentovaly ČR na víkendových mezinárodních závodech CESOM na Slovensku. V sobotním sprintu skončila Jana v hlavním závodě žen pátá, Katka byla v D18 desátá, v nedělní klasice byla Jana opět pátá, Katka doběhla na 8. místě.
  • Přihlášky do žebříčků A a B. Ti, kteří chtějí být hodnoceni v roce 2013 v žebříčku A (16-20 s licencí A) nebo v žebříčku B (14-20 s licencí A nebo B, veteráni bez omezení), se musí přihlásit do 25. 4. v Informačním systému LPU.
  • Klubová trička jsou stále k dispozici u Klimplů (hodně sponzorovaná cena 100 Kč/kus). A ještě jedno upozornění: trička jsou určena na shromaždiště a na stupně vítězů, nikoli na běhání do lesa (na to si pořiďte klubový dres)!!!!
  • Iveta Duchová bude na přelomu července a srpna reprezentovat ČR na World Games (Světové hry neolympijských sportů) v kolumbijském Cali.
  • Žádost: Prosíme všechny členy klubu, aby sledovali termíny přihlášek na jednotlivé závody, které jsou v programu, IS či v oběžníkových e-mailech, a včas se na závody (a další akce) hlásili. Nemůže se přece stávat, aby se po uzavření IS dohlásilo na jeden závod 15 (!!) dalších lidí…