1. 5.    Ondřej Nekvapil        50 let
    Jantar přeje oběma jubilantům vše nejlepší!
  • 6. dubna ráno zemřel po krátké těžké nemoci Zdeněk Cinkan (LPU6201).
  • Matěj Kamenický má druhou dceru. K Elfrídě přibyla 6. dubna Charlotta.
  • V Rankingu na konci března si vedou závodníci LPU následovně: V ženách je Janča Peterová pátá, Janďa Stehlíková je 21., Iveta Šístková je 37. a Marta Fenclová 48. (v první stovce ještě jsou Míša Srbová, Terka Nožková, Klára Kosová, Katka Hanušová, Pavla Udržalová a Katka Koberová). V mužích je Martin Roudný pátý, Tomáši Kubelkovi patří 14. příčka, ve třetí desítce jsou David Procházka a Matěj Kamenický, ve čtvrté pak Jan Grundmann a Tomáš Udržal, v TOP 100 ještě jsou Radek Nožka, Šimona Mareček, Lukáš Hovorka, Tomáš Kos, Ondra Macek, Vladimír Lučan a Petr Zvěřina.
  • 18 závodníků LPU startovalo na 3-denních závodech Velikonoce ve skalách, které proběhly v Nové Skalce. Celkově si nejlépe vedl Jarda Krčál, který vyhrál kategorii H35B, v H35A skončil Petr Šabatka třetí. V H21B byl Venda Roudný čtvrtý, čtvrtí byli i Pavel Macek v H45B a Zuzka Krpatová v D45B, v H50B byl Ondra Nekvapil pátý, sedmá byla Jiřka Novotná v D65, na osmém místě skončili Láďa Jánek v H60 a Iva Lehárová v D60.
  • V závodě Ligy Vysočiny v Řásné skončila Míša Srbová v ženách druhá (8. Nela Kubáková), v mužích byl Vládík Srb desátý.
  • Ve sprintu Valašské oblasti v Zašové vyhrál v mužích Lukáš Hovorka.
  • 14 žákyň a žáků z LPU se zúčastnilo víkendového soustředění výběru žactva Vč. oblasti, které proběhlo první dubnový víkend v Hradci Králové.
  • Jana Peterová a Martin Roudný se zúčastnili týdenního soustředění reprezentace OB v Maďarsku, které bylo zaměřeno na letošní ME, které proběhne v srpnu právě v Maďarsku. Součástí kempu byla i účast na velmi kvalitně obsazených závodech Spartacus Cup, v úvodní klasice byl Martin 22., Janča 32., v následující krátké trati byl Martin 39. a Janča 32.
  • V Mistrovství Vč. oblasti družstev žactva je po třech kolech naše žactvo na prvním místě.
  • Lučanovi běželi závod Valašské oblasti v Pacetlukách. Ondra vyhrál v H14 a Matěj v H16, Marta byla první v D45 a Lála druhý v H21.
  • Sprint Jihomoravské oblasti ve Šlapanicích absolvoval Lukáš Hovorka, v mužích obsadil šesté místo.
  • Máš nový čip a ten starý už nepotřebuješ? Klub ho od tebe odkoupí za 200 Kč s tím, že ho bude půjčovat novým členům, popř. pak ten čip začátečníkům odprodá. Kontaktujte Laďku Víchovou.
  • Chceš využívat Areál OB na Vinici? Každý aktivní člen klubu má možnost dost klíče od branky (současně jsou to klíče od venkovních sociálních zařízení) a má možnost libovolně využívat venkovní sportoviště v areálu – workoutové hřiště, velká zahrada, atd. Béďa-pro vás připraví klíče.
  • Hledáme sponzory a donátory pro činnost klubu, či reklamní partnery při pořádání závodů (hlavně letošního M ČR v říjnu). V případě zájmu se spojte s Béďou.